Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) pepe792 válasza Ferrorr (#700) üzenetére


pepe792
tag

tudom. ki állított mást?

(#708) SzunaP válasza Ferrorr (#704) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Erről beszéltem... :W bár én még nem tapasztaltam lassulást szerencsére, lehet nem izzasztom annyit a procit.

(#711) pepe792 válasza Ferrorr (#710) üzenetére


pepe792
tag

hát nem.... reggel óta 90-ről 81-re merült. mondjuk sokat nem használtam. 46 perc képernyőidő.

[ Szerkesztve ]

(#712) karldergroße


karldergroße
senior tag

Semmi különbséget nem érzékelek. Az akksi is jó.

[ Szerkesztve ]

(#717) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok.
Segítsetek megoldani egy rejtélyt.
Esténként ki szoktam kapcsolni a wifit, mobiladatot és a Bluetooth-t.
A wifi reggelre bekapcsolt.
Ez milyen beállítástól lehet ?

(#718) pepe792 válasza Old Gyfland (#717) üzenetére


pepe792
tag

Ha ez megnyugtat, random nálam is előfordul :DD

(#719) Izland`


Izland`
tag

Sziasztok!
Hol lehet a telóhoz gyári töltő kábelt venni?

(#720) SzunaP válasza Old Gyfland (#717) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Asszonybeállítástól... :DD

(#721) turho


turho
őstag

Sziasztok!
5 napja van meg a zenfone 7 pro telóm.... Még ismerkedünk.
Viszont, valami zárolta a screen refresh rate-mat, 90 Hz-en ragadt, de inaktív, szürke az egész.
Szűzen még át lehetett váltani.
Van ötlet?

(#723) turho válasza Ferrorr (#722) üzenetére


turho
őstag

Elsőre elég drasztikusan hangzik 🙂valami leblokkolta a freki állíthatóságát. Csak meg lehet találni valahogy, mi az :) bár nem halok bele a 90 Hz-be, csak nem szeretem, ha nem tudom hogy mi miért van

(#724) turho


turho
őstag

Jelen pillanatban milyen kameraapp vált be nektek? A gcam elsőre bonyolultnak tűnik. Amúgy szeretem a gyári kameraprogit, egy dolgot hiányolok belőle: nem lehet skálázni a minőséget, felbontást.
Gyári tok viszont csúszós, és nem véd eléggé. Rendeltem tpu-t meg fóliát is.
Viszont a kameraszigetre itthon nem találtam fóliát.
Nincs valakinél beragadva felesleg?
Annyival nem jobb készülék, mint amennyivel drágább, a jelenleg éppen eladásra feltett előd, Xiaomi mi 9t pro 8/256.
De megszerettem már. :R kezdem megszokni a miui után ezt a csupasz Android menüt.
Az a 90 Hz beszürkülés probléma meg majdcsak megoldódik 🙂

(#725) turho válasza turho (#724) üzenetére


turho
őstag

Megoldódott...ha az akkumulátor teljesítményét visszateszem balanced-ba, akkor újra állítható.

(#727) turho válasza Ferrorr (#726) üzenetére


turho
őstag

Ebben nem értünk egyet, a Zenfone nem dupla olyan jó, viszont tripla olyan drága. A zenfonért nem szabad adni 280 rzret. Nem lineárisak az árak.
Amúgy meg itt van az orrom előtt mindkettő.
Bár nem kértem véleményt, de akkor kontrázok:
Ha szétnézel a fórumon, mekkora fosokat árulnak 50-60 ezrekért, persze leharcoltabb is némelyik....akkor egy azoknál modernebb, makulátlan külsejű nagy tárhelyes popup-kamerás agyonkímélt vas ugyan érjen már 85-öt....nem lehet egy lapon említeni egy zsebkarcos, noccsos alap Samsung A50-nel... Leejtem párszor, végighúzgálom a kövön, kiveszek belőle 128 Gb ramot, lebutítom, kihajítom a dobozát, és akkor mehet 50-be.
Hát, nem kótyavetyélem el. Nem pro 6/128-as társai, változóbb esztétikával, doboz nélkül mennek 55-65-70 körül.
A pro azért "picit" jobb, meg jobban férsz rajta. És ez patika. :R inkább elajándékozom, minthogy odaadjam 60-70-ért.
Lesz gazdája, akinek nem mindegy, illetve rühelli a noccsot, ez még most is erős, stabil hardver.
Nem baj ha más a véleményed, én árulom, s valószínűleg nem vagy vevőjelölt.
Amúgy off vége, Zenfone 7 pro-ról eszmecserélni jöttem ide be.

[ Szerkesztve ]

(#728) Izland`


Izland`
tag

Sziasztok!
Tapasztaltatok már olyat, hogy néhány tizedmásodpercre felvillan egy fekete kurzor?

