Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Huhh. Ennyire részletes, hosszú és átgondolt tesztet még a profiktól se olvastam Nagyon szép lett emelem a kalapomat előtted! Egy dolgot nem értek, hogy sikerült ennyi képet beszúrni? Minden héten vártál a tárhely újra töltésre és a tesztet meg 2-3 hónapig csináltad? De tényleg gratulálok hozzá, ez nem kis teljesítmény amit itt olvastam. Köszönöm az érdekes cikket. :R

(#2) legiaap


legiaap
nagyúr

Bakker neked az összes autó meg van?
Hogy a fenébe csináltad?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) quailstorm válasza rdt89 (#1) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha ide raktam volna fel a képeket akkor a rókahányás minőségét se érné el :DDD
Ez nem arra való, hanem egy-egy screenshot gyors megosztására. Én lossless PNG-ben dolgozok, az helyigényes.

Flickr-t használok, arra, amire hivatalosan nem lehet és nem szabad. De még nem rúgtak valagon érte.

Egyébként a képek meg a videók elég nagy szórással keletkeztek, az van egy hónap.

(#2) legiaap: a fizetősek nincsenek :(

Valaki nagyon szorgalmas volt helyettem, PanzerSajt-féle technológiával farmolok most, de az alapötlet meg tőlem van. Csak minden frissítéssel keresztbe tesznek, nyilván nem ok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#4) NemesTom


NemesTom
tag

Nab*mmeg, ez aztán részletes. Köszönjük :R ( a felénél vagyok, csak rápillantottam mennyi oldal van... Sok. :DD)

(#5) legiaap válasza quailstorm (#3) üzenetére


legiaap
nagyúr

Panzersajt technika?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Az első részt sokat csapattuk haverommal multiban, még N-Gage-en anno, de aztán átváltuttunk a Colin McRae Rallyra, az ütött nagyon multiban a kis szar kijelzőinken is élmény volt egymás ellen.

Elment, de engem mindig zavart a nullfizika, szerintem ezek a játékok még árkádnak is borzalmasak.
6-12 éves korig tudnám belőni a célközönséget :DDD

(#7) quailstorm válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Annyi voltam mikor elkezdtem a sorozatot (már a vége felé, kb 10).

(#5) legiaap: hadititok. Meg fórumszabályzat ellenes. (cikk végén láthatod linkelve ki az a PanzerSajt)

[ Szerkesztve ]

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Volt N-Gage-ed?
Én filózok rajta, hogy szerzek ismét egyet, és írok egy tesztet a Pathway To Glory-ról, szvsz a legjobb mobiljáték eddig, amivel lehetőségem volt játszani.
Multiban is király volt, és volt hot seat is, rengeteg órát beletettünk.

(#9) quailstorm válasza FoxiestFox (#8) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem volt sose, álmodni se tudtam róla. NDS emulator meg JavaME telefon.

(#10) FoxiestFox válasza quailstorm (#9) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én egy Pentium III-as PC-t adtam el érte, és utána hónapokig egy P1-et használtam, csak hogy lehessen N-Gage-em :DDD
Végül nem bántam meg, a Symbian kb akkor ébredt igazán, rengeteg játék volt rá, és emulátorok is, stb

(#11) quailstorm válasza FoxiestFox (#10) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja...
N-gage 2 platform meg se közelítette. Grafikában se volt jobb. Pedig a HW sokkal sokkal többet bírt volna. Játélmény meg egyenesen 0 lett.
Mondjuk az Asphalt az akkor is az maradt, azt nem befolyásolta. De a Tomb Raider...

[ Szerkesztve ]

(#12) mekker


mekker
őstag

Tudom, hogy még a leggagyibb játéknák is komolyan veszi az első párszáz ember, de itt egy eglég tág "hc" rétegről beszélhetünk. Asphalt 7-8-at próbálgattam, nem hittem volna, hogy ezzel napi 8 óráka játszanak, nekem csak egy csillivilli 20 perces játéknak tűnt.
Azt nem írtad, hogy te kb. mennyit költöttél eddig a játékra Forintban?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13) quailstorm válasza mekker (#12) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De írtam, 0Ft.

