Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Ferenczi Áko válasza Sify (#5149) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Próbáld meg egy másik telefonnal. Szakács kollégámnak sem sikerült a telefonjával összehozni mert nem látta a Mi Band-et, aztán az én telefonomon belepett a Mi fiókjába, párosítás, szinkronizálás megtörtént majd visszalepett a saját telefonjába és működött..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5152) Sify válasza tboy72 (#5150) üzenetére


Sify
senior tag

Már megtörtént, de semmi.
Sőt samsung J telefon látja a Bluetooth menüben a bandet, párosítani is tudtam, viszont a MiFit alkalmazás meg nem látja. Bármit is csinálok semmi! Mondjuk azzal sokra nem megyek ha más telefon látja csak a sajátom nem. Így már feladtam, hogy ez valaha is működni fog.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5153) Rimuru válasza Sify (#5149) üzenetére


Rimuru
veterán

En telefon nelkul hasznalom, Notebookon van fent egy Android kepfajl amit bootlok grubbol, igy max hetente 1x szoktam szinkronizalni.

Telefonnal az a baj ahogy a logokbol rajottem hogy amikor a csatlakozas megtortenik akkor a telefon azt hiszi hogy bluetoothrol kap netet, igy nincs net -> nem lehet szinkronizalni.

Vigyázat, csalok!

(#5154) szponzor válasza Sify (#5152) üzenetére


szponzor
senior tag

Sajnos én is így jártam, másik telefon sem látja a Band-et. GearBest küld egy újat 8$ kedvezménnyel. Ezt meg félig-meddig tudom szinkronizálni a Notify &Fitness for Mi Band nevű alkalmazással, bár az alvás mérése és az értesítések nem működnek.

(#5155) lacuska74


lacuska74
tag

Az enyémet se látja a telefonom, próbáltam másik telefonnal is, bejelentkeztem, de ott se látja.
Egyedül a Mi Band Master amivel csatlakozni tud, szóval egyelőre azzal működik, csak zavar, hogy a gyári alk. nem látja, mert nem tudja magát frissíteni.

(#5156) Richi78


Richi78
csendes tag

Úgy látszik ez most nem egyedi eset, mert nekünk is van egy-egy a feleségemmel, és az övét nem látja a telója ami Redmi note4. Javaslat, hogy mit lehet tenni ilyenkor?

(#5157) Sify válasza Richi78 (#5156) üzenetére


Sify
senior tag

A bandet a vállat felet jó messzire elhajítani. :C
Tegnap kipróbáltam egy teljesen új, akkor lett kibontva Iphone 7 telefonnal és az sem látja.
Igy már feladtam a küzdelmet, hogy látni fogja e valamikor is.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5158) andrisbandi válasza Richi78 (#5156) üzenetére


andrisbandi
őstag

BToolkit: Bluetooth Manager

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#5159) szponzor válasza andrisbandi (#5158) üzenetére


szponzor
senior tag

Én ezen is túl vagyok, nem javított rajta semmit. :(
Ha ez segítene, akkor tudna másik telefonhoz csatlakozni, de sajnos másik telefonnal sem működik.

(#5160) Sify


Sify
senior tag

Frissült az ios Mi Fit alkalmazás, de persze továbbra sem tud csatlakozni a band a telefonhoz. A kis kínaiak jól "elcseszték" ezt az egészet.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5161) cidalain válasza Sify (#5160) üzenetére


cidalain
veterán

(#5152) Sify
"telefon látja a Bluetooth menüben a bandet, párosítani is tudtam, viszont a MiFit alkalmazás meg nem látja"
hát így nem is fogja. nem szabad a telefon BT menüjében párosítani.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5162) Sify válasza cidalain (#5161) üzenetére


Sify
senior tag

Január óta így müködött. Majd múlthét szombat óta nem hajlandó működni. Most meg nem látja a telefon a Bluetooth beállításoknál sem és a Mi Fit alkalmazás sem hajlandó felismerni.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5163) Nirvatti válasza cidalain (#5161) üzenetére


Nirvatti
tag

Nekem is ott van a telefon BT menüjében, mint párosított eszköz.
Ami vicces, hogy nem tudom hogyan tudnám ott szétválasztani a kapcsolatot.
De nekem szépen működik az óra MiFit-tel.

