Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) fery02 válasza darvinya (#5200) üzenetére


fery02
addikt

Amúgy én is az A11-ra gyanakszom, de járjon le a maradék pár nap a bootloader nyitásig, hogy ROM-olgathassak és okosabb leszek talán.

Amúgy tudsz konkrét játék címről, ami fel van készítve A11-re? Mert kíváncsiságból kipróbálnám, hogy ott milyen az érintő.

Játszok NFS No Limits játékkal is és ott is szar.
Pedig az elég nagy név és ugye A11 is kint van már jó ideje, szóval érdekes.
Abban a játékban pl a versenyek elején túráztatni kell a motort, hogy a megfelelő fordulatszám tartományban rajtoljunk el.
Ugye ehhez a gázpedál gombot kell nyomogatni és ott is borzalmas, legtöbbször nem is sikerül vele beletalálni a megfelelő tartományba.

(#5202) darvinya válasza fery02 (#5201) üzenetére


darvinya
titán

Már nem játszok ilyenekkel, így nem tudom, de ha lesz időm kipróbálom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5203) darvinya válasza fery02 (#5201) üzenetére


darvinya
titán

Játszottam egy kicsit NFS NoLimits-el, párbajban gázpedál nyomogatáskor semmilyen késés érzéketlenség nem volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5204) fery02 válasza darvinya (#5203) üzenetére


fery02
addikt

Na akkor szóval milyen ROM-on is vagy pontosan? Valamelyik gyárin, jól tudom?
Valamint említettêl hibrid fóliát is, hogy olyat használsz.

Elvileg akkor vagy ROM vagy fólia függő a dolog, de a ROM-nak nagyobb beleszólása van szerintem.

(#5205) Toth_Jani válasza fery02 (#5204) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Egy rosszabb kijelzővédő biztos ronthat a helyzeten, de egy "profi" játékosnak is mást jelent a késés, érzéketlenség, mint annak aki nagyobbrészt böngészésre használja.
Az meg más dolog hogy egy profi nem játszik mobilon.

(#5206) fery02 válasza Toth_Jani (#5205) üzenetére


fery02
addikt

Nem kell ahhoz profi játékosnak lenni, hogy észrevegye bárki is az F2-mön, aki kézbe veszi, hogy majdnem alkalmatlan játékra.

"Az meg más dolog hogy egy profi nem játszik mobilon."
Ez a kijelentésed úgy 5 évvel ezelőtt még helyt álló is lehetne, mostanra már erősen átalakulnak a szokások a társadalomban. Egyre mobilisabb minden.
Asus sem véletlenül nyomja a ROG mobile szériát, Xiaomi-nak a Black Shark telói is játékos telók pl.

Ázsiai régiókban pl durva szinten mennek a Pubg, CoD mobile, meg hasonló mainstream-ebb mobil játékok.

[ Szerkesztve ]

(#5207) Toth_Jani válasza fery02 (#5206) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Igaz a mobil már tényleg kiváltja a Nintendo Gameboy-t, és a 20 mínuszos korosztály már úgy született hogy az ujjaikba van integrálva az érintő ceruza (ezért sokan azt sem tudják az milyen), de közben brutális méretű Gamer monitorokat is gyártanak, például az ASUS TUF 27"-os Gamer monitorra drágább mint a mobilunk, pedig az "csak" kijelző.

(#5208) darvinya válasza fery02 (#5204) üzenetére


darvinya
titán

Legújabb EU-s ROM, és hibrid fólia van rajta.
Gyárit kb. 1 hét után kukáztam, annyira tré volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5209) klaya86


klaya86
senior tag

Semmi baja a poconak, hibátlanul érzekel. Érzékenység is frankó. Nem ma kezdtem a Cod mobilet,3 telefonon toltam már. Semmivel nem rosszabb a Poco, sőt grafikán ez tudja a maxot minden beállításon. Látható, ha szar lenne az érzékenység,nem lenne ilyen státusztika a meccseknél. És azért többről szól a Cod, mint gázpedál nyomagatás.

[ Szerkesztve ]

(#5210) fery02 válasza darvinya (#5208) üzenetére


fery02
addikt

Na, az nagyon jó hír, én is EU-t tervezek rakni.

Akkor neked a "xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V12.2.3.0.RJKCNXM_v12-11.zip" van fent, ha jól gondolom.

------------------------------

@klaya86: Te is EU-n vagy?

[ Szerkesztve ]

(#5211) mgTerminator válasza darvinya (#5208) üzenetére


mgTerminator
veterán

Milyen a z a hibrid fólia? tudsz linket küldeni?