Nekem egyik Asphalt se volt 20perces, olyan 8-10 órás inkább. Ez meg a multi miatt megunhatatlan lenne ha nem lenne bunkó.

(#14) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ha valaki akar ellenem menni, most lehet.
McLaren 12C-vel leszek, ami maxra van húzva, tehát 1543-mas szint. Windows vagy Windows phone platform.

(#15) ghost364


ghost364
senior tag

Köszi a részletes cikket! :R Engem felidegesített a játék bunkósága, úgyhogy "felvarázsoltam" inkább az 520-ra a Real Racing 2-őt. :D (többet nem mondhatok a fórum szabályzata miatt)

(#16) Dominó85


Dominó85
veterán

Minden freemium játék halálra van ítélve... Még fent van, de kezs elegem lenni belőle mert 100 tetves nyertes pálya kell egy új alap verdáért. Rohadt egy világ ez...

A cikk megér egy "10/10-es HúBameg-t". Le a kalappal a kegyetlen jó profi cikkért.

* Péter - 06302461862 *

(#17) quailstorm válasza Dominó85 (#16) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kösz.

Amúgy ha a játék bunkó én is az vagyok. Gondolhatod nem kézzel lett ennyi dodóm benne... Különben rég otthagytam volna.

(#15) ghost364: és jól megy?

(#18) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Ameddig nem neztem meg a videot a cikk végén azt hittem ez valami taktikázós szimulátor ,
az a kék csík amit húznak a kocsik magauk mögött folyamatosan , hát én nem is tudom mi ez , 225 nap folyamatos játék , te jó ég :N

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#19) quailstorm válasza merkucyo (#18) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig elég trükkös és taktikás.

225 nap, az nem én voltam. Én max 5-6 napot. Csak valamikor pénzt is kell keresni. Meg az nem 225 nap. Csak néha kiléptem a tér-idő kontinumból.

[ Szerkesztve ]

(#20) ghost364 válasza quailstorm (#17) üzenetére


ghost364
senior tag

Kb. Mint az Asphalt 8. Néha-néha megakad, de általánosságban jól megy. Már ki is toltam, szerintem nagyon jó játék. Az RR 3-nál szerintem sokkal jobb, az is nagyon pay to win.

(#21) merkucyo válasza quailstorm (#19) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Nem is szép az élet egy kis játék nélkül :)

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#22) quailstorm válasza merkucyo (#21) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak én úgy vagyok vele hogy nem laposra veretni magam megyek játszani. Akkor meg előtte összetalicskáztatom a dodót.

(#23) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Az össszes Gameloft játék egy rakat fos. Jónak néznek ki, de jön az hogy vegyek pénzért valamit hogy jobb kocsim legyen, meg 5 percenként jön a gyere játszani üzi.GTR Evolution talán percenként dobott ilyen üzenetet telón, azóta elvből nem telepítek Gameloft játékot. Inkább egy Real Racing 2 1000 Forintért.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#24) quailstorm válasza gyurkikrisz (#23) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak mint mondtam én 2002-2005-ös játékokkal kezdtem anno, ezért ezt az állítást most nem láttam :U

Ők mindig az aktuális üzletet használják ki, mennek az árral. Asphalt 6-ig még minden oké volt. Most lett ez a free 2 pay mánia...

Amúgy már 26. vagyok az Infected weekend kupán (Nevadán sose voltam ilyen jó), és most voltak nagyon kemény ellenfeleim multiban is.

[ Szerkesztve ]

(#25) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Aztakibehúmindenit!!!!!

Ha nem töri össze a hídon nekem végem.

Szerintetek ez fair?

[ Szerkesztve ]

(#27) quailstorm válasza #32839680 (#26) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem sincs hackelve (én sose raktam fel azt az appot, az PanzerSajtnál van), mégis vannak mikrolagok. Azóta nincs mióta dual channel a ram.

