Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Degeczi válasza bdavid94 (#7648) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Általában bírja a vizet, de nem az első vagy (3. vagy 4. csak az itteni fórumokon) itt ezzel a problémával.
Nem véletlen, h a Xiaomi sem vízállónak, csak "cseppálló"-nak nevezi, kézmosást vagy max. zuhanyozást megengedve.

(#7652) vince válasza LallerHUN (#7647) üzenetére


vince
őstag

De jó ez az ár, én $19.99-ért vettem szeptember elején :C

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7653) KamuMazsola válasza vince (#7652) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Épp ezért vettem mégegyet.

Üdv.: KamuMazsola

(#7654) Black_Raven válasza vottokar (#7645) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már csak az a kérdés hogy FW-t frissitett e? mert ha igen, nyugodtan vissza rakhatod a 3.1.0-t. Nem mindegy milyen androidod van.A régivel szokott nyüglődni meg a custom rommal.

KamuMazsola: az övé sztem hibás darab. Mindennél előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7655) vince válasza KamuMazsola (#7653) üzenetére


vince
őstag

No annyira azért nem jó az ár, hogy még egyet rendeljek :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7656) KamuMazsola válasza Black_Raven (#7654) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az ár miatt vettem. Jó lesz tarcsiba, vagy ajcsinak.

vince: eustock-nál a duplája + posta.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#7657) ollie válasza KamuMazsola (#7656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne felejtsd el, hogy ha félreteszed, időnként kell tölteni, mert ha teljesen lemerül, előbb-utóbb meghal az akkumulátora (inkább előbb).

***

(#7658) KamuMazsola válasza ollie (#7657) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Thx!

Üdv.: KamuMazsola

(#7659) vince válasza KamuMazsola (#7656) üzenetére


vince
őstag

Tudom mennyi az ára, de csak azért mert olcsó nem veszek még egyet :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7660) vottokar válasza Black_Raven (#7654) üzenetére


vottokar
senior tag

Megmondom őszintén, fogalmam nincs, hogy milyen firm volt fenn rajta előtte. Most v1.0.1.53 van fenn.
Semmi custom rom és root, a telefon is régi, de sajnos anyagi okok miatt még marad egy ideig. (no meg várok egy redmi 5x-re) :)

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#7661) Black_Raven válasza vottokar (#7660) üzenetére


Black_Raven
veterán

De hányas android? 4.3 körül keménykedik..(+-1)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7662) jambiyya válasza vottokar (#7660) üzenetére


jambiyya
őstag

nálam 1.0.1.54, a mifit meg 3.1.0

(#7663) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Ebben a perecben azt szeretem a legjobban, hogy tölteni tényleg nem kell mindennap. 24 napja töltöttem és 60%-on az akksi.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7664) hzsolee válasza bdavid94 (#7648) üzenetére


hzsolee
őstag

Április óta van meg. Gyakorlatilag folyamatosan rajtam van, csak a töltés idejére vettem le. Simán víz alá teszem, fürdök, mosogatok benne. Szerintem is bírnia kéne...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7665) Degeczi válasza hzsolee (#7664) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Xiaomi azonban más véleményen van, ezért nem célszerű erőltetni az ilyen használatot (mondjuk mosogatással nincs gond, fürdéssel már lehet) ha Kínából rendelt példányról van szó. Itthon vásároltnál OK, mert írta vki, h a hazai forgalmazó garban cserél beázás esetén is - de a 2-3x ár miatt kevesen veszik itthon.

(#7666) Black_Raven válasza hzsolee (#7664) üzenetére


Black_Raven
veterán

Fenébe, már mindenkinek ilyen van.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7667) szucstom


szucstom
őstag

Keresgélek folyamatosan, de nem tudom honnan lenne érdemes rendelni. Az lenne a legjobb, ha 10k alatt meg tudnám venni, de az árukereső féle webshopokban nem igazán bízok. Van esetleg vkinek vmi javaslata, honnan érdemes megrendelni?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7668) TommyX_ válasza szucstom (#7667) üzenetére


TommyX_
őstag

Esetleg innét?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#7669) KamuMazsola válasza szucstom (#7667) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Hardveraprón is van, jóval 10 alatt.
Illetve a gearbest ma 13,99$-ért akciózta. (3730 Ft volt postával.)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#7670) szucstom válasza KamuMazsola (#7669) üzenetére


szucstom
őstag

külföldről ilyesmit nem szeretek rendelni, a használt, illetve az "új"-nak beállított cuccokat meg messze kerülöm. ilyen téren még jófogásról se rendelek sose...

