Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) blakey válasza dredbiro (#14400) üzenetére


blakey
titán

2 hónappal ezelőtt simán tovább léptem, semmit nem kellett megadni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14402) dredbiro válasza blakey (#14401) üzenetére


dredbiro
senior tag

Nálam nem lehet, miért viccelnék, szeretném használni a telefont, de nem tudok innen tovább lépni, ekkora egy öngólt :W Továbbra is várom az ötleteket, javaslatokat

Good hunting,STALKER !

(#14403) Zsozsoka 74 válasza dredbiro (#14399) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Sajnálom hogy nem tudok segíteni de bizonyára már használtad csak elfelejtetted... Hátha eszedbe jut...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#14404) dredbiro válasza Zsozsoka 74 (#14403) üzenetére


dredbiro
senior tag

próbálkozom vele :R

Good hunting,STALKER !

(#14405) D0zeR válasza dredbiro (#14404) üzenetére


D0zeR
tag

Én tegnap flasheltem fel a devet és simán tovább léptem rajta.

(#14406) dredbiro válasza D0zeR (#14405) üzenetére


dredbiro
senior tag

már újra is indítottam, de egyből elkezdi az eszköz ellenőrzést és ugyan azt dobja be lépjek be a fiókomba, lenne ré lehetőség hogy elfelejtett jelszó kérés, stb de azt egyből háttérbe kiszürkíti, inaktívvá teszi :(

Good hunting,STALKER !

(#14407) blakey válasza dredbiro (#14406) üzenetére


blakey
titán

Akkor lehet, hogy a Mi fiókodba a telefon aktíválva van és ezért nem enged tovább. :F

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14408) dredbiro válasza blakey (#14407) üzenetére


dredbiro
senior tag

Az eszköz már regisztrálva van egy MI fiókban

Good hunting,STALKER !

(#14409) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Szeretném felrakni a global devet!
A BL nyitást elvesztettem mivel két rom volt a telon , fastbootos( ez kínai is egyben???) és a GLOBAL dev.
Az előbbit sikerült feltenni..nah mindegy figyelmetlen voltam.
Szóval hogy tudnám rá fabrikalni a GLOBAL devet?

(#14410) dredbiro válasza blakey (#14407) üzenetére


dredbiro
senior tag

hogy világos legyen ezt látom most és nincs továbblépésre lehetőség vagy kihagyásra, előtte lenne de inaktív lesz a beléptetési ablak ezt látom most

Good hunting,STALKER !

(#14411) dredbiro


dredbiro
senior tag

én jártam csak így egyedül? :W

Good hunting,STALKER !

(#14412) Graphics válasza dredbiro (#14411) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha van fiokod, akkor lépj be asztali gépen, kerj ott jelszó emlékeztetőt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14413) dredbiro válasza Graphics (#14412) üzenetére


dredbiro
senior tag

már próbáltam módosítani, gépen elfogadja de a telefon nem

Good hunting,STALKER !

(#14414) dredbiro válasza Graphics (#14412) üzenetére


dredbiro
senior tag

ha visszatenném a global stabot gyanítom ugyan ez lenne a hiba, mivel a dev legyalult elvileg mindent , bravó :W

Good hunting,STALKER !

(#14415) RVR400 válasza dredbiro (#14400) üzenetére


RVR400
veterán

Net nélkül próbálkozz az indítással, aztán majd csak lesz valami.

(#14416) sonic8: Pont ez a lényege a MI fiókos dolognak, hogy utána sem fog a korábban beállított fiók jelszava nélkül továbbmenni, ha nincs kikapcsolva az eszköz keresése. Nem segít a TWRP alóli formázás, és nem a tárhelyen marad az adat. Az alap 5.1 anti-theft szolgáltatása is ugyanilyen trükkös, nem segít rajta a teljes formázás sem.

[ Szerkesztve ]

(#14416) sonic8 válasza dredbiro (#14411) üzenetére


sonic8
tag

Én is jártam már így csak nekem nem volt netem és ezért nem tudtam belépni. Így is érzékelte valahogy, hogy be van regelve a készülék, valószínű a tárhelyen maradhat valami adat erről. Esetleg próbáld azt meg, hogy kiveszed az SD kártyát ha van benne és a belső tárhelyet TWRP-vel legyalulod, wipe/ format data majd factory reset és wipe cache + dalvik cache.

