Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#752) fattyu válasza fattyu (#746) üzenetére


fattyu
veterán

akkor most leírom.

világéletemben alma gyűlölő voltam.
A nyáj mentalitás, a mi vagyunk aki megtalálta a szaron a verőeret, az árazás, az életérzés az egész.

hánynom kellett tőle.

az előző poszt után tényleg elegem lett az egész androidból.

megvettem életem első iphoneját.

továbbra is utálom az egész céget a mentalitást hogy egy buzi csengőhangot is venni kell mert csak úgy a meglevő mp3at nem tudod beállítani, hogy nem tudsz bármihez saját hangot rendelni amihez androidon lehet. hogy mennyibe kerül hozzá bármi.

de.
az i13 prohoz képest a zenfone 7pro és a 8 is egy dzsunkafon érzés. Nem azért mert ezek szarok, hanem mert az i13 úgy egyben van mint semmi más, pedig mindig flagship droidjaim voltak.
hogy a z8 és a z7pro is melegszik/izzik egy archero session első 5 percétől folyamatosan, míg az i13 langyos sem lesz. 1 óra után sem.

hogy a vásárlás előtt 2 napig próbált és valamennyire belakott xr ről MINDENT minden appot beállításokkal progressekkel MINDENNNEL átköltözni az uj sajátra 2 perc volt. Droidon ezt iszonyuan tudjuk nem így megy.

hogy a fenti 2018as iphone mennyire fluid és gyors és reszponzív és penge volt 3.5 évesen az elképesztő volt, konkrétan léptékben reszponzívabb és errősebb érzetet keltett mint BÁRMIKOR bármelyik éppen aktuális csúcs lapkás androidom ( 820 845 855 865 888 a merítésem)

ezek az első élményeim egy rendszerváltás után.

és informatikusként én tudom hogy amikor az egyféle vasra házon belül készül a szoftver akkor mennyivel könnyebb jót csinálni és főleg optimalizálni. annyival könnyebb hogy ki kell jelenteni behozhatatlan hátrányból indul mindenki más.

továbbra is rühellem az almát mint céget mint entitást mint eszmét.
de ettől még ezt a lépést 5-10 évvel ezelőtt is megléphettem volna.

és ettől még szerintem is a z7pro a legjobb androidos teló ami valaha készült. az asus 3 fős developer csapata miatt történt ez. az hogy egy hónapig vártam ez energiaséma helyretetélét az első elkottázás után is siralmas volt. de miután kijavították a következő szoft visszahozta ugyanazt. én meg kapartam a falat tőle.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#753) pepe792 válasza fattyu (#752) üzenetére


pepe792
tag

csak úgy neked. munkahelyemen aki ájfónt használ 0 térereje van, az utcára futkoznak ki telefonálni (iphone 13, meg még három régebbi típus) addig nekem vígan fél-2/3-on van a térerőm. (vidéki város, belváros)

(#754) fattyu válasza pepe792 (#753) üzenetére


fattyu
veterán

nincs tökéletes.

miért érzek indulatot?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#755) karldergroße válasza fattyu (#754) üzenetére


karldergroße
senior tag

Telefonokon nem szabad érzelmi alapon vitatkozni. Nőkön talán, de ők sem érdemlik meg.

Én magam részéről nem használtam még iPhone-t, de sokat használtak mellettem. Körülbelül annyival "jobb", mint amennyivel drágább és amennyivel nem tastreszabhatóbb. Nagyjából fifty-fifty. Nincs tökéletes telefon. A Zenfone7pro legalább majdnem az.

(#756) pepe792 válasza fattyu (#754) üzenetére


pepe792
tag

nem én b**iztam... csak felhívtam a figyelmed, hogy ehhez a telefonhoz képest az ájfon térereje sehol sincs

(#757) fattyu válasza pepe792 (#756) üzenetére


fattyu
veterán

4es pestről ki irsa lehajtóig.

zenfone 7 pro két helyen is stabilan szakad meg a hívás.

holnap hazafelé letesztelem ezzel is.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#758) turho válasza Ferrorr (#749) üzenetére


turho
őstag

Hát, én meg először olyat szerettem volna, vagy zenfone8 szürkét. De csak fekete volt mindenhol :) mostmár mind1....
Nem tudom miért, nem szeretem a feketét. Autóban, és hifiben se.

