Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) khalox válasza 1egaly (#299) üzenetére


khalox
őstag

Ez a szokásos jogosultságok miatt van így. Az alkalmazások alaphelyzetben nem tudnak írni az SD kártyára, így a külső fájlkezelők (pl. ES Explorer) sem. A beépített fájlkezelő viszont rendszerprogram, az azoknak megfelelő jogokkal, azzal tudsz írni.

Kivételek is vannak persze: amelyik alkalmazás támogatja az SD kártyára áthelyezést, az a saját mappáiba tud írni (de csak azokba). Az Asus egyedi beállításokban (vagy hogy hívják, nem tudom) alapértelmezett telepítési helynek is be lehet állítani az SD kártyát, csak az a baj, hogy az adatok azok már nem mennek oda akkor sem. (Sokra mész egy 1,5 GB-os játéknál vele, hogy 50MB az SD-n "terpeszkedik", az adatok meg a belső tárhelyen nem férnek el.)

Egyetlen "értelmes" megoldás a root, az SD kártya átparticionálása és a Link2SD Pro program (fizetős). Így gyakorlatilag csak a külső SD-kártya mérete szab határt a telepített alkalmazások méretének. Én megcsináltam, működik - csak nem a L-on, egyelőre.

Egyébként meg az egész Androidtól néha a gutaütés kerülget. Pl. hogy a haragban van az, hogy telepíteni akarsz valamit, ami biztosan nem fér fel, de ennek ellenére a play simán elkezdi letölteni, és persze megszakad, amikor elfogy a tárhely - de a letöltött fájlrészletet nem törli egyből, a helyet nem szabadítja fel. Értem én, hogy ne telepítsen ilyet, de pl. egy gyereknek magyarázd el...

A másik fura viselkedés, amire nem jöttem rá, hogy miért kell a fényképeknél a thumbnail adatbázisnak cirka 300Mb(!)-nak lennie, mikor az összes fénykép mérete sincs annyi. Az tuti valami bug.

A 8 GB-os verziónál a "sima" felhasználó hamar ideggörcsöt kap, a 16 GB az több mindenre elég, ott el lehet lenni root nélkül.

(#302) 1egaly válasza khalox (#301) üzenetére


1egaly
aktív tag

OK! Köszi,rájöttem az Fx explorerben is van olyan,hogy "enenable write acces",és máris jó!:)

Az enyém 16GBos,nem rootolt, helyileg nem panaszkodom....

Az 5.0 gyorsabbnak érzem....

(#303) DJosef


DJosef
őstag

Root ügyben kitől lehet kérdezni?

Forget about it

(#304) kkdesign válasza khalox (#301) üzenetére


kkdesign
senior tag

Erről az átparticionálásról és az app használatáról tudsz nekem írni bővebben? akár itt akár privátban ? :) mert érdekelne és ha jó lesz lollipopon is, akkor beruháznék egy sd kártyára ami már gyors, nem csak ez a class6os amin csak tárolok és nemgáz ha lassú :) ...

[ Szerkesztve ]

(#305) kkdesign


kkdesign
senior tag

Aki már feltette az 5.0-t atól kérdezném, ha újraindítjátok a tabot, nektek is újra felteszi az összes appot? értem én a gameloft reklám appra, meg a trip advisor, meg azokra amiket lehet törölni a tabról... újraindítás után mindig visszakerül de nemtom miért :(

(#306) khalox válasza kkdesign (#304) üzenetére


khalox
őstag

Elöljáróban: a Lollipop másként kezeli az SD-kártyát, mert alkalmazásonként be tudod állítani azokat a mappákat, amit odaadsz neki írásra, így idővel majd előbb-utóbb - a frissítések után - az alábbi meglehetősen hajmeresztő procedúrára egyáltalán nem lesz szükség, de továbbra is működik persze. Ezért én személy szerint türelemre intenélek, és hagynám az eszközt úgy, ahogy van.

Másik kérdésedre - azok az ikonok másnál is mindig visszamásznak rendszerindítás után.

