Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) gretzky77 válasza Nyiaz (#299) üzenetére


gretzky77
veterán

Az a baj sztem, hogy nem fog már annyira visszamenni, illetve kifut ha jön az új! Bár ki tudja

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#302) delig válasza Nyiaz (#299) üzenetére


delig
tag

ASUS honlapján most akcióban van a Pro. Illetve EMAG-on 1 hete még annál is olcsóbb volt. De nem tudom mi a plafon ár szempontjából.

(#303) gretzky77 válasza delig (#302) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha jól látom csak a fehér akciós, meg az Emagon is

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#304) ZoltayA válasza gretzky77 (#303) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Igen. A fehér kevesbé kelendő.

(#305) Nyiaz válasza delig (#302) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Köszi kartársak, hogy foglalkoztok a vergődésemmel! :)
Nekem a normál ár egy jó telefonért a 150 volt, ezt a határt tavaly év végére eltoltam 200-ig. E felett már fáj, igazából sajnálok rá annyit (itt jön a lelki vivódás része), bár valószínűleg a kedves gyártók elérik hogy a usernek nem lesz más választása, ha jót akar. Jövőre már a 300-as normál árról fogunk beszélgetni stb stb.....

(#306) gretzky77


gretzky77
veterán

Esetleg valaki tud valami trükköt a Volte engedélyezésére?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#307) ZoltayA válasza gretzky77 (#306) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nincs trükk rá. Nem elérhető.

(#308) gretzky77 válasza ZoltayA (#307) üzenetére


gretzky77
veterán

Vajon miért? Ha jól olvastam pl külföldi Telekomnál például elérhető! Na futok egy kört az Asusnál!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#309) ZoltayA válasza gretzky77 (#308) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Egyenként kellene a hazai szolgáltatókkal megoldania. Nem fogja.

(#310) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Más nem tapasztalt olyat, hogy a kijelző pontatlanul érzékeli az érintést? Kb 1 mm-rel feljebb mint ahol valóban megérintettem. Ebből aztán sok elutes származik, és nagyon zavaró. Mi a megoldás?

(#311) gretzky77 válasza Callahan89 (#310) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én nem tapasztaltam ilyet!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#312) ZoltayA válasza Callahan89 (#310) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nem.

(#313) karldergroße


karldergroße
senior tag

Úgy néz ki, befigyel egy ilyen telefon. Kérdés: van rajta gyárilag bármilyen képernyővédő fólia?

(#314) ZoltayA válasza karldergroße (#313) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Egy vélhetőleg lopott Asus 7 Pro telefon került fel az apróra. Vigyázzatok vele!

(#315) ZoltayA válasza karldergroße (#313) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nincs védőfóliája. Hol vennéd meg?

[ Szerkesztve ]

(#316) gretzky77 válasza ZoltayA (#314) üzenetére


gretzky77
veterán

Miből gondolod lopott?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#317) gretzky77


gretzky77
veterán

Külföldi csoportban linkeltek be egy képet, amin A11-ről megy a párbeszéd, azt írták,hogy lezárult az A11 a 7-es szériára, de találtak egy hibát amit ki kell javítani, remélhetőleg a következő hónapban (március) ki tudják adni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#318) ZoltayA válasza gretzky77 (#316) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Jófogáson már híre van.....

(#319) karldergroße válasza ZoltayA (#315) üzenetére


karldergroße
senior tag

Fogalmam sincs. holnap jön meg a készülék, de vasárnap vissza kell mennem Ausztriába, majd ott rendelek. Te tudsz valamit? És egy másik kérdés: hány simet lehet beletenni? Ha kettőt, akkor az egyik az SD-kártya helyére kerül?

(#320) ZoltayA válasza karldergroße (#319) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Alzában vannak fóliák. 3 Kártyát tud fogadni. 2 SIM + micro SD kártya.

(#321) ZoltayA válasza karldergroße (#319) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

A telefont honnan rendelted meg?

(#322) karldergroße válasza ZoltayA (#321) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az emagról. Ott a fehér most 245 volt újonnan.

Köszi a válaszokat, a 2 sim+micro sd kártya nagyon jó hír. Ugyanis mindháromra szükségem van. Az első két héten vigyázok rá, közben rendelek egy fóliát az alzaról akkor, bár utalom őket felhelyezni és mindig elb@szarintom.

[ Szerkesztve ]

(#323) ZoltayA válasza karldergroße (#322) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Fehér? Hmm...Persze a lényeg, h az ÁFÁ-t visszaigényeld?

