Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plebi


Plebi
senior tag

Poco F2 Pro teszt várható? Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.

Egyébként gyorsan leteszteltétek a Zenfone 7 Pro-t! :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Gigabyte 9600 GT, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H;

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Miért van olyan érzésem, mintha fátyolos lenne a kamera felvétel :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) orizsolt73


orizsolt73
csendes tag

A Teljesítmény-teszt táblában nem a Zenfone 7 Pro neve van feltüntetve, hanem a Note20-é.

[ Szerkesztve ]

(#4) Metal213


Metal213
tag

Csak nem egy fekete mudi van az első képen?

archaic.bandcamp.com

(#5) Bog válasza orizsolt73 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva, köszi!

@Metal213: de bizony. Csutka már négy éve felbukkan néha a tesztekben ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) DiamondBack válasza orizsolt73 (#3) üzenetére


DiamondBack
senior tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#7) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

A telefon önmagában rendben van, két dolgot leszámítva:
- Nincs jack
- Az ára

A jack megléte miatt az előző év flagship mezőnyében a Zenfone volt szerethető (mindezt úgy, hogy még notch sincs, vagy egyéb anti-feature).

Az ára pedig: A Zenfone 6 (legkisebb változata) €499 volt megjelenéskor, az Asus saját webshopjában innen elérve 170'000 forint. Az eurós és a forintos ár nagyjából megegyezik, azaz a techcégek között jellemző $=€ árazásba belekerül az áfa, egységes áron adva mindenkinek Európában.
Most? A legkisebb Zenfone 7 bejelentve €699, a Pro pedig €799, de a webshopban ez már 275'000 és 300'000 forint, azaz a bejelentett eurós árak nettóban vannak! Gyakorlatilag majdnem kétszer annyiba kerül, úgy, hogy nincs jack és az előző generációhoz képest főképp csak az 5G az új feature.

Korábbi leak-ekben még a tavalyival megegyező ár volt és a jack hiánya se volt ismert, emiatt hatalmas csalódás.

(#8) ollie válasza Execᵀʰᵀˢ (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

360 forint 1 euró, a drágábbnál 4% az eltérés az árban, az olcsóbbnál 9%.

[ Szerkesztve ]

***

(#10) mjani1172


mjani1172
addikt

A fotók nekem nem tetszenek. :(

(#11) joey04


joey04
titán

Nagyon tetszik, ha a kamerák minősége jobb lenne, meg lenne ip védettség (tudom, nehéz) akkor nagyon elgondolkodnék, hogy droidra váltsak. Így is nagyon tetszik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az árát leszámítva nekem nagyon tetszik. :C
Jack és FM rádió hiány hidegen hagy , a "gyengébb" fotós képesség ami fájó. De tetszetős , sose gondoltam volna , hogy ezt mondom egy Asus készülékre.

(#13) Bog válasza waltham (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Süvít. Azért 9 pont, mert ha nagyon süvít, akkor melegszik.

Azért soroltam fel a cikk végén az összes konkurens terméket, hogy egyértelmű legyen, hogy ennél olcsóbban ma nincs csúcsmodell. A jack nekem is fáj, viszont videóban nagyon ütőképes, a kijelző kiváló, az üzemidő pedig remek. És állati jó a Zen UI is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Mustaros válasza waltham (#9) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Xiaomi MI 9 T Pro jobb lol? :))
Harmad áron? Hol? Aliexpress? :))
Lehetséges, hogy neked jobb az a készülék, mert mindenki azt a telefont védi ami a zsebében van, de azért nem kell túlozni szerintem...

(#15) AS


AS
félisten

Nekem nagyon tetszik. Már csak egy kihívója van, (számomra) amiért még nem rendeltem meg, az a Samsung S20 FE (ami október elején érkezik S865 el (csak az 5g-s verzió)
Nah azt még megvárom mi igaz belőle, de szerintem az is ilyen 280 ezer lesz. . De. tényleg nagyon jó lett ez a Asus telo, és ahogy Bog írta már S865 telok sem olcsóbbak. Sőt..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) andor80


andor80
senior tag

Az összes fotón videón van valami homályosság .Nem értem.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#17) prolad


prolad
őstag

Ütős lett, rég volt már olyan Asus, ami ennyire tetszett. De sokkal jobban tudtam érte lelkesedni, amikor még 500 euróról pletykáltak.

