Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Degeczi válasza Silentfrog (#8200) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akciókban $15 alatt is, igen.

(#8202) Dluinet válasza Silentfrog (#8200) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Általában 16-20$ között kapható

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8203) Putyin90


Putyin90
senior tag

Köszi mindenkinek az infókat. Nem fogok vele kísérletezni, zuhanyzáskor/fürdéskor leveszem inkább.

A Mi Fit és a Mi Bandage app egyszerre használható?

(#8204) huberpe válasza Putyin90 (#8203) üzenetére


huberpe
aktív tag

igen, csak fit-ben kapcsolj ki minden értesítést és bízd a bandage-ra.

(#8205) Dluinet válasza Putyin90 (#8203) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mi Bandage csak akkor működik ha a Mi Fit app már fent van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8206) _Moriarty_ válasza huberpe (#8204) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nektek jól működött a két app együtt? Nálam folyamatosan azt játszotta, hogy egyszer csak nem jelzett semmit a band. Ezt most untam meg és töröltem a Bandage-t. Most nincs hívószám jelzésem, de legalább jelez.

(#8207) huberpe válasza _Moriarty_ (#8206) üzenetére


huberpe
aktív tag

igen, tökéletesen megy.

(#8208) Putyin90


Putyin90
senior tag

Megjött a cucc, tesztelgetem. Tényleg olyan, mintha rajtam sem lenne, egyáltalán nem zavaró. Totál lemerülve jött meg, a 100%-ra töltés egy jó 1,5 óra volt, azt hittem hamarabb feltölt. Egyelőre a MiFit appal használom, szerintem nem is kell nekem más, mert mindent tud, amire szükségem van. Az ébresztés nem túl meggyőző, egy párat rezzen, aztán abbahagyja, erre nem biztos, hogy felkelnék. Ezt esetleg lehet állítani, hogy folyamatos legyen? A testreszabható DND mód külön tetszik benne, és az is, hogy tényleg csak akkor villan fel a kijelző, ha az időt akarom megnézni, random kézmozgatáskor nem. Mondjuk ez lehetne gyorsabb is, mert mikor magam felé fordítom, hogy megnézzem az időd akkor azért várni kell ~1-2 mp-et, mire felvillan a kijelzője. Mindenesetre eddig nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#8209) Degeczi válasza Silentfrog (#8200) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Megnéztem a kedvedért: utoljára augusztus közepén $13.45-ért vettem, amiért 3490-ért terhelt a bankom.
Ez még az általad említettnek sincs a fele - noha hazai boltban annyiért még nem láttam, a szlovák Eustocktól is 8500, itthon igencsak 10e körül jellemző, annak pedig kb. a harmada.

(#8210) KamuMazsola válasza Degeczi (#8209) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ezt én is megerősítem, múlthónapban 14,01$/37xx Ft-ért vettem.

Üdv.: KamuMazsola

(#8211) dobolan válasza Putyin90 (#8208) üzenetére


dobolan
senior tag

Az az 1-2 mp kesleltetes meg neha keves is, ha pulcsid vagy kabatod ujja alol kell elovakarnod :)

(#8212) Putyin90 válasza dobolan (#8211) üzenetére


Putyin90
senior tag

Lehet. :)
Az alvásfigyelés magától aktiválódik? Vagy lefekvéskor be kell kapcsolnom valamit?

(#8213) vince válasza Putyin90 (#8212) üzenetére


vince
őstag

magától

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8214) Degeczi válasza Putyin90 (#8212) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Magától, úgy-ahogy (nem mindig pontosan, de többnyire egészen elfogadhatóan)

(#8215) Silentfrog válasza Degeczi (#8209) üzenetére


Silentfrog
veterán

7.5 ezer az Eustocknál, egyí ideje már ennyi. De valóban a hazai boltok 8-9 ezerért adják.

(#8216) Putyin90 válasza Silentfrog (#8215) üzenetére


Putyin90
senior tag

Csak az a gáz, hogy eustocknál nincs készlet és az éven már valószínű, hogy nem is lesz.