(#324) karldergroße válasza ZoltayA (#323) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nem egészen értem ezt az áfa-dolgot. Ez bruttó ár, az áfát nem tudom visszaigényelni. A fehér nem zavar, egyébként ha nem tetszik, keresek rá egy fekete hatlapot, az eleje a képeken nem tűnik fehérnek. Nekem fontos volt, hogy ma megrendeltem és holnap itt legyen.

(#325) ZoltayA válasza karldergroße (#324) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Bocsánat. Korábban azt írtad, h számla fontos Neked. Azzal tévesztettem össze. [link] 255 egy szép fekete . Ennyit nem ért volna meg? ( Nehéz lesz szerezni fekete hátlapot. És csúnya is lesz, mert az optikánál mindig látható lesz az eredeti fehér szín....

[ Szerkesztve ]

(#326) gretzky77 válasza ZoltayA (#325) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem semmi gond a fehérrel, illetve a számla dolgot, hogy fontos nem a fenti kolléga írta sztem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#327) ZoltayA válasza gretzky77 (#326) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

A fehérrel vitatkoznék.... :R

[ Szerkesztve ]

(#328) zordi válasza ZoltayA (#314) üzenetére


zordi
tag

Nem lopott te állitod azt!!!!!
Tisztelt forum tarsaim! Ez a kedves fórum társ nagyon szeretne venni egy zenfone 7 pro telefont. Ezert kinézett egyet és a sarga földig akarta alkudni ( nem nálam) de nem jott neki össze, mivel nincsenek papirjai a hirdetett ár feléért szerette volna megkaparintani nem sikerült. Termeszetesen adasveteli van gyari doboza, gyari tartozékai,egy kis használati irodalom, igaz papírjai szamlája garijegye nincs. Ettől nem lopott valami. De emberünknek jo lett volna pairok nelkul is félárban. Alku nélkül már lopott. Erre nagyon szépeket írt főleg az előttem lévő tulajnak de engem se sajnált. nem részletezném termeszetesen minden meg van masolatban, már nálam is. Én ezt a telefont csereltem egy samsung s10 plusra ami irant a kutya se erdeklődött termeszetesen fizettem rá. Közben becsúszott este egy samsung s20plus amit becsuletbol is meg vettem innen forum tarstol ha már ráalkudtam. Soha nem keresek semmin csak kiprobálom!!!! Termeszetesen sok lett a telo, felraktam mindketőt amelyiket viszik a masik marad! Jófogason kezdődött minden mikor ez az uriember rám írt hogy VÉLHETŐLEG lopott es feljelentet a rendőrségen. Úgy gondolta ő, hogy akitől tegnap vettem és én egy és ugyanaz. Neki is küldött üzeneteket meg nekem is. Írtam neki semi gond reggel felhívom persze hogy ejjel ír. Reggelre le volt tiltva a számom. Aztán kezdődött itt folytatta csak hogy ki tudtam nyomozni a másik számát is, és összeállt a kép hogy hiába volt két külön szám egy és ugyan az az ember. Ráadásul találtam egy régebbi üzenetet a jofogason ami szintén hasonlo stori volt vele, itt egy őstagtol vett parszáz ertekeléses forumtarstol vett telefonrol amihez nem volt papír mert kinabol jott nincs garival vettem. Ugyan igy a rendőrséggel fenyegetőzött. Emberünket felhívtam egy masik számról felvette és mikor megkérdeztem hogy ez a nicknévvel ő hardveraprorol lelkesen valaszolt hogy igen. Bemutakoztam volna a feléig jutottam kinyomott.
Utánna csak fossa az üzeneteket fenyegetőzéseket. És termeszetesen feljelentést tett ismeretlen tettes ellen. a rendőrsegen mert vélhetőleg lopott a telefon. Bár hangsulyozom féláron már nem lopott!!! CElöző tulajjal felvéve a kapcsolatot a szálak őssze értek. Nekem is irogatott neki is stb mindegy.
Szánalmas mire képes egy ember egy tárgyért.
Sajnos az örültek közül itt sem vagyunk biztonságban.
Köszönöm ha elolvastatok. :R

(#329) ZoltayA válasza zordi (#328) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Uram! Az elsők között volt itt és van is ilyen telefonom. Olvasson vissza itt a fórumban. Köszönöm. ( December 18 -án vettem egy itteni fórumtárstól) .