[ Szerkesztve ]

(#761) fattyu válasza Ferrorr (#760) üzenetére


fattyu
veterán

hasznos cikk.
a fele telefon 2017 2018as :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#762) SzunaP válasza Ferrorr (#759) üzenetére


SzunaP
csendes tag

:U

(#763) SzunaP


SzunaP
csendes tag

Hol mondták neked hogy a fehér az nőies szín?
Ráadásul egy telónál... tokban. :D Mondjuk az enyém átlátszó tok, de én nem a hátlapját szoktam nézegetni egy telefonnak.... :F

[ Szerkesztve ]

(#765) Izland` válasza Izland` (#728) üzenetére


Izland`
tag

Megvan, hogy mi csinálja..a Huawei Watch GT 2 Pro. Az oka, viszont továbbra sincs meg.

(#766) fattyu válasza fattyu (#757) üzenetére


fattyu
veterán

na hát akkor ez megdőlt.

ma volt először hogy végigpofáztam a hazautat.

ezt értem úgy hogy ma volt olyan beszélgetés ami indulástól hazáig tartott és úgyis hogy nem szakadt meg.

egy helyen volt némi szakadozás kimaradás. érdekes módon ott ahol a z7pro semmit nem csinált, de ahol a z7 eldobálta a hívást két völgy ott ez meg sem rezzent...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#767) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Más nem tapasztalt olyat, hogy a legutóbbi frissítés óta némelyik alkalmazásból a főképernyő gombra nyomva másodpercekig tart míg vált a képernyő? Mintha lefagyna.

(#769) pepe792 válasza Callahan89 (#767) üzenetére


pepe792
tag

nálam volt ilyen

(#770) SzunaP válasza Callahan89 (#767) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Nekem a gmail rendszeresen lefagy, nem tudok kilépni belőle másodpercekig. :W Hihetetlen. Nem vagyok szaki, valaki tudja, hogy lehet letiltani a frissítéseket? Visszaállítom a gyári állapotot, tavaly nyáron vettem egy hibátlan telefont, és nem hagyom hogy rákényszerítsenek egy újabbra....
Elvileg automatikusan pakolja ha kérem ha nem... ja és win7et használok még mindig, az nem él önálló életet... :D

(#772) karldergroße


karldergroße
senior tag

Szóval ez lenne a normális használat és a realitás...

(#774) SzunaP


SzunaP
csendes tag

Messengerhasználat 12 óra 7 perc??? :Y :DD Melóhoz kell? persze nincs közöm hozzá, bocsi :)

(#776) turho


turho
őstag

Ma jött egy frissítés, apróbb dolgokat javít.
Még mindig kedvenc.

(#777) pepe792 válasza turho (#776) üzenetére


pepe792
tag

szerintem ráérünk még frissíteni :DD

(#778) Kisszaboo válasza pepe792 (#777) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Van vkinek még ilyen telója?

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#779) pepe792 válasza Kisszaboo (#778) üzenetére


pepe792
tag

Az enyém a feleségemnél landolt.

(#780) Kisszaboo válasza pepe792 (#779) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Miért? Én most vettem még egyet. Annyira szeretem. Kevés jobb teló van ennél.

[ Szerkesztve ]

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#781) Kisszaboo


Kisszaboo
junior tag

Azt vettem észre, h a készenléti fogyasztása megnőtt az utóbbi időben. 6-8 óra alatt 8- 10%- ot merül. Másnál is?

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#782) pepe792 válasza Kisszaboo (#780) üzenetére


pepe792
tag

Samsungra váltottam watch 4 miatt. Jó telefon, semmi gondom nem volt vele, de az s22 ultra még jobb. Egyedül a hangrögzítés hiányzik.