Ha ezután sem engedi átlépni, akkor ugyanez a művelet majd rakj fel egy fastboot ROM-ot úgy, hogy minden partíciót rakjon fel.

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14417) sonic8 válasza RVR400 (#14415) üzenetére


sonic8
tag

Nem jó, mert így is tudja a kis szemét valahogy, hogy már egyszer belépett valaki és ekkor nem enged tovább lépni :)

Teljesen szűz telefonon ki lehet hagyni a MI fiókba való belépést, de ha már egyszer valaki belépett a telóról akkor szimplán nem enged átlépni és nem lehet használni a telefont.

Szerintem a tárhelyen maradhat erre vonatkozó adat, és ezt szerintem csak TWRP alóli format-tal lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14418) dredbiro válasza sonic8 (#14416) üzenetére


dredbiro
senior tag

megpróbálom, igen, amikor megvettem beakítiváltam, csak azt nem értem miért nem tudnak beletenni egy email kikérőt vagy valamit, igazából benne van csak ő automatikusan továbblép és nem enged hozzáférni a többi opcióhoz :W

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14419) dredbiro válasza sonic8 (#14417) üzenetére


dredbiro
senior tag

lett egy használhatatlan mobilom, dejó :W hozzáférés megtagadva , hogyan tovább? :O

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14420) blakey válasza dredbiro (#14419) üzenetére


blakey
titán

Az a Feloldási szám micsoda? Nem azt kéne beírnod?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14421) dredbiro válasza blakey (#14420) üzenetére


dredbiro
senior tag

nem fogadja el, gőzöm sincs hova kell írni :(

Good hunting,STALKER !

(#14422) dredbiro


dredbiro
senior tag

jelszót változtattam asztali gépről de telefonon nem fogadja el, nincs telefonos support véletlenül se, igaz? :W szerk : most nézem hogy az account azonosító nem egyezik a weben és a telefonon, ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14423) omgfx


omgfx
tag

A .eu stabil miui8-ban, amikor a galériából küldök képet, autómatiksan átméretezi kisebbre, és nem találok opciót, ennek a kikapcsolására. Volna rá valami mód?
A miui 7 stabilban nem volt ilyen, küldte eredeti méretben.
Van egy Synology nas-om, és arra szoktam felküldeni fotókat ezzel a módszerrel, de ez így nem jó.

Összességében, eddig azt mondom, hogy az RR jobb volt. Érzetre is pörgősebb kicsit, bár annak is volt egy két hülyesége.

(#14424) sonic8


sonic8
tag

Próbáltad úgy is, hogy kiveszed a SIM kártyát?

Ha jól tudom a MI fiók SIM kártyához regisztrál, főleg ha már aktiválva is lett.

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14425) dredbiro


dredbiro
senior tag

ezen az oldalonlévő global stable-t rom fastboot módból telepítsem a telefonra vissza?
remélem ugyan ez lesz a vége, mert akkor kuka :((
#14424 : igem, egyből megy netre, sd kártya is kint van

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14426) sonic8


sonic8
tag

Egy kis nyalánkság: MIUI fórumon van a Special Edition-ről portolt 6.0 alapú MIUI8 global beta ;) [link]

Ez elméletileg már használható, nem kell még külön mókolni, hogy telefonálni is tudj róla.

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14427) sonic8 válasza dredbiro (#14425) üzenetére


sonic8
tag

Igen bármelyiket a linkről, de még előtte amíg még van TWRP recovery, a belső tárhelyet ahogy írtam formázd le, mert ha már kapott netet a teló és próbálkoztál, ő a saját szerveiről szerintem lekéri az adatokat és már újra a tárhelyen van. Szerintem a MI fiókot nem az IMEI-hez, hanem SIM kártyához (tel. számhoz) köti.

Miután formáztad rakd fel a fastboot ROM-ot MiFlash-el, flash all-t választva.

Lehetséges, hogy a bootloader is visszazár ha gyári stable ROM-ot raksz fel, erre számíts.

