Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A Huawei P9 Lite teszthez kapcsolódó, ettől forgalmasabb topik:

[Re:] Huawei P9 lite - megörökölt formaterv

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#466) ORCA58


ORCA58
addikt

Ma Győrben jártam és az Árkádban a MM-be kint volt fehérben. Nagy mázlim volt, mert a készülékek kb. 2/3-át valami barom jelszóval levédte, de pont ezt nem.
Fehér volt, nagyon szép. Az első benyomás nagyon meggyőző. Pille könnyűnek tűnik a bumszli lopásgátló ellenére. Kb. fél órát nyomkodtam, mindent megnéztem amit eszembe jutott. Nem mesze volt a P9, a kábelek pont elég hosszúak voltak, így a képernyőt össze tudtam hasonlítani. Alapbeállításnál a P9 tényleg melegebb, de sehogy sem tudtam úgy beállítani, hogy a fehér fehér legyen. (lehet csak én vagyok béna). A lite kijelzőn szerintem szebb a fehér.
A maximális fényerőben ha megköveznek sem láttam különbséget. Mindkettő elég világos és mégis kontrasztos maradt.
Megnéztem a Honor-et is, egyesek (szerint jobb vétel), de ha most vehetnék, a P9 lite-lenne a nyerő.
Az OTG hiányt talán túlélném. Igazán 5"-ban és külön gombokkal lenne az ideális, így ez jóval hosszabb a G6-nál.
A nagy testvér a fémház ellenére egyáltalán nem kelt benne prémium érzést, inkább ellenérzést. Jobban szeretem a műanyag házat. Annak a + tudása számomra nem lényeges, így nem is venném meg.

Ha jól rémlik nincs benne a huawei karbantartó menüben az indítás kezelő. Kíváncsiságból rátettem a PM PLUS app-ot. Fel is ment de indításkor egy install gomb jelenik meg. A két másik, ami a play-en is látszik inaktív. Erre böktem, és ezután már volt indításkezelő menü. Levenni viszont már nem tudtam, pedig az appot is leszedtem.
Ez csak azért jutott az eszembe, mert a Honor7 rovatban azt írják, 6.0 frissítés után nem telepíthető, csak megmarad, ha korábban is volt.
Mikor kezembe vette a kocsiban a telómat megdöbbenve tapasztaltam milyen pici a 4.5"

Egy tanulság az utamról. Egy navi program nem elég egy telefonon. Az IGO szülinapp nem ismeri az üzleteket, lakótelepeket, csak közterület neveket (azt sem mindet bár már 30 éve ott van), így ha azokat nem tudod, sok helyre nem jutsz el vele. Ha nem tudnám hol lakom, haza sem találnék vele. A Here minden tud, még a lakótelepi bejárati ajtók számozását is, de túl sokat fecseg nem olyan szép. Néha pedig elküld a francba. Konkrétan a főúton kell haladnom ő letérne balra, majd kb. 2-3 km kitérővel a kb 50 m-re lévő következő kereszteződésnél visszavezet a főútra, vagy következetesen az aszfaltos úttal párhuzamos földútra akar terelni. Ha pedig nem arra mész amerre ő mutatja, megzavarodik, és kiírja nincs meg a térkép.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.