Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Kisszaboo válasza Callahan89 (#800) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Ezt kp- ben kell fizetned. Nem garanciális esemény.

[ Szerkesztve ]

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#802) Kisszaboo


Kisszaboo
junior tag

Az Asus befejezte a flip kamerás modellek tervezését, gyártását. A Zenfone 7 Pro- ból adta el a legtöbbet. A 8 Pro jelentéktelen volt eleve, csak proci frissítés . A Zenfone 9 november körül jön. Valszeg lesz Pro verzió is. De forgatható kamera nélkül.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#803) Kisszaboo


Kisszaboo
junior tag

Akinek van ilyen telója.....kezelje értékként.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#804) Kisszaboo válasza Izland` (#798) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Visszamentél A11- re?

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#805) turho válasza Izland` (#798) üzenetére


turho
őstag

Van pár bosszantó dolog....pl az állapotikonoknál fent nincs már külön wifi meg mobilnet :( meg még pár ilyen kellemetlen varia...
Amúgy stabil.
Vissza lehet menni A11-re?

[ Szerkesztve ]

(#806) Kisszaboo válasza turho (#805) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Igen. A Zentalk fórumon találsz rá leírást.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#807) GoneTom válasza Kisszaboo (#802) üzenetére


GoneTom
tag

Nekem egészen bevált ez a telefon. A kamerás összehasonlítást a Mi 9T Pro-val azóta sem csináltam és szerintem nem is fogom már. :N
A 9-es nem tudom milyen lesz, de tök jó hír (köszi @Kisszaboo ), hogy lesz, nem hagyják abba ezt a szériát! :K
A 10-es viszont, ha lesz és jó lesz, akkor viszont egy olyanra lehet be fogok nevezni, mert összességében stabil, jól működik, szóval nem rossz ez az Asus telefon! :DD
Azt annyira mondjuk nem bánom, hogy elhagyják a flip kamerát, mert amúgy jó feature, de a tok nélküli kis kotyogása, meg ha gyorsan emelem fel, akkor egyből kileng, majd a mechanika visszarántja nekem nem annyira tetszik. Leginkább az, hogy nem tud fixen a helyén maradni. De ez lehet, hogy csak engem zavar annyira. A flip-es dolgot meg nem használom ki, mert mostanában keveset fotózok amúgy is, a teljes átfordulás meg kb lényegtelen, mert rühellek selfie jellegű képeket készíteni.
Munkahelyen tokot használok, otthon meg anélkül. Nem fogok otthonra plusz egy kamerafixálós tokot beszerezni, mert alapvetően nem szeretem a tokokat, szóval ez nem merült fel megoldásként a problémámra. :))
Az Android 12 Wifi kapcsolós furcsasága nagyon nem tetszik, de valószínűleg ezt is meg fogom szokni és nem fogok a visszaváltással szórakozni. Biztos (nem, amúgy nem biztos, csak bízhatok benne maximum), hogy reszelnek még rajta és ha esetleg sok lenne a panasz, akkor egy kisebb (mondjuk biztonsági) frissítéssel visszaállítják ezt... de ki tudja... :F

[ Szerkesztve ]

(#808) Callahan89 válasza Kisszaboo (#801) üzenetére


Callahan89
csendes tag

Kb mennyibe kerülhet egy ilyen javítás?

(#809) SzunaP válasza turho (#788) üzenetére


SzunaP
csendes tag

1 hete megcsinálták a válasz emailjük szerint. 2 munkanap a visszaszállítás. Se híre se hamva eddig, csomagszám nincs nyilvántartva. :W Eltűnt.

(#810) SzunaP válasza Callahan89 (#800) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Most írtam, 2 nap alatt megcsinálták. Csak sajnos futárt kell rendelni hozzá, Csehországba szállítják márkaszervizre.
Nem kellett fizetnem, garanciával javították.

[ Szerkesztve ]

(#811) SzunaP válasza Kisszaboo (#802) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Basszus, de gáz. :U A legfőbb erőssége volt. Youtube videó készítéshez főkamerát tudsz használni, miközben látod saját magad, mit veszel... Selfie kamerával szemben összehasonlíthatatlan az előnye.

[ Szerkesztve ]

(#812) Kisszaboo válasza SzunaP (#811) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Most szerzek be egy ZF 8 Flip- et.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#813) Kisszaboo válasza Kisszaboo (#812) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Asus Zenfone 8 flip megérkezett. 235 ezer. Emag.

