Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Graphics válasza koppasz1986 (#14048) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hinném

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14052) Milestone2 válasza koppasz1986 (#14050) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez biztos egy hír vagy hirdetés. Olvasd el. Biztos jó lesz neked.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14053) koppasz1986 válasza Milestone2 (#14049) üzenetére


koppasz1986
tag

De még is csak az

(#14054) bebe159 válasza koppasz1986 (#14048) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nekem is így jelezte, most frissítek :)

szerk: nagyon sokáig tart

[ Szerkesztve ]

(#14055) Milestone2 válasza koppasz1986 (#14053) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No ez már az Updater képe... :C
(Mi Note-ra már 8.0.2.0-nál járunk, de persze én teszterként előbb kapom)
Ezek szerint neked eddig is Stable volt fent.
És gondolom akkor ebben "nem van" magyar.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14056) koppasz1986 válasza Milestone2 (#14055) üzenetére


koppasz1986
tag

Igen, ezzel a rom-mal jött a teló megvagyok elégedve vele, a magyar nyelv sem hiányzik már megszoktam :)

(#14057) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Erre várható most valami újdonság?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#14058) DMG válasza alkatraz3000 (#14057) üzenetére


DMG
senior tag

Nem, majd pénteken

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14059) Milestone2 válasza alkatraz3000 (#14057) üzenetére


Milestone2
nagyúr

6.8.25 lesz a következő pénteken, mint ahogy megszokott...

Vagy en.miui.com-on jelentkezel Beta teszternek és ha megkapod a jogot, akkor minden nap kapsz napi frissítést.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14060) DMG


DMG
senior tag

Gondoltam kipróbálom a "második asztal"-t, most törölném, és kér egy jelszót, az mi? Én nem adtam meg jelszót. Minek a jelszava kell ide?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14061) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Üdv,

CM13/RR ROM-nál gyakran előjön ez a felugró ablak:
"Képernyőfedvény észlelve"
Az Óra app-on belül az időjárás beállításánál innen nem tudok úgy tovább menni, hogy működjön az időjárás app.
Mi a fene ez a képernyőfedvény dolog? Utána olvastam, valami más app kavarhat ilyenkor bele, Akku kímélő, Clean Master, de ilyenek nincsenek..
Valakinek van működő megoldása esetleg, aki találkozott már ezzel?

(#14062) DshadoW válasza balint355 (#14024) üzenetére


DshadoW
tag

lemaradtál. Illetve félig. Épp most hívtak hogy holnap vagy holnapután érkezik a készülékem. Román Digi előfizető vagyok, átszámolva kb ~50k Ft-ért veszem, igaz ebbe benne van egy 10k Ft-os voucher. Meg lehet tőlük venni a telefont, szóval gondolom valamilyen szinten forgalmazzák itt :) valszeg azért, mert itt effektíve nincs b20 probléma, minden szolgáltató tudja mellőzni a b20-at.

Ha megérkezik és ha valakit érdekel akkor elmondom, hogy tákolt rom van-e rajta, vagy global. Előbbire tippelek.

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#14063) menyuskahh válasza zeno79 (#14018) üzenetére


menyuskahh
tag

Ezer köszönönet!

AICP ugyanúgy tartalmazza a CM camera2.apiját? Barátom készülékén AICP van ami elvileg CM sourceokból táplálkozik, csak jóval több feature van benne.

(#14064) balint355 válasza DshadoW (#14062) üzenetére


balint355
aktív tag

Hivatalos akkor lesz, ha a Xiaomi azt mondja :) Ez is olyasmi forgalmazás, mint ami itt Mo-n is van pl. a WayteQ részéről, meg még pár webshopban lehet kapni, de attól még nem hivatalos. Az, hogy szolgáltatónál lehet kapni, az is ezt jelzi, tudtommal a Xiaomi hivatalosan nem forgalmaz szolgáltatóknál (max Kínában, de lehet hogy ott se). Ettől függetlenül jó az ára, tapasztalatok jöhetnek :K

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14065) Gabor777 válasza Gabor777 (#13988) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Valaki? :(

(#14066) zeno79 válasza menyuskahh (#14063) üzenetére


zeno79
őstag

Szerintem igen, de a ManualCamera tester progi playből megmondja milyen funkciok erhetoek el a kamerahoz, es onnan mar csak a szoft kerdese

(#14067) bobek72


bobek72
tag

Sziasztok.
Egy kis segítség kellene, ma jött meg a teló de nincs magyar nyelv se play áruház. Miui7.5 stable 7.5.2.0 (LHOCNDE) van rajta. Böngésztem a mélyvíz-t és nekem az jött le,hogy nekem a tiszta telepítés kell a leírás szerint. Letöltöttem a Version: 6.8.18 (MIUI8)-t bemásoltam a telefon gyökerébe átnevezve update.zip-re és próbálom a telefon recovery menüjét behozni a hangerő fel+bekapcs hosszan nyomva de nekem csak egy telefon és egy kábel jön be a képernyőn, mit rontok el?

