Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

A Hyperfusion funkció hogy kapcsolható ki? Családtagnál érzésem szerint emiatt fogy nagyon a mobilnet, de a kapcsoló szürke és nem engedi állítani. :F 2 SIMmel megy.

B.Cs.

(#852) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok !
Remélem nem off.
Szerintetek mennyi most a reális használt ára telónak ?
7PRO, megkímélt, tokban hordott, kék.
Köszönöm a válaszokat, véleményeket.

(#853) turho válasza Old Gyfland (#852) üzenetére


turho
őstag

Ha remek az akku is,
138 Gb 130, 256 Gb 130 szerintem.

(#854) turho


turho
őstag

Ma jött egy security patch.

(#855) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok! Családban egy 7Pro-nak elhalálozott a kijelzője. Az adatok menthetők valahogy a belső tárhelyről? (Pl. ADB-n keresztül?)

B.Cs.

(#856) Kincsesss válasza bollokcs80 (#855) üzenetére


Kincsesss
tag

Frissítés èrkezett. Rendszer stabilitás optimalizálása

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#857) F.Gábor


F.Gábor
csendes tag

Sziasztok!
Már nem olyan pörgős ez a topok, de esetleg valaki tudna-e segíteni?
Egy kis ideje elég kellemetlen (és bosszantó) hibák jöttek elő a telefonon. A duplakoppos ébresztés nem működik, az aktív képernyőt viszont le tudom ezzel zárni. Telefonhíváskor (amikor én hívok) azonnal elsötétül a képernyő, és csak eselegesen, rázogatva a telefont, nyomogatva az on/off gombot tudom valahogy egy-egy pillanatra aktiválni. Tehát ha a partner nem szakítja meg a kapcsolatot, akkor előfordul, hogy egy csomó ideig vonalban maradunk, vagy ha nem veszi fel, folyamatosan kicsengetem a hívott felet, mert nem reagál semmire a telefon (az on/off gomb hosszú nyomvatartására sem). Viszont többször előfordult az is, hogy a fülemhez emelt telefonon egyszercsak bekapcsolt a képernyő, és a fülemmel akaratlanul is mindenfélét nyomogattam rajta.
Azt hiszem ezzel egyszerre jött elő az is, hogy pld. egy viberen jött hangüzenetet elindítva azonnal elsötétül a képernyő, és addig a telefon semmire nem reagál, amíg végig le nem játssza a hangüzenetet, akármilyen hosszú is az.
A kamerasziget kameranézet váltáskor elakadás-hibaüzenettel nem fordul át szelfi módba (nincs elakadva), de pld a hangerő gombbal szépen át tudom fordítani (meg vissza, bár a visszafordítást már szoftveresen is tudja). Ezzel még együtt lehet élni, de ez a kijelző anomália nagyon kellemetlen, szinte használhatatlanná teszi így a telefont.
Próbáltam már a gyári visszaállítást is, de nem oldotta meg a hibát. Ami érdekes (bár nem értek annyira hozzá), hogy a gyári visszaállítás az Android verziót nem állította vissza az eredetire, az már a frissített 12 maradt.
Valakinek esetleg van ebben valamilyen tapasztalata? Esetleg ötlet, mit lehetne még megpróbálni?
Köszönöm előre is!

(#858) turho válasza F.Gábor (#857) üzenetére


turho
őstag

1-2 apró hiba nálam is van a 12-ben, de az általad írtakat nem tapasztaltam. Nem tudom, megoldaná-e a visszatérés 11-re :F

(#859) turho


turho
őstag

Tudtok abban segíteni, milyen gyorstöltőkkel kompatibilis a telefon még? (Típus, márka), olyat keresek ami USB A és USB C kimenetes is, és mindkét kimenetén működik a 7 pro-val a gyorstöltés.

(#860) K82 válasza turho (#859) üzenetére


K82
őstag

Olyan nem lesz. Bármilyen Power Delivery szabványt támogató töltő jó lesz 30W teljesítménytől felfelé (lehet Samsung, AlzaPower de akár iPhone), de a PD szabványnak feltétele az USB-C. Ha a töltőn van USB-A fej is, max. Quickcharge 3.0 lehet, annak a maximuma pedig 18W - már ha tudja a telefon ezt a megoldást.

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.