Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) t72killer válasza kisza25 (#49) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sc-ban? Pl az ellenfeled 3 műveletet végrehajt, míg te összerakod a képregény kockáit:)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52) kisza25 válasza t72killer (#51) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk az összes multiplayerben van jelentősége

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#53) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Agyonveri az 5960X :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#54) Oliverda válasza AxBattler (#25) üzenetére


Oliverda
félisten

Még ha úgy lenne ahogy állítod.

Az Intel (és a Gigabyte) nevében pedig én kérek elnézést, hogy mostanában kiadtak pár i7-et, amit volt képünk letesztelni.:(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#55) BlackSoft válasza Oliverda (#54) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hagyd. Az ilyet én csóró irigynek hívom...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#56) _Atesz válasza Oliverda (#54) üzenetére


_Atesz
addikt

Azt kell mondjam egyet értek a kollégával. Szeretnék én is egy alsó kategóriás összehasonlító tesztet (szerepelhetne benne egy I5 és egy I7 is, hogy csak lássuk mekkora a difi). Melyik mennyire hajt ki egy közepes VGA-t, SSD-t, stb.
Ettől függetlenül természetesen köszönöm a felső kategóriás teszteket is. :)

(#57) Oliverda válasza _Atesz (#56) üzenetére


Oliverda
félisten

Találsz ilyen tesztet a fent linkeltek köztt, csak kattintanod kellene párat. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58) _Atesz válasza Oliverda (#57) üzenetére


_Atesz
addikt

Közepes VGA-val nem találtam tesztet, lehet én vagyok vaksi. (celeront se láttam)

[ Szerkesztve ]

(#59) Bundyta válasza huszar90 (#1) üzenetére


Bundyta
tag

Videóvágáson kívül otthoni használatra feleslegesnek tartom, de ne legyen igazam...

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#60) Bundyta válasza Oliverda (#54) üzenetére


Bundyta
tag

amit volt képünk letesztelni.

Arcátlanság!

:D

(Köszönjük a tesztet!)

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#61) Gergosz2 válasza Bundyta (#59) üzenetére


Gergosz2
veterán

Otthoni felhasználásra nem sokan vesznek ilyet , tekintve ,hogy 160k.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#62) kovsol válasza Gergosz2 (#61) üzenetére


kovsol
titán

Otthoni felhasználásra legtöbb embernek egy sima i5(vagy valamelyik AMD) is bőségesen elegendő szerintem.
Azt hogy évente párszor nyaraláson készült videókat megszerkessze az ember arra elég egy közepes CPU is. Akinek meg a másodpercek pénzbe kerülnek az meg vesz majd valami durva munkaállomást.

May the Force be with you!

(#63) Gergosz2 válasza kovsol (#62) üzenetére


Gergosz2
veterán

mondjuk ezen gondolkoztam én is, hogy a többésg aki ilyen CPU-t fog használni valószínűleg valami munkaállomással veszi meg, nem szórakoznak azzal, hogy összeszereljék a PC-t.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#64) AxBattler válasza Oliverda (#54) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, tényleg szuper, hogy mindig írtok az újdonságokról, csak valahogy a legelérhetőbb termékek maradnak mindig ki. És igen, ez az utóbbi időre is vonatkozik, sokkal jellemzőbbek a Core-i5/i7 cikkek:
- a Kabini elég szűk körben használható (Meglátásunk szerint elég versenyképes az árazás, ami sokak szemében vonzó HTPC- vagy éppen belépőszintű PC-alappá léptetheti elő...),
- a Pentium-teszthez meg egy jubileum kellett.

A4-7300/7400k, A4-5000, G1820, G3220, J1900/2900, stb.
Ezek is a közelmúltban jöttek ki, megjelenéskor mégsem vetette magát rájuk senki (nem beszélve a korábbi generációkról). Alsó kategóriás cuccok összehasonlítása is lehet érdekes, a legutóbbi hasonló témájú cikk majd' 3 éve látott napvilágot. Persze ezek nem durrannak akkorát, nem olyan ütős a szalagcím, de az az érzésem hogy jóval többen vesznek ilyet, mint valódi 6/8 magos i7-et.