(#14068) balint355 válasza bobek72 (#14067) üzenetére


balint355
aktív tag

Szia! Tiszta telepítés csak úgy fog menni, ha a Flash (unbrick) zárt bootloadernél című írást végigcsinálod egy fastboot ROM-mal. A leírásban az áll, hogy global devet nem szabad így feltenni, viszont sokan feltették már és elvileg működik.
Amit te csináltál (update.zip-et feltenni az updater alkalmazással) csak akkor fog működni, ha kínairól kínaira, vagy globalról globalra váltasz. (Csak hogy egyértelmű legyen, neked most egy kínai stabil ROM van a telódon)

szerk: a recovery-vel nem sokat tudsz így közvetlenül kezdeni, földi halandók számára csak ennyi a recovery amit te is láttál belőle.

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14069) ux1 válasza balint355 (#14068) üzenetére


ux1
addikt

Nekem eddig mind a 3 készüléknél ment egyből a fastboot-os GlobalDev. Nem volt probléma. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14070) bobek72 válasza balint355 (#14068) üzenetére


bobek72
tag

Köszi a segítséget, arra rájöttem, hogy kinai stable van rajta de a telot miért nem tudom recovery-be tenni? Miért jön be egy telefon kép és hozzá egy kábel? illetve azt írja, hogy a global developert nem szabad flash-elni.
Akkor nekem a FLASH-t kell teljesen végig csinálni aleírás szerint? bocs a láma kérdésekért még nem csináltam .

[ Szerkesztve ]

(#14071) ux1 válasza bobek72 (#14070) üzenetére


ux1
addikt

Mert az a gyári Recovery. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14072) balint355 válasza bobek72 (#14070) üzenetére


balint355
aktív tag

Mint már mondtuk ketten, a recovery az pont annyi amennyit ott látsz, így ebben a formában nem tudsz vele mit kezdeni.
Igen, a mélyvíz 4. oldalán lévő flash leírást kell végigcsinálnod. Azt írja, hogy global devet nem szabad, de a tapasztalatok alapján működik, sok embernek sikerült már, csinálhatod nyugodtan azzal. Ezt a ROM-ot töltsd le, ez a legfrissebb global dev fastbootos verziója, ezt fogod tudni feltenni. Javaslom, hogy mielőtt nekiugrasz, tedd fel a Mi PC Suite-ot és a MiFlash tool-t, hogy a driverek rendben legyenek.

Csak pár javaslat Criminal017-nek a mélyvízhez: a 4. oldalon azt írod, hogy "Most le kell tölts egy Fastboot ROM-ot, amiket fent linkeltem." Ezeket nem fent, hanem az előző oldalon linkeled, ez kicsit megtévesztő. Meg van ez a "global devet lehet-nem lehet" sztori, szerintem nyugodtan kivehetnéd a figyelmeztetést, úgy látszik nincs gond belőle. Ja és a 3. oldalon a linkelt fastboot ROM-ok elég régiek, érdemes lenne frissebbeket linkelni :)

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14073) Balzak83 válasza hgabor19 (#14061) üzenetére


Balzak83
senior tag

A kijelző kalibrációt nem írtad felül alkalmazással? Fényerőt nem appal állítod?

(#14074) Criminal017 válasza balint355 (#14072) üzenetére


Criminal017
őstag

Tudom, köszi! Nem igazán volt/van időm, ezért sem aktívkodom itt. De ma szakítok rá időt, megcsinálom. Igazából tegnap akartam, csak nem volt jó a miui.com szervere... :(((

(#14075) Pubszon


Pubszon
veterán

A kijelző fényerejét nem lehet kézzel beállítani bizonyos fényerősségekhez?
A gyárin lehetne kicsit csiszolni. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14076) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jött már valakinek valami frissítés Global Stable-re? Nekem egy hete lett újrarakva és azóta 7.3.7.0 van csak... nem jön semmi. Mindent visszavontak?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#14077) DMG válasza V.Stryker (#14076) üzenetére


DMG
senior tag

Most érkezik a Stable MIUI 8.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14078) blod001 válasza Pubszon (#14075) üzenetére


blod001
tag

Lux Autobrightness

(#14079) madrac válasza hgabor19 (#14061) üzenetére


madrac
őstag

Screen overlay? Szerintem az olyan applikációt jelent ami az aktuális kijelző kép legtetejére képes kirakni saját magát, pl. egy értesítés miatt. Szerintem a facebook messenger tipikusan ilyen a chat fejek miatt. Azért kell rá külön engedély. RR-t nem ismerem, de CM-ben nem kellett trükközni ehhez szerintem.

Szerk.: megnéztem CM-ben az óra app-ot, és abban is van "időjárás panel" amit bekapcsolva, azt írja, hogy először kapcsoljam ki a képernyőfedvényt a "beállítások -> alkalmazások" menüben?! Ez így elég nagy hülyeségnek tűnik, és ez az alkalmazás nem is jelenik meg a listában amúgy se....

