Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Boresz válasza Árpi001 (#8049) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Ha megjelenik értesítés akkor külső app-ban ez megoldható, mindegyik tudja az értesítéseket megjeleníteni a karkötőn.

(#8052) ginola válasza Boresz (#8051) üzenetére


ginola
addikt

Nekem is lassan meg fog érkezni...

(#8053) bigrob


bigrob
őstag

Időközben nekem is megjött pénteken. Tegnap este elkezdtem szórakozni a Mi Bandage-al. Random rezeg egyet a Band és semmi értesítésem sincs.. Valami tipp erre?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8054) KamuMazsola válasza bigrob (#8053) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Bluetooth hatótávolságán kívül nem került olyankor a band?

Üdv.: KamuMazsola

(#8055) bigrob válasza KamuMazsola (#8054) üzenetére


bigrob
őstag

Én is erre gondoltam, de itt van mellettem.. Illetve be sem volt kapcsolva, hogy értesítsen ezért. (Ebben nem vagyok biztos, de valami kis ikont kéne mutatnia olyankor nem? Nálam semmit nem jelez ki csak rezeg egyet)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8056) bigrob válasza KamuMazsola (#8054) üzenetére


bigrob
őstag

Fél óránként rezzen egyet.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8057) Dluinet válasza bigrob (#8056) üzenetére


Dluinet
nagyúr

elmaradt értesítések vagy mi (nincs Bandage-em), nincs bekapcsolva?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8058) bigrob válasza Dluinet (#8057) üzenetére


bigrob
őstag

Nem kapcsoltam be. Illetve a telefon is rezeg és csak akkor, ha a bluetoothon össze vannak kapcsolódva.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8059) Árpi001 válasza Boresz (#8051) üzenetére


Árpi001
senior tag

Szia.
Köszönöm.
Közben részben megoldódott. Ha Google naptárt használok azt jelzi. De ha az S tervezőben a saját naptár van bepipálva, akkor semmi.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#8060) Boresz válasza bigrob (#8058) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Csak sima rezgés ikon nélkül?

Akkor az valószínűleg a Beállítások/Csatlakozás/csatlakozás jelzések lesz (Mi Band 2 jelzés), illetve a kapcsolatbontás kapcsolatbontás jelzések rezgés (készülék jelzés) .

Gondolom ezek be vannak kapcsolva?

Értelemszerűen, ha megszakad a kapcsolat az utóbb, majd ha újra csatlakozol akkor az előbbi jelez.

Elég ha mondjuk 5 méterre kerülsz a telefontol és lakásban vagy, ilyenkor ez simán előfordulhat.

(#8061) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok!
Mi Band2 MC-t használja valaki? Mennyire működik megbízhatóan? Elgondolkodtam, hogy lehet, hogy megveszem a pro verziót, csak a sima az nálam kb 5 perc múlva kikapcsolta magát és utána már nem tudtam használni az órát zene váltásra, ez csak a sima verzió miatt van vagy nálam van a gond?

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8062) Boresz válasza AllTheBest (#8061) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Mi Bandage is tud zene vezérlést és ingyenes, szerintem próbáld ki azt :)

(#8063) bigrob válasza Boresz (#8060) üzenetére


bigrob
őstag

Ezek ki vannak kapcsolva, illetve a kapcsolatbontást bekapcsoltam és amikor disconnectelt akkor mutatott ikont is. Most mindent kikapcsoltam ezeknél, de nem javult.
Értesítés/beállítás/Emlékezettő jelzések ismétlésének időköze volt fél órára állítva, most felhúztam 1 órára és úgy tűnik ezzel már csak óránként rezeg, viszont a probléma, hogy nincs ilyen értesítésem..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8064) AllTheBest válasza Boresz (#8062) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát nem nyűgözött le az app :( Ez, hogy nincsenek alapvető profilok a zene váltásra az engem eléggé zavar, amit meg saját magam állítottam be azt szinte sose sikerül eltalálnom...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8065) bigrob válasza bigrob (#8063) üzenetére


bigrob
őstag

Mégsem, fél óránként rezeg...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8066) ginola


ginola
addikt

Miband 2-re van valakinek fóliája?
A csomagból kiszedve gyárilag van rajta fólia?

(#8067) Talala válasza ginola (#8066) üzenetére


Talala
senior tag

Gyárilag nincs rajta/hozzá fólia. Ha veszel hozza szíjat sokhoz jár fólia is (ha eredetit veszel ahoz pont nem).

(#8068) ginola válasza Talala (#8067) üzenetére


ginola
addikt

Mennyire karcolódik a nélkül?

(#8069) Talala válasza ginola (#8068) üzenetére


Talala
senior tag

Nekem 2-3 hónap alatt sikerült egy nagyobbat összehozni. Nem is igazan karc inkább horzsolás. Munkahelyen nem fért be oda a kezem órával ahova azelőtt igen. Fólián keresztül nem is látni. Sztm fólia nélkül is rendben van, ha picit odafigyel az ember.