Szóval oké, hogy mostanában sűrűsödtek az újdonságok a felsőkategóriában, de 2,5 év azért nem a "mostanában"-kategória. Persze net-szerte lehet találni külföldi elemzéseket, viszont nem mindenki érti annyira az angolt. Szerencsére van Logout, ahova szintén igen színvonalas cikkek kerülnek feltöltésre.

(#55) BlackSoft
Magvas hozzászólás volt, köszönöm! Mondjuk ilyen adatlappal nem is vártam mást: "A felhasználót az AMD alapelveinek sorozatos megsértése miatt végleg nVidia fanatikussá nyilvánítottuk!" Fogadok, még büszke is vagy rá.
Egyként azért nincs az i3-nál erősebb gépem, mert még ezt sem használom ki, csak hosszú távra tervezek...

(#62) kovsol
Évi 4-5 videóvágásra elég egy Pentium, legfeljebb nem 3 óráig tart, hanem 6-ig, ami alatt mondjuk megnézed a következő Éjjel-nappal Budapest-et - és spóroltál 40k HUF-ot.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#65) t72killer válasza AxBattler (#64) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amit személyszerint hiányolok, azok a CPU-VGA párválasztó tesztek. 3-4éve volt az utolsó, pedig akad pár népszerű játék (h csak a fentebb említett Blizzard termékeket mondjam), ami masszívan CPU igényes - ergo egy ilyen teszt kapásból helyreteszi a usert, aki régi A10-es procival akarna "kihajtani" egy CF/SLI rendszert.

"Persze ezek nem durrannak akkorát, nem olyan ütős a szalagcím, de az az érzésem hogy jóval többen vesznek ilyet, mint valódi 6/8 magos i7-et."

1etértek, a PH "lakossága" 99%-ának az "übermax" CPU az a 4770k/4790k vagy AMD FX 9590, de 4/5-ödünknek elég (lenne?) az i3/i5 család még igényesebb felhasználásra is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#66) KISDUCK válasza t72killer (#65) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ebbe a blizzardos dologgal én a diablo 3 révén futottam bele, laposom van DG-vel és emiatt folyamatos volt a program leállás act2-ben amíg nem kapcsoltam ki. :(
Egy optimalizálásra azért igazán fordíthatnának időt.

Ez a proci elég erős, de ahogy nézegettem a listán a többi versenyzőt, az ár/teljesítmény aránya elég magas.

(#67) kisza25 válasza KISDUCK (#66) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk szerintem ott már nagy gondok vannak, ha egy játék i7-2600k-val sem fut megfelelően, itthon az emberek kb 90%-nak gyengébb procija van játékra

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#68) AxBattler válasza KISDUCK (#66) üzenetére


AxBattler
félisten

Sajnos a Dual Gtraphics nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, gyakran a dGPU magában jobb eredményeket hoz. Szvsz ahol lehet, kikapcsolnám. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#69) t72killer válasza AxBattler (#68) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem csodálom, amikor még a sima CF/SLI-vel is gondok vannak.

#67: Igen, a teszteket olvasgatva az ember hajlamos lenne azt hinni, hogy áá, nagyfelbontás/részletesség, itt semmi szerepe a CPU-nak, aztán egy frászt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#70) _Atesz válasza AxBattler (#64) üzenetére


_Atesz
addikt

Engem különösen az érdekelne, hogy egy 260x-270x körüli teljesítményű VGA-hoz mekkora proci kell, hogy kihajtsa. A tesztben szerepelhetne G1820, G3220, i3, i5, i7 proci + az általad említett AMD procik. 2 felbontáson elég lenne vizsgálni, 1280x1024 és 1920x1080. Szerepelhetne a tesztben rendszer boot-idő mérés SSD-ről, file csomagolás, stb is. Persze a fogyasztási értékekre is kíváncsi lennék.
Tekintettel a hazai keresetekre, ezzel rendkívül sokat lehetne segíteni rendszer építőknek.