(#8217) Degeczi válasza Silentfrog (#8215) üzenetére


Degeczi
nagyúr

8.5 az EUStocknál (hiszen gondolom meg is szeretnéd kapni, és 990 Ft a szállítás)

(#8218) KamuMazsola válasza Silentfrog (#8215) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az eustock egy nagyon jó bolt, de a szállítási költséget ritkán engedik el. Mielőtt a tényekkel vitatkozol előtte tájékozódj! Én már többször vásároltam tőlük. (nem bandet)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#8219) Putyin90


Putyin90
senior tag

Egy kis tapasztalatmegosztás: Az alvásfigyelés meglepően pontos. 23:34-et ír kezdetnek, ami kb valós is, mert nagyjából akkor mentem aludni. 6:31-kor ébredtem, 7-ig még olvastam az ágyban, a telefonhoz nem is nyúltam, az app (MiFit) mégis úgy vette, hogy 7-kor keltem, de ezt lehet utólag korrigálni. Az éjszaka folyamán 1x sem ébredtem fel és az app is ezt mondja. 6ó 57p alvásidőt számol, 2ó22p mélyalvás, 4ó35p könnyű alvás, ami szintén valós szerintem.
Eddig két dolog jött elő, ami viszont zavar:
1. Reggel, mikor felöltöztem és felvettem a cipőt, kabátot ez szerinte 60 lépés volt. :D Ezt ki lehet küszöbölni valahogy?
2. A MiFit appban nem tudom visszanézni a tegnapi aktivitásomat, pedig átnéztem minden pontját. Csak egy grafikon mutatja, hogy mennyit mozogtam, de abból sok részlet nem derül ki.
Felraktam a MiBandage-t, az már szépen mutatja a tegnapit is, meg még jó néhány hasznos infót, de jobb lenne, ha minden a MiFit-ben lenne. (jobban bejön a GUI)

[ Szerkesztve ]

(#8220) Blac1 válasza Putyin90 (#8219) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia!
Ha a grafikont ráállítod az adott napra akkor alatta jó pár dolgot kiír. Szépség hibája hogy felül kiírja hogy Nov. 23, alul viszont azt írja hogy Mai tevékenység. De a 23-t mutatja. Gondolom a fordításnál ezt elnézték.

[ Szerkesztve ]

(#8221) huberpe válasza Putyin90 (#8219) üzenetére


huberpe
aktív tag

egy ilyen értékű eszköztől azért ne várj csodát lépésszámolás tekintetben. bár elmondanám, hogy haverom apple óráját is simán össze lehet szavarni egy cipőfűző kötéssel. :)
az alvásmonitorozással viszont nekünk is jó tapasztalataink vannak. szinte pontosan logolja párom alvását.

(#8222) kmarci25 válasza Putyin90 (#8219) üzenetére


kmarci25
veterán

A lépésszámláló teljesen megbízhatatlan. Két héttel ezelőtt, a kerti avar összesöprésére 11000 lépést írt ki. :DDD De próbáld csak ki, hogy megnézed a lépésszámot, utána 10-szer fel-le mozgatod a karod és pont tízzel több lépés lesz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8223) dobolan válasza kmarci25 (#8222) üzenetére


dobolan
senior tag

Ha pontosabb lépésszámlálást akarsz, akkor a lábadra kösd, mivel azzal lépsz. Amúgy a sepréssel is elégedsz annyi kalóriát mint ha csak lépegettél volna, szóval jól van az :DD

(#8224) Putyin90 válasza Blac1 (#8220) üzenetére


Putyin90
senior tag

Megtaláltam, köszi. Én máshol kerestem, mert alul is van egy grafikon, de az valami Sorozatot hozott be. Rá kell bökni a főképernyőn a körre (ahol az aktuális lépésemet mutatja) és úgy jön elő.

Az normális, hogy tegnap 17:41-től használom, még 100% volt reggel is, de most már 96%. 7x mértem vele pulzust reggeltől, gyakran nézem az időt és szinkronizálgatom a telefonnal. Azt vettem észre, hogy mióta a MiFit és a MiBandage is fent van jobban merül.

huberpe: nyilván, de szerintem egész pontos, leszámítva az öltözködést. Reggel direkt gyalog jöttem melóba, 100 lépésig számoltam magamban :)) . És nagyjából annyit is mért. Annak külön örülök, hogy a kisebb mozgásokat nem veszi lépésnek.