Nos, tehát lépésről lépésre, és nagyon remélem, hogy sikerül elrettentenem mindenkit:

1) Igyál egy kávét, vegyél egy mély levegőt meg egy nyugtatót. :)
2) Keress egy PC-t meg egy kártyaolvasót.
3) Telepítsd a PC-re pl. a MiniTool Partition Wizard-ot (otthonra ingyenes) vagy valami hasonló olyan szoftvert, amivel ext2/3/4 fájlrendszerű partíciókat is létre lehet hozni.
4) Dugd össze a PC-t a kártyaolvasóval, benne az SD-kártyával. Kapcsold be a rejtett fájlok mutatását is, és mentsd le róla egy mappába minden olyan adatod, amit meg szeretnél tartani, mert a particionálás mindent törölni fog róla.
5) Töröld az SD-kártyán a rajta lévő partíciót, majd hozz létre egy primary (elsődleges FAT32-est), a maradék helyen pedig egy ugyancsak primary ext2-es partíciót. Az előbbit úgy fogja látni a tábla, mint korábban is, az utóbbit fogja használni a Link2SD az alkalmazások átmozgatására. A méretüket annak megfelelően válaszd meg, hogy mire szeretnéd használni. A Link2SD Pro fog csak egyéb adatokat is mozgatni neked, a sima verzió nem, az viszont át tudja rakni bármelyik partícióra a kettő közül. Lényeges, hogy a FAT32 előtt ne legyen más, se üres hely, különben nem fog működni a dolog.
6) Másold vissza a FAT32-esre a korábban lementett adataid. A két partíciónak jó, ha van neve, a Lollipop némelyik eszközön kínlódik, ha nincs.

No, eddig semmi olyasmit nem tettél, amit ne lehetne visszacsinálni, az most jön. Ezen az eszközön a root jogosultság megszerzése akár az eszköz VÉGLEGES HASZNÁLHATATLANNÁ TÉTELÉVEL is járhat, emiatt csak saját felelősségedre végezd el. Szakmai fórumok tele vannak a vinnyogó és hörgő felhasználókkal, akik kellő körültekintés híján téglát csináltak a ketyeréből. Ha valami félremegy, lesz sötétség és fogaknak csikorgatása, valamint a későbbi OTA frissítésekkel is gond lehet (pontosabban, biztosan lesz is).
Ez a másik ok, ami miatt mégiscsak türelemre intenélek, újból. Meg azért, mert ebben az esetben nem tudok én sem segíteni.

7) Root-old az eszközt (ha már L-en vagy, akkor azt még olyan sokan nem csinálták eddig, de a dolog már lehetséges, csak elég macerás. Ha KitKat-on, arra van "egykattintásos" módszer. Ezeknek olvass nagyon részletesen utána.)
8) Telepítsd a Link2SD programot, illetve vedd meg a Pro verziót, 500 Ft-ot bőven megér. Első indításkor két dologra kell figyelni: a SuperSU-tól kapjon permanens root elérést, illetve arra a kérdésre, hogy melyik partíciót használja, válaszolni kell megfelelően. Ezután létrehoz egy mount scriptet, amivel a legközelebbi rendszerindításkor felcsatolja az ext2-es partíciót, hogy használatba vegye, amit kérni is fog.
9) Indítsd újra a masinát. A Link2SD elindítása után a "tárhely információ" mutatja pontosan, hogy melyik partíción mennyi hely áll rendelkezésre, illetve alkalmazásonként meg lehet nézni, hogy melyik része melyik tárhelyre került át, illetve át lehet mozgatni a programok részeit. Elég letisztult a felülete, szóval onnét már menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#307) Debilon válasza kkdesign (#297) üzenetére


Debilon
addikt

GPS neked működik rendesen?
mert nálam eddig max fél percen belül lakásban is volt fix, most meg perceken keresztül semmi, de olyan szinten, hogy a GPS Test nevű app még a holdakat sem muatatja semmilyen móson

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#308) karldergroße válasza Debilon (#307) üzenetére


karldergroße
senior tag

A goal nekem is elment. Jó lenne javítanák.