[ Szerkesztve ]

(#71) _Atesz


_Atesz
addikt

Találtam egy cikket, aminek a konklúziója szerintem egyértelműen érdekelné a kedves csóró magyarságot: link

(#72) AxBattler válasza _Atesz (#70) üzenetére


AxBattler
félisten

270-hez már szvsz legalább egy Pentium dukál, a gyengébb procik képességeiről az alábbi bejegyzések segíthetnek képet kialakítani:
Far Cry 3 és a budget gép
Játék PC-n - olcsón?
A Core i3 ereje a játékokban

Multira i3 a minimum.

De nem az a topik, szerintem ezt be is fejezem itt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#73) t72killer válasza _Atesz (#70) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A válasz a "kihajtja-e" kérdésre nagyon erősen játékfüggő ám. Tipikus játékszituban (pl WoW, BF4 masszív multi) kellene nézni a legnépszerűbb játékokat.

"Megérzés" alapján azért a 270x-hez illik egy i5. Az AMD gyárt processzort? ;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#74) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Az 5820K csak a PCI-E sávok számában kevesebb? Azt azért jó lett volna látni mint esetleges best buy opciót, hogy mit tud. Játékokban vajon mennyit számít a gondolom emiatt fellépő kisebb PCI-E sávszél (16x vs 8x)?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#75) kovsol válasza M@trixfan (#74) üzenetére


kovsol
titán

Semmit nem számít egy kártyás rendszernél, de még egy SLI/CF esetén se limitálna.
Egy 4790k ban van 18, míg az 5820k ban 28 szál. És mivel ezek PCI-E 3.0 -t támogatják így dupla sávszél a 2.0 hoz képeset.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#76) Kaiku


Kaiku
senior tag

Én hiányolom a BF3, BF4 teszteket, mivel ezek a játékok tényleg kihasználják a több szálat. A Grid2 meg TR teszteknek semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#77) kovsol válasza Kaiku (#76) üzenetére


kovsol
titán

BF3/4 is csak multiban eszi a procit. Azzal meg nem fognak tesztelni.

May the Force be with you!

(#78) Kaiku válasza kovsol (#77) üzenetére


Kaiku
senior tag

Pedig azt kellene mert az adhatna "okot" a vásárlásra játékos fronton. Esetleg a Diablo3...

[ Szerkesztve ]

(#79) t72killer válasza Kaiku (#78) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Dio kihasználná a sok magot? Eddig úgy tudtam, hogy a Blizz játékok 2 magnál nemigen használnak többet.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#80) kisza25 válasza _Atesz (#70) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez teljesen játékfüggő, de így megmondom neked, hogy VGA igényes játékokban fullHD-hoz megfelelő részletesség mellé i3 is elég, multiplayerhez és CPU igényes játékokhoz i5-kell, de a tuti az i7, hogy a minimum FPS-ek 60 felett legyenek, volt 260x-em, meg 7870-em, másik oldalról 750ti és i3-3250/i5-3470/i7-2600k-m, szóval nem a levegőbe beszélek. SSD-ről van korábbi teszt amiben pentiumtól i7-ig mértek és van gyorsulás, de csak pár másodperc rendszerindításnál, ha HDD-ről váltasz SSD-re garantált a nagy ugrás, hétköznapi felhasználásnál nem fogod észrevenni :N
fogyasztások monitorral (~35W)
i5+ 7870 max 285W
i5+ 260x max 235W
i5+750ti max 175W
remélem segítettem:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#81) _Atesz válasza kisza25 (#80) üzenetére


_Atesz
addikt

Köszi, azért így konkrét értékek nélkül nekem kicsit sovány. :)

[ Szerkesztve ]

(#82) RECSKA válasza _Atesz (#81) üzenetére


RECSKA
veterán

Fhd single resznel i3-rol i5-re csak a minfps ugrott meg nekem.

I5 melle mar nyugodtan lehet tenni 290-780 vga-kat.

G3220 is 500mbot olvasott a force3-rol meg az i5 is annyit olvas. Nem ereztem gyorsulast rendszerhasznalat kozben.

