Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) andrisbandi válasza lacuska74 (#4748) üzenetére


andrisbandi
őstag

Reset password

- Ezt próbáltad már?
Sok ember el szokta felejteni milyen email címre regisztrálta a xiaomi fiókot.
Lehet nálad is az van, h rossz email-re/telefonszámra kéred.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#4752) TheSaint válasza lacuska74 (#4748) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Ugyan így jártam, de nekem semmilyen programmal nem "párosodik" azóta. Minden bluetooth-os csoda fixálót
kipróbáltam, de semmi. Mi Band Master is kiírja, hogy csatlakozás - azonosítás - csatlakozás sikertelen......
Teló: Redmi Note 3 Pro

Valakinek ötlete?

(#4753) Keem1 válasza -secret- (#4750) üzenetére


Keem1
addikt

Ez nagyon kígyó, várós :C

(#4754) Criminal017


Criminal017
őstag

Apple Watch klón lett a Mi Band 3-ból: [link]

(#4755) Janaboy válasza Criminal017 (#4754) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem tetszik, én ezekkel a klón témákkal már rég nem foglalkozok.

Nagy kérdés az akku lesz.
Az ára sztem korrekt, ha az akku birni fogja akkor bejövős lesz. Persze ehhez már jobb sw kell :D

Janaboy

(#4756) Keem1 válasza Criminal017 (#4754) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem​ tetszik.
78 dolcsi lesz? Nem vészes.

lappy: dettó :D

[ Szerkesztve ]

(#4757) lappy válasza Criminal017 (#4754) üzenetére


lappy
őstag

Várok vele egy kicsit ha megjön az első teszt,video akkor lehet cseréljük a 2-t 3-ra. :DD

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#4758) hzsolee


hzsolee
őstag

Sziasztok!
Beléptem én is a klubba. Tegnap megjött az alis karkötőm. 11 nap alatt a kezembe kaptam, ~6800 Ft volt. Ha valakit érdekel, megadom az eladó linkjét. Szerintem tök le volt merülve, mert hiába nyomkodtam nem csinált semmit. A mifit is azt írta 80 nap telt el az ultolsó feltöltés óta. Mifit valamit bandage van a telefonon, és nehezen de felfogtam hogyan is kell a nevet megjeleníteni a karkötőn. Viszont sűrűen 3 rezzenéssel jelzte, hogy megszakadt és újra csatlakozott a telefonhoz. Ez érdekes. A pulzusmérés egész jó, vérnyomásmérőhöz viszonyítottam. Viszont a lépésszámláló csalós. Reggel 21 km vezettem, és szerinte ez kb 220 lépés volt :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#4759) sambenez válasza Keem1 (#4756) üzenetére


sambenez
addikt

Több lesz az 78-nál. A kínai árat számolták át $-ra. Annál mindig több lesz.
A Mi Band 2 nyitóára 149 Yuan volt, ami akkor 22.65$-t jelentett. De ennyiért sehol nem kaptad meg megjelenéskor, sőt még most is csak akció keretében lesz ilyen áron.
Szerintem 100$ talán kicsit több lesz az új.

(#4760) Keem1 válasza sambenez (#4759) üzenetére


Keem1
addikt

Igaz... :R

(#4761) lacuska74 válasza Keem1 (#4753) üzenetére


lacuska74
tag

Jó lesz, én is sokszor kattingattam a párosításra, egyszer csak jó lett.Szóval ne add fel :)

(#4762) Sofian válasza Criminal017 (#4754) üzenetére


Sofian
őstag

Mitől ilyen biztos hogy ez a "Mi band 3"?

(#4763) Criminal017 válasza Sofian (#4762) üzenetére


Criminal017
őstag

Sehol nem írtam, hogy ez a Mi Band 3. :)

(#4764) TheSaint válasza lacuska74 (#4748) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Nekem nagy nehezen sikerült:
Ezeket a mappákat töröltem:
/data/misc/bluetooth
/data/misc/bluedroid

Újraindít és megy szépen mint régen.
Vigyázat! Minden bluetooth kapcsolat, beállítás, előzmény törlődik!
Root jog természetesen szükséges!

(#4765) Flashy válasza hzsolee (#4758) üzenetére


Flashy
veterán

a 220 lépés 21km-en teljesen jó, más karkötők pár megálló buszozásra is elszámolnak több százat. szerintem a Band 2 még egészen ügyes. ha hosszú távot vezetsz és zavar, nyomj rá a viselkedéscímkézésnél a Vezetésre.