(#309) karldergroße válasza Debilon (#307) üzenetére


karldergroße
senior tag

A gps nekem is elment. Jó lenne, ha javítanák.

(#310) Debilon válasza karldergroße (#309) üzenetére


Debilon
addikt

találtam G+-on az ASUS Memopad owners csoportban erre mástól is panaszt (ME176C és CX-el is) úgyhogy most várás ASUS-ra

amúgy a lehúzható állapotsorból nekem a "néma" üzemmód is hiányzik ami eddig megvolt egy gombnyomásra

de a legfájóbb a GPS, mert ezt használom/nám navira az autóban a teló helyett

amúgy van aki kamera hibát is ír (camera not detected)

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#311) karldergroße válasza Debilon (#310) üzenetére


karldergroße
senior tag

Kint se lát egy műholdat sem, míg a telefonom 19-et lát.

(#312) Debilon válasza karldergroße (#311) üzenetére


Debilon
addikt

javasoltak factory reset-et, de volt akinél nem működött
azt megpróbálod? :DDD

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#313) DJosef válasza khalox (#306) üzenetére


DJosef
őstag

"Ha KitKat-on, arra van "egykattintásos" módszer. Ezeknek olvass nagyon részletesen utána.)"

Én a csokin vagyok még, de szívesen letörölnék egy csomó felesleges appot. Vagy nem tudom érdemes e felrakni másik szoftvert, pl CyanogenMod? Ebben van tapasztalatod. Illetve a root-ról hol találok laikusoknak step by step leírást? Előre is köszönöm. 😊

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#314) karldergroße válasza Debilon (#312) üzenetére


karldergroße
senior tag

Fasza, a frissítés előtt csináltam, és azóta mindent újratelepítettem. Nem sok kedvem van hozzá.

(#315) Debilon válasza karldergroße (#314) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk volt aki írta, hogy neki nem segített egyáltalán a factory reset
nekem sincs nagy kedvem belevágni pont emiatt, inkább most kivárok, kell lennie majd egy javításnak erre, mert ez nem normális + nincs rollback ha jól tudom JB-re

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#316) khalox válasza DJosef (#313) üzenetére


khalox
őstag

Az a baj azzal, ha letörölsz "sok felesleges appot" (OK, némelyik tényleg az), hogy a gyári szemét kiszórása után az OTA frissítések mind behalnak. Helyette inkább a freeze a megoldás, nem a kimondott törlés, mert azt utána még könnyen vissza tudod csinálni.

Másik szoftvert azért nem tudsz felrakni, mert az eszköz bootloader-e, ahogy páran már itt korábban is pedzegették, valóban zárt. Amíg ez így marad (sanszos), addig csak mindenféle kerülő módszer van a régebbi gyári ROM-ok visszaírására is. Kinyitni az Asus tudná, de nem fogja. Ráadásul itt van nekik egy teljesen új eszközsorozat, meg a Memopad vonalnak is vannak figyelemreméltóbb darabjai, így a ME176C/CX szép lassan háttérbe szorul minden tekintetben. Nagyon örülni kell az 5.0-ás frissítésnek is, azt gondolom.

Van egy "Temporary ClockWorkMod Recovery Session" beta,az XDA-developers fórumán, amit ADB driverekkel be lehet bootolni PC-re kötött, Inteles, zárt bootloaderes eszközön (itt a 4-es számú trigger kiválasztásával), és azzal lehet mókolni, illetve L alatt azzal szerezhető root. Néhányan ez alól telepítettek a gyári rendszerre SuperSU binárist, ami ahhoz kell. Pontos lépésről lépésre leírást ott találhatsz angolul, de egyelőre mindenki csak maszatol. Ha nem vagy tapasztalt, akkor elsőre nem javasolnám ezt a módszert.
Az "egykattintásos módszer" KitKat-ra(!) fenn van a YouTube-on, de ahogy olvasgattam, annál sem mindegy, hogy melyik verziójú ROM van fenn az eszközön. Ott az a veszély fenyeget, hogy DEMO módban ragad.