Mi kell meg? XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#83) #16939776 válasza kisza25 (#80) üzenetére


#16939776
törölt tag

Tuti az i7...
BF4 multiplayere valószínűsítem az alacsonyabb FPS(nagyobb késleltetés) miatt nem érezhető hogy a cpu eltérő időket tölt a GPU-nak szánt adat előkészítésével, viszont az interakció kiszámítására nagyobb erőforrás marad az I7-el.
Viszont csak SP-s játékokban hátrányt jelentett a 920-am és a 2600K-m, mindkettőnél kikapcsolt HT-vel toltam, különben CPU limit közelében(Vsync OFF,~200-300Fps) nem tudott a CPU 3-5ms-alatt időben végezni a GPU kiszolgálásával, szituációtól függően akár 50%-os FPS dropp, vagy késleltetés ingadozással hálálta meg, így maradt a natív 4 mag. Persze ez csak az én problémám, mert más értelmes ember be tudja úgy állítani a játékot, hogy alapból nagy legyen a késleltetés.

Így számomra, marad a "Tuti az I5". Továbblépni egy natív 6 magossal tervezek, ha lesz ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#84) kisza25 válasza _Atesz (#81) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

konkrét értékeket nem tudok fejből, de BF4 alatt i3-al 64fős pályákon sokszor leesett 1-1 pillanatra az FPS 60 alá ami azt okozta, hogy egy pillanatra megakadt a kép, i5-nél is előjött ez a jelenség, de csak nagyon ritkán, i7-nél egyáltalán nem. Kipróbáltam kikapcsolt HT-vel is 2maggal még 4Ghz-re húzva is játszhatatlan volt, így a pentium ki is esik, az FPS esések minden processzor igényes játéknál hasonlókat produkálnak.
A VGA igényes játékoknál, amiknek kisebb a CPU igénye, az i3 sem lesz 100% kihasználva így nem fogja olyan mértékben befolyásolni az FPS mennyiségét, ha megfelelő felbontáson/részletességgel játszol akkor a GPU 90-100% kihasználtsággal megy és kb azonos FPS értékeket fogsz kapni i3/i5/i7-el
2 mag manapság már kevés a modern játékokhoz, mert legkevesebb 3-4 szálra bontják a játékot és ennél kevesebb áll rendelkezésre ott akadások lesznek.
Duracellm...: ezeket a késleltetéseket hogyan mérted? nekem smooth-ab volt a játék i7 mellett 100 fölött tartott FPS-el (a HT kikapcsolva rosszabb lett a helyzet), mint i5-el, i3-al meg még nézetváltásnál is akadt egyet (járműben)
minden mérésnél a win7 64bit SSD-n volt és egy külön SSD-n a játék 8GB RAM kiséretében

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#85) _Atesz válasza RECSKA (#82) üzenetére


_Atesz
addikt

Köszönöm neked is, ennyit én is tudtam. Örülök ezeknek az "I5 azért kell" hsz-eknek, de konkrét értékeket szeretnék látni. Most nehogy elkezdjétek megint beírni, hogy nektek 60fps alá esett a bf4, mert falnak megyek..

(#86) t72killer válasza _Atesz (#81) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy konkrét példa: Starcraft 2 adott szituban:

Phenom II X6 1100T @3.70 GHz: 5FPS
i7 4770K @4.30 GHz: 15FPS

(a konfi többi része: 8GB RAM, Geforce 760GTX, Max részletesség - mielőtt azzal jönne vki, hogy a prociteszteket lebutított grafikán csináják) - Ez engem megerősített a 4770k mellett, tuti nem fogok downgradelni, sőt rendeltem hozzá egy h105-ös hűtőt (igaz, ezt inkább a csend és a családi béke miatt) ;] .

#85: ezt nehéz tesztelni, nemigen vannak multiplayer benchmarkok, max youtube-on találsz fps-kijelzett videókat. Én szívesen tesztelnék, de nincs i3-as procim és a lábtörős intel környezetben amúgysem szívesen cserélgetem a procit a lapban.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#87) #16939776 válasza kisza25 (#84) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ez a 5 és 3ms 1/200 és 1/300-al jött ki.
SSD-m kb.: 4 éve van, 8GB-van a socket 775 óta, 920-on 6GB-vel ment.

