Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) merkucyo válasza quailstorm (#19) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Nem is szép az élet egy kis játék nélkül :)

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#22) quailstorm válasza merkucyo (#21) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak én úgy vagyok vele hogy nem laposra veretni magam megyek játszani. Akkor meg előtte összetalicskáztatom a dodót.

(#23) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Az össszes Gameloft játék egy rakat fos. Jónak néznek ki, de jön az hogy vegyek pénzért valamit hogy jobb kocsim legyen, meg 5 percenként jön a gyere játszani üzi.GTR Evolution talán percenként dobott ilyen üzenetet telón, azóta elvből nem telepítek Gameloft játékot. Inkább egy Real Racing 2 1000 Forintért.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#24) quailstorm válasza gyurkikrisz (#23) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak mint mondtam én 2002-2005-ös játékokkal kezdtem anno, ezért ezt az állítást most nem láttam :U

Ők mindig az aktuális üzletet használják ki, mennek az árral. Asphalt 6-ig még minden oké volt. Most lett ez a free 2 pay mánia...

Amúgy már 26. vagyok az Infected weekend kupán (Nevadán sose voltam ilyen jó), és most voltak nagyon kemény ellenfeleim multiban is.

[ Szerkesztve ]

(#25) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Aztakibehúmindenit!!!!!

Ha nem töri össze a hídon nekem végem.

Szerintetek ez fair?

[ Szerkesztve ]

(#27) quailstorm válasza #32839680 (#26) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem sincs hackelve (én sose raktam fel azt az appot, az PanzerSajtnál van), mégis vannak mikrolagok. Azóta nincs mióta dual channel a ram.

[ Szerkesztve ]

(#29) Neurotoxin válasza legiaap (#2) üzenetére


Neurotoxin
őstag

A titok nekem is kellene. Régebben sokat játszottam vele, de már kicsit untam..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#30) Nigér válasza quailstorm (#3) üzenetére


Nigér
őstag

Ember, respekt a munkádért, ez kibaszottul nagyszabású írás. :Y
Én eddig nem igazán játszottam ilyenekkel telón mert arra van más mobil platformom, de a 2. oldal közepénél
már befigyeltem az áruházba és letöltöttem. :))
Könyvjelzőzve az írásod, és még1x thx! :R

(#31) gyurkikrisz válasza quailstorm (#24) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Free 2 pay? Nem play inkább? :D ingyen fizethetsz :D

Igazabol engem nem zavar a free 2 play, tudok várni, illertve sokat játsuani hogy meglegyen a pénz, nade a sok "gyere jatszani" ertesites...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#32) legiaap


legiaap
nagyúr

Én eddig így állok csalás nélkül:
- level 6-os vagyok
- 40 kocsim van
- 858 csillagom (81%-os a karrierem)
Multit nagy ívben kerülöm pont azért mert a csalók ellen esélyem sincs.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33) quailstorm válasza Nigér (#30) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pont az ellenkezője volt a célja az írásnak de nem baj, majd rájössz ;]

(#31) gyurkikrisz: pontosan. Én így szoktam írni. Free to pay vagy pay to win.
A free to play az a Team Fortress 2.

Na igen, az értesítők. Azt letiltottam a picsába mert marha idegesítő.

(#32) legiaap: 99,9%-ban nem csal senki multiban, hónapok óta nem láttam csalót. Csak ügyesnek kell lenni, meg jó kocsit választani, meg legalább a két játékpénzes booster. És legalább 50-60% eséllyel nyersz.

[ Szerkesztve ]

(#34) Nigér válasza quailstorm (#33) üzenetére


Nigér
őstag

Már rájöttem...
Számomra ez a döntögetős kormányzás hasonló, mint a Ford Fairlane-ből: sajtreszelővel rejszolni. :o
Na mindegy, ha már leszedtem, kicsit gyakorlok...

(#35) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Multiplayer Rating 1701
De hogy!!!!!!

Nevada, Sesto Elemento, vezetek, a semmi, ahol már 6 milliószor átmentem, belevág a falba. Igen, mindig olyankor történik valami amikor mennék valahova, pl vacsorázni.

Egy előzött meg Ferrari FXX. Híd előtt utolérem, mindketten nitrozunk, ÉÉÉÉÉS, dupla knockdown. Összeütköztünk a levegőben és mindkettőnknek megadta, folytathattuk a híd előttről és beért a harmadik is!

De azért megnyertem.

Ennél már csak az volt a viccesebb mikor venice reverse-nél megcéloztam rajt után a rámpát, és közben hozzákenődtem egy FXX-hez. Mikor a körforgalomból mentem ki, akkor meg azt a csávót kivágta és nekem megadta a knockdownt :U

16:00-22:00 közt azért lehet multizni.

[ Szerkesztve ]

(#36) legiaap válasza quailstorm (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akikkel eddig játszott fura mód elég sokat vertek rám...gyanus.
A másik, hogy egy picit lekoccolnak és már összetör az autó vagy kicsúszok, de ők nem hibáznak és én nem tudom kilökni őket...szintén gyanus.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) quailstorm válasza legiaap (#36) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyáltalán nem gyanús.

Olyan ez vezetés értelemben, mint egy komoly versenyszimulátor. Igen nehéz a nagyon ideális utat megtalálni (ráadásul autónként más). Ezen kívül a boosterek, az fontos.

(#38) legiaap válasza quailstorm (#37) üzenetére


legiaap
nagyúr

De azért óriasi különbség van kicsi kocc meg nagy kocc közt. Ha egy valós versenyt nézek a tv-ben kicsi koccnál simán tovább mennek a gépek, nem törnek össze, esnek ki. De itt igen. Ez minden csak nem valós.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#39) quailstorm válasza legiaap (#38) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez egy játék. De ha nem tetszik hát ne játssz. Te döntésed. Csak amit most csinálsz az nyavalygás. Kis utánajárással és pár héten elkövetett 5-6 óra heti gyakorlással egész korrekt teljesítményt ki tudsz magadból hozni.

Ajánlom a Pagani Zonda R-et multira. Kicsi a nitro fogyasztása. Nem kerülsz akkora hátrányba a dupla nitrosokhoz képest.

(#40) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

"Sajnos egy komoly beállításbeli hiányosság van. Nem lehet kikapcsolni a mások összetörésének animációját."

Ez egyébként annyira komoly hogy többször mentem falnak miatta. (Tudom, tanuljak meg játszani ;] :P ) engem nagyon zavar.

iPhone X@R, iPad Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.