Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tibcsi0407 válasza zsolt501 (#95) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát nem tudom, ez nagyon-nagyon szélsőséges megközelítés, hogy valaki egy huzamban 6-7 órán játsszon megállás nélkül.
Ahogy AS kolléga is írja, azzal egyébként is kinyírod a telefont, ha folyamatosan töltöd játék közben, mivel dupla hőtermelés van a SoC és az akku által is. Jó eséllyel lassan is tölt olyankor pont az igénybevétel miatt.

https://utdetailing.hu/

(#102) zsolt501 válasza tibcsi0407 (#101) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Telefon használattal kapcsolatban sok érdekes dolgot olvastam már ezeken az oldalakon, eléggé különbözőek a használati szokások.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#103) tibcsi0407 válasza zsolt501 (#102) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, bár számomra elég extrém a sok óra gaming, nyilván ez szubjektív. :)

https://utdetailing.hu/

(#104) zsolt501 válasza tibcsi0407 (#103) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem is az, nem is szoktam játszani, vagy ha igen akkor már baj van :DDD

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#105) tibcsi0407 válasza zsolt501 (#104) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam is ritka, hogy annyira ráérjek. Bár én annyira ódivatú vagyok, hogy olyankor a PC-n teszem. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#106) mbotnd válasza <Adamsky> (#78) üzenetére


mbotnd
tag

Az iQOO új telefonjáról és a NEXről még nem hallottam, valóban van alternatíva, csak nem sok.

(#107) mbotnd válasza 01 (#91) üzenetére


mbotnd
tag

Én is erre gondoltam. Olyan alternatíva keresetik amelyik EUba szánt és vehető.

(#108) petymeg


petymeg
addikt

Nekem ez nagyon tetszik, már az elődje is bejött. Az ára sem sok, mármint a többi csúcskészülék elborult árához képest. Ráadásul ebben normális processzor van, nem úgy mint a 450 ezres Note20 Ultrában. Ha aktuális lenne a Note9-esem cseréje, ez esélyes lenne a vételre, meg bírnám szokni a pen hiányát, de egyelőre jól bírja a két éves Note-om.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#109) mjani1172


mjani1172
addikt

Senki nem használ ilyet? Az komoly.

(#110) Mardel válasza petymeg (#108) üzenetére


Mardel
őstag

Szia!

Én az öregedő Huawei P10 plusom szeretném lecserélni és eddig nekem a zenfone 7 pro a befutó.
Játszom is a telefonon így a chipset is sokat számít, de sokat fotózom is így az sem elhanyagolható szempont, meg az ára.
Videóban Samsung S20 ultra ellen ment, az amerikai piacos verzió amibe Snapdragon 865+ kerül és nem Exynos.
Ahhoz képest nem teljesít olyan rosszul. :)
[link]
[link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#111) Ceree


Ceree
senior tag

Beteszem ide, hatha masnak is benne van a pakliban, s bar nem mervado, erdekesnek erdekes: fotos vakteszten nyert a Zenfone!

Amugy tenyleg ennyire nem hasznalja senki, hogy igy kihalt ez a topik?

Másolat_eredetije

(#112) ZoltayA válasza Ceree (#111) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Neked van ilyen telód?

(#113) Ceree válasza ZoltayA (#112) üzenetére


Ceree
senior tag

Nincs, ezert erdekelne tapasztalat attol, akinek van. :DDD

Másolat_eredetije

(#114) ZoltayA válasza Ceree (#113) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Az Edigitalban akciósan vedd meg, ha nem tetszene, akkor 14 napig elállhatsz.( 2 év gyári garanciával) A sima Zenphone 7 : 219.900 Ft. A 7 Pro: 249.900

(#115) Ceree válasza ZoltayA (#114) üzenetére


Ceree
senior tag

Koszonom, mar lattam, kovetem a piacot, de jelenleg meg nem aktualis a csere, keresesben/infogyujtesben vagyok.

Másolat_eredetije

(#116) ZoltayA válasza Ceree (#115) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ennél jobb telót nem találsz. Garantálom.

