Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) darvinya válasza kelly416 (#5750) üzenetére


darvinya
titán

Háttér kukkolás megy, ha be van kapcsolva.
Emiatt tudják merre jártál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5752) Füleske válasza kelly416 (#5750) üzenetére


Füleske
addikt

Helyadatok engedélye a Térképnek mire van állítva ? (+ Google - nak)

[ Szerkesztve ]

(#5753) kelly416 válasza Füleske (#5752) üzenetére


kelly416
veterán

Most meg nem mondom, sajnos belekényszerültem egy első generációs J3-ba ameddig az F2 javításon van, ebben meg minden menü halál lassú. És minden más is. ;] Elméletileg simán meg van adva neki az engedély, nem "csak az alkalmazás használata közben", úgyhogy vessek magamra. De én kényelmes vagyok, nem kapcsolgatom és az AA meg ki tudja még milyen alkalmazások miatt jó is ez így. Csak mondtam, hogy most a háttérkukkolások miatt is maradhat kint az értesítési sávon az ikon.

(#5754) Füleske válasza kelly416 (#5753) üzenetére


Füleske
addikt

Az "AA meg ki tudja még milyen alkalmazások" - nak nem jó a "csak az alkalmazás használata közben" ? Elvégre ezek alkalmazások. :)

(#5755) kelly416 válasza Füleske (#5754) üzenetére


kelly416
veterán

De jó lenne. De mint mondtam, engem nem zavar.

(#5756) darvinya válasza kelly416 (#5753) üzenetére


darvinya
titán

Van egy olyan menü Gtérkép és Google fiókban, hogy Idővonal.
Ez ami követ mindenhová, ahol jársz, ez a háttér követés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5757) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[kép]
Tipp, hogy mi a baja?

(#5758) Toth_Jani válasza Kolondrum (#5757) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mit kellene látni?
De megnéztem az enyém, ez a képernyőnél egészen mást ír.
65,40 mAh/ 43 perc 26,23%

(#5759) Kolondrum válasza Toth_Jani (#5758) üzenetére


Kolondrum
félisten

Android rendszer kiugrik.

(#5760) Füleske válasza Kolondrum (#5757) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam ilyen hogy "Android rendszer" nincs is. Egyáltalán. Mondjuk a bluetooth és a hotspot sincs bekapcsolva, ezekre tippelnék.

(#5761) pg1966 válasza Füleske (#5760) üzenetére


pg1966
aktív tag

"android.system..." sincs?

(#5762) Füleske válasza pg1966 (#5761) üzenetére


Füleske
addikt

Nincs. Olyan van néha max. 1-2 % hogy "android.system.suspend@1.0-service", meg "Rendszer UI" szintén ilyen előfordulással.

(#5763) Toth_Jani válasza pg1966 (#5761) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nálam sincs de én még a 2.6-os MI verzión vagyok, lehet hogy azért.

(#5764) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem tudom, hogy a MIUI 12.5 vagy az újra belakás eredménye, de az addigi plafon 6 óra 10 perces sot, több mint 7 órára nőtt nálam.

(#5765) darvinya válasza Kolondrum (#5764) üzenetére


darvinya
titán

Használtál MiCloud, Mi Fiókot a másik telon, vagy mind kettőn?
Ha nem, kapcsold ki.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5766) aprokaroka87 válasza Kolondrum (#5764) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet kezdi megtalálni a lelki békét a telefon :)

(#5767) kelly416 válasza Kolondrum (#5764) üzenetére


kelly416
veterán

Az újra belakás elég sokat tud hozni sebességben, vagy ha már nincs szétterhelve a teló mindennel, akkor valószínűleg üzemidőre is jó kihatással van. De a 12.5 óta nálam is jobb lett az üzemidő úgy, hogy csak frissítettem, nem telepítettem újra semmit. Szerintem a kettő együtt lett ilyen jó hatással.

Más:
Megyek mindjárt én is a Poco-ért, javították. Elméletileg cserélték az USB csatit, de ha érte mentem, okosabb leszek. Megváltás lesz a RN4 után (az első generációs J3-al nem bírtam egy napot sem).

(#5768) kelly416 válasza kelly416 (#5767) üzenetére


kelly416
veterán

Átvettem, tökéletesen működik. Cserélte a csatlakozót a srác, 12000Ft munkadíjjal együtt. Szerintem ez nem sok.

(#5769) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Megjött a Global MI verziókra is a 12.5-ös OTA frissítés !!!