TommyX: ezt néztem én is, lehet ez marad, csak gondoltam hátha van a közelemben ami olcsó és nem kell rá várni :D

[ Szerkesztve ]

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7671) KamuMazsola válasza szucstom (#7670) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Csak halkan jegyzem meg, én ma rendeltem a harmadikat onnan. Az első kettő már megjött, bontatlan, új, eredeti, az itthoni ár töredékéért. Az a kettő azóta használatban van, teszi a dolgát. A többi a te dolgod.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#7672) szucstom válasza KamuMazsola (#7671) üzenetére


szucstom
őstag

Jó persze, lehet csak én vagyok paranoiás, de vhogy nem bízok az ilyen oldalakban. Ebay-ről is csak olyan cuccokat rendelek, amit nem lehet el*****ni.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7673) Black_Raven válasza szucstom (#7670) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez butaság. Én is HA-n vettem, nem újnak beállitott, hanem újat. Ez még a nyáron volt. Ilyenekhez 1 dolog nincs, a gari. 6k volt, azonnali átvéttel a drágább nemzetközi verzió. És köszöni jól van, azóta is kifogástalan.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7674) szucstom válasza Black_Raven (#7673) üzenetére


szucstom
őstag

Elhiszem, de vhogy nálam ez így alakult ki. Hülyeség, de ez van :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7675) Degeczi válasza szucstom (#7674) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Amin bármikor változtathatsz - de persze a saját pénzed pazarlod itthon több mint 2x árakon vásárolva.

(#7676) jambiyya válasza szucstom (#7672) üzenetére


jambiyya
őstag

Attól hogy paranoiás vagy, még üldözhetnek. :)
Btw, ha hiperóvatos vagy, és nem zavar a felár, akkor eustock. Minden más esetben a korábban linkelt cucc GB-ről 13 dolcsiért...

(#7677) andrisbandi válasza szucstom (#7667) üzenetére


andrisbandi
őstag

"honnan lenne érdemes"
Gearbest

"webshopokban nem igazán bízok"
- Mert legroszabb esetben mi történik?
Pl az Eusockról megrendeled utánvéttel.
Itteni porhardveres csókáé a bolt. Értelmesek, rendesek a vásárlókkal.
Magyarországi garival adják.

Vagy több nagyvárosban is árulják, bontatlanul.

Inkább arra tippelek, h semmi szükséged rá, azért vagy ilyen körülményes a vásárlással.
Való igaz, h csak egy újabb kütyü, amit megunhat az ember.
De olyan nevetségesen olcsó, h kár rajta görcsölni.
Ha nem tetszik, simán el tudod adni, vagy ajándékozni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#7678) hzsolee válasza Degeczi (#7665) üzenetére


hzsolee
őstag

Lehet, hogy más a véleményük, de attól én még minden nap fürdök vele, sőt a gyereket is fürdetem. Eredeti, kínai, alis, occó.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7679) Degeczi válasza hzsolee (#7678) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Én is, a saját rizikóm - de nem biztatok senkit rá: semmi garancia, h másnak is bírni fogja. Rövid időn belül ez már a sokadik eset, ahol nem.
(másrészt már csak azért sem veszem le fürdéshez, mert nem egyszer alvásnak vette azt az időszakot, amíg az asztalon hevert közben - pedig még az időszakos pulzusméréses pontosítás is be volt kapcsolva, lehetett is látni a zöld világítást)

[ Szerkesztve ]

(#7680) szucstom válasza andrisbandi (#7677) üzenetére


szucstom
őstag

Szükség volna rá, csak a fent említett óvatosság miatt vagyok így. Nem egyszer jártam úgy hogy megvettem vmit erre 2 nap múlva majdnem féláron adták. Meg hasonlók. Plusz minden kütyü, gép esetén sokat filózok, a laptopom után 2 hétig kutakodtam, mire eldöntöttem, hogy megveszem.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7681) KamuMazsola válasza szucstom (#7680) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ne haragudj, de nem értelek! Azért veszed meg itthon jó drágán, mert lehet holnap akciós lesz?

