Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A Huawei P9 Lite teszthez kapcsolódó, ettől forgalmasabb topik:

[Re:] Huawei P9 lite - megörökölt formaterv

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Taranti


Taranti
senior tag

Én P8Lite-ot használok (céges) de nem vagyok hasra esve tőle. Nagyon gyenge a rádió, a kijelző fényerő alacsony, sms-ben magyar ékezetes karakterek némelyikét ékezet nélkül küldi. Fényképező jó, de csak nappal az igazi, zoom-olni pedig nem érdemes. Oké, telefonálni teljesen jó. ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#52) NightDante


NightDante
csendes tag

Én arra vagyok kiváncsi, hogy mennyire erős ez a gpu egy adreno 405höz képest? Mert szerintem semennyire.

(#53) Hubzsi


Hubzsi
tag

Nem rossz darab, meglátjuk hogy mit mutat tényleges használat során, aztán lehet ő lesz a következő delikvens

(#54) Graphics válasza NightDante (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meglepi lesz...

-

(#55) tjb007 válasza ghiottone (#49) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, alatta. Az Adreno 510 kb. 2x nagyobb teljesítményre képes.

A Kirin 650-nél meg szerintem továbbra sem tisztázott mi van benne. Egy MP2-es T830-hoz képest túl erős, az MP2-es T880-hoz képest meg jóval gyengébb, szóval lehet, hogy mégiscsak MP4-es T830 van benne.

[ Szerkesztve ]

(#56) ghiottone válasza batai15 (#50) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért érdekel, mert az új Moto G valószínűsíthetően 617-essel jön. Bár valószínűleg olcsóbb is lesz.

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#57) gutriqper válasza seria (#42) üzenetére


gutriqper
tag

Akkor te csak egy megrögzött gyűjtő vagy :-D

(#58) Nigér


Nigér
őstag

Hú, az a fekete nagyon bejövős!
És az ára is baráti.
:R

(#59) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép telefonokat készítenek és ennek jó az ára is.

(#60) seria válasza gutriqper (#57) üzenetére


seria
tag

Most hogy mondod, tényleg! :)

(#61) Andrew.f79


Andrew.f79
csendes tag

3 GB RAM + B20 ?
http://www.gizok.com/huawei-p9-lite.html

(#62) jacis


jacis
nagyúr

A fekete elég pofás :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#63) Rula válasza Andrew.f79 (#61) üzenetére


Rula
tag

Többféle verzió születik/született belőle, hozzánk a 2 gigás verzió fog eljutni, míg máshol a 3 gigást fogják árulni

(#64) Centurio9 válasza Rula (#4) üzenetére


Centurio9
csendes tag

80-on kezdett. De ez komolyabb most, mint az akkor volt.

Szolgáltatósban egyébként a P8 liteban (és még sok más telefonban) nem teljesen ugyan azok az alkatrészek (kamera pl) vannak mint open marketen. De majd csak megtanulják az emberek, hogy nem prémium alatt nem veszünk szolgáltatónál :D

(#65) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nab... a független ára kb. annyi amennyi az OPX-em volt. Nem rossz, úgy sejtem nagyon kelendő lesz majd.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#66) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Továbbra is gyönyörű telefon.

(#67) Dexar007


Dexar007
veterán

Mint minden hüvely,ez is szep. ;]

Give me your cum,bull!

(#68) rdt89


rdt89
addikt

Ez komolyan ennyi lett? A Huawei eltette a vastagon fogó ceruzát és inkább a szépségre ment rá. Vajon ez a lapka mennyire erős a FHD kijelzővel? Majd a tesztben (ami reméljük hamarosan esedékes :D) kiderül.

(#69) athomi


athomi
veterán

5 hüvelykes Lite-nak jobban örültem volna. :)

(#70) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Ez vagy a Honor 5c dual sim ès msd , vagy a dual sim megy a memória kártya rovására ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#71) takacsbotond válasza athomi (#69) üzenetére


takacsbotond
őstag

Az a 0,2Col aztán tényleg sokat számít...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#72) konczy3 válasza takacsbotond (#71) üzenetére


konczy3
senior tag

És a magasság is csak 2-4 mm nagyobb szélességben 1-2 mm nagyobb az 5 colos átlagnál, az szinte semmi.