(#5212) klaya86 válasza fery02 (#5210) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem. Global stabil.

(#5213) fery02 válasza klaya86 (#5212) üzenetére


fery02
addikt

Ezt viszont szomorúbb hír, de legalább kevésbé fogok csalódni, ha EU-val majd ugyanolyan rossz lesz a helyzet. 😔

(#5214) darvinya válasza fery02 (#5210) üzenetére


darvinya
titán

Nem XiaomiEU, hanem EU-s Global ROM. miui_LMIEEAGlobal_V12.2.5.0.RJKEUXM_f488e8493c_11.0.zip

mgTerminator

Gizmos van még mindig fent, de kínából rendelt is ugyanaz volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5215) Füleske válasza darvinya (#5214) üzenetére


Füleske
addikt

Mi az a "gizmos" ?

(#5216) fery02 válasza darvinya (#5214) üzenetére


fery02
addikt

Jaa, azt gondoltam a Global az eleve minden esetben EU.
Mindenesetre én kipróbálok akkor majd egy XiaomiEU-t továbbra is, mert nektek gyári ROM-otok van és úgy nincs bajotok az érintőképernyővel.

Nekem meg hátha így nem lesz majd.

(#5217) darvinya válasza Füleske (#5215) üzenetére


darvinya
titán

Gizzmo valódi neve. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5218) TpS válasza fery02 (#5213) üzenetére


TpS
őstag

Az eu-ban jópár dolog ki van javítva, ami a globalban sose lesz. Az eu dev is nagyon jó rom, az összes xiaomi telefonomon ez volt/van. Az eu stabil meg egy korábbi eu dev. :DD

(#5219) fery02 válasza TpS (#5218) üzenetére


fery02
addikt

Bizony, én is szeretem, mostani F1-emen is eu stabil van van.

Szokatlan is volt itt F2 gyárin, hogy helyenként reklámokat látok rendszeren belül, nem ehhez vagyok szokva. 😁

Megnézek majd egy eu stable-t, mert egyébként ritkábban szeretnék ROM-olni. Ha az se orvosolja a bajomat, akkor meg eu dev.

------------------------------------------------------------

@darvinya: Ez az 5000Ft-os lenne akkor az a hibrid fólia? Leírásában sehol se olvasom a hibrid szót, viszont a hozzászólások között azt igen, hogy nem merejűn átlátszó az üveg mindenhol, hanem a szélek feketék körben, ami ráadásul a kijelzőbe is belezavar, azt írják.
Eleve kizáróak mondjuk nálam a fekete szélű üvegek.

[ Szerkesztve ]

(#5220) klaya86 válasza fery02 (#5219) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem tudom milyen az a hibrid fólia. Én pl a festett szélű üvegfóliát használom, AliExpress. Amit én rendeltem hibátlan,meretpontos. Semennyire sem befolyásolja a kijelzőt. Igaz, hogy körbe festett. De ezeknek célja van. Hibába sík a kijelző,de a szeleknel le van kerekítve. Ha nem lenne festett körben az üvegfólia, akkor helyette levegős keretet bámulhatnánk,mert a lekerekített szélekre értelem szerűen az üveg a merevsége miatt nem tud ráhajlani.

(#5221) darvinya válasza fery02 (#5219) üzenetére


darvinya
titán

Nem, az üveg.
Ez a hibrid fólia [link] .

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5222) Toth_Jani válasza fery02 (#5219) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Reklámok sajnos vannak, néhol kikapcsolható máshol nem.
A MI Videoban is például van, a video ablak alatt, de cserébe a Youtube reklámokat kiszűri, rögtön megy amit nézni akarunk. Persze azért inkább a Vanced.

[ Szerkesztve ]

(#5223) TpS válasza fery02 (#5219) üzenetére


TpS
őstag

Nekem sem a tárcsázó, sem az sms app nem tetszik a globálban, az eu-s verzió sokkal jobban bejön.

(#5224) fery02 válasza TpS (#5223) üzenetére


fery02
addikt

Ha ezek maradnának vagy esetleg a tárcsázó felülete lecserélődne régi, tekerős stílusú felületre, azok érdekelnének a legkevésbé, amilyen keveset telefonálok meg sms-ezek. 😁
Csak legyen végre játékra alkalmas telefonom tőle. 🙂

----------------------------------------------------------------------

@darvinya: Jaaa, hogy az sima fólia. Lehet volt említve múltkor is, hogy az nem üveg, csak rosszul emlékeztem időközben.
Az viszont tetszik, hogy Ringke a márkája, pont Ringke X Fusion tokot várok most hozzá.
F1-en nagyon szeretem ugyanazt a tokot.