SIM kártyát vedd ki akár már a fastboot telepítése előtt, és ne is adjál netet a telefonnak ha már elindult Flash után. Ne próbálj belépni a MI fiókodba egyáltalán, hanem csak ugord át és ha beengedett a MIUI, akkor lépj be egy szűz MI fiókba.

Ezután berakhatod a SIM kártyát és szerintem azt fogja írni, hogy nincs aktiválva.

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14428) dredbiro válasza sonic8 (#14427) üzenetére


dredbiro
senior tag

elvileg zárva van a loaderem

szerk : sonic8 akkor megy vissza a stable 7.3.7.0

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14429) sonic8 válasza dredbiro (#14428) üzenetére


sonic8
tag

Akkor viszont mindenképp stable ROM-ot rakj fel, de valaki erősítsen meg, hogy zárt bootloader-rel lehet MiFlash-el fastboot ROM-ot felrakni ugye? :B

De valószínű igen, mivel téglásított telefonokba is így lehet életet lehelni.

Szerintem ez most egy hülye kérdés, de qrva fáradt vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#14430) dredbiro válasza sonic8 (#14429) üzenetére


dredbiro
senior tag

tőlem nem vagy fáradtabb az biztos, ha csak nem ugyan az a szakmánk, szerintem itt ér a reggel a gép előtt ha addig be nem ájulok :((( :R

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14431) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kinkeservesen sikerült KENZO Fastboot ROMot FLASH-sel feltenni....Jól látom hogy magyar nyelv van benne , de nincs HUNGARY lokalizáció??? :Y

Mert beállítottam , USA-t lokalizációnak , de igy meg kaptam egy nagy lakatot , mert "THIS DEVICE LOST" , belépni meg nem tudok , hiába tettem bele a sim kártyát utólag... :W

Mit lehet tenni? Flasheljem fel ismét SIM kártyával együtt??
Vagy Flash-sel fel lehet tenni a GLOBAL DEVET is? Nem lesz tégla a készülék??

[ Szerkesztve ]

(#14432) Xmister válasza dredbiro (#14422) üzenetére


Xmister
senior tag

Akkor más MI accountot adtál meg a telefonon, mint amit gépen használsz. Kérj jelszó emlékeztetőt asztali gépen ahhoz az account id-hez, amit telefonon látsz.

(#14433) dredbiro válasza Xmister (#14432) üzenetére


dredbiro
senior tag

az a jó hogy nem mutatja az összes számot így nem tudom pontosan melyik az id-m :((( kérhetnék már indítás után is de egyből az eszköz keresésre megy és tovább lép nem tudok belenyúlni

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14434) dredbiro


dredbiro
senior tag

Na gyerekek, most sikerült feltörnöm a saját fiókom, eszembe jutott a jelszó megyek is gyorsan papírért és tollért, nem szeretnék így járni újra :K :C köszönöm mindenkinek a segítséget :R

Good hunting,STALKER !

(#14435) Jonesy84 válasza dredbiro (#14434) üzenetére


Jonesy84
tag

Ezt akkor csinálja a telefon, ha be van kapcsolva rom telepítés előtt a telefon nyomon követése az MI fiókba. Kollégám ugyanígy járt egy MI5-el, szerencsére neki is eszébe jutott a jelszó....

(#14436) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ezzel mit lehet tenni??? Felraktam a kenzo romot , mint feljebb irtam ,de hiána irom be a jelszavam....aszem be volt kapcsolva flasheleéskor a "find device"

[ Szerkesztve ]

(#14437) madrac válasza WhiteWalker (#14436) üzenetére


madrac
őstag

Nem tudom mi ez, de nem fogadja el a "mi account" jelszavadat?

[ Szerkesztve ]

(#14438) borsodika válasza WhiteWalker (#14436) üzenetére


borsodika
őstag

Ugyanaz az eset mint előtted dredbiro-nak. Bekapcsoltad 1x az find my device opciót a mi fiókon belül és ezért kéri, hogy aktiváld be a megfelelő mi fiók jelszavaddal.