(#4766) ollie válasza Criminal017 (#4754) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wow, 30 napos üzemidőt mondanak. :Y

Na ezt biztos megveszem.

***

(#4767) hzsolee válasza Flashy (#4765) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi, megnêztem a mifitben. Annyira nem zavar, hogy mindig nyomogassam ép mit csinálok.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#4768) cidalain válasza Sofian (#4762) üzenetére


cidalain
veterán

sőt biztosan nem a Mi Band 3 ez, mert Amazfit kódnéven van fent a Gearbesten.
Az meg másik brand, kifejezetten sportoláshoz gyártottak eddig okosórát. nagy érintős kijelzővel, beépített GPS ilyenek. szóval ez inkább a band és a sport óra keveréke lesz szerintem, kifejezetten sport célokra.
szóval szerintem alap hogy benne lesz a GPS, a pulzusmérő, és valami nagyobb, informatívabb kijelző (ami a kis mérete miatt valószínűleg nem lesz touchscreen, viszont többminden megjeleníthető lesz rajta mint a Mi Band 2-n)

update, összefolytak itt a különböző linkelések:
én erre a termékre reagáltam

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4769) Sofian válasza Criminal017 (#4763) üzenetére


Sofian
őstag

Bocs, félreértettem.. :B

(#4770) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

A POLAR FT7 használható óraként is mellkaspást nélkül, mint a Mi Band? :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#4771) spidersoft


spidersoft
senior tag

A Mi Fittel hogy lehet elfelejtetni az előző perecet? Sajnos, úgy fest, nem választottam le, mielőtt eladtam, és most nem tudom párosítani az újjal. :R

(#4772) Keem1 válasza spidersoft (#4771) üzenetére


Keem1
addikt

Cseréljetek a vevőddel, mert ő meg a te régi perecedet nem tudja párosítani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4773) cidalain válasza spidersoft (#4771) üzenetére


cidalain
veterán

Nem kell hogy nald legyen az elfelejteshez!
Elinditod a mi fitet, profil menu, majd legalul parositas megszuntetese.
Ez neked is jo lesz, meg annak is, a megvette a regi bandedet.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4774) kopi73


kopi73
tag

Sziasztok.Van olyan app ami nem csak a megtett lépések vagy futás alapján számolja a kalóriákat és jeleníti meg ,hanem azt is számba veszi amit a test nyugalmi állapotában eléget és ezt a kettőt összegezve jeleníti meg az ember napi kalória használatát.

(#4775) Keem1 válasza kopi73 (#4774) üzenetére


Keem1
addikt

A Google Fit számolja a nyugalmi kalóriafelhasználást is, de ezt a karperec nélkül (is).

(#4776) loosht válasza kopi73 (#4774) üzenetére


loosht
senior tag

A Notify & Fitness tud ilyet.

(#4777) spidersoft válasza cidalain (#4773) üzenetére


spidersoft
senior tag

Melóban mutatta kollégám is, de nekem nincs olyasmi... teteje - alja

...ezért gondoltam, hogy talán az lehet az oka, hogy nincs ilyen menüpont, hogy a perec nincs a közelben. Ez a xiaomi weblapjáról letöltött Mi Fit, a másik nem települt, azt mondta, hogy nem vagyok kompatibilis. Valami online felületen nem lehet esetleg?

Aki megvette a régi bandet, annak mi hátránya lehet abból, hogy nem lett szétkapcsolva? Nem panaszkodott, hogy nem működne... :U

[ Szerkesztve ]

(#4778) spidersoft válasza spidersoft (#4777) üzenetére


spidersoft
senior tag

nomégeccer. teteje - alja bocs :B

(#4780) spidersoft válasza eladogeppc (#4779) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem nincs CE jelölés, Gearbestről vettem, leírás és doboz is full kínai :) A betűméret különbség amiatt van, hogy a jobb oldalin be van kapcsolva a dátumkijelzés, hogy a fényerő különbség mitől lehet, azt nem tudom (nekem is még csak tegnap érkezett).

(#4781) doongoo válasza eladogeppc (#4779) üzenetére


doongoo
addikt

Nem vagyok benne biztos, de CCC nem csak a Kínába bevitt termékek esetén követelmény?