[ Szerkesztve ]

(#88) kisza25 válasza _Atesz (#85) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor nézd meg ezt a tesztet, van benne pentium i3, i5, meg hasonló teljesítménnyel bíró AMD-k, csak ezek a tesztek sok esetben nem adják vissza a valós felhasználást, pl min45 avg 60 max 85 alapján tök jól fut egy játék, csak gyakorlatban mikrolagol, meg akad, de ha neked számok kellenek :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89) Juliuska


Juliuska
senior tag

Megköszönöm a tesztet, amely sok tekintetben szinte nekem íródott: felmerülő kérdéseimre választ is kaptam. Egy olyan összehasonlításra fáj még a fogam, ami DDR3-t hasonlítja DDR4-gyel; vagyis megéri-e vajon várni, az újdonságra...? -> Mivel a fentebb leírtak ((#61), (#62), (#63)) tanulsága szerint pont azon kevesek egyike volnék, aki otthoni felhasználásra egy DDR4/DDR3-s platform vásárlásán töri a buksiját :)

(#64) be is b@szna, ha én addig nézném az ertéell agykábításait,ameddig a Pentiumom végez a konvertálásokkal...mert ...bizony, sokkal több, mint 6 óra...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#90) Juliuska válasza Juliuska (#89) üzenetére


Juliuska
senior tag

helyesbítek: I7 4790K-ra vagy egy 5930K-ra épülő platform között filózok...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#91) t72killer válasza Juliuska (#90) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nézz egy kicsit a tesztek és a pénztárcád mélyére. A platformváltás és a DDR4 fehérholló volta miatt én még nem lépném meg, max akkor, ha heti TB-nyi videómennyiséget kéne feldolgoznom és heti szinten 10+órát hozna a különbség. Ha meg az időt kell csak agyoncsapni, arra több +oldás is van, az árkülönbözeten akár másik gépet is vehetsz net+játékra:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#92) _Atesz válasza kisza25 (#88) üzenetére


_Atesz
addikt

Mint írtam korábban is, az általad linkelt tesztben felső kategóriás kártyával ment a teszt. Engem közepessel érdekelne. A legtöbben nem 7970-et vesznek a gépükbe.

(#93) AxBattler válasza Juliuska (#89) üzenetére


AxBattler
félisten

Felőlem nézheted a Spektrumot is. ;)

Egyébként ha figyelmesen elolvastad a mondatomat, akkor tudod, hogy évi 4-5db, alkalmi konvertálásról írtam. Ha ez neked megér egy i7+DDR4 kombót, akkor egészségedre! :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94) kisza25 válasza _Atesz (#92) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

olvasd el a teszt utáni fórumot van már jópár tulaj közöttük pár pont azzal a kártyával ami téged érdekel,http://auto.indavideo.hu/video/Auto_vs_kamion_brutalis_balesetebat nem tudok, keress külföldi teszteket

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#95) RECSKA válasza _Atesz (#92) üzenetére


RECSKA
veterán

Értem én, csak valszeg egy r7 260x-et vesznek pl az i5 mellé...

Ha meg valaki G3220-at, meg egy R7 250x-et vesz, az hadd ne akarjon már fullHD ultrába játszani a legújabb játékokkal... Mintha én egy kempinggel indulnék el a dakaron...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#96) gamerod


gamerod
csendes tag

Nem rohannék cserélni egy ilyenre. Mindig csak azt látom hogy a számok azok szépek, a gyakorlat viszont már nem.

(#97) AxBattler válasza RECSKA (#95) üzenetére


AxBattler
félisten

1440*900-ra, 720p-re viszont egész jónak tűnik az a Pentium. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#98) RECSKA válasza AxBattler (#97) üzenetére


RECSKA
veterán

Persze, regi jatekok alatt az eros mag/teljesitmeny arany miatt fullhd-hoz is tokeletes!

Csak pl a fifa15 jatszhatatlan vele... ( s egyre tobb jatek ker 4 magos procit )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#99) NandoXXL válasza D1Rect (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ilyen árkategóriánál munkára Xeon proci, Workstation gépben, ECC memóriákkal a stabilitás miatt. Ez a proci nem támogat ECC memóriát, nem való komoly munkára, ez tuningra és játékra lett kitalálva:D

(#100) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

140W Az igen :C Komolyan mondom lassan már a processzor lesz a fő egy gépben és arra építkezik a többi komponens :DDD

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.