[ Szerkesztve ]

(#5225) darvinya válasza fery02 (#5224) üzenetére


darvinya
titán

Amióta Mi8Pro-n használam, azóta csak ilyet veszek.
Mert apró, s kicsivel nagyobb karcokat elnyeli és nem látszik meg, ellenben üvegen igen.
Törés ellen jobban véd, mivel rezgést 100x jobban csillapítja, mint az üveg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5226) fery02 válasza darvinya (#5225) üzenetére


fery02
addikt

Pedig pont a kijelzőtörés miatt gondolnám, hogy sima fólia helyett mindenképpen inkább üveg, de amúgy elhiszem neked.

(#5227) darvinya válasza fery02 (#5226) üzenetére


darvinya
titán

Üveg egyedül az éles, késhegy szerű sérülés ellen véd jobban, de az sem végtelenségig.
De pont ez a helyzet, ami sokkal ritkábban történik meg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5228) kelly416


kelly416
veterán

2 napja birtokomban egy 8/256-os, mi 9t pro-t váltott, de csak azért, mert az ment feleségemnek, az Ő rn4-e meg lányomnak, egyébként természetesen nem ért volna meg ekkora beruházást ez a relatíve kis plusz.
G-cam-et kerestem de meg vagyok már vele, meg majd egyszer romot kellene cseréljek, ha van valami jó miui mentes stabil, amiben minden fontosabb dolog működik, de még ez rá ér.

(#5229) Füleske


Füleske
addikt

Valaki esetleg próbálta a 12.2.5.0.RJKEUXM rommal az android auto - t ? Nálam csak fel-le csatlakozik (illetve próbál) 10 másodpercenként. Milyen beállítás segíthet esetleg ? Az egyel előbbi rommal még jól működött. Az android auto frissítéseket töröltem, miui optimalizációt kikapcsoltam. Semmi változás.

(#5230) Füleske válasza Füleske (#5229) üzenetére


Füleske
addikt

Megoldódott, nem tudom mi volt a probléma. Bármit csináltam "Telefon nem válaszol" volt a válasz az autó részéről. Gondoltam hátha a program jelenlegi verzióját nem szereti az autó, visszatettem a 6.0 - t. Működött ! Viszont utána frissítettem 6.1 - re majd a legfrissebb 6.2 - re is. És mindkettő működik ! :F

(#5231) anzo


anzo
senior tag

Xiaomi.eu minimod_by_anzo :B
[link]

(#5232) TpS válasza anzo (#5231) üzenetére


TpS
őstag

Ez nagyon szép munka! :R
Fel kellene venned a kapcsolatot Karavikkal [link] Ő benne van az eu fejlesztési projektben, ezek belekerülhetnének a "gyári" eu-ba.

(#5233) anzo válasza TpS (#5232) üzenetére


anzo
senior tag

Ugyan nem a Poco F2 esetén hanem még a Mi Mix 3 -nal, régebben felajánlottam a magyar fórumon is. De akkor nagyot csalódtam az akkori közösség vezetésében majdnem, hogy valaszra sem méltatták. A xiaomi.eu esetében pedig ilyen jellegű módosításokat nem raknak bele. Más alternatív romoknal van ra esély pl. OneOs.
A regi szép idokben a amikor a pfc-n romoltunk volt értelme dolgozni a közösségért de ma már annyira sok féle készülék van a kezekben és olyan gyorsan cserélődnek nálam is a telefonok, hogy nem sok értelme van nagyobb nyilvanossagot adni a dolgoknak. A saját igenyeimre, izlesemre probalom megcsinálni ha valami nem úgy működik ahogy kell akkor csak magamat hibaztatom. 😁🤣

[ Szerkesztve ]

(#5234) TpS válasza anzo (#5233) üzenetére


TpS
őstag

Kár, szívesen látnám az eu dev-ben.

(#5235) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Utóbbi időben azt tapasztalom, hogy nagyon lassan és többedik (akár 3-4.re) alkalomra old csak fel a kijelző ujjlenyomattal. Másnak nincs ilyen gondja?
Valamint ilyenkor a rezgésnek is fura, farabos, kicsit kerepelős hangja van.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#5236) tomboy0013 válasza TheProb (#5235) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem mindig ilyen volt. Szinte sose old fel elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#5237) Bici válasza TheProb (#5235) üzenetére


Bici
félisten

Nekem is ez volt, aztán beállítottam a másik ujjamat is, és azzal mindig egyből pöccre feloldott.
Letöröltem az első ujjat, újra beállítottam, és most azzal is pöpec.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5238) TheProb válasza tomboy0013 (#5236) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem nem volt gondom eddig.