(#5164) Sify válasza Nirvatti (#5163) üzenetére


Sify
senior tag

Az bluetooth menü, saját eszközök és az eszköz mellet van egy "i" betü, ráklikk és ott eszköz elfelejtése. Legalábbis én igy szoktam eszközöket törölni.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5165) Nirvatti válasza Sify (#5164) üzenetére


Nirvatti
tag

Androidon vagyok és tanácstalan... :)

(#5166) Richi78 válasza Nirvatti (#5165) üzenetére


Richi78
csendes tag

Lehet hogy azért mert mostanában jött egy firmware frissítés és az tett be neki.

(#5167) Sify válasza Richi78 (#5166) üzenetére


Sify
senior tag

Az lehet, de többen írtak a storeba hogy a frissítés szar. Erre ma jött egy frissítés de semmi nem változott.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5168) Nirvatti válasza Richi78 (#5166) üzenetére


Nirvatti
tag

Bajom nincs vele, eddig is ment szépen.
Csak mindig előjön, hogy a telefon BT menüjében ne legyen csatlakoztatva, mert az főbűn.

Néha rápróbálok, nem csak az elmúlt napokban,

Szóval csak a jövőre nézve gondoltam, hogy jó lenne onnan lepattintani.
De ha nem, hát nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#5169) Sify válasza Nirvatti (#5165) üzenetére


Sify
senior tag

Nekem egy nagyon régi samsung j telefon van elöttem droid 4.4.4 verzióval. Beállitások-Bluetooth-Párositott eszközök-Mi Band 2. Ez mellett van egy kis fogaskerék ikon-ráklikk-Párositás megszüntetése. Szerintem a 6-os droidban is igy lehet.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5170) DonCosta


DonCosta
tag

Múlt héten nekem is volt problémám a gyári Mi Fit egyszerűen nem tudott csatlakozni rá. (Addig használtam a Masterrel) A napokban jött egy frissítés a MiFit-re nekem úgy tűnik az oldotta meg a problémát. Előtte leválasztás, MiFit kuka, újra rakás semmi nem segített. Most a MiFittel jött valami firmvare frissítés is, azóta megint minden a régi...
Szóval fogalmam sincs hogy oldódott meg, de van remény :)

(#5171) Nirvatti válasza Sify (#5169) üzenetére


Nirvatti
tag

MIUI-t használok, semmi fogaskerék, vagy i betű.
Majd rákérdezek a telefon topikjában.

De mondom, addig nem zavar, amíg működik minden szuperül. :))

[ Szerkesztve ]

(#5172) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Nejem kapott egy MiBand 2-t, mifit-tel használha samsung j5 (2016)-os telefonján.
Napont többször is előfordul, hogy elveszítik egymás jelét.
Ezt mitől lehet?

(#5173) beg válasza _stick_ (#5172) üzenetére


beg
veterán

Samsungokon többen is panaszkodnak rá. Típustól függetlenül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5174) _stick_ válasza beg (#5173) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi, meg közben láttam, hogy feljebb is sok a panasz...

(#5175) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Gondolom már próbáltátok, de hátha... Nekem egy hete hozta a posta a kütyüt, gyönyörűen felismerte a Mi Fit, később a Mi Band Tools is, majd beállítottam a Smart Lock-ot és onnantól kezdve eldobta a kütyüt, nem találta, kb. 30 próbálkozásból egyetlen egyszer találta meg a karkötőt, de csak egyetlen tizedmásodpercre zizzent a karkötő, mire rákoppintottam volna, már nem látta a telefon.