[ Szerkesztve ]

(#317) ot93


ot93
senior tag

valaki megnézné, hogy be tud-e lépni recovery menübe 5.0-ra frissítés után???...
értelemszerűen nem kell resetet csinálni csak, hogy működik-e, mert nekem azóta nem lehet belépni, hiába nyomom a gombkombinációt...

Előre is köszi :-D

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#318) waces


waces
aktív tag

sziasztok,

egy elég érdekes dologba futottam bele és lassan elérem a tudásom (nem túl távoli) határait.
Adott egy ME176CX. Rootlva volt, de balga mód elindult rá egy OTA frissítés (igen,, ez volt a hiba, nem is kérdés).
Utána lett egy barátságos bootloop. Droidbootba (Vol+ + Power) be lehet lépni, de Recovery nem működik. Fastbootba nem lehet belépni (Vol - + Power) mert egy barátságtalan No command found üzenet az eredménye.

Esetleg segíthet, de Droidbootnál van egy ilyen a képernyő alján:

FASTBOOT INIT....
e:Failed to mount device '/dev/block/sda1' as installer partition using fs_type
ition using fs_type 'vfat'
continue fastboot process
E:installer device ignored
FASTBOOT CMD WAITING...
E:installer device ignored
E:No valid installer medium found
Could not open /sys/devices/virtual/backlight

Eszköz elégetésén kívül esetleg ötlet az unbrickre?

[ Szerkesztve ]

Every living creature on earth dies alone.

(#319) waces válasza waces (#318) üzenetére


waces
aktív tag

eh

[ Szerkesztve ]

Every living creature on earth dies alone.

(#320) khalox válasza waces (#319) üzenetére


khalox
őstag

Ha a no command-os képernyőnél nem működik a [Power] és [Vol +] egyidejű megnyomása kb. 1 mp-ig, akkor ott valami gáz van. (Valakinek a hangerő "közepének" :D megnyomásával sikerült előhozni a menüt - gondolom utólag fogalma sincs, hogyan...)
Ennél bénább megoldást keveset találni, mint ez.

Esetleg nézz át a problémával az Androidos tablet topic-ba, mert ez a gond nem kimondottan készülékfüggő. Ott többen megfordulnak, lehet, hogy valaki látott már ilyet..

[ Szerkesztve ]

(#321) 1egaly


1egaly
aktív tag

Már innen is letölthető!!

Lollipop 5.0.1

(#322) Lalikirály73 válasza 1egaly (#321) üzenetére


Lalikirály73
csendes tag

Nekem ez a verzió van fent a CX-en, de ott a verziószám csak 5.0......

"a jó pap is holtig tanul"

(#323) karldergroße


karldergroße
senior tag

Nem tudja valaki, mit jelent a felső értesítések sorában az a kis fehér kéz? Sehogy sem találom.

(#324) Debilon válasza 1egaly (#321) üzenetére


Debilon
addikt

érdekes, hogy ha jól emlékszem 5xx MB-ot töltött csak le, nem ezt 7xx-et amit az oldal ír

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#325) 1egaly válasza karldergroße (#323) üzenetére


1egaly
aktív tag

Némítás...
Ja most látom egy csillag van mellette,ha leveszed a hangot ,akkor is ilyet dob,csak várakozni tilos táblával..
A csillagból kiindulva vmi. Favorittal kapcsolatos tán?

[ Szerkesztve ]

(#326) waces válasza khalox (#320) üzenetére


waces
aktív tag

köszi.
most elindult vissza asushoz az eszköz rma-val, meglátjuk mi lesz belőle.

Every living creature on earth dies alone.

(#327) karldergroße válasza 1egaly (#325) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszi!

(#328) bugizozi válasza 1egaly (#321) üzenetére


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Azt lehet már esetleg tudni hogy a nagytestvérre mikor jön ki? (ME181C)

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#329) khalox válasza bugizozi (#328) üzenetére


khalox
őstag

Valamikor tavaly ilyenkor fog kijönni :D :))
A CX verziót (kamera gyengébb) meg is veheted pl. az eMag-nál olcsóért.

(#330) gemini válasza khalox (#329) üzenetére


gemini
aktív tag

nagytestvérre
A frissített OS-re gondolt.