(#8225) kmarci25 válasza dobolan (#8223) üzenetére


kmarci25
veterán

Azért annyira nem izgat ez a fícsör. Leginkább a jelzés az, ami miatt használni szoktam. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8226) HornedReaper válasza Putyin90 (#8224) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Kapcsold ki mi bandage-ben az érintés figyelést, hátha jobb lesz kicsit a helyzet ;)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#8227) dobolan válasza Putyin90 (#8224) üzenetére


dobolan
senior tag

Nekem kb. egy hét alatt lemerül. De Miband Toolsban nekem be van állítva hívás, messenger, emailek, és néhány app jelzés, az meg meríti rendesen.

(#8228) Degeczi válasza dobolan (#8227) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A MiBand Tools lehet (vagy még vmi beállítása), mert hasonlóan sok app értesítésével a gyári MiFit-tel közel négy hetet megy

(#8229) dobolan válasza Degeczi (#8228) üzenetére


dobolan
senior tag

Lehet, csak az nem ir ki semmit. A MT meg igen. Meg joval tobbet rezeg mint a gyari

(#8230) Degeczi válasza dobolan (#8229) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Angolra állított telefon esetén írna ki a gyári MiFit is - de mondjuk nekem mindegy, annyira apró a kijelző, h szemüveget kellene fölvegyek azon elolvasni, kiről van szó, nekem elég a rezgés, úgyis mindig ott a telefon karnyújtásra (gyakran egyszerűbb is zsebből elővenni, mint a kabát+ing ujját föltűrni)

(#8231) dobolan válasza Degeczi (#8230) üzenetére


dobolan
senior tag

Értelek, de nekem meg vezetés vagy bicajozás közben nem jó. Karkötőre ránézek, ha nem fontos, hagyom. Sajnos meríti, de ez van, használom.

(#8232) aicon


aicon
senior tag

bekfájdis akciót nem tud senki jó áron?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#8233) KamuMazsola válasza aicon (#8232) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mit? (ja, hogy feketepéntek)
Gearbesten nézd meg, vagy a gearbest topikban!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#8234) Silentfrog válasza KamuMazsola (#8218) üzenetére


Silentfrog
veterán

Elnézést, valóban, nekem van igynen szállítás "kuponom"
Azt azért azért cáfolnám, hogy ritkán engedik el, mikor elszaakadt a gyári szíj és megkérdeztem hogy az garis e a válasz az volt hogy az nem, de ha rendelek akkor a posta nem kerül semmibe. És nem is került.
A band a gari idő után pár nappal járt le , beázott és felajánlották az ingyen postát ha veszek még egyet.
Ritka az ilyen korrekt webshop.

Azért nem kell egyből kukaricára térdeltetni ,mert elfelejteettem a postát beleszámolni. :U

[ Szerkesztve ]

(#8235) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.

Mi Fit és Mi Bandage párost használom, kérdésem az lenne, hogy be lehet azt állítani ha nem fogadott hívás vagy SMS jött akkor addig mutassa a band míg a telefonon nem néztem meg?
Ha megnyom a band-et akkor megjelenik az óra, lépés stb... az értesítéseket nem lehet így beállítani, mert most ugye jön egy SMS jelez kiírja a band, de ha azonnal nem nézek rá a band-re csak mondjuk fél perccel később akkor ha rányomok egyből az óra jelenik meg.

Köszi.

(#8236) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Band2-.őt és nem akar csatlakozni. A teló Buet.-ban látja de a MI fit-ben nem. Csak keresi-keresi de nem találja...valakinek valami ötlet? Ilyen...és alapból nincsen a cuccban pulzusmérő pl. csak a megtett lépest és az időt mutatja ahogy nyomogatom...ez hakni verzió vagy csak user error van?

(#8237) polgi803 válasza polgi803 (#8236) üzenetére


polgi803
őstag

csináltam videót is a csatlakozási műveletről, ha valaki szaki ránézne megköszönöm..elküldöm email-ben..

(#8238) andrisbandi válasza polgi803 (#8236) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Mifitből kell aktiválni az órán megjelenő funkciókat.