[ Szerkesztve ]

(#14080) Zsozsoka 74 válasza drdr (#14038) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

+1 ment ;)

Legyen a Global Stabil ban magyar nyelv...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#14081) madrac válasza hgabor19 (#14061) üzenetére


madrac
őstag

Átállítottam az android nyelvét angol (UK) -ra, és ezután már nem írta ki ezt az üzenetet, és azután se, hogy visszaállítottam magyarra a nyelvet. Így mostmár engedi bekapcsolni a "modul beállítások -> Időjárás panel -> Időjárás megjelenítését".... ki érti ezt....

(#14082) bobek72 válasza balint355 (#14072) üzenetére


bobek72
tag

Nagyon köszönöm a segítséget sikerült felrakni a global developert a miflash-el.

(#14083) qkaleko válasza drdr (#14038) üzenetére


qkaleko
tag

Ment a +1 :)

(#14084) V.Stryker válasza DMG (#14077) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Látom, hogy most tették ki az oldalon, hogy kint van a 8-as... Download now..... rámegyek, készülék kiválaszt... 7.3.7.0 :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#14085) Mr X válasza V.Stryker (#14084) üzenetére


Mr X
veterán

Még nem minden típusra adták ki.

(#14086) dacsa


dacsa
senior tag

Picit ha toltátok a 8-al pls osszátok meg a tapasztalatokat! Köszi.

(#14087) koppasz1986


koppasz1986
tag

Elég gyökér kinézete van ennek a miui8 nak a 7es sokkal szebb volt.. ennek az értesítési panelnek ezt a fos színét nem lehet valahogy sötétre csinálni, mint amilyen volt?

(#14088) F.B.I. válasza dacsa (#14086) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem a legnagyobb találmány a lebegő labda funkció volt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14089) gmisi


gmisi
tag

Valaki tudna segíteni abban miért nem tudom a BL emet kinyitni? Megjött az SMS hogy töltsem le a MiUnlockot,ez megvan de mikor elindítom az unlockot hiba üzit kapok.

Current account ist different from the account info on the device.
Mit jelent ez?

(#14090) Mr X válasza gmisi (#14089) üzenetére


Mr X
veterán

Telefonon és gépen is lépj be a Mi fiókpdba.

(#14091) omgfx


omgfx
tag

Ezt a hetes verziot hogyan kell ertelmezni?

[ Szerkesztve ]

(#14092) koppasz1986 válasza dacsa (#14086) üzenetére


koppasz1986
tag

Az üzemidő az biztos jó lesz, nemrég vettem le a töltőről chrome böngészővel nyomom azóta egyfolytában, most ugrott 98ról 97re az aksi 28 perc kijelzőidőnél. A gyári billentyűzet idegesít, nem lehet jegelni az előzőben lehetett.. csak leállítani tudom, de egy idő után ujra indul és átvált magától arra

(#14093) gmisi válasza Mr X (#14090) üzenetére


gmisi
tag

A MiUnlock azt irja Fastboot módban csatlakozzak a géphez! Ott ugye elvileg sehol nem vagyok belépve.
Ha bekapcsolt telefonnal próbálom nem tudok az unlockra kattintani.

(#14094) V.Stryker válasza omgfx (#14091) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hogy ez China verzió, nem Global....

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#14095) omgfx válasza V.Stryker (#14094) üzenetére


omgfx
tag

Az oke, de most ez miui7, amit mar 8asnak szamoznak? Ha igen akkor a tokom kivan a miui verzioszamozasaval ugy minden tekintetben.

(#14096) zeno79 válasza omgfx (#14095) üzenetére


zeno79
őstag

Az nyilván miui8, csak elfelejtették átírni a címkéjét.
Én azt nem értem, hogy sima ~350MB-os upgrade csomaggal fő_verziót_lehet_ugrani????
Nem okoz ez galibát?

(#14097) Pubszon válasza blod001 (#14078) üzenetére


Pubszon
veterán

Külső app nélkül lenne jó, de mindegy, így is elvagyok vele.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14098) sonic8 válasza zeno79 (#14096) üzenetére


sonic8
tag

Nem főverzió ugrás volt, maradt alapnak ugyanúgy az android 5.1.1.

A MIUI az csak a felület, az lett 8-as, a régi témák is kompatibilisek valamennyire.

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14099) sonic8 válasza koppasz1986 (#14087) üzenetére


sonic8
tag

Megfelelő témát letöltve sötét lesz, a téma alkalmazásban szerkeszteni is tudjátok az adott témát (pl. Dark Note V8), más témákból elemeket beemelve. Pl. zárképernyő egyikből, ikonok másikból, menü kinézet egy harmadikból.

A Samsung féle értesítési sáv engem is zavar, párom pl. jobban szereti, de mivel MIUI-ról van szó meghagyták a választás lehetőségét :) beállítások/értesítések és állapotsor/ kombinált vagy elkülönített.

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14100) sonic8


sonic8
tag

A QR kód olvasó app eddig is tudott névjegykártyát / dokumentumot scannelni?

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.