(#4783) LallerHUN válasza eladogeppc (#4779) üzenetére


LallerHUN
tag

Én Gamissról vettem még a kihagyhatatlan akció keretében 5e HUFért és nekem sincs egy árva tollvonás sem a márkajelzésen kívül az alján. Tény erős napfényben kicsit halványan látszik. De ez rendben van szerintem hisz akkor meg sötétben lenne olyan mint egy zseblámpa ha úgy nyomná a fényt. De ez az én véleményem 😉

(#4784) _Moriarty_ válasza LallerHUN (#4783) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Ezért kapcsoltam ki a karemeléses időkijelzést, éjszaka belevilágított a szemembe. Majdnem megijedtem :D
Amúgy nekem sincs semmilyen felirat hátul, de erősen világit. Gearbest-ről van.

(#4787) Janaboy válasza beg (#4786) üzenetére


Janaboy
veterán

En is ugy erzem, h tul van ez tolva.

Janaboy

(#4790) andrisbandi válasza eladogeppc (#4788) üzenetére


andrisbandi
őstag

http://eustock.eu/shop/okos-eszkozok/mi-band-2-aktivitasmero-reszletek

Ezt szokták ajánlani.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#4791) Duna válasza eladogeppc (#4779) üzenetére


Duna
csendes tag

Aliról rendeltem, rajta van a CE. Fényes, jól működik.

(#4792) Flashy válasza _Moriarty_ (#4784) üzenetére


Flashy
veterán

ha nagyon csapkodsz, a pulzusodat is megméri :) azt is ki kellett kapcsolnom, de nappalra is: suliban tanítok, annyira magyarázok hogy pulzust mér mert forgatom a csuklómat és megy sorban az opciókon

(#4793) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Én még Gearbestről vettem júliusban és nincs az alján CE, azonban sok panaszkodóval ellentétben nekem futás közben is jól méri a pulzust, valamint két orvos által használt pulzusmérővel összevetve pontos!
Nekem a fényereje gyanúsan gyenge. Valaki itt nem is olyan rég panaszkodott, hogy túl sötét az övé.
Nem tudom te voltál, vagy más a panaszos. Mindenesetre a CE jelzés hiánya ne ijesszen meg.
A stílus meg valóban kissé agresszív.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#4794) hzsolee


hzsolee
őstag

Ali, van CE, fényes.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#4795) sambenez válasza hzsolee (#4794) üzenetére


sambenez
addikt

Az Alison a bal vagy a jobb oldali CE van? Mert nem mindegy.

(#4796) cidalain válasza spidersoft (#4778) üzenetére


cidalain
veterán

Bocs, jogos ra kell boknod a Mi Band Pulse-ra, ami a teteje kepen van.
Megy eszkoz nelkul is. En kikapcsolt BT-velninditottam el a progit, bementem a band reszbe, es annak a legaljan lesz a megszuntetes.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4797) hzsolee válasza sambenez (#4795) üzenetére


hzsolee
őstag

Egy harmadik :) Olyan mint a bal de nincs háló, de nem olyan mint a jobb, mert nem ér össze a két betű. Arról nem is beszélve, hogy csak körvonalas. Pont olyan mint képen a "fényes" verzión.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#4798) sysrq


sysrq
őstag

Akinek ennél jobban merül a band-je kérje vissza az eladótól az árát mert lehet az övé is hibás.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#4799) sambenez válasza sysrq (#4798) üzenetére


sambenez
addikt

Azért ez így ebben a formában nem igaz. A merülés mértékét eléggé befolyásolja a használat módja.

(#4800) spidersoft válasza sysrq (#4798) üzenetére


spidersoft
senior tag

tegnap üzemeltem be... tegnap be se kapcsolt, úgy le volt merülve. feltöltöttem, ma végre sikerült rácsatlakozni a mi fittel, ami azt írja, hogy 24 napja töltöttem... hülye ez :D amúgy egy nap alatt 4%-ot merült, de volt nyomdosva eleget.

(#4796) cidalain: igen, ott volt a beállítás... csak a távirányítóval nem tudtam legördülni odáig, mert nem legördítős, hanem felhúzós az a rész :D szóval dugtam egeret a boxra, amivel fel tudtam húzni azt a részt, és így már megjelent a gomb is. hálás köszönet érte! :R

(vennem kell ehhez a boxhoz egy egeret... vezeték nélkülit. legolcsóbbat ebayről. légegér van, de azzal csomó mindent nem jó csinálni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.