(#8070) bigrob válasza bigrob (#8065) üzenetére


bigrob
őstag

Ha Banden kétszer nyomtam rá a gombra szintén elkezdett rezegni.. Mi bandageben érintéseknél 2 rövid érintésre volt rakva a hívás elutasítás, 1-re a némítás. Előbbit kikapcsoltam megszűnt a problémám, utóbbi bekapcsolva maradt és amikor rányomtam a gombra elkezdett rezegni a telefon.. :F
Kikapcsoltam mindkettőt, ezek a problémák abbamaradtak.
(Xiaomi Redmi Note 3 Pro-m van)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8071) bexinho23 válasza bigrob (#8070) üzenetére


bexinho23
őstag

Nálam is ugyanez a probléma, ezért nem is használom ezt a funkciót.

(#8072) Árpi001 válasza bigrob (#8070) üzenetére


Árpi001
senior tag

Nekem így állandóan megszakította hívást,míg be volt kapcsolva.Akkor is ha nem értem hozzá.
Mióta kikapcsoltam ,nem történt ilyen...

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#8073) bigrob válasza bexinho23 (#8071) üzenetére


bigrob
őstag

És (#8072) Árpi001: kikapcsoltam ezt a funkciót, azóta megoldódtak a problémák.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8074) szumoo@gmail


szumoo@gmail
tag

Kb. 1 hónap használat után meguntam, szóval eladnám.
Van hozzá egy vadiúj fekete fémszíj is. (ma érkezett még a méretét sem állítottam be.)
Hatezer + posta vagy székesfehérváron személyesen.
Gearbest-ről jött, ha van gari akkor náluk van, a szíj aliexpresses.

(#8075) dvtkfan válasza szumoo@gmail (#8074) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Az a 6ezer inkább max 4ezer...jobban gondold ezt át, pláne hogy ez nem a hirdető topik...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#8076) szumoo@gmail válasza dvtkfan (#8075) üzenetére


szumoo@gmail
tag

Kevés az a 4000, 19usd a karperec, 10usd a fémszíj, az 7700ft.
Van hirdetőtopic?

(#8077) kmarci25 válasza szumoo@gmail (#8074) üzenetére


kmarci25
veterán

Átirányítás.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8078) Gigi01


Gigi01
őstag

Hali!

Vettem egy ilyen masinát.A jelenlegi 1s-t ugye a telefonnal unpairoztam.Aztán ezzel párosítottam,még csütörtökön talán.Péntek reggel mindkettő ébresztett.Aztán meg akartam nézni,de már nem volt párosítva egyik sem,és azóta sem tudom egyikkel sem már a telót.Viszont ébreszteni ébreszt mindkettő.Most akkor?Restart,újratelepítés,több app,de semmi. :O

(#8079) ztibor


ztibor
senior tag

Sziasztok!
Ma érkezett két mi band 2, az egyiket magamnak sikeresen párosítottam, de a másik valamiért nem akar párosodni egy cube tablettel. A vicc hogy a tablet bt menüjében megtalálom mint párosítható eszközt, de az mi fit nem érzékeli. próbáltam a helymeghatározást is bekapcsolni, semmi.
Van valami ötlet hogy bírhatnám még esetleg rá?

Feltettem az én telefonomra a második mi fit-et is, de oda meg nem sikerül valamiért belépnem az új accounttal.
Kifogytam sajnos az ötletekből, jól jönne kis segítség. :)

(#8080) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok én friss tulajdonosa lettem egy miband2-nek és hasonló gonddal küzdök, mint fentebb a kolléga

bt eszközök között látom M2 néven, ott nem párosítottam, csináltam egy felhasználót a Mi Fit-ben, szóval megcsináltam minden instrukciót az első hsz-ben foglaltak szerint de így sem a sokadik próbálkozásra sem akarnak összecuppanni a telefonommal

gyanús, hogy kifogtam egy koppintást és ezért nem menne?

telefon amúgy Sony z1c

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#8081) andrisbandi válasza zsolt19900 (#8080) üzenetére


andrisbandi
őstag

A telót próbáltad újraindítani?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8082) tahepa válasza zsolt19900 (#8080) üzenetére


tahepa
senior tag

Ezt próbáltad?

Video

[ Szerkesztve ]

(#8083) KamuMazsola válasza zsolt19900 (#8080) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Biztos eredeti mi band 2-t vettél? Az M2 arra utal, hogy hamisítvány, azt csak a saját appja látja, azzal működik is.

Üdv.: KamuMazsola

(#8084) zsolt19900 válasza KamuMazsola (#8083) üzenetére


zsolt19900
őstag

és tahepa

nem akkor nem eredeti az biztos, ez a fixest app is már ki lett próbálva, ez sem látja

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#8085) KamuMazsola válasza zsolt19900 (#8084) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ezzel azt hiszem menni fog.

Üdv.: KamuMazsola

(#8086) ollie válasza zsolt19900 (#8084) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Linkeld be, honnan vetted.

