Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) andrisbandi válasza TheProb (#7398) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Asztalon van a band és látom, hogy folyamatosan bekapcsol a zöld led."
- A viselést ellenőrzi, h kézen van e.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#7402) ollie válasza VMatteo (#7400) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nagyon olcsó. Dobhatnál egy linket, mert ennek a duplája szokott lenni.

***

(#7403) tlala válasza TheProb (#7398) üzenetére


tlala
addikt

A MiBand Tools Pulzusmérés menüpontjában lehet KI/BE kapcsolni a pulzusmérést, illetve a pulzusmérésen belül van egy olyan opció is, hogy "Eltávolított karkötő érzékelése" KI/BE. Ez kapcsolja ki az "asztalon villogást". Az általad használt alkalmazásokban nincs ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#7404) -secret- válasza VMatteo (#7400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Utángyártott miért nem jó? Ugyanaz...

(#7405) Degeczi válasza -secret- (#7404) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Túrót, nagyon nem, sajnos... sokkal keményebb, ridegebb anyagúak az utángyártottak (még a jónevűek is), míg a gyárit észre sem veszi az ember, h a kezén van.

(#7406) cidalain válasza Degeczi (#7405) üzenetére


cidalain
veterán

viszont fél év alatt kimállik a közepe a gyárinak. az utángyártottnak még nem tudom mennyi idő kell ehhez.
illetve valószínű nem is fogom megtudni, mert úton van a belső csatolású pánt, és arra át fogok térni, mert az elvileg nem kapcsolódik ki könnyen.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#7407) Keem1 válasza Degeczi (#7405) üzenetére


Keem1
addikt

Egyetértek, már vagy 3 db utángyártottat kipróbáltam, de igazán jó tényleg csak a gyári. Vadászok is egyet, mert kezdem leharcolni az eredeti pántot, de a Banggoodos 7-8 dolcsis árat sokallom. Engem is érdekelne a 3-4 dolláros eredeti pánt linkje.

cidalain: Nekem csak bő fél év alatt, de ennyi idő alatt meg nyúlt annyit, hogy már majdnem jó az eggyel szorosabb luk :DDD
3-4 dolcsiért nekem félévente simán megérné a gyári pántcsere.

[ Szerkesztve ]

(#7408) espista válasza Keem1 (#7407) üzenetére


espista
senior tag

Nekem csak Mijobs márkájúak vannak. Sima is meg biztonsági pántos is. Semmi gondom nincs vele. Szerintem jó minőségűek. Még a két színűek is.

Romani ite domum!

(#7409) Degeczi válasza espista (#7408) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kemény, rideg a MiJobs is sajnos.
Ha sokat ülsz gép előtt, gyakran pihen a csuklód az asztalon, akkor ég és föld a gyárihoz képest, folyton érezni, h vmi ott van alatta. Ha csak mászkálsz, menet közben van rajtad, akkor valszeg nem föltűnő a különbség, ill. nincs jelentősége.
Érthetetlen, miért képtelenek még ilyen egyszerű cuccot is korrekt módon utángyártani...

(#7410) m4csk4fogo válasza Degeczi (#7409) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Szerintem is teljesen rendben vannak a Mijobs szíjak, nem tapasztaltam hasonlót.

(#7411) vince válasza m4csk4fogo (#7410) üzenetére


vince
őstag

Már az utángyártott szíjat is hamisítják :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7412) Degeczi válasza m4csk4fogo (#7410) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nyilván nem vagy rá érzékeny, de egyértelmű a különbség sajnos.
Nem csak sajátomon, nem csak itteni fórumon, de Alin is rakás review-t találsz MiJobs szíjak alatt, amiben megemlítik, h "jó szíj, de keményebb a gyárinál"

(#7413) sysrq válasza Degeczi (#7412) üzenetére


sysrq
őstag

A gyári szíj tényleg puhább de ki is nyúlik, én majdnem hagytam el miatta, szerencsére a csomagtartóba esett és megtaláltam. Ők így intézik a tervezett elavultatást.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#7414) Degeczi válasza sysrq (#7413) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha $3-4 körül tényleg szerezhető gyári, vagy azzal egyező puhaságú, annyit nekem megérne félévente a kényelem (ráadásul nekem ritkábban is elég lenne, talán mert nem állítom nagyon szorosra, de március óta még kifogástalan a gyári)