(#18) zsolt501 válasza Mustaros (#14) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen kissé túltolta az illető a telefonjába vetett bizalmat, ismerősömnek is MI 9T pro verziója van, nekem meg az alap nem pro de azért hanyatt nem kell tőle esni pláne a gyári szoftvertől.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#19) zsolt501 válasza andor80 (#16) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem is ez tűnt fel, nem tudom mi okozza ezt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#20) sgery


sgery
őstag

Egy kis videót vagy gif-et azért megnéztem volna a mechanikàról, működésről a tesztben.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#24) atike


atike
nagyúr

Meglepően jó. Nem gondoltam, hogy látok még olyan Asus telefont ami tetszik is... :)

(#25) Saccco


Saccco
nagyúr

Nagyon elszálltak a flagship árak. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26) rigoberto


rigoberto
őstag

+ Specifikáció rendben, kinézetre sem rossz.
- Kissé nehéz lett.

(#27) Drp81


Drp81
aktív tag

Nagyon bejön előlről, hogy csak a kijelző van, nincs lyuk meg sziget. Plusz, szerintem ebben a szürke színben a legjobb, mert a szürke keret és a képernyő közötti fekete csík/keret állat kinézetet ad neki. :R
Kár hogy nem iOS van rajta, nálam így sajnos nem jöhet szóba... :(

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#29) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#31) Térerő


Térerő
csendes tag

Egyedi készülék, több ilyen kéne a piacra. Nem tudok olyan csúcs készüléket megnevezni amelyik megtartotta a 2 sim+sd kártya helyet valamint az értékesítési LED funkciót.
Remélem olyan kiváló GSM antennákkal van felszerelve a telefon mint az előd modellek. :C
A zenfone 2 vagy a zenfone 4 ott is tartotta a 4g sávot ahol a Samsung vagy az iPhone eldobta és 3g-re váltott vagy még lejjebb...

(#32) Napfénysüti

Igen jó telefon lett az Asustól, talán a kamerán még ciszolhattak volna (bár ott még frissíthetnek szoftveresen).
Amúgy jó látni hogy van cég aki még bevállal ilyen érdekes megoldásokat mint ez a forgatható kamera. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#33) Bog válasza Térerő (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Értékesítési LED? :DD
Amúgy az Xperia 1 II-n is van always-on mellett is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Nekton


Nekton
aktív tag

Köszönjük a tesztet! :R

Eszméletlen méretűek ezek a "hordozható" eszközök. Jó lenne belőle valami Xs, Lite, vagy Vivophone (Vivobook után) mind méretben, mind árban.

Ezeket a nagyon melegedő csúcs SOC-okat mire lehet használni? Milyen alkalmazás igényel ilyen teljesítményt? Ha meg nagyon melegszik és emiatt leszabályoz, akkor hogy fog futni az a jövőbeli alkalmazás, ami ezt a teljesítményt igényli?

Ez a folyékony fém kameratömb mit takar? :F Gondolom valami precíziós öntésű könnyűfém ötvözet. De miért folyékony? A Zenfone 6-on miből volt?

(#35) kretenallat válasza Bog (#33) üzenetére


kretenallat
senior tag

Elofordulhat, hogy a kameran meg csiszoljanak nagyobbat? Oszinten szolva ennel jobbra szamitottam allokepekben... (jo fotos kepessegekkel rendelkezo nem made in prc telefont szeretnek es eleg rovid a lista, plane h exynost sem szeretnek... xD)

Nekton: a 6oson is ugyanezt az anyagot hasznaltak, a cikk meg is emliti h ebbol fakadtak ellatasi lanc problemak is. az osszetetelerol majd nyilatkoznak masok.

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#36) Tomy Yayo válasza Mustaros (#14) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Azért ne ebből induljunk ki, szerintem csak azért ennyi mert már nem is igazán kapható. Meg hát az utódja, az F2 Pro is már van 130-ért értelmes helyeken is. Én év elején vettem a Mi 9T Prot 120-ért itthon 3(!) év garanciával, mert még valami promo is volt épp. Úgy azért elég best buy.