[ Szerkesztve ]

(#330) karldergroße válasza ZoltayA (#325) üzenetére


karldergroße
senior tag

Sajnálom, megért volna, de az edigital csak hétfőre tudta volna szállítani. Nekem pedig mai kiszállítással kellett, mert hétfőn nem vagyok szép hazánk területén. Egyébként nem érdekelnek annyira a tárgyak színei. Egy használati tárgy. Hamarabb megtalálom, ha a sötétben keresem... :) A HTC 10-em is fehér volt. Tetszik a telefon, remélem bejön a használat során. Az emagnál 30 napig vissza lehet küldeni, ha nem jönne be. Jelenleg egy s10+-om van, magasan van a léc, csak akkor tartom meg, ha minden tekintetben jobb lesz ezzel élni. Sokat használom a telefont, mindent azzal intézek, de nem játszom vele. Lennének speciális kérdéseim, bár ez ma ki is derül:

1. Lehet-e rá bármilyen külső betűtípust rakni programmal vagy apk-ból?
2. Milyenek az audio képességek? Van 3 bt-fülesem, a jack hiánya nem olyan nagy gond.
3. Mennyire működik a telefonbeszélgetések rögzítése?

Köszi a válaszokat eddig is, előre is.

(#331) zordi válasza ZoltayA (#329) üzenetére


zordi
tag

Ne uramozz legyél gerinces es ne nyomd ki a telefont ha valakit rágalmazól.
Elnézést forum tarsak tobbet nem irok ide nem ide valo nem szeretbém osszeteni a topicot

(#332) gretzky77 válasza zordi (#331) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem tapasztalatként elfér ide, max tedd offba! Ezért kérdeztem feljebb én is a kollégától,hogy miből gondolja, hogy lopott!? Igazából érdemi választ nem kaptam! Láttam itt a hirdetésedet és alatta a kommentet is, amennyiben tiszta a készülék, és miért ne lenne az, abban az esetben viszont ez simán üzletrontás!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#333) Nyiaz válasza gretzky77 (#326) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Szia, Már pár hete megvan neked a teló. Minden szempontból hozza az elvárásaidat? Örülnék ha esetleg megosztanád a tapasztalataidat. Köszi!

(#334) gretzky77 válasza Nyiaz (#333) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, 1 hónapja használom kb és meg vagyok vele elégedve! A kamera sztem jó, elég sok beállítással, bőven jó minőséggel! Az üzemidő elég jó, hozzáteszem én elég sokat használom ha úgy van 1 nap alatt le tudom meríteni, de azért nem ez a jellemző! Nem kapcsolgatok semmit, net, GPS egyebek folyamatosan megy, Nfc és megy gond nélkül! Összességében én elégedett vagyok vele, jó telefonnak tartom! Én azért általában telefon cserélgetős vagyok, igaz mostanában azért lényegesen kevesebbet cserélgetek, mivel mostmár közel sincs akkor különbség a gyártók között mint régen! Nagyon sokáig LG-t használtam én nagyon szeretem a készülékeit és sajnálnám ha eltűnnének ebből a szegmensből! Nem szeretem a tömeg telefonokat ezt a korábbi készülékeim is alátámasztják és ebből a szempontból a Zenfone 7 pro is beleillik a sorba! Ha van még kérdésed nyugodtan írj!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#335) ZoltayA válasza karldergroße (#330) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ez első kérdésedre nem tudom a választ . Én átalakítóval hagyományos fülest használok. Remek a hangminősége. A sztereó hangszórók meglepően jól. A telefon beszélgetésekrögzítése teljesen jól működik. ( Gretzky kolléga kiegészít, ha többet tud erről mondani). Az biztos, h minden szempontból egy remek telefon. Kevés telefon éri meg nálam a 3 hónapot. Ez a modell egyelőre szerelem :R

[ Szerkesztve ]

(#336) gretzky77 válasza karldergroße (#330) üzenetére


gretzky77
veterán

1. Erre tuti választ nem tudok adni, de sztem megoldható
2. Én elsősorban vezetékes fejest használok, korábban LG modelleket használtam a beépített dac+AMP miatt, ezt a szintet nem hozza az Asus ( hozzáteszem egyik másik gyártó sem), de telefonok között a jobbak közé sorolnám hangzásilag! Bt -al sincs probléma, kivéve ugye a vezetéknélküliség korlátait hangzás terén!
Ha netán mégis vezetékes fejest használnál, a dobozban átalakító nincs, és ezen a téren elég válogatós a telefon! Mindenképp olyan kell ami nem csak átalakító, hanem egy minimális erősítő legalább van benne! Pl a Samsungé működik, amit itt is linkeltek korábban!
3. Nem használom,így ebben nem tudok tapasztalatot írni!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#337) Nyiaz válasza gretzky77 (#334) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Köszönöm a leírásod!!