(#5770) lumpika


lumpika
tag

Sziasztok.
Revolut-os virtuális kártyámat szerintetek mért nem tudom hozzáadni a Google pay-hoz?
Ha a hozzáadásra nyomok, visszaugrik h adjam hozzá.
Ötletek?
Köszönöm

(#5771) fone


fone
csendes tag

Sziasztok!
Használja valaki a 12.5 EU romot? Ha igen, van valami kifogása ellene? Szeretném felrakni, mert agyf..szt kapok leginkább a poco launchertől. Érthetetlen, hogy miért nem tudom kirakni csak a kezdőképernyőre mindenem. Úgy láttam, hogy ott (az EU romban) választható a miui launcher és a miui tárcsázó-névjegyzék. Szóval van ellene valami, ami miatt inkább békéljek meg a gyárival?
Köszönöm, ha válaszolsz!

[ Szerkesztve ]

(#5772) kelly416 válasza fone (#5771) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, nincs. De ezen is poco launcher van. Ha már kell valami, miért nem szedsz le egy nova-t mondjuk, vagy teszel fel egy custom romot ami egyenesen miui mentes?

(#5773) Kolondrum válasza kelly416 (#5767) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó lett?

(#5774) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok! A videó felvevőnél mit jelen a folytonos videó opció pontosan?

(#5775) fery02


fery02
addikt

Ne frissítsetek 21.6.30 eu weekly-re!!!
Totál elcseszi a kinézetet sok alkalmazásban!

Lehet a sötét témával függ össze, de pl PH app-ot használok és ott is az új hozzászólásokat jelző piros pötty fehér, ugyanúgy egyes felhasználók neve melletti sárga csillag is, most szintén fehér.
Ha kijelölök egy szövegrészt, akkor nem látom a kijelölést (csak a két szélső bigyót).

Aztán használok LINE chat programot, ott is bugos lett a kinézet, sok avatar és belinkelt kép inverz színű, amikor írok, akkor időnként totál besötétedik az egész szöveg mező és úgy látom csak amit írok, hogy kijelölöm a szöveget.

Messengerben a főablakban is fekete alapon sötét színűek a szövegek, alig olvashatóak.

Igaz, hogy most már nem ragadnak az értesítősávra és a zárképernyője a médiakezelő ablakok (így újra tudok már VLC-t használni), de ez így totál nem éri meg.

(#5776) Toth_Jani válasza fery02 (#5775) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Van PH app? :Y

(#5777) fery02 válasza Toth_Jani (#5776) üzenetére


fery02
addikt

Bizony, jó ideje 95%-ban csak ebből fórumozok.
link

(#5778) kelly416 válasza Kolondrum (#5773) üzenetére


kelly416
veterán

Egyelőre bármit rádugtam, jó volt, úgyhogy ledugóztam szilikonnal máris.

(#5779) kelly416 válasza Toth_Jani (#5776) üzenetére


kelly416
veterán

Pár éve. :P

(#5780) mgTerminator válasza fery02 (#5775) üzenetére


mgTerminator
veterán

Kapcsold ki a more dark mode optionsban a problémás alkalmazásokat és kész.
Nekem is 6.30 és jó minden

(#5781) fery02 válasza mgTerminator (#5780) üzenetére


fery02
addikt

Pont most sikerült rájönnöm nekem is, de köszönöm szépen, tökéletes már nálam is! :R

Egyébként ezt a frissítést már a beépített frissítő is hibamentesen le tudta nálam tölteni.
MD5 ellenőrzés is rendben találta. :K

(#5782) mgTerminator válasza fery02 (#5781) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem mindig pontosan csak másodjára tudja jól letölteni. Az mindegy hogy wifi vagy mobilnet.

(#5783) Skillet válasza kelly416 (#5778) üzenetére


Skillet
addikt

Milyen szilikont használsz, honnan szerezted? Bármilyen telóhoz jó, vagy típus specifikus?
Örülök, hogy megoldódott. A 12e Ft szerintem is kellemes ár.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5784) kelly416 válasza Skillet (#5783) üzenetére


kelly416
veterán

Aliról usb-c dugó. De keress rá simán type-c porvédőre.