(#117) Ceree válasza ZoltayA (#116) üzenetére


Ceree
senior tag

Ez relativ, mert nekem sajnos a merete miatt nagyon nem idealis, ill. nincs rajt jack sem, szoval ez mindenkeppen kompromisszum. Azon megy jelenleg a matek, hogy ha aktualis lesz a csere, melyik ujjam harapjam meg, mert minden igenyem kielegito gep jelenleg nincs a piacon. (Xperia 5 II tesztet meg varom, eleg biztato, de ott meg az ar jelenleg nagyon brutal.)

Másolat_eredetije

(#118) ZoltayA válasza Ceree (#117) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Megvettem a Zenfone 7 Pro telót. [link]

(#119) bajnokpityu válasza ZoltayA (#114) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A pro es a sima kozott csak a proci a difi? Kamera kijelzo ugyanaz?
nem erzitek gyengenek a felbontast? Mate 20 pro kijelzojehez kepest sokkal kisebb a felbontas.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#120) Ceree válasza bajnokpityu (#119) üzenetére


Ceree
senior tag

"Három ponton van különbség, a sima modell Snapdragon 865-öt kap, a Pro pedig 865 Plust, illetve csak ebben van a normál és a zoom lencse mögött optikai képstabilizáció."

Másolat_eredetije

(#121) ZoltayA válasza bajnokpityu (#119) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

A Mate 20 pro hajlított sz@r. Semmi gond a felbontással. Múlt héten adtam el egy Samsung Note 10+ telót. QHD felbontás, de olyan fakó volt a kijelző....sehogy sem lehetett beállítani . Az Asus 7 pro simán veri. És nem túl szaturált. Proci, és a Pro- nál van képstabilizátor.

(#122) ZoltayA válasza bajnokpityu (#119) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Mit akarsz egy 2 éves modellel? Ami piacon van használt, gari nélküli, lepukkant. Ja....és az Asus 90Hz- és frissítést tud.

(#123) bajnokpityu válasza ZoltayA (#121) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Asszem rossz helyen kerdeztem,nem számítottam ennyire elvakult válaszra..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#124) ZoltayA válasza bajnokpityu (#123) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Az Asust akartad kutyázni egy ócska hüvely modellel. Ugyan már. Egy Kirin 980 vs. Snapdragon 865+. Valszeg ugyanazt tudja. Kijelzőre térve még...Az említett Note 10+ esetében semmi különbséget nem láttam a " lerontott" full hd felbontás használatakor. Mate 20 Pro: valóban jó BOE kijelző. Asus 7: kiváló Samsung Amoled. 3 hetesen vettem a Zenfone 7 Pro telefont. (Ugye ez 5G képes is) . 185 ezer Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#125) ZoltayA válasza bajnokpityu (#123) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Egy kis olvasmány: [link]

(#126) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Asus telefonokon van lehetőség különböző témák közül választani. Sajna nem sikerült megtalálnom, de lehet én vagyok béna. Korábban samsung és Xiaomi készülékeket használtam.

(#127) ZoltayA válasza Callahan89 (#126) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Szintén ilyen márkáim voltak.

(#128) mjani1172 válasza ZoltayA (#125) üzenetére


mjani1172
addikt

A teszt elkészítését az Asus Magyarország támogatta.

(#129) ZoltayA válasza mjani1172 (#128) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

És? Van más igen pozitív teszt is. YouTube a barátod. ( Mint tulajdonos, megerősíteni ezt, és más tesztek eredményét) Van ilyen telód? Vagy csak okoskodsz?

(#130) mjani1172 válasza ZoltayA (#129) üzenetére


mjani1172
addikt

Visszataszító a stílusod.Vegyél vissza.

(#131) ZoltayA válasza mjani1172 (#130) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Van ilyen telód? ( Nem minősítést kérdeztem)

[ Szerkesztve ]

(#132) ZoltayA


ZoltayA
aktív tag

Pár nap után azt kell, h mondjam, h őrült jó telefon az Asus Zenfone 7 Pro. Ha valaki gondolkozna a megvételén, az ne habozzon! Minden kérdésre szívesen válaszolok a modellel kapcsolatban.