***

(#8087) zsolt19900 válasza ollie (#8086) üzenetére


zsolt19900
őstag

KamuMazsola köszönöm, de rendelek egy origit inkább :)

ollie: nem szükséges, nem átverés volt, pusztán figyelmetlenség, én mi band 2 öt írtam be a keresőbe, de most néztem, hogy közé keveredett másik címes eladás is és én onnan rendeltem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#8088) ztibor válasza tahepa (#8082) üzenetére


ztibor
senior tag

Köszi, nekem segített a videós megoldás, tudtam párosítani az MI Fit-el is a végén.

Köszi a segítséget.

(#8089) FingR86 válasza tahepa (#8082) üzenetére


FingR86
őstag

nekem az utolsó firmware frissítés óta semmilyen módszerrel nem hajlandó kapcsolódni, a videóban szereplővel sem. Egyelőre azt várom hogy teljesen le merüljön az akksi, hátha az megoldás lesz rá.

(#8090) *Ropi* válasza FingR86 (#8089) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én is így jártam: MiFit uninstall + cache törlés segített, viszont azóta a hívásokat és az alkalmazásokat nem jelzi, csak a beállított ébresztőket.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#8091) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Wow, hihetetlen tempóra kapcsolt a Xiaomi: a most települt MiFit frissítés (3.1.5) végre javította az ősidők óta meglévő (én március óta használom, azóta fönnállt, de Play-en régebbi hibajelzéseket is találni) éjféli bugot!
Most már lehet végre szerkeszteni az elalvás időpontját, ha az éjfél után történt is.

(persze az sem kizárt, h nem javítás történt, hanem a nyári időszámítás kiesése hozta helyre, fene tudja... csak mivel közben nem volt újabb verzió, nem teszteltem)

(#8092) AtiSnatch válasza Degeczi (#8091) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Szerintem az utóbbi :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#8093) Degeczi válasza AtiSnatch (#8092) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egyébként nem is vicc, valszeg tényleg ez a helyzet... :W

Most nézem, h az alvásadatok összegzőképernyőjén az "x perccel korábban-később aludt el" sor október 30, a nyári időszámítás vége óta jó, előtte voltak ott totális hülyeségek, mint "16 órával korábban" és hasonló...

Hasonlóképp most már a kézzel indított pulzusmérés is megfelelő időpontban jelenik meg, míg korábban az is egy órával el volt csúszva.

Szóval ezek szerint a nyári időszámítást képtelenek kezelni a Xiaomi fejlesztői (úgy látom, Kínában nincs is ilyesmi érvényben, nyilván ezért)

[ Szerkesztve ]

(#8094) dioka7


dioka7
senior tag

sziasztok, tavaly novemberben vettem a karkötőmet, májusig használtam, mert kinyúlt a szíja. Akkor az utolsó 2 hétben nem mért pulzust egyáltalán. Azt hittem azért, mert a szíj már nem szorítja eléggé oda a karomhoz. Eddig nem használtam, most rendeltem hozzá új pántot és most sem mér. Azóta volt egy firmware update és telefont is cseréltem szóval app csere, ki- bejelentkezés, minden volt. Ez akkor hardveres gond lesz? Vagy van ötletetek hogy mit próbáljak még ki? (Redmi Note 4-el használom most)

(#8095) andrisbandi válasza dioka7 (#8094) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha playes Mifit van rajta, és fw update után megvolt a teló újraindítása, akkor tökéletesen kell működnie.

Ha mégsem, akkor érdemes kipróbálni egy másik telóval.
- Így rögtön kiderül, h a pánt jó e.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8096) dioka7 válasza andrisbandi (#8095) üzenetére


dioka7
senior tag

2 hete vettem a redmi note 4-et, előtte note 3 SE volt, azzal sem ment, ezzel se megy. Ha semmi nincs rácsatlakozva a karpántra és manuálisan mérnék, akkor se megy. Gondolom a karpánt halt meg. Legalábbis ez a része.

(#8097) andrisbandi válasza dioka7 (#8096) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az fw update-et szokta ezzel a hiba jelenséggel kikényszeríteni a pánt (nem mér pulzust).
(A Mifit megtudja, h van újabb verzió, de a felhasználó nem engedi a frissítést.)

Én még csak olyanról hallottam, h playes fw update után újra mérte a pulzust.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8098) ( V )


( V )
veterán

ha jól láttam az 1.0.1.59-re frissült ma az fw.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#8099) KamuMazsola válasza ( V ) (#8098) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Jól láttad, bár nem tudom, hogy mi változott. Ilyenkor mi az ami változik? Jobb lesz, jobban érzékel? Tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#8100) Degeczi válasza KamuMazsola (#8099) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem szoktak közölni changelistet, találgatni meg nincs értelme. A pontosság biztosan nem javult (ma pl. a munkábabiciklizést is 800 lépésnek vette), régi, zavaró bugokat pedig nem javítanak (ld. alább, nyári időszámítás)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.