A teló újraindítása segíteni szokott párosításkor.

Ha mégsem, menj egy kevésbé rádió szennyezett szobába.
Más bt és wifis kütyütől távol.
Csatalkozás után már nem zavarja semmi.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8239) petipetya válasza andrisbandi (#8238) üzenetére


petipetya
nagyúr

Illetve azt is szereti, ha első párosítás közben engedélyezve van a helymeghatározás.

"nincs rá lezsóidő"

(#8240) polgi803


polgi803
őstag

Hát ugyanazt csinálja...csak keresi de nem csatlakozik...helymeghatározás bekapcsolva...telót újraindítottam...a leghátsó szobában próbálkoztam távol a wifitől...

[ Szerkesztve ]

(#8241) andrisbandi válasza polgi803 (#8240) üzenetére


andrisbandi
őstag

MI Band 2
- ezt látod a bt menüben?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8242) polgi803 válasza andrisbandi (#8241) üzenetére


polgi803
őstag

igen azt látom. Elküldjem a videót róla? Azon látod a teljes képet

[ Szerkesztve ]

(#8243) andrisbandi válasza polgi803 (#8242) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem használok ilyen kütyüt.
Csak érdekel. Az itt ellesett megoldásokat szoktam visszaosztani segítség képpen.

A bt nevéből kiderült, h eredeti.
Volt itt linkelve nemrég egy videó a párosításról, azt keresd ki. Volt akinek segített.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8244) polgi803 válasza andrisbandi (#8243) üzenetére


polgi803
őstag

Na végre sikerült. Nehéz szülés volt...az a videó segített amit ajánlottál, hogy keressem meg...valami problémamegoldó app oldotta meg... a Mi fit helyett valami Notify vagy mit tetetett fel, de ezerszer több kapcsoló van benne mint a MI fitbe. Az üzenetek kapásától a telefon hívás kijelzésen át az összes egészség funkció...szóval klafa lett :)

(#8245) regos válasza polgi803 (#8242) üzenetére


regos
tag

Ugyan így voltam én is.
(#8181)
Valamiért az én telóimat nem szerette. A keresztfiam telójára feltettük a MI Fitet,bejelentkeztem az emailcímemmel rajta,egyből párositott .Majd az én telómon újra belépve működik azóta is...
Bár a Viber azóta sem jelzi az üzenetet csak a hívást :-(

(#8246) huberpe válasza vigyori78 (#8235) üzenetére


huberpe
aktív tag

állítsd be a bandage-ban az érintés menüpontban az értesítések ismétlését. így gombnyomásra újra tudod nézni őket.

(#8247) AtiSnatch válasza Boresz (#8155) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Hello, Messenger hívást nem jelzi a karkötő bandage-vel, csak a nem fogadott jelzést rezgeti utána. A hiba az én készülékemben van, vagy senkinek sem jelez? Itt a felsoroltakban sincs benne:

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#8248) Boresz válasza AtiSnatch (#8247) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Ott írja, hogy bejövő hívás: Viber, WhatsApp, Line, tehát a Messenger-t nem tudja.

(#8249) AtiSnatch válasza Boresz (#8248) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Gondolom, ha nem sikerült megoldanod, akkor a Messenger nem működik együtt :) Majd szólj, ha változtatnak :R

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#8250) Boresz válasza AtiSnatch (#8249) üzenetére


Boresz
tag

Igen, sajnos nem találtam rá megoldást :(, ráadásul az app-ok néha változtatják a hívás dolgaikat (főleg a WhatsApp), úgyhogy nem garantálható hogy mindig működik a hívás és a nem fogadott hívás jelzése.

Ha már itt járok, Mi Bandage új verzió :)
2017.11.26 - verzió: 1.23.0
- pulzus: a karkötőn végzett mérések szinkronizálása
- pulzus részletek: felhasználói felület fejlesztés
- érintés/hívás némítás kapcsoló: csak bejövő híváskor opció
- érintés: 2. Tasker feladat indító
- téma: úja pasztell színű témák, háttérszín kiválasztása opció
- téma/értesítési sáv: MIUI hibajavítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.