(#331) bugizozi válasza gemini (#330) üzenetére


bugizozi
őstag

Igen, a Lollipopra gondoltam :B:K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#332) khalox válasza bugizozi (#331) üzenetére


khalox
őstag

Én vagyok a barom, ne is foglalkozzatok velem. Ragzás. :D

Elméletileg sok különbség nincs közöttük. Szóval nem látom okát, miért ne jelenhetne meg arra is akár most.

[ Szerkesztve ]

(#333) Red B


Red B
tag

Nálatok jelentkezett olyan,hogy mióta 5.0-ra frissítettem,azóta random modon lefagy játék közben és újraindul?
Előtte és utána is volt factory reset.

(#334) krux2


krux2
újonc

Üdv mindenkinek!

A napokban vettem egy ilyen táblát (felbuzdulva az olvasottakon ) , jött az értesítés, hogy tudok frissíteni a Lollipopra , le is töltötte, újra is indult (ekkor magára volt hagyva szóval nem tudom mit művelt ) és mikor ránéztem ,azzal fogadott , hogy sikertelen volt . A beállításokban ha rányomok a "frissítések ellenőrzése" gombra, ezt megtéve átírja a dátumot és más nem történik.
Esetleg valaki járt már így és sikerült rávenni, hogy frissítsen ? Mi lehet a baj?

Köszönöm előre is !

(#335) Debilon


Debilon
addikt

lollipop update után a recovery-ből szerettem volna factory reset-et csinálni, (mint lehetséges megoldás a GPS nem működik dologra) de kis idő után csak a hanyatt esett robot és "hiba!" felirat van, aztán kis idő után rendesen bebootol a tab

ez mitől lehet? találtam másnál is hasonló gondot, de workaround nem volt

elég elcs*szettnek tűnik ez az update, van akinek a kamera sem működik, van akinél update utáni restartnál került bootloop-ba

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#336) ot93 válasza Debilon (#335) üzenetére


ot93
senior tag

Hát halljátok nekem először update után majdnem jó volt csak a galériát nem töltötte be (erre mondjuk találtam olyan megoldást, hogy fájlkezelőből nyitom meg a képet) meg annyi, hogy állásában jobban merült (eddig fél nap alatt kb. -4% volt, míg most ennyi idő alatt -12%... na mondom csinálok egy gyári visszaállítást beállítások menüből... azóta ezek szintúgy előfordulnak de most bazi lassú is lett :-/... még jó, hogy csak most jött ez az 5.0 mivel most jobban tudom nélkülözni, így tudok az akkuval spórolni, mert nem járok napi szinten egyetemre :-)
Ja és jelenleg nyomtatni sem tudok már, nem találja a nyomtatót, viszont pl. kamera működik, csak olyan mintha kicsit be lenne zoomolva és nem lehet távolítani, bár ez lehet eddig is ilyen volt...
Ja és jelenleg nyomtatni sem tudok már, nem találja a nyomtatót.

Viszont recovery-ből nem tudom resetelni, pedig más állítólag tudta... nekem is azt írja a zöld droid alatt, hogy "Hiba"... valaki megoldást? :-)
És esetleg valaki megerősíthetne, hogy úgy kéne belépni, hogy "power" + "hangerő fel" aztán mikor bejön az asus logo, akkor power elenged... ??? :-D

Előre is köszi!

Ja és jelenleg nyomtatni sem tudok már, nem találja a nyomtatót.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#337) DJosef válasza 1egaly (#321) üzenetére


DJosef
őstag

Van olyan kolléga aki innen töltötte le es bug mentes a rendszer?

Forget about it

(#338) Debilon válasza ot93 (#336) üzenetére


Debilon
addikt

közben megoldódott a tablet menüből indítva a visszaállítást megoldotta minden gondomat :)
igaz, nulláról kezdem megint, bár sok minden nem volt rajta mert jóformán csak navira használtam

nekem csak GPS problémám volt, de olvastam kamera hibáról, lassulásokról, alacsonyabb órajeleken járásról újraindulásokról

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#339) Red B válasza Debilon (#338) üzenetére


Red B
tag

Én is teszteltem ma gps-t,hát indulásnál nagyon pöpec volt,aztán lemerültem és újrainditás után hosszú percek kellettek ahoz,hogy magára találjon,ami mondjuk nem túl szerencsés ha az ember sietne,főleg mert 4.4 alatt pár másodperc volt.