Üdv.: KamuMazsola

(#7682) szucstom válasza KamuMazsola (#7681) üzenetére


szucstom
őstag

Dehogyis. Csak nekem ilyen pechem van, hogy bármennyiért is veszek kütyüt, az ziher, hogy pár napon belül olcsóbban látom valahol máshol. No mindegy, valszeg marad az eustock.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7683) petipetya válasza szucstom (#7682) üzenetére


petipetya
nagyúr

A megoldás az, ha az eddigi idő felét vagy dupláját fordítod gondolkodásra a vásárlás előtt.

"nincs rá lezsóidő"

(#7684) szucstom válasza petipetya (#7683) üzenetére


szucstom
őstag

Na ja. De nagy eséllyel a héten megrendeltem eustockról.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7685) Imy


Imy
veterán

(#7686) Black_Raven válasza szucstom (#7684) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha az Eustock mellett döntesz, az veszély nem fenyeget hogy holnap látod féláron. Mivel már láttad annál is olcsóbban, mert itt ajánlották 3700-ért, a másik meg 8500(eustock). Tehát megnyugodhatsz.:) egy lapos azért picit más..

Imy: mi ez, ez a BIP?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7687) Keem1 válasza Imy (#7685) üzenetére


Keem1
addikt

IPS... WTF? :F
Ha valaminek, hát pont egy órának kötelezőnek kéne lennie 2017-ben, hogy amoled kijelzőt kapjon. Valamikor 2005-ben (12 éve) vettem egy mp3 lejátszót, aminek már oled kijelzője volt (mono persze), és pl. az idő vagy equalizer kijelzésekor cska az adott kontent világított, a kijelző többi része megkülönböztethetetlen volt a készülékháztól. -mint most a Samsung telók AoD funkciója. Egy óra elég kicsi ahhoz, hogy ne legyen nagy anyagi beruházás.
Egy okosórától pont elvárnám, hogy beállítok egy letiszult analóg számlapot, és csak a négy rovátka, plusz a két mutató legyen látható, és ne az egész kijelző világítson a képembe.

(#7688) vince


vince
őstag

ebay topikból: $1.99-ért eredeti szíj

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7689) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok, ilyen hagyományos csattal rendelkező szíjjal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Lányomnak rendeltem Mi Band 2-t, de félek, hogy a hagyományos szíjak túl nagyok a csuklójára. Ha jól emlékszem 14 cm-t mértem csuklókörfogatnak nála.

Köszi...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7690) espista válasza Gabócza (#7689) üzenetére


espista
senior tag

Nincs, de ha adsz egy linket szívesen rendelek egyet és elmesélem, hogy milyen. :D De tényleg, vennék ilyet magamnak.

Romani ite domum!

(#7691) Pici válasza Gabócza (#7689) üzenetére


Pici
tag

Most láttam Aliexpressen hasonlót de az pattintós. Flash Deals-ben még 5 óráig akciós:
SCOMAS Silicone Strap For Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi 12T Pro 5G [8/256] / Amazfit T-Rex 2 / H96 Max X4 [4/32] (CoreELEC)

(#7692) vince válasza espista (#7690) üzenetére


vince
őstag

Gearbesten van 4 színben is ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7693) Gabócza válasza espista (#7690) üzenetére


Gabócza
senior tag

Igen, ahogy vince írta, én is Gearbest-en találtam. Végülis nem olyan drága, lehet, hogy bepróbálkozok én is eggyel.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7694) tlala válasza Pici (#7691) üzenetére


tlala
addikt

Érdekes!
Pattintós,, de belülről.
Biztosan nem kapcsolódik ki.

(#7695) vince válasza tlala (#7694) üzenetére


vince
őstag

Nem kapcsolódik ki, de kínszenvedés egy kézzel bekapcsolni :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7696) tlala válasza vince (#7695) üzenetére


tlala
addikt

Neked is van?
Vagy csak ránézésre gondolod?

(#7697) olddog válasza Pici (#7691) üzenetére


olddog
aktív tag

Van olcsóbban is: ITT

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#7698) vince válasza tlala (#7696) üzenetére


vince
őstag

Ilyenem van, a csatja ugyanaz. :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7699) sharp4 válasza vince (#7698) üzenetére


sharp4
őstag

Ez brutál ronda ...

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7700) vince válasza sharp4 (#7699) üzenetére


vince
őstag

Sokat dob a szépségén, hogy $0.11-ért vettem :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.