#5237Bici: Nekem 2 ujjammal is szarakodott. Most töröltem, felvettem újra. Kíváncsi leszek.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#5239) Kolondrum válasza tomboy0013 (#5236) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az egyik legjobb legpontosabb kijelző alatti olvasó, 99%-ban elsőre old, kivétel ha olajos a kezem melóba.

(#5240) gaborw válasza Kolondrum (#5239) üzenetére


gaborw
tag

Ezt pont nem lehet rà mondani, hogy a az egyik legjobb, legpontosabb olvasò. :DDD

(#5241) tomboy0013 válasza Kolondrum (#5239) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem elég béna. Napfényben pláne. Hüvelykujjal elég gyakori, hogy a mintáig viszem a dolgot, képtelen feloldani sokszor akárhogy teszem rá az ujjam. És felvehetem 3-szor is az ujjam, semmit se javít. Mutató ujjal használhatóbb, de úgy sem az igazi. Sajnos a céges fiók miatt muszáj vagyok használni és elég idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#5242) darvinya


darvinya
titán

Aki gyári fóliát használja, annak 1 hét után szar lesz ujjlenyomat olvasás.
Erről írtam, anno.

Kolondrum

Nálam is csak akkor nem old fel, mikor piszkos az ujjam és/kijelző.
De ez érthető, mert ekkor nincs is ujjlenyomatom. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5243) Carline válasza darvinya (#5242) üzenetére


Carline
őstag

Aki gyári fóliát használja, annak 1 hét után szar lesz ujjlenyomat olvasás.

Hát nekem a gyári fólia van rajta szeptember végi vétele óta és nincs gondom az olvasójával. Mikrokarcokon kívül a fólia is szép állapotban van.
Szóval a saját sztorid alapján kár általánosítani.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5244) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Az enyémen is a gyári van, de működik persze ennek a fajta olvasónak megvannak a hátrányai, sok minden zavarja a kosz, a fény, vagy éppen a kiázott vagy túl száraz bőr is.

(#5245) TheProb válasza darvinya (#5242) üzenetére


TheProb
veterán

Enyémen még a gyári fólia van, valamikor augusztus óta használom. Már illene neki egy csere, meg karcos és egyik szélén hiányzik belőle egy pici darab.

Akkor bedobnám a bombát, hogy ki mit ajánl... ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#5246) darvinya válasza TheProb (#5245) üzenetére


darvinya
titán

Már írtam róla. ;]

Carline

Aki vitrinben tartja. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5247) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mit ér ma egy F2 pro? Banggoodos kb a megjelenés óta meg van, több fólia, több tok, full doboz, patika állapotban. (Akku soha nem merül 20% alá és kb soha nem volt 100%-ra töltve).
Én egy 100-ast legalább mernék kérni érte.

Modi: Ez nem hirdetés!!! Nem akarom még eladni.

(#5248) klaya86 válasza Kolondrum (#5247) üzenetére


klaya86
senior tag

Hát gari nélkül nehéz megsaccolni, főleg hogy gondolom legalább 1 éves. Nézegettem, de nagyon ritka az eladó darab. Amik vannak, azok 110-130 körül. Ez alapján a 100 reális. Egyébként meglepően jól tartja az árát szerencsére. ;) én pl 140ert vettem az alzaról , 2 év gari, fél éves. 130 ért hirdetném meg szemrebbenés nélkül. Aki notch/kamera lyuk mentes, amoldes telót szeretne csúcs hardverrel,annak úgysem van nagyon más választása 🙂

(#5249) Kolondrum válasza klaya86 (#5248) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát lehet megy eladóba amint jön a MI 11i még nem tudom. Gar egy réteget érdekel csak arra már rájöttem. Na majd elválik. :R

(#5250) kelly416 válasza Kolondrum (#5247) üzenetére


kelly416
veterán

Én 130-ért vettem 1 hete a 8/256-os belga garis telót. Garis elméletileg, szinte karcmentes, full fobozos gyári cuccokkal. Szerintem nyugodtan kérj 120-at, úgyis alkudnak majd belőle. ;)
Szerk.:
Rá néztem, nem-e írtam hülyeséget, és ez fogadott. Én vagyok lemaradva a frissítéssel, vagy most ez valami új?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.