Eddig a képernyő közepén vettem észre, alkalmazásváltás közben, vagy amikor az értesítési sávot elrejtem.

A legutóbbi frissítés óta csinálja szerintem, és nem minden alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#729) pepe792 válasza Izland` (#728) üzenetére


pepe792
tag

.nem

(#731) SzunaP


SzunaP
csendes tag

Kurzort nem.
A gmail app hülyéskedett ma, nem tudtam megírni egy levelet... Azt hittem melléütöttem mindig, de amikor negyedszerre is 'e'-t írt 'r' helyett, akkor meguntam....
Újraindítás után OK lett, pedig reggelente azzal kezdek... :U
Gmail frissítési gond lehet?

(#733) turho


turho
őstag

Izland: én sem tapasztaltam ilyet.
Viszont klasszul megszívatott egy webáruház, tokot, fóliát rendeltem volna (nem is olcsón), karácsony előtt, most meg jött mail, hogy bocsi, még sincsen :((( :W
Honnan rendeljek fóliát, illetve TPU tokot (ami hamar megjön), esetleg flip tokot tpu betéttel, vagy nincs valakinek fölösbe?
Amit hozzá adtak gyárilag 2 kemény bölcső, az számomra rémálom. Se nem véd, és csúszik mint a dög.

(#734) karldergroße válasza turho (#733) üzenetére


karldergroße
senior tag

https://edigital.hu/tok-hatlap/dux-ducis-skin-pro-allo-bor-hatasu-flip-tok-asus-zenfone-7-zs670ks-keszulekhez-fekete-p832741

(#735) turho válasza karldergroße (#734) üzenetére


turho
őstag

Köszi szépen :R nézelődök még, Alzánál is találtam akciókat pont. Amit itthon nem találtam, az kameravédő fólia. Van valakinek fölös, vagy Ali?

Aki egyébként régebb ideje használja a telót, hajlamos karcolódni, kopni?

Ma kaptam egy hibaüzenetet, hogy naptár alkalmazás állandóan leáll. Mondjuk túl nagy jelentősége nincs.

[ Szerkesztve ]

(#736) turho


turho
őstag

Segítség kellene. Lehet, hogy vak vagyok, de nem találom a telefonon a hívásátirányítás opciókat. Ma nagyon kellett volna :U előtte Xiaomi Mi9t pro-m volt. Azon külön benne volt a settings menüben.

(#737) turho válasza turho (#736) üzenetére


turho
őstag

Megtaláltam, sorry....jól eldugva. A keresője nem dobta ki, érdekes módon.

(#738) pepe792 válasza turho (#736) üzenetére


pepe792
tag

hívás app--beállítások--hívás--szolgáltatóval kapcsolatos

(#739) Old Gyfland válasza Izland` (#728) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szia. Nálam is megjelenik. Általában reggel az első kézbevételkor.

Más....
Volte nincs, vagy csak én nem találtam ?

(#741) Izland` válasza Old Gyfland (#739) üzenetére


Izland`
tag

Megnyugodtam, nem képzelődök, nem kell szakember. :DD

Azért kíváncsi lennék, hogy mi ez, és mitől.
Nem is tudom, van a telefonnak desktop módja?

[ Szerkesztve ]

(#744) fattyu


fattyu
veterán

van nekem egy fura észrevételem.

zenfone 8on app beállításoknál lehetett olyat hogy konrkétan mindenféle net használatot megtilottom az appnak. brute force reklámirtás jeligére örömteli dolog volt.

zenfone 8 letérdelt visszatértem erre. ebben viszont az app beállításoknél ez hiányzik. Miért lehet ilyen difi azonos android verzió esetén?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#745) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem.
Több helyen is kérdeztem, de eddig nem sikerült választ kapnom.
Hátha itt.....
Mit és hol kell beállítani a Googlefit alkalmazásnál, hogy szinkronizálja az adatokat a Huawei Health alkalmazással.
A "Társítás" során azt írja, hogy a Google letiltotta.
Gondolom valahogy csak fel lehet ezt a tiltást feloldani.
Köszönöm, ha tudtok segíteni.

(#746) fattyu válasza Ferrorr (#743) üzenetére


fattyu
veterán

felraktam. megint szaggat az összes játék. annyira tele van már a faszom ezzel hogy elkezdtem ájfónt nézni

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#748) turho


turho
őstag

Úgy látom, Emag-nál 20% akció, 224 k.

(#750) karldergroße válasza Ferrorr (#749) üzenetére


karldergroße
senior tag

Oszt' miért? Az enyém is fehér, tokban nem látszik és tok úgyis kell, mert a telefon csúszik, mint a rosseb. Szép a fehér is. A legjobb telefon - magasan -, ami most elérhető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.