Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#352) Picco válasza PuMbA (#334) üzenetére


Picco
addikt

#309: errol ez az idezet jut eszembe: "You Cannot Reason People Out of Something They Were Not Reasoned Into"

szerintem hasonlo hibaba (false fUtUrEpRoOfInG) sokan beleszaladtunk mar, a jobbak csak egyszer mert visszanezve belattak hogy hamis feltetelezesekre epitve dontottek es kovetkezonek majd jobban megfontoljak...masok meg -mint Frozen&TheBoyz- pedig a mai napig lelkezen, tatott szajjal szaladnak a **szerdobe es meg buszken hangoztatjak is.
majd felnonek... es visszaemlekezve ezen ertekezesekre jon a cringe....vagy ha nem, az sem a mi problemank, inkabb az o penzukon hizzanak a gazilliardos tech cegek reszvenyesei mint a mienken :U :K

igy ropke 15 ev -majdnem napi rendszeressegu- tech olvasas/nezegetes utan mar eleg jol meg tudja tippelni az ember hogy milye van a menyasszonynak, a gyermeki optimizmus is kihalt mar belolem miutan vegigneztem az elmult 10 ev torteneseit es jobban belelattam a szerver/datacenter/brand_gepek vilagaba. :(

pont a napokba emlegettuk tesommal hogy milyen jok voltak anno:
-azok a mobil bartonok hogy egy 4k HUF-os hutovel 1866@2500mhz-et mentek, 24/7 evekig
-meg amikor meg a corsair kidobta az elso memoria kitjet (corsair value ram) 400@600 ment 1T-be, windows is olyan gyorsan toltott be hogy csak pislogtam :D
#renegmindenjobbvo't

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.