Egy órán keresztül telepítgettem oda-vissza (a kínai és a nemzetközi Mi Fit verziót is, váltogatva), semmi. Végül kiderült, hogy a telefon maga is bepárosítota bluetooth eszközként a karkötőt, amit külön le kellett választani a Bluetooth menü alatt. Ezt követően a Mi Fit azonnal megtalálta a karkötőt és azóta örömködés van (a Smart Lockot pedig ki sem merem próbálni).

Bevallom, más telefonnal nem próbálkoztam megtalálni a karkötőt, így nem biztos, hogy azonos volt a problémám a Tiétekkel. De ha csak egyetlen Kollégának is segítséget jelenthetnek fenti soraim, már megérte lepötyögni a bénázásomat :)

A legjobbakat,
Péter

(#5176) spidersoft


spidersoft
senior tag

Nekem nincs androidos telefonom, csak egy S905X alapú TV boxom, ahol viszont gyakori, hogy az ember kikapcsolja... szóval mostanság nekem sem nagyon hajlandó kapcsolódni a perec -- talán két napból egyszer... amikor nem kapcsolódik, akkor kikapcsolom a boxot és bekapcsolom újra, rendszerint akkor már megtalálja. A BT ki-bekapcsolás nem segít. Talán telefonnál is bejöhet egy reboot :K

Amikor megy, akkor néha kiírja a box egy szürke sávba, hogy a MiFit használata engedélyezett vagy ilyesmi. Ha ezt nem írja ki, akkor nem is fog menni, akkor kikapcs-bekapcs, másodjára eddig mindig ment. Gondolom valami rezidens kód/daemon/nemtom nem minden bootkor tud elindulni.

[ Szerkesztve ]

(#5177) sipy888


sipy888
aktív tag

Samsung s8 - al nem tudok 2 napja az órához csatlakozni. Van valakinek vmi ötlet? Telefon Bluetooth listában nincs párosítva azt már néztem

(#5178) LallerHUN válasza spidersoft (#5176) üzenetére


LallerHUN
tag

A telefon reboot megoldás a nem kapcsolódásra. Eddig nekem semmi gond nem volt a kapcsolódással de az utolsó frissítés óta igen... OPO legújabb LOS rendszerrel

(#5179) dorika87


dorika87
őstag

Üdv. Érdeklődni szeretnék, hogy ha elkezdek futni azt futásnak érzékeli a band? Tudom, hogy a Mi Fitben van külön futás opció, de nem les nálam a telefon és kíváncsi vagyok, hogy attól még futásnak fogja-e érzékelni?

[ Szerkesztve ]

(#5180) hati válasza dorika87 (#5179) üzenetére


hati
addikt

Nem fogja.

(#5181) dorika87 válasza hati (#5180) üzenetére


dorika87
őstag

oh ez sajnálatos, mert nem tudom hova tenni a telefont futást közben :(

(#5182) spike70 válasza Sify (#5144) üzenetére


spike70
tag

Én közel egy hónapig hordtam párosítás nélkül. A Redmi 2-esem megadta magát, a 4A-t a napokban kaptam meg. Az új a MiCloud-ból visszarakta a MiFit-et, még párosítíni sem kellett. Igaz a régiról le sem választottam. A teljes időszak adatai meg vannak( alvás, lépés, Km, pulzusmérés). Viszont a naptár jelzéseit nem jelzi, se ennél sem az előzőnél. Ez miért lehet?

(#5183) lkristóf válasza dorika87 (#5179) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem felismeri magától a lépésszámra nyomva kiírja részletesen mikor mennyire voltam aktív.

(#5184) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Mi Band 1S-t cserélnék 2-esre. Az lenne a kérdésem, hogy a telefonomban lévő Mi Fit adatok be fognak kerülni szinkronizáláskor az új Mi Band-be?

Köszönöm :R

(#5185) ollie válasza Jim74 (#5184) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Bandbe nem kerül semmi, de a Mi Fitben megmaradnak az adatok.