[ Szerkesztve ]

(#29) Neurotoxin válasza legiaap (#2) üzenetére


Neurotoxin
őstag

A titok nekem is kellene. Régebben sokat játszottam vele, de már kicsit untam..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#30) Nigér válasza quailstorm (#3) üzenetére


Nigér
őstag

Ember, respekt a munkádért, ez kibaszottul nagyszabású írás. :Y
Én eddig nem igazán játszottam ilyenekkel telón mert arra van más mobil platformom, de a 2. oldal közepénél
már befigyeltem az áruházba és letöltöttem. :))
Könyvjelzőzve az írásod, és még1x thx! :R

(#31) gyurkikrisz válasza quailstorm (#24) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Free 2 pay? Nem play inkább? :D ingyen fizethetsz :D

Igazabol engem nem zavar a free 2 play, tudok várni, illertve sokat játsuani hogy meglegyen a pénz, nade a sok "gyere jatszani" ertesites...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#32) legiaap


legiaap
nagyúr

Én eddig így állok csalás nélkül:
- level 6-os vagyok
- 40 kocsim van
- 858 csillagom (81%-os a karrierem)
Multit nagy ívben kerülöm pont azért mert a csalók ellen esélyem sincs.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33) quailstorm válasza Nigér (#30) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pont az ellenkezője volt a célja az írásnak de nem baj, majd rájössz ;]

(#31) gyurkikrisz: pontosan. Én így szoktam írni. Free to pay vagy pay to win.
A free to play az a Team Fortress 2.

Na igen, az értesítők. Azt letiltottam a picsába mert marha idegesítő.

(#32) legiaap: 99,9%-ban nem csal senki multiban, hónapok óta nem láttam csalót. Csak ügyesnek kell lenni, meg jó kocsit választani, meg legalább a két játékpénzes booster. És legalább 50-60% eséllyel nyersz.

[ Szerkesztve ]

(#34) Nigér válasza quailstorm (#33) üzenetére


Nigér
őstag

Már rájöttem...
Számomra ez a döntögetős kormányzás hasonló, mint a Ford Fairlane-ből: sajtreszelővel rejszolni. :o
Na mindegy, ha már leszedtem, kicsit gyakorlok...

(#35) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Multiplayer Rating 1701
De hogy!!!!!!

Nevada, Sesto Elemento, vezetek, a semmi, ahol már 6 milliószor átmentem, belevág a falba. Igen, mindig olyankor történik valami amikor mennék valahova, pl vacsorázni.

Egy előzött meg Ferrari FXX. Híd előtt utolérem, mindketten nitrozunk, ÉÉÉÉÉS, dupla knockdown. Összeütköztünk a levegőben és mindkettőnknek megadta, folytathattuk a híd előttről és beért a harmadik is!

De azért megnyertem.

Ennél már csak az volt a viccesebb mikor venice reverse-nél megcéloztam rajt után a rámpát, és közben hozzákenődtem egy FXX-hez. Mikor a körforgalomból mentem ki, akkor meg azt a csávót kivágta és nekem megadta a knockdownt :U

16:00-22:00 közt azért lehet multizni.

[ Szerkesztve ]

(#36) legiaap válasza quailstorm (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akikkel eddig játszott fura mód elég sokat vertek rám...gyanus.
A másik, hogy egy picit lekoccolnak és már összetör az autó vagy kicsúszok, de ők nem hibáznak és én nem tudom kilökni őket...szintén gyanus.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) quailstorm válasza legiaap (#36) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyáltalán nem gyanús.

Olyan ez vezetés értelemben, mint egy komoly versenyszimulátor. Igen nehéz a nagyon ideális utat megtalálni (ráadásul autónként más). Ezen kívül a boosterek, az fontos.

(#38) legiaap válasza quailstorm (#37) üzenetére


legiaap
nagyúr

De azért óriasi különbség van kicsi kocc meg nagy kocc közt. Ha egy valós versenyt nézek a tv-ben kicsi koccnál simán tovább mennek a gépek, nem törnek össze, esnek ki. De itt igen. Ez minden csak nem valós.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#39) quailstorm válasza legiaap (#38) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez egy játék. De ha nem tetszik hát ne játssz. Te döntésed. Csak amit most csinálsz az nyavalygás. Kis utánajárással és pár héten elkövetett 5-6 óra heti gyakorlással egész korrekt teljesítményt ki tudsz magadból hozni.