(#7415) vince


vince
őstag

Megérkezett a bő két hete rendelt Mijobs pánt. Most látom, hogy a fotón is látszik, hogy belső kapcsolású, eddigi tapasztalataim szerint egy kézzel lehetetlen felrakni. Az anyaga kb. ugyanolyan, mint a gyári, de a kidolgozása miatt sokkal durvábbnak érződik. Nem gagyi, csak szögletes a dizájnja belül is, szemben a gyári lekerekítettel.
$0.10 volt az ára valami akcióban

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7416) cidalain válasza vince (#7415) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem is ma jott meg, en is 10 centert vettem. Annyit megert.
En fel tudtam rakni egy kezzel, de teny hogy meg kell gondolni hogyan: eloszor pocok beakaszt, aztan dugd be a szij veget.
10 perce van fent a kezemen, nem tunik kenyelmetlenebbnek. Viszont ezt nem lehet veletlen kikapcsolni kabatfelvetelkor, stb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#7417) vince válasza cidalain (#7416) üzenetére


vince
őstag

A csuklóm alatt, ahol vált a szíj egy kicsit nyomja a kezem ha az asztalon támaszkodik, egyébként tényleg kényelmes. :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7418) porse


porse
senior tag

link

Itt van, pontozva 3~ körül elhozható.

... szerintem.

(#7419) cidalain válasza vince (#7417) üzenetére


cidalain
veterán

Na majd holnap meloba kiderul. 8 ora iroasztalnal :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#7421) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Király kütyü! :) ma érkezett meg 1 nap alatt :)) innen a hirdetésekből vettem jobban megéri 6000 ft

(#7422) Roland0224


Roland0224
senior tag

Geekről rendeljetek. Nem rendeltem még pántot de van h 200 Ft vagy csak szállítást (azt minden esetben) kell fizetni . Egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#7423) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Anyit olvastam a párosításról hogy semmi nem jön össze! Nem tudom törölni a Bluetooth beállításoknál!
Nem csatlakozik! Valaki tud segíteni?

(#7424) KamuMazsola válasza Vjankovics82 (#7423) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A Bluetooth-t csak kapcsold be és a mi fitben párosítsd!

Üdv.: KamuMazsola

(#7425) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Megjött a második Band is.A páromnak Iphonra lett párosítva. Arra semmi más program nincs csak a Mi Fitt?A hívófélkijelzést azt beállítottam a nyelv átállítással. Van még valami trükk?köszönöm

(#7426) csipuka


csipuka
senior tag

Nincs arra valami szamlalo, hogy hanyszor rezgett az utolso toltes ota?

(#7427) -secret- válasza atomka78 (#7425) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Összefoglalóban lent van a link. S igen csak a Mi Fit van.

(#7428) Degeczi válasza porse (#7418) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi, pontokkal így $2.7, ennyit valóban megér.

(#7429) atomka78 válasza -secret- (#7427) üzenetére


atomka78
tag

Köszönöm. :R

(#7430) spiderpig820 válasza csipuka (#7426) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

nincs

4B

(#7431) Jofi81


Jofi81
őstag

Feleségemnek most vettem egy Mi Band 2-t, de elég érdekesen működik. Tegnap volt rajta először és mért több, mint 36.000 lépést. Ennyit biztos nem ment, nagyrészt otthon volt, egyszer ment el sétálni. Én voltam reggel futni, gyalog mentem dolgozni és ugyanúgy mentem vele sétálni, így jött ki 16.000 lépés. A másik, hogy az alvást sem méri megfelelően. Éjjel ugye fel kell kelnie néha a kicsihez. Az óra szerint 3:30-ig aludt, miközben 8 után ébredt fel. Hibás lehet az eszköz vagy valami szoftveres baja lehet? A Mi Fit mellett a Mi Band Tools van még fent, elvileg minden ugyanolyan beállításokkal, mint nálam, de az enyém jól működik.

(#7432) petipetya válasza Jofi81 (#7431) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha 1 napra és éjszakára megcserélitek a két eszközt, akkor kiderül a turpisság.

"nincs rá lezsóidő"

(#7433) AtiSnatch válasza Jofi81 (#7431) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Magassága be van állítva a profilban?

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#7434) KamuMazsola válasza Jofi81 (#7431) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Esetleg nem lötyög a csuklóján, mert így pl billentyűzet használatakor is számolhat lépéseket.