(#783) Kisszaboo válasza pepe792 (#782) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

S22 Ultrát 480- ért vetted?

[ Szerkesztve ]

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#784) pepe792 válasza Kisszaboo (#783) üzenetére


pepe792
tag

Nem.

(#785) Kisszaboo válasza pepe792 (#784) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Akkor nyögheted a havi 40 ezret....2 évig? Zenfone- al nem kell....

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#786) pepe792 válasza Kisszaboo (#785) üzenetére


pepe792
tag

Nem...

(#787) SzunaP


SzunaP
csendes tag

Sziasztok régen voltam itt. Eljött az első szervíz ideje 😟 Behalt a kamera forgató motor, csak zümmög ha selfie módra akarok váltani, és hibaüzenetet küld hogy akadályozva van a kamera. És emellett lifeg, kézzel kell visszatolnom a házba... mintha tengelytörés lenne vagymi, nem tudom milyen a mechanikája. Elvileg garanciális még, de nem biztos hogy a hiba garanciális.
Csehországba szállítják szervízbe, most kaptam róla emailt...

(#788) turho válasza SzunaP (#787) üzenetére


turho
őstag

Oldódjon meg mihamarabb...

Nekem fél éve van meg, intenzívem használom (bár a kamerát nem olyan sokat, forgatót is csak néha), de még semmi gondom nincs. Minden updatet felraktam.
Remélem az Android 12 minimum jönni fog rá....

(#789) Old Gyfland válasza turho (#788) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szia.
Android 13-ra gondoltál, nem ? :))
Csak mert 12 elég régóta van hozzá. :K

(#790) turho válasza Old Gyfland (#789) üzenetére


turho
őstag

Hàt, nekem gyárilag ezt írja, minden frissítést felengedtem. Most akkor nem értem 🙂

[ Szerkesztve ]

(#791) Old Gyfland válasza turho (#790) üzenetére


Old Gyfland
tag

Nekem Android 12 van ( .... sajnos nem sikerült a kép feltöltése).

(#792) turho válasza Old Gyfland (#791) üzenetére


turho
őstag

Erre kíváncsi lennék, hogy hogyan :) főleg ha OTA.

(#793) kiskun968 válasza turho (#792) üzenetére


kiskun968
tag

[link]

Innen.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#794) Callahan89 válasza kiskun968 (#793) üzenetére


Callahan89
csendes tag

Tudnál segíteni benne, hogy kell telepíteni? Köszi!

A hívásrögzítés működik benne?

(#795) kiskun968 válasza Callahan89 (#794) üzenetére


kiskun968
tag

Letöltöd a számítógépre a szoftvert, kicsomagolod, majd a telefont összedugod a számítógéppel, a kicsomagolt szoftvert a telefon gyökérkönyvtárába másolod.
Aztán elindítod a telefonon a frissítésnél a keresést és lefut úgy a frissítés mintha OTA-n csinálnád.

A hívásrögzítést nem tudom, mert nem ezt a telefont használom.

Most, hogy a hívásbeállításokat nézem, a hívásrögzítés menü benne van, úgyhogy elképzelhető hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#796) turho válasza kiskun968 (#793) üzenetére


turho
őstag

Köszi.
Akkor gondolom OTA-ban is megjelenik nemsoká.

(#797) pepe792 válasza turho (#790) üzenetére


pepe792
tag

Asszonyén is 11 van....

(#798) Izland`


Izland`
tag

Nálam frissült magától a rendszer Android 12-re éjszaka.
Botrányosan szar lett minden tekintetben.

Hogyan lehet visszamenekülni a 11es androidra?

(#799) Callahan89 válasza kiskun968 (#795) üzenetére


Callahan89
csendes tag

Köszönöm!

(#800) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Szervizeléssel van tapasztalata valakinek?
Sajnos a kamerasziget üvege betört, és így a képek homályosak. Ez garanciális eseménynek számít? Hogy megy ez? Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.