Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

"automatikus grafikai paraméterezés" -> Minden low, 720p? :D :DD :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Forza 7 megmozdul skylake igpvel? Wow.

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Azért a Kingdom Come: Deliverance -t megnézném hogy fut IGP -n. Vagy már most az AMD Vega integrált GPU -ra optimalizálnak? :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) ->Raizen<- válasza Televan74 (#3) üzenetére


->Raizen<-
veterán

20 fps ala benez gtx 970 el itt ott. Az meg hanyszor gyorsabb egy intel igpnel? 😂

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Örültem hírnek, mert felfedeztem magamnak ezt a Subnautica nevű játékot!

[ Szerkesztve ]

(#6) Sanchez638 válasza Fred23 (#5) üzenetére


Sanchez638
addikt

Igen additív darab csak egy idő bele lehet unni. Viszont magyar nyelv is elérhető.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Pár frissítést kihagytam, de ezt felteszem, ígéretesen hangzik...

@Raizen: meglepő, hogy az én kis Skylake NUC-omon mik döcögnek/futnak FullHD-ban közepes és high-on: új Doom játszható, a Wolfenstein II: The New Colossus viszont tele volt grafikai bugokkal, bár ez vagy 4 driverrel korábbi infó. Legutóbb az ingyenes Assassin's Creed IV: Black Flag-et raktam fel, az viszont remekül fut. Szóval elindulnak az újabb címek is, és bár nyilván nem várunk 1080Ti teljesítményt, egészen jól el lehet szórakozni vele.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#8) RECSKA válasza hardzsi2 (#7) üzenetére


RECSKA
veterán

Regebbi cimek pedig nagyon jol futnak. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem a Celeron N3350 esen nagyon szépen fut 1600*900 natívban a Tank force közepes beállításokkal.
Viszont örülnék, ha az Asus engedné, vagy frissítené a gyári drivert. Mert így ezt az Intel drivert nem engedi felrakni.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#10) SityiSXT válasza Lalikiraly (#9) üzenetére


SityiSXT
őstag

Más gyártónál is így van, de egyszerűen megoldható:
1. Letöltöd a zippelt telepítőcsomagot (nem az exét!) és kicsomagolod valahova
2. Megnyitod a Windows Eszközkezelőjét -> lenyitod a Videokártyák részt -> jobb klikk az Intel HD Graphicson -> Illesztőprogram frissítése -> Illesztőprogram keresése a számítógépen tallózással -> Választás a számítógépen található illesztőprogram-listából -> Saját lemez... -> Betallózod a kicsomagold telepítő Graphics mappáját, majd OK / Tovább / ilyesmi
3. Ha végzett, indítsd el a letöltött telepítőt, hogy a többi sallangot is normálisan felrakja
4. Újraindítás után élvezheted a legfrissebb drivert és Intel HD grafikus vezérlőpultot

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ilyen IGP "teljesítmény"-nyel minek játékokat polírozni? Előbb tudjon már valamit az a cucc, mielőtt nekiállnak 1-2%-ot hekkelgetni.

(#12) Lalikiraly válasza SityiSXT (#10) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

ÓÓÓ. Köszönöm szépen! :R
Meg is csinálom! :C

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.