Üdv.: KamuMazsola

(#7435) szumoo@gmail


szumoo@gmail
tag

Üdv mindenki.

Most vettem egy ilyen kütyüt, kerestem választ a kérdésemre de félrevisz a kereső.

Lehet a kijelzés hosszát módosítani?
Mire felemelem a kezem, felhúzom a kabátom már nem tudni miért rezgett.
Ha megérintem se azt mutatja újra, hanem már az időt, lépést miegymást.

(#7436) ollie válasza szumoo@gmail (#7435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet.

***

(#7437) Jofi81 válasza AtiSnatch (#7433) üzenetére


Jofi81
őstag

A magassága be van állítva. Annyira nem lötyög, meg az nem magyarázza meg, hogy miért csak 3:30-ig "aludt". Lehet, hogy tényleg meg kéne cserélnünk...

(#7438) AtiSnatch válasza szumoo@gmail (#7435) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Mi Bandage-ben be tudsz állítani egy előrezgést. (Értesítés előrejelzés)

Jofi81 egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#7439) grafur válasza KamuMazsola (#7434) üzenetére


grafur
csendes tag

Sziasztok!
Ha már lötyögés és asszonykéz a téma, akkor én is becsatlakoznék egy kérdéssel, másfélhetes Miband2 tulajként: Ismertek valami olyan pántot, ami esetleg kisebb/kompektabb kialakítású a gyárinál?
Párom is szertne egy ilyen MiBand2-t, viszont rápróbálva a kezére nem igazán passzol rá, nagyon kicsi csuklója van. A legbelső helyre próbáltuk bepatentolni neki, de oda meg nem engedte a szíj másik oldala - de még a talán így is nagy lenne neki. Van valakinek valami tippje, hogy kis kézre hogyan/milyen szíjjal érdemes felaplikálni? :) (alternatívként kerestem olyan karkötőt, ami még kijelzős, de kisebb, viszont ilyet se találtam..)

(#7440) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Rövidújjú póló, az optimális viselet.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7441) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, ha Gyári beállítások visszavonását nyomok a mobilon, akkor a Mi Band Toolsból előtte ki kell lépnem, s a telefon újratelepítése után kell összeismertetnem őket, vagy nincs szükség ilyen lépésre? :R

Mi Fitet, Mi Band Toolst és Google Fitneszt használok.

(#7442) szumoo@gmail válasza Black_Raven (#7440) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Igen, pólóhoz hűvösek a reggelek.
Az előrejelzést próbáltam, de a dupla zizergés, dupla kijelzés nem az igazi, olyankor jó ha elő kell venni a kezem, de ha rögtön rá tudok tudok pillantani akkor várni kell hogy mit is akart.
Azért lenne jó egy jelzés, de hosszabban.
De ha nincs, hát nincs.

(#7443) petipetya válasza grafur (#7439) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tegye a nadrág övbujtatójára.

"nincs rá lezsóidő"

(#7444) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok.Annyi lenne,hogy a Mi Fit és a Mi Bandage van fent.Mostanában pár napja nem rezeg a csatlakozásnál, most nem rezgett a merülés miatt.Pedig 9 százalékon van.AZ ébresztés a müködik, amikor megszűnik a párosítás akkor is jelez.Valaki tapasztalt hasonlókat? Mitől van?Köszönöm

(#7445) gixxergabi válasza atomka78 (#7444) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nálam sem rezgett 9%-nál, kellett volna?

(#7446) *Ropi* válasza grafur (#7439) üzenetére


*Ropi*
félisten

Miért nem fúrsz egy plusz lukat a szíjba?

(#7445) gixxergabi: 10%-nál rezeg, nem?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#7447) Dluinet válasza *Ropi* (#7446) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a legutolsó már most sem lehet becsatolni, mert a karika a szíj vastag részére nem csúszik fel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7448) albandy válasza Dluinet (#7447) üzenetére


albandy
tag

érdekes nekem simán be lehet kapcsolni az utolsó lyukba....

(#7449) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nem tudom mint csinálnak a fejlesztők de a legutóbbi 3.1.1 . verzió után már megint nem jelez a band ha hívás jön. Eddig tök jól működött ios-en . Másnál minden rendben van?

(#7450) gixxergabi válasza *Ropi* (#7446) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nem rezgett. Elsőnek merítettem le ennyire, 9-nél fel is raktam tölteni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.