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#814) SzunaP válasza Kisszaboo (#802) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Dejó, hogy gyorsan megcáfódott... :D

(#815) SzunaP válasza Izland` (#798) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Egyetértek. A szervizből 12-essel küldték vissza. A legördülő menü ocsmány, kihagyták a szinkronizálás ki/be kapcsolási lehetőséget, a hálózati beállításokat egy nyugger telefon szintjére butították, érthetetlen. :W

(#816) tomchy


tomchy
tag

Az vajon mitől lehet, hogy egy selfie bot bluetooth nyomógombjára a kamera nem csinál képet? Csak villan egyet, de nem készíti el a képet. OpenCamera vagy más fotó alkalmazás működik (illetve más készülékkel is a gomb). :U

Másik probléma: a SmartLock nem működik. Illetve ha kikapcsolom, majd vissza, akkor egy darabig igen, de utána muszáj ujjlenyomatot vagy kódot beütni feloldáshoz.
Pedig több hely, eszköz van megadva, melyekkel értelem szerűen kapcsolódva is van. Vagy ez a 12 bugja?

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#817) tomchy válasza turho (#805) üzenetére


tomchy
tag

Be lehet állítani az állapotikonoknál, hogy legyen wifi és adat külön gombon.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#818) turho válasza tomchy (#817) üzenetére


turho
őstag

Szia!
Én vagy hülye vagyok, vagy öreg, de nem találom a lehetőséget sehol. :(
Leírnád "szájbarágósan"?

(#819) tomchy válasza turho (#818) üzenetére


tomchy
tag

Lehúzod az értesítési sávot teljesen, hogy alul megjelenjen a szerkesztés (ceruza).
[kép]
Itt a lista alján lesz lesz külön a két gomb, amit behúzhatsz a többi közé.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#820) turho válasza tomchy (#819) üzenetére


turho
őstag

Huhh, hálás köszi :R a csempestílust gondolom nem lehet méretezni? Hogy több elférjen, mint android 11-en is.

(#821) tomchy válasza turho (#820) üzenetére


tomchy
tag

Arra nem láttam opciót sajnos.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#822) Callahan89


Callahan89
csendes tag

egy 2020 végén vásárolt 256 gigás zenfone 7 pro apróbb képernyő karcokkal jó állapotban kb mennyit érhet használtan? köszönöm!

(#823) Kaposye válasza Callahan89 (#822) üzenetére


Kaposye
kezdő

Makulátlanul 150 ezer. Karcosan 130. Kár,h nem makulátlan állapotú. Ennyiért eladható. Lehet árulni persze többért. Ritka jó teló, ne kotyavetyeld el!

[ Szerkesztve ]

(#824) tomchy


tomchy
tag

Tárcsázó másnál is ilyen? Ha egy olyan szám mellett koppintok az információra, ami nincs elmentve, mutatja, hogy hányszor, mikor hívott, míg a kontaktlistában lévő számoknál nem.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#825) Kaposye válasza tomchy (#824) üzenetére


Kaposye
kezdő

Igen.

(#826) tomchy válasza Kaposye (#825) üzenetére


tomchy
tag

Az akkor szuper, hogy külön app kell a hívások részletes nézetére, ha kontaktoknál vagyok rá kíváncsi... :(

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#827) SzunaP válasza tomchy (#824) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Nálam működik rendesen, az elmentett számra is listát dob. Bár soha nem volt rá szükségem, most néztem rá először hogy tudja-e.

(#828) Old Gyfland válasza tomchy (#824) üzenetére


Old Gyfland
tag

Én is megnéztem, nálam is rendesen mutatja mindkettőnél.

(#829) turho


turho
őstag

Szervusztok!
Megtörtént a baj, minden elővigyázatosságom ellenére :W :W :W
Ma sajnos pofáta ejtettem, betonra, az Asus Zenfone 7 Pro 256gb fekete mobiltelefonom. A bal felső sarokban pókháló, plusz 2 repedés... Érintő érzékel mindenhol. Ha szeretném megjavíttatni, mit tehetek? Komplett kijelző vagy érintő csere van ilyenkor? Mi a teljes költsége, és a javítási ideje egy ilyen szerviznek? Szolnokon vagyok. Minden segítséget köszi. (Tanacstalan elkeseredett fax vagyok...)
Ui: a javítás függvénye, hogy vegyek-e helyette mást. Idáig ez volt a legjobb készülék, ami a tulajdonomban volt. :( Illetve nem tudom elfogadni a notch-ot.

(#830) Kaposye válasza turho (#829) üzenetére


Kaposye
kezdő

Minden idők legjobb telefonja, az biztos..Az Asus Magyarországhoz kell fordulnod szervízelési igénnyel. Komplett kijelző csere lesz itt 80 ezerrel boiztosan számolhatsz.. De megéri.

(#831) turho válasza Kaposye (#830) üzenetére


turho
őstag

Néztem, hogy 1-2 helyen van kijelző hozzá, és ott indul, hogy 45-65.000 között. Sajna nem merek nekifutni magam a cseréjének. Mert videon nem latszik nehéznek, de ott profik csinálják.
Írtam az Asusnak, illetve egy debreceni szervizből van 80 ezres ajánlat...