(#133) kiskun968 válasza ZoltayA (#132) üzenetére


kiskun968
tag

Szia) Nálad megy a VOLTE?

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#134) ZoltayA válasza kiskun968 (#133) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Szia. Nem próbáltam. Soha nem használtam. Egy kis segítség az Asus telókhoz kérdésed kapcsán:. [link]

[ Szerkesztve ]

(#135) ZoltayA válasza kiskun968 (#133) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Úgy látom,h root kell hozzá....

(#136) Ceree válasza ZoltayA (#135) üzenetére


Ceree
senior tag

Biztos nem megy? :F Pedig a Volte nagyon alap kene, hogy legyen mar, nem mai technológia. Nem mellesleg hasznos feature is: erezhetoen jobb a hangminiseg vele telefonalaskor.

Másolat_eredetije

(#137) ZoltayA válasza Ceree (#136) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Igen. Biztos alap. Megjegyzem , h akkor élvezed a HD hangot, ha a hívott fél is VoLTE-t használ. Linkeltem, h root- tal megoldható. Ezen hiányosság mellett is tartom ( nekem a VoLTE nem prioritás) , h ez az Asus modell az idei év egyik legjobb telefonja.

(#138) Ceree válasza ZoltayA (#137) üzenetére


Ceree
senior tag

No offense, de ha elfogadsz egy jotanacsot, a stilusodon reszelsz picit, es az elfogultsagon se artana az objektivitas iranyaba.

Ha valaki feltesz egy kerdest, vagy tesz egy megjegyzest a telefonra, az nem ellened szol, ne kezeld kerlek szemelyes sertesnek.

Ettol meg tarthatod a telefont az ev meglepetesenek, legjobb telefonjanak, de ez nem lesz ettol meg altalanos igazsag. Nekem is szimpi a cucc, mint irtam is korabban, de vannak negativumai. Ilyen a volte hianya is. Es szerintem igen alap, a 2014es iphone 6 is tudja, nemhogy egy 2020as flagship.

Koszi! :R

Másolat_eredetije

(#139) ZoltayA válasza Ceree (#138) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nem fogadok el semmilyen jó tanácsot Tőled. Totál normálisan válaszoltam a kérdésedre. Ha figyeltél, a VoLTE opciót hiányosságnak neveztem. Az elfogultsàg meg hadd legyen az én dolgom!. Ez nem a Te telefonod.

[ Szerkesztve ]

(#140) Ceree válasza ZoltayA (#139) üzenetére


Ceree
senior tag

A stilus maga az ember. Tovabbi jo forumozast es leld oromod a telefonodban.

Másolat_eredetije

(#141) ZoltayA


ZoltayA
aktív tag

[link] Nagy Karácsonyi Akció! A sima Asus 7: 199.900ft

(#142) Callahan89


Callahan89
csendes tag

Másnak működik a töltés időzítésnél az ébresztéshez illesztés? Nekem nem kínálja fel.

(#143) ZoltayA válasza Callahan89 (#142) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Melyik modell tulaja vagy?

(#144) Callahan89 válasza ZoltayA (#143) üzenetére


Callahan89
csendes tag

Zenfone 7 pro

(#145) ZoltayA válasza Callahan89 (#144) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Szuper! Ritka tulajok egyike. Amit kérdeztél feljebb, azt kicsit pontosítanád?

(#146) ZoltayA válasza Ceree (#140) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nekem a Jack, es az FM rádió hiányzik. Zenfone 5, 5z, 6; ezek megvoltak.

(#147) Callahan89 válasza ZoltayA (#145) üzenetére


Callahan89
csendes tag

Az akkumulátor beallitasainal van olyan opció, hogy az ébresztés idejére időzíti a töltés befejezését. De ez nekem nem mindig működik.

(#148) ZoltayA válasza Callahan89 (#147) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Megnézem majd.

(#149) pepe792


pepe792
tag

Milyen időközönként érkezik rá frissítés?

(#150) ZoltayA válasza pepe792 (#149) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

5-6 hetente. A legfrissebb most jött 5 hét után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.