Jó ez a Zenfone, csak tényleg túl nagy ugrás árban. Tudom, hogy árfolyam is benne van, dehát 1,5x-es ár tavaly óta... Embertelen ami a piacon megy. Örülök, hogy nem gondolkodtam tovább a Mi 9t Pro-n, mert semmi nincs manapság ami jó, hivatalosan itthon kapható (márkaképviselet), és lélektanilag nem öl meg az ára :) Ugye ennek az utódja is már magasabban kezdett jóval, a 10-esekkel meg végképp elszállt a Xiaomi is, akik még utolsóként jól áraztak.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#37) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Hááát... ez inkább kapufa, mint gól.

(#38) Doki42


Doki42
őstag

Jó telefon, csak a kamerát javíthatnák. 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#39) hyperspace


hyperspace
őstag

Nem olyan rossz ez a kamera, 16 mp-en vállalható, meg ultraszélesben is. Esti viszonyok között elvérzik, ez tény. Meg a szuperstabil sem jó azokkal az összerándulásokkal. Várjatok csak, lehet mégiscsak rossz, 300-ért. :U

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#40) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Szörnyű minőségű fotók, 3 kilóért :U

(#41) pepe792


pepe792
tag

Zenfone 2 után egyik sem tetszett, de ezt simán megvenném. Fél év és az ára is rendben lesz. Kell.

(#42) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

A Zenfone és a 11 Pro között vacillálok, de szerintem inkább az Apple-re esik a választásom.
Nem győzött meg a kamera, azt hittem jobb lesz.

https://utdetailing.hu/

(#43) joey04 válasza tibcsi0407 (#42) üzenetére


joey04
titán

Nincs a csúcs kamerás telefonok szintjén, de azért szerintem nem olyan rossz. Meg azt is figyelembe kell venni, hogy fontos a minőség is nagyon ez alap, de mennyi új lehetőséget ad az ember kezébe ez a kialakítás. Hiába van nálad egy jobb kamerás mobil, ha nem tudsz olyan nézőpontot találni, nem megfelelő a helyzet, stb stb. Ezeket is mérlegelni kell. Mondom ezt én, aki szintén a kamera miatt bizonytalan :D mindegy, attól még így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet már nagyon vártam . Nekem kifejezetten tetszik ez a készülék , bár az árképzése kevésbé. Ki kell próbálnám .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) mjani1172 válasza joey04 (#43) üzenetére


mjani1172
addikt

Lehet csűrni-csavarni, de ezek a fotók szvsz gyengék. Nem a csúcskategóriában, hanem úgy ahogy van, a középkategóriában is lefelé lóg ki.
Nem hiszem hogy javulna. (mitől :F )

(#46) tibcsi0407 válasza joey04 (#43) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egyetértek. A másik fő érvem a VoWifi. Erről nyilván nem a telefon tehet, hanem a Telekom. Sajnos a Oneplus-omon sem támogatott szolgáltatói oldalról és elég sok problémám van itthon a térerővel. Pontosabban csak a dolgozószobámban, de ugye a legtöbb hívásom innen intézem.

https://utdetailing.hu/

(#47) piEzo1


piEzo1
újonc

Fantasztikus teló lehet, mindenben kedvelem az Asus termékeket. De miért érzek némi elfogultságot az "Ajánlott" plecsnivel, miközben a V60 csak "Tetszett"-et kapott?

(#48) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nagyon jo lett ez a telefon! Ha kicsit korabban kihozzak, akkor tuti ilyet vettem volna galaxy s20 helyett.

(#49) Bog válasza piEzo1 (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Olcsóbb, gyorsabb, jobb a kijelző, jobb az üzemidő.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) Zé.


Zé.
tag

,,Zenei fronton lehet hiányérzetünk sajnos több apróság miatt is. Egyrészt ugye ezúttal már nincs 3,5 mm-es jack dugasz, ahogyan az FM-rádiót is hiába keressük."

Volt, nincs: az NMHH lekapcsoltatta a digitális rádiózást Magyarországon [link]

,,A másik megoldás az internetes rádiózás, illetve podcastok hallgatása, de ez utóbbiakhoz értelemszerűen internet-hozzáférésre van szükség...."

Régi vita ez, igen. Ha nem tudsz vezetékes netről rádiózni, mert mobil készülékkel
terepen, stb. vagy, fizess, mint a katonatiszt. Ami ingyen is lehetne, mint régebben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.