Ezellen semmilyen más dev vagy stable rom telepítés nem fog segíteni tudni kell a jelszót hozzá.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#14439) dredbiro válasza borsodika (#14438) üzenetére


dredbiro
senior tag

Pontosan. Ettől féltem én is, ha romot kellett volna cserélnem ugyan ez lett volna a vége. Nincs erre egyelőre más orvosság, csak a jelszó megjegyzése.

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14440) dredbiro


dredbiro
senior tag

Azt lehet tudni miért ír az akksira csak 6 órát 60% töltöttségnél? Máskor meg két nap volt hátra ilyenkor, igaz az stable rom volt ez meg dev.

Good hunting,STALKER !

(#14441) blod001 válasza dredbiro (#14440) üzenetére


blod001
tag

Szerintem teljesen mindegy mit ír a rendszer hátralévő időnek. Ha a valós üzemidővel van problémád akkor érdemes megkeresni a hiba forrását.

(#14442) dredbiro válasza blod001 (#14441) üzenetére


dredbiro
senior tag

Eddig világos csak belenéztem az akksihoz és feltünt. Pár nap és kiderül bevált-e a frissítés. Most újra kell szoknom a magyar nyelvet mert eddig angol volt, így még furcsa kicsit :)

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14443) WhiteWalker válasza borsodika (#14438) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen bekapcsoltam , mivel 50%-nal nem ment tovább a BL nyitás , csak így ha bekapcsoltam.
Csak később figyelmetlenségből rossz romot raktam fel később...
Szóval hiába írom be a jelszavam nem fogadja el mivel nem aktív a sim kártya , mivel annak meg pin kód kell ugye....

Szóval tiszta telepítést hogy tudok feltenni???
Mert igy nem tudom az USB debuggingot sem bekapcsolni :W

[ Szerkesztve ]

(#14444) Gabor777


Gabor777
aktív tag

sziasztok. lefagyott a telefonom, megtudnatok nekem mondani h milyen kombinacioval lehet ujrainditani? Lefagyott a kepernyo...

(#14445) Criminal017 válasza Gabor777 (#14444) üzenetére


Criminal017
őstag

Hosszan nyomd a power gombot, amíg újra nem indul.

(#14446) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Szóval most jött az isteni szikra , hogy kikapcsoltam a régi keszulekemben , hogy ne kérjen PIN kódot a sim kártyához , majd atraktam a RN3PRO teloba a simet , így pöccre elfogadta a jelszót .

A kérdésem még mindig az , hogy a global devet szeretném feltenni :)
Ezt hogy tudom? Updaterbol atnevezve update.zipnek , vagy flashelessel?

Jelenleg ez van a telon: MIUI 8 6.8.18|beta android verzió 5.1.1 LMY47V

[ Szerkesztve ]

(#14447) stingy2


stingy2
senior tag

Úgy tűnik, tegnap visszavonták a global stable 8.0.1.0 nightlyt. Ma már nem ajánlotta fel a frissítést.(még szerencse, hogy miután egyszer megszívtam, már nem telepítgetek kísérlti sw-ket)
Még mindig nem értem, mi a francért küldözgetik ki gs-re a bétákat, mikor ezt a rendszert általában az telepíti, akinek fontos a stabilitás :F

INTJ

(#14448) dredbiro válasza WhiteWalker (#14446) üzenetére


dredbiro
senior tag

Ez a legújabb, nem tudsz újabbra frissíteni.Én tegnap tettem fel, nekem global stab volt fent.Simán letöltöd a telefonra , az updaterben betallózod neki és felteszi, vigyázz mert minden adatot töröl a telefonról, de erre majd fel hívja a figyelmed többször is. Ajánlott készíteni előtte biztonsági mentést. Én sd kártyára mentettem szépen vissza is állított mindenem a viber kivételével.

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#14449) zeno79 válasza stingy2 (#14447) üzenetére


zeno79
őstag

haat ez nagyon gáz!
mar majdnem elgyengültem hogy kiprobaljam a STABILT. Akkor nem fogom.

(#14450) WhiteWalker válasza dredbiro (#14448) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké , de ez tele van kínai szutyok alkalmazással :(((
Ezért kellene "tiszta"
droid...Global dev :)
Meg ez melyik egyébként? Kinai Stabil vagy kinai dev , mert nem írja...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.