(#5785) Skillet válasza kelly416 (#5784) üzenetére


Skillet
addikt

És hogyhogy be is pattintottad? Gondolom mostanság rendelted, hogy beszart a csati. Hogyan ért ide ilyen hamar? :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5786) Kolondrum válasza Skillet (#5785) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez simán csak bedugós, nem pattan be, egy darab szilikin. Valaki 1db/év amit elvesztek, azaz nem esik ki, de az tény, hogy ennek a tok az oka, mivel vele egy vonalban lóg ki, nincs perem hogy kirántsd vagy valami elakadjon. Céges tel micro usb-s, abban is van, bnőm is használja. Jack csatiba is van.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#5787) Skillet válasza Kolondrum (#5786) üzenetére


Skillet
addikt

Nem úgy értettem azt, hogy bepattintotta :N
Hanem, hogy máris használatba vette... De hogyan?
Nemrég tudta meg, hogy rossz a csati. Ennyi idő alatt hogyan jött meg Aliról? Csak ennyi lett volna a kérdés.
Most kintről az ilyesmi amúgy sem jó ötlet. Gondolom pár cent egy (pakk) ilyen biszbaszka. De a sarcok miatt talán egyszerűbb itthonról venni!?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5788) kelly416 válasza Skillet (#5785) üzenetére


kelly416
veterán

Fenét. Évek óta van. Sima usb takaróm is van a pc-be, telóba c takaró, érdekes módon a microUSB sosem koszolódott el vagy rakódott be annyira, hogy bármi gondot okozzon. Sőt, jack dugóim is vannak, amik sim kiszedő tűvel kombináltak.

A "bepattintottam" csak kifejezés, simán bele dugtam a helyére. Tokkal ki sem áll a telefonból.

(#5789) Skillet válasza kelly416 (#5788) üzenetére


Skillet
addikt

Tudom, értem a kifejezést. :R csak az nem volt világos, honnan jött meg ilyen hamar. De ezek szerint volt már neked, csak nem használtad. Én sem használtam ilyesmit soha, semelyik telefonomban. Nem is volt gond soha.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5790) kelly416 válasza Skillet (#5789) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem is leesett, de előbb válaszoltam Neked, utána olvastam a többi h.sz-t és már nem akartam visszajavítani.

(#5791) klaya86


klaya86
senior tag

Én soha egy telefonomnál sem használtam semmi csati dugót, sohasem volt probléma velük. Max fél évente érdemes ránézni, kitakarítani. Inkább a takarítás során tud megsérülni, illetve a nem megfelelő kábel használat miatt. Huzgalas, rángatás, féloldalas ki be dugdosás

[ Szerkesztve ]

(#5792) Skillet válasza klaya86 (#5791) üzenetére


Skillet
addikt

Mi fér bele egyáltalán, amivel ki lehet takarítani? Bár szerintem hagyom, én úgy vagyok vele, hogy működik rendesen...csak ronthatok rajta, ha b@sztatom :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#5793) kelly416 válasza Skillet (#5792) üzenetére


kelly416
veterán

Én egy szívószálat vágtam szét kicsit (iparkodj, mert már betiltották, a meglévő készletet fel lehet használni, de újat már nem rendelhetnek a boltok és a vendéglátó helyek sem) úgy, hogy hosszában kb. félbe vágtam 2 centi hosszan, és az egyik felét levágtam. A kis darab dobós, a majdnem egész szívószállal dolgoztam tovább. Ami megmaradt, azt is félbe hajtottam, így lett egy V profilú piszka része, ami vékony műanyag, tehát fizikai károkozásra alkalmatlan, az áramot nem vezeti, mégis elég merev ahhoz, hogy a szöszöket kiszedje. De csak akkor használom, ha nem akarja elsőre venni a teló a töltést, ilyenkor nagyobb gombolyagokat lehet kiemelni az én telómból. ;]

(#5794) menyoronc


menyoronc
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy hol lehet beállítani, hogy a képernyő mennyi inaktívitás után zárolja magát?

Előre is köszönöm!

Üdv: Gábor

(#5795) Füleske válasza menyoronc (#5794) üzenetére


Füleske
addikt

AOD és képernyőzár/alvó üzemmód.

(#5796) menyoronc válasza Füleske (#5795) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Kösz :R

Üdv: Gábor

(#5797) bupemko válasza kelly416 (#5772) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem 12.5 xiaomi.eu stable van, nincs app launcher (választható, nem kapcsoltam be).

(#5798) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Have a problem! [kép]
Hiába állatok be egyéni mp3 cs.hangot, a gyári mi hang szólal meg. De ha a gyáriak közül választok akkor a kiválasztott szól. Ötlet mi a baja?

(#5799) darvinya válasza Kolondrum (#5798) üzenetére


darvinya
titán

Mivel állítod be a csengőhangot?
File kezelővel, stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5800) kelly416 válasza Kolondrum (#5798) üzenetére


kelly416
veterán

12.5 hozhatja, bár nálam tökéletes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.