Never Settle

(#73) Bibby


Bibby
addikt

Máshol azt olvasni, usb type-c lesz benne. Ez szerintem egyelőre inkább hátrány mint előny, persze valamikor el kell kezdeni cserélni a csatlakozókat.

Ελευθερια η θανατος

(#74) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Jó lett.

A térerő veled van!

(#75) Rula


Rula
tag

(#76) batai15 válasza Rula (#75) üzenetére


batai15
félisten

sajnos felülre került a jack dugó... :(

(#77) tixem válasza batai15 (#76) üzenetére


tixem
addikt

Az miért gond? :F Én speciel falra mászok, ha egy telefonon nem alul/felül vannak a csatlakozók. Zsebben elég lehetetlen egy oldalt helyezett csatlakozós telefonnal fülest használni szerintem. Vagy valami prózaibb oka van?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#78) szkaroly válasza rdt89 (#68) üzenetére


szkaroly
senior tag

És a Honor 5c elvileg azonos hardverrel még jóval olcsóbb is lehet. Már ha lesz persze.

Poco X3 Pro

(#79) AMD Power


AMD Power
titán

Itt a következő telefonom.... Meg még jó pár millió embernek! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#80) batai15 válasza tixem (#77) üzenetére


batai15
félisten

Ki beszél itt oldalt elhelyezett jackről? Alul kényelmes nekem, sehol nem írtam oldalt

[ Szerkesztve ]

(#81) Flashback


Flashback
addikt

Jobb ez mint egy LG G4?
Pro és Kontra érveket kérnék. Komolyan :)

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#82) Graphics válasza Flashback (#81) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem egy kategória a kettő :)

-

(#83) takacsbotond válasza Flashback (#81) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ki mondta, hogy jobb?!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#84) b. válasza seria (#42) üzenetére


b.
félisten

Ekkora baromságot istenem...
8 éve csak tőlük veszek telefont, nem is vennék mást. Kifejezetten márkafüggő lettem. megbízható, jó készülékek reális áron. Aki nem nevet akar venni, hanem minőséget ésszerű áron, magyar garival, annak Huawei.( egyébként a név is jól cseng ma már )

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#85) South Velen


South Velen
addikt

ez most is fake-metal vagy tényleg fém keretes? :F

(#86) tixem válasza batai15 (#80) üzenetére


tixem
addikt

Ja, hogy alul. Azt hittem oldalra gondolsz :) Így már tiszta a dolog. Eljuthatnának már oda a gyártók, hogy vagy alul, vagy felül, de a jack és az usb legyen egy helyen. Bár az új type-c ha elterjed ez nem lesz már gond. Bár az még egy jó pár évbe beletelik, mire kipusztul a jack.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#87) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szimpatikus ár ezért a felszereltségért.

(#88) Bibby válasza South Velen (#85) üzenetére


Bibby
addikt

Videó szerint fém.

Ελευθερια η θανατος

(#89) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Tettszik. Csak csináljanak már egy vízálló Huawei-t is, hogy meg tudjam venni. Legalább a Mate 9 legyen vízálló.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#90) Kaminski


Kaminski
tag

Hali! Most nem értem! Akkor a szolgáltatói telókban lesz 2GB ram, a független dualosokban meg 3? Vagy az európai modellek kapnak 2-t, az ázsiai piacosok meg 3mat?

Honor 8

(#91) EndR válasza Kaminski (#90) üzenetére


EndR
tag

Magyarországon az előbbi.

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#92) dkface


dkface
aktív tag

Ez nem lett az igazi szerintem. Gyenge VGA, 5,2-höz kêpest nagyon szêles a telefon, és még magasabb is a P9-nél, faraghatták volna még ezt a házat. A 3GB RAM, pedig kéne, 3 éves a P6 és 2/16-ot azóta nyújtja.

(#93) szami777


szami777
addikt

Nagyon bejön. Mivel mobilon nem játszok, ezert tokeletes lehet.

A telenornal az elofizuba kb 1 hete jott be a p8lite, remelem ez valtja es akkor ilyen 70 korul megveszem a nyaron. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#94) seria válasza b. (#84) üzenetére


seria
tag

Nem értelek, aki negatív véleményt ír az már baromság?
Amiket leírtam mind tények.
P6: melegedés, laggolás, fagyás, hálózat vesztés, Wifi.
G8: Ujjlenyomat olvasó van mikor 6-8 probálkozásra old fel, fagyás, lagg, hálózat vesztés, wifi probléma.
Ezek baromságok? Ha szerinted igen akkor tényleg baromságot írtam.
Azért van más választás ár/értékarányban is mint a huawei.