(#338) karldergroße


karldergroße
senior tag

Jók az első benyomásaim. Amiben mindenképpen veri a Samsungot: jól működik a hívásrögzítés, mégpedig a gyári! Semmit nem kell telepíteni. A Bluetooth-tál jól szól a zene, iszonyatos mennyiségű tarhely, nagyon szép képernyő. A gyári launcher nem tetszik, de azt a samsungon sem használtam, régóta Nová-s vagyok, már minden úgy néz ki, mint annak előtte. Sikerült a Google segítségével pillanatok alatt átköltöznöm. A fehér szín nem zavar, szép a telefon. Problémák, hiányosságok? A Huawei és a Samsung után hiányolom a gyári zarképernyő-tájképeket, vagy csak én nem találom őket. A kamerát még ki sem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#339) ZoltayA válasza karldergroße (#338) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Kamera remek! Próbáld ki! És dupla kopp. Ébresztés, és altatás. Plusz sztereó, és értesítő LED....

(#340) karldergroße válasza ZoltayA (#339) üzenetére


karldergroße
senior tag

Három dolog volt jobb a Samsung S10+-on.

1. A zárolt kijelzőn megjelenő és kéthetenként frissdülő képek
2. Az Edge-Panel, amire mindenféle hasznos dolgot el lehetett menteni.
3. A Bixby-Routines (pl. automatikusan éjszakára repülő üzemmódba tette a telefont.

Minden másban ez a készülék tűnik jobbnak.

(#341) ZoltayA válasza karldergroße (#340) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Volt Samsung 10+ telóm. A Dynamic Amoled kijelző gyalázatosan fakó volt. Rögtön adtam is el....

[ Szerkesztve ]

(#342) karldergroße válasza ZoltayA (#341) üzenetére


karldergroße
senior tag

Melyik usb-jack átalakító(k) jó(k) BIZTOSAN a telefonhoz? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#343) gretzky77 válasza karldergroße (#342) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én [ezt] vettem, Samu márkaboltban 3490 és működik hiba nélkül!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#344) karldergroße válasza gretzky77 (#343) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönöm, akkor én is keresek egy ilyet! :R

(#345) ZoltayA válasza karldergroße (#344) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ez van nekem is.

(#346) karldergroße válasza ZoltayA (#345) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszi, nem vagyunk túl sokan ezzel a telefonnal... Szerintem lehet az országban vagy 10 belőle. Pedig tényleg jó.

(#347) kiskun968 válasza ZoltayA (#345) üzenetére


kiskun968
tag

Én nem használok hozzá ilyent.Bluetooth fülest használok.

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#348) gretzky77 válasza kiskun968 (#347) üzenetére


gretzky77
veterán

Ahhoz természetesen nem kell, de a hangminőség más vezetékkel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#349) karldergroße


karldergroße
senior tag

Elég intenzíven próbálom a telefont és többnyire nagyon jók a benyomásaim. Egy újabb pozitívum a Samsung s10+-szál szemben: a gyenge térerejű helyeken a Zenfone sokkal jobban teljesít. (Jobban, mint Magyarország... :))) Utazom éppen, és megdöbbentően kevesebb volt azoknak a helyieknek a száma, ahol nem volt normális net. Pedig ugyanazt a kártyát használom.
A másik szuper dolog az, hogy a merülés lassabb, mint a Samsung esetében volt. Éjszaka 90%-rá töltöttem a telót, mert be volt kapcsolva a korlát. Órák óta nyúzom és 54-nél van. Több mint 2 és fél órája egyébként. Mindezt folyamatos 90Hz-en és két simmel. Nyilván vannak olyan dolgok, melyek hiányoznak a Samsung után, erről tegnap már írtam. De úgy érzem, nem fogok élni a visszaküldési jogommal a telefon esetében!

(#350) ZoltayA válasza karldergroße (#349) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Térerő fronton ezt tapasztaltam én is. Nem egy Samsung telefonom volt. Az Asus minden modellje veri ezen a fronton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.