(#340) ot93 válasza Debilon (#338) üzenetére


ot93
senior tag

Én meg azóta kitaláltam, hogyan kell recovery menübe belépni majd resetelni:

Tehát kikapcs, majd power & "hangerő le" → majd asus logonál a power gombot el kell engedni aztán ha eltűnik → hangerőt is el lehet engedni...
Pár mp múlva bejön egy menü ahol a hangerő gombokkal léptetve kiválasztjuk, hogy "Recovery mod" aztán power gombbal leokézzuk...
Pár másodperc és bejön egy zöld droid alatta, hogy "Hiba" → ekkor power gomb majd egyszer "hangerő fel" aztán egyből bejön a menü... írtak korábban olyat is valaki, hogy a két hangerő gombot kell váltogatva, de tény, hogy most így lehet elő hozni... ezután ugye értelemszerűen kiválasztjuk, hogy resetelni akarjuk, majd ha végzett akkor reboot system vagy valami ilyesmi de innen már egyszerű :-)

Mondjuk ettől sem lett nekem sokkal jobb :-/

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#341) manchester99


manchester99
tag

Egy hete vagyok a gazdája egy ilyen tabletnek azóta két frissítést is ráengedtem a lollipopot még nem mivel olvastam a tapasztalatokat ami a kérdésem lenne másnak is ennyire melegszik a hátoldala a kamera környékén 10-15perc sima netezés után(közben) ? Ill. valahogy a whastapp nevű alkalmazást fel lehet rakni rá ?

(#342) ot93 válasza manchester99 (#341) üzenetére


ot93
senior tag

Igen, nekem is melegszik a kamera körül bár néha van, hogy nem :-)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#343) DJosef válasza manchester99 (#341) üzenetére


DJosef
őstag

Whatsapp negatív.

Forget about it

(#344) karldergroße válasza Debilon (#338) üzenetére


karldergroße
senior tag

A gps nálam is megoldódott gyári visszaállítást követően.

(#345) waces válasza khalox (#320) üzenetére


waces
aktív tag

na közben kis update. ha garanciális a tablet, akkor rma-ban frissítik a sw-t ingyen és bérmentve.

Every living creature on earth dies alone.

(#346) mattmiller44


mattmiller44
csendes tag

Sziasztok!

Tabletet szeretnék venni, és az LG G Pad 7 és eközött a készülök között vacilálok.

Egyrészt ha jól értettem a korábbi hozzászólásaitokat akkor az ME176C és az ME176CX között csak a kamerában van különbség?

Másrészt valakinek esetleg van tapasztalata Hearthstone-nal? Fut egyáltalán, illetve ha igen akkor mik a tapasztalatok vele?

Ha esetleg van más tippetek ebben az árkategóriában akkor azt is szívesen veszem.

köszi előre is :)

(#347) kkdesign


kkdesign
senior tag

Üdv, olyan kérdésem lenne, hogy a tabletre valamely úton módon garancia megmaradással, nem lehetne visszasuvasztani a 4.4et? :/

(#348) manchester99


manchester99
tag

Valóban ennyire rossz a lollipop rendszer ezen a tabon pedig minden nap elgondolkodom rajta hogy felfrissítem kitkatről és ha télleg ilyem rossz akkor tud róla az Asus és fogják javíttani ?

(#349) Debilon válasza manchester99 (#348) üzenetére


Debilon
addikt

factory reset után nekem már nincs vele gondom, amire kell arra nekem tökéletes

1-2x volt restart, de amúgy rendben megy

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#350) manchester99 válasza Debilon (#349) üzenetére


manchester99
tag

factory reset mehet a beállítások alól is vagy csak a recoveryben ha csak itt akkor azt hogy ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.