Ajánlom a Pagani Zonda R-et multira. Kicsi a nitro fogyasztása. Nem kerülsz akkora hátrányba a dupla nitrosokhoz képest.

(#40) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

"Sajnos egy komoly beállításbeli hiányosság van. Nem lehet kikapcsolni a mások összetörésének animációját."

Ez egyébként annyira komoly hogy többször mentem falnak miatta. (Tudom, tanuljak meg játszani ;] :P ) engem nagyon zavar.

iPhone X@R, iPad Pro

(#41) elmepocok


elmepocok
tag

Régebben nagyon szerettem, multiban kentem el mindenkit könnyedén, mindenféle extra nélkül... Aztán a Kína frissítés óta jó, ha 3X elindítottam, de nem volt szívem letörölni, végül úgy 3 hete szántam rá magam, mert csak foglalta a helyet... Igazából nem lett kevesebb az életem tőle, neked is ajánlom, főleg ilyen konklúzió után :D

(#42) quailstorm válasza Blackmirror (#40) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Engem is, azért írtam. Vannak helyzetek mikor előre kéne nézni :U Szerencsére multiban nincs.

Egyébként kurvára elegem lett a játékból. Visszacsúsztam 1685-ös szintre. Azt hiszem befejeztem. Végleg. Ez egy SZAR.

Nem az ellenfelekkel van a bajom a multiban, hanem az összeválogatással.

Mi ez? MI EZ?

80 SZINT KÜLÖNBSÉG VAN ! Ha nem fogy el a nitroja és mázliból nem ütöm ki akkor kampec.

Ez a mai utolsó meccsem. Lehetetlen. Túlerő. Milyen válogatás ez? 4 óra alatt összesen 10 helyet jöttem előre és örülhetek hogy nem 100-at hátra. Semmi tisztelet nincs a tapasztaltak iránt.

(#43) alevan


alevan
őstag

Én szeretem a játékot. Minden nap fellépek multizni.

Viszont az első 3 óra játék után rögtön töltöttem cheatengine-t és igaz, hogy 2 óra szenvedéssel, de felsrófoltam a kerditszámom 56 000 000-ra. Kényelmesen megvettem minden autót és upgrade-t, utánna már rögtön nem volt kínszenvedés a játék.

Számomra az az élvezet amikor azt és úgy vezetem ahogy tudom.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#44) quailstorm válasza alevan (#43) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az se most volt már, hogy lehetett a számot állítani. Veled nem szemétkedik úgy mint velem?

[ Szerkesztve ]

(#45) alevan válasza quailstorm (#44) üzenetére


alevan
őstag

Én végül YT videó alapján csináltam, mert a saját módszereimet már kipatchelte a Gameloft (jó hogy erre van eszük...).

Tök mind1, hiába fasza autó+upgrade, mikor kb 1 órája egy C kategórás kb 2x gyorsabban ment, mint mi, a többi versenyző.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#46) legiaap válasza quailstorm (#42) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én most 1100. lettem és közben level 10-re jöttem fel.
Nyertem vagy 12-13-at.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47) Crytek


Crytek
veterán

Díjaznám ha ez is mint a Halo Spartan jönne steam-re is!

Next PC Upgrade: 2022

(#48) energy4ever


energy4ever
addikt

Jo iras lett, reg lattam ilyen osszeszedett, reszletes, es atgondolt jatekbemutatot.
Viszont mint az osszes asphalt szerintem ez is irto gagyi. Mint egy osi java alapon futo jatek egy kis graffikaval megspekelve.

(#49) dragonfx


dragonfx
veterán

pc.re hol lehet letölteni?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50) Crytek válasza dragonfx (#49) üzenetére


Crytek
veterán

Only win 8 store.

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.