***

(#5186) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi a különbség a sima és az international verzió között?

Samsung Galaxy A54

(#5187) Keem1 válasza Viktor0610 (#5186) üzenetére


Keem1
addikt

Ez

[ Szerkesztve ]

(#5188) Viktor0610 válasza Keem1 (#5187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi.
De ha vennék egy normál verziót, de a Playből szedném le a MI Fitet, akkor az úgy működhet?

Samsung Galaxy A54

(#5189) Keem1 válasza Viktor0610 (#5188) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, én is így csináltam.

(#5190) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Akkor ezek szerint nincs inteligens ébresztés iphonra?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5191) Jim74 válasza ollie (#5185) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen. :R
Tehát, ha leválasztom az 1S-t és utána csatlakoztatom ugynaazon fiókhoz a MiBand 2-t, akkor gyakorlatilag minden megy tovább, mintha misem történt volna?

(#5192) cidalain válasza Jim74 (#5191) üzenetére


cidalain
veterán

Amennyiben a Mi Fit 2-es legfrissebb verziojat hasznalod, akkor igen.
Ha regebbi 2.0 vagy 1.8 verziosat hasznalsz, akkor frissiteni is kell a progit.
En 1.8-at hasznaltam: levalasztas. Szoftver update. Reboot. Levalasztas (Mert valamiert megint ott volt). Band 2 csatlakoztatas Mi Fitben. Firmware update a banden (automatikusan indul)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5193) Jim74 válasza cidalain (#5192) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R 2.4.2-es verzió van a telefonon.

(#5194) gallimi


gallimi
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, ha egyik napról a másikra nem tudok pulzust mérni akkor lehet, hogy megadta magát a karkötő, vagy van valami más bibi lehet? Tegnap még használtam mert elég sokat mérem a pulzust, ma meg semmi. Frissítés kb. kettő hete volt. Alkalmazás 2.4.2 algoritmus 1.0.95. Köszönöm.

(#5195) dorika87 válasza Tiger. (#5190) üzenetére


dorika87
őstag

Sajnos nincs, nekem is nagy bánatomra. A MI HR appban csak az 1s-el működik a smart alarm (intelligens ébresztés)

[ Szerkesztve ]

(#5196) dorika87 válasza lkristóf (#5183) üzenetére


dorika87
őstag

Na ez már egy picit kecsegtető... remélem nálam is így lesz (mert telefon nem lesz nálam amin el tudom indítani a futás funkciót) úgyhogy majd hétvégén kiderül :)

(#5197) espista


espista
senior tag

Aki vett már Mijobs pántot, az milyen csomagolásban kapta meg? Tartok tőle, hogy nem eredetit kaptam az aliról. Viszont ideért 11 nap alatt, ellentétben a Band-dal. Bár 3 napja már az is bejött az országba.

Romani ite domum!

(#5198) PixelRambo válasza espista (#5197) üzenetére


PixelRambo
csendes tag

Nekem onnan van, kis műanyag zacsiban jött, aminek az egyik fele fehér a másik átlátszó. Ez meg a szokásos szürke zacskóban volt.

Csatolok egy képet (ha sikerül) hogy nekem milyen logó van a pántban.

[ Szerkesztve ]

(#5199) Zorall


Zorall
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre van szükségem, megvásároltam a mi band tool progit, olyan kérdésem lenne hogy ehhez kell a mi fitt alkalmazás? Akkor kapok értesítést ha egyszerre fut mind a kettő, lehet h nem párosítottam a mi band toolt? Be állítottam a szöveg kijelzést is de nem mindig jelez, pl hivásnál nem mindig irja ki a hívó fél nevét,csak a kis kagyló ikon fogad a kütyün.

előre köszönöm válaszotokat, üdv: Zorall

(#5200) Ferenczi Áko válasza Zorall (#5199) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az Mi Fit alapból kell, hogy legyen. Azzal párosítsd a telefont majd a rakd fel az Mi Band Tools-t és menni fog

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.