(#95) ORCA58 válasza whYz (#28) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez nagyon tetszik, csak lehetne egy kicsit kisebb. A Honor 7 a kilógó kamera miatt nem kellet volna, na és ára is sokkal magasabb. Az igényeimnek ez a vas tökéletesen megfelelne. Most is Huaweit telót használok EMUI 3-al és nagyon szeretem, atom biztos, fagyás még nem volt. Ősszel telik le a 2 évem. Addigra kedvezőbb lesz az ára remélem.
Ja és a legfontosabb! Nejemnek is rá kell majd bólintania! :U

whYz
Xiaomi tényleg verhetetlen árban, de nem mindegy kinek mi a fontos. T-seknél vannak olyan foltok, nem is kicsik az országban ahol nincs 3G, és nem is lesz csak B20-as 4G. Ott azért nem segít a 3GB RAM, ha netre van szükség. Más szolgáltatóknál jobb a helyzet.

seria
Úgy látszik Te mellé nyúltál!. Akinek nincs vele gondja, az pont a másik oldalon áll.

[ Szerkesztve ]

(#96) ORCA58 válasza Taranti (#51) üzenetére


ORCA58
addikt

A zoom egyik mobilon sem lesz jó, majd csak akkor, ha az optikai Zoom megjelenik. A szofveres csak kivágja a kép közepét és felnagyítja.

[ Szerkesztve ]

(#97) b. válasza seria (#94) üzenetére


b.
félisten

" aki okostelefont akar venni az ne huaweit vegyen. :D "

"ennyi év után most már illő lenne használható készüléket is gyártaniuk."

Nettó baromság. Esetleg gyártottak pár példaértékű Honor készüléket, a világ akkori egyik legszebb és maga kategóriájában remek telefonját a P7 és P8 személyében, alsó szegmensben G620S ami ár/ értékben az egyik legjobb teló volt itt a szolgáltatóknál. Volt p6 készülékem mai napig szuperül muzsikák, bár aksit már cseréltünk benne, jelenleg Fiam nyúzza. Melegszik , de működik. már pár éve.
P7 és P8 egymás után EISA díjat nyert Európai fogyasztói okos telefon díjjal, ami jó pár szakértő gárda és felhasználói visszajelzés alapján osztják ki. olyan gyártókat hagyott maga mögött, mint a Sony, Samsung, LG.. Szerencsére pár embernek más a véleménye erről. Rosszabbul sikerült típusai minden gyártónak vannak, de ez nem folyamatos és általános jelenség.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#98) seria válasza b. (#97) üzenetére


seria
tag

Nekem negatív tapasztalatom volt és nem azért mert mert nem indult el valamelyik játék rajta, hanem egyszerűen telefonálni akartam és eldobálta a hálózatot.
Lehet, hogy Te/Ti nem telefonáltok róla sokat hanem csak nyomkodjátok de én 5-6 órát is beszélek. Jaa, annyit nem lehet, ezt nem mondták nekem.
Minden tiszteletem Bog-é, de amit leírt a P6 ról az nekem pont az ellentéte.

P7 és P8 egymás után EISA díjat nyert Európai fogyasztói okos telefon díjjal, ami jó pár szakértő gárda és felhasználói visszajelzés alapján osztják ki.
Ezeket a Eisa díjakat meg az elfogult teszteket hagyjuk már, pénz beszél...... A felhasználói vélemények meg olyanok amilyenek. Csupán az ár miatt van ekkora sikere a huaweinek.
A G8: Szerinted az normális, hogy ha G8 ról hívnak, nem tudom felvenni telefont és vissza akarom hívni akkor majdnem 1 perc mire hálózatot talál és kicsörög. Ez nem kicsit idegesítő.
A szervíze és az ügyfélszolgálata az meg katasztrófális.

Te ajnároznád ezek után a huaweit? Nem hiszem.

Nem vitát akartam vele kiváltani csak leírtam a véleményem egy hsz-re.
;)

(#99) #13110016 válasza Bibby (#88) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát azt nem akarom elhinni. :DDD

(#100) b. válasza seria (#98) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.