(#832) Kaposye válasza turho (#831) üzenetére


Kaposye
kezdő

Csakis Asus szervíz. A helyedben kérnék egy akksi cserét is. Megér ennyit ez a klasszis telefon. :P

[ Szerkesztve ]

(#833) Old Gyfland válasza turho (#831) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szia! Keress rá fagyallo fórumtársra. Nekem már kétszer segített hasonló problémában.

(#834) turho válasza Old Gyfland (#833) üzenetére


turho
őstag

Szervusz!
Nem jövök rá, hogy lehet tagra keresni.... :(

(#835) Kaposye válasza turho (#834) üzenetére


Kaposye
kezdő

(#836) SzunaP válasza turho (#829) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Futárt küldenek, Csehbe van az európai márkaszerviz. Ha szerencséd van nem küldik vissza tévedésből Kínába vagy mégjobb Taiwanra...

(#837) yhart


yhart
újonc

Üdv!
Android 12-vel mutat már az AOD értesítéseket?
Vagy maradt amilyen volt?
Nem mertem még frissíteni, ha ez változott akkor talán bevállalnám.

(#838) Kaposye válasza yhart (#837) üzenetére


Kaposye
kezdő

Nem változott. Nyugodtan frissíthetsz.

[ Szerkesztve ]

(#839) yhart válasza Kaposye (#838) üzenetére


yhart
újonc

Oké
Köszönöm a gyors választ!

(#840) Kaposye


Kaposye
kezdő

A telefon tàmogatása megszűnt?

(#841) Kincsesss


Kincsesss
tag

Én a valaha készült legjobb androidos telónak tartom. 25 hónapos a példányom. Akksija kicsit már gyengül.....Az Alzán használtan, 1 év garival 208 ezer. Még egy példányra fáj a fogam, annyira QA jó telefon.... Novemberben kapott még biztonsági frissítést. ( Senki nem tud eladó példányt? :R )

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#842) Kincsesss válasza Kincsesss (#841) üzenetére


Kincsesss
tag

Senki többet?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#843) turho


turho
őstag

Nekem is a kedvencem, ez a fő készülékem.
Még hibátlan az akkuja, 90 százalékig töltöm. (Mint minden készülékemet wddig).
Eladó nem nagyon van. A Zenfone 8 flip is eltűnt a boltokból is. A kamera nagyon frankó, a notch hiánya meg isten.

(#844) Izland`


Izland`
tag

Csatlakozom az előzőekhez. Az eddigi legjobb telefonom.
Nem is tudom, hogy mire cserélném le, ha szükséges lenne, és nem Asus lenne a választás. Talán valamelyik hajlítható telefonra az Oppo mobilok közül.

Két dolgot nem szeretek a Z7Pro-ban:
- Nem lehet kapni hozzá sehol sem a gyári, fekete tokot
- Nehéz fóliát találni hozzá, emiatt az enyémen van már 2 alig észrevehető karc :(((

[ Szerkesztve ]

(#845) turho válasza Izland` (#844) üzenetére


turho
őstag

Most nekem is aktuális lassan a fólia, meg egy könyvtok. Még véletlen se lehet itthon egy helyen kapni a 2 dolgot, illetve ehhez rohadt drága a könyvtok.
Az hittem, jobban elterjed majd ez a notch-mentes kijelző, de úgy látszik, kevés embert zavar.
Még egy Androidot kiszoríthatott volna az Asus a z7pro-ra, az is igaz. (A Samsung bezzeg kiszórja az A13-at is az összes silány szemétre is).

(#846) Kincsesss válasza turho (#845) üzenetére


Kincsesss
tag

7 Pro- d van?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#847) turho válasza Kincsesss (#846) üzenetére


turho
őstag

Igen.

(#848) Kincsesss


Kincsesss
tag

Ha estleg valamelyik fórumtárs szeretne egy kvázi új Zenfone 7 Pro- t ...az aprón megtalálja a hirdetésemet. Remélem, h maradhat. Köszönöm.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#849) turho


turho
őstag

Sziasztok!
Nincs valakinél elfekvőben Zenfone 7 könyvtok, és fólia? (Pm, ha lenne...)
Vagy tudtok egy best webáruházat, ahol nem ökör áron/színben van?
Köszi :R

(#850) Izland`


Izland`
tag

Sziasztok!
Nem unta meg valaki végre a mobilját? :))
Ripityára törtem a telót nadrág próba közben, (kicsúszott a zsebemből) ha valaki éppen gondolkodna a következő 1-2 hétben cserében, és hibátlan a telefonja, akkor megvásárolnám. Nem nagyon látom, hogy mit tudnék helyette venni 250.000 forintig, szóval bajban vagyok. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.