Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#268) fattyu


fattyu
veterán

na 5 nap használat után.

Előzmény. Xperia 5. Szerettem. Keskeny kézbeillő gyors pörög forog. Sikerült a kijelzőt legyaláznom, kényszerű váltás. 350 az xperia 5 II. azt valahogy nem éreztem. Nézegettem asusoskat már régebben is. tetszik a hozzáállás. Letisztul de okos menű nincs bloat, van töltő meg két tok, nem almául áraznak.

Hát izé ez mocsok nagy :D az xperia 5 után nagyon péklapát. Még szokom.
Az ujjlenomyat olvasó. Én itt borulok le. A Sonyn ugyanigy oldalsó van, és akkora rakás bűzlő fost én még nem láttam. Stabilan 50% alatti a feloldási arány, van hogy 10ből10 nem. Független szofttól hányszor vettem fel ujjat, egyet sokat egyet többször. Gyűlöltem. ez meg HIBÁTLAN 100% működik. megkönnyeztem.

gyors erős, kijelző finom, tárhely nice, fényképezőgép remek. elhiszem van jobb de ugye sonyról jövök :D ők meg híresen balfaszok hogy a saját király szenzorukra működő végeredményt csináljanak :D

Szerintem per pill eléggé best of eszköz. 250 a proért elnézve a mezőnyt nagyon nagyon oké. nyilván drága de még mindig az alja a mezőnynek mindezt csúcs speccel.

Szeretni fogom. az egykezes használatot leszámítva. :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.