Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) w333


w333
félisten

Na megkaptam a 19 Pro kártyát ... hát ezt nem hiszem el 1db. Mid Tech -t nem adott :( úgyhogy a Felino, P1, Lykan ott áll a nagy semmiben ha jól számolom legalább 24 Mid tech kéne hogy a három autónak tuningoljam a Pro levelt :(((

Kb. minden kártyám megvan de Mid Tech nélkül semmire sem jó :W

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#802) hülyegyerek válasza w333 (#801) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem vagy 3 hónapig nem adott v8-at, csak kb 4 db mid techet. Meguntam a várakozást a v8-ra, el is használtam őket, erre az utolsó 1 hónapban beadott vagy 5 v8-at...Mid techet azóta egyet se.

Más: Van kb 2300 tokenem, azon filózok, hogy melyik autót vegyem meg belőle. Van vagy 4 választás, a Hussaria, a Maserati, az egyik Jaguar, meg asszem a Spada van hasonló árban.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#803) Cobalt14 válasza hülyegyerek (#802) üzenetére


Cobalt14
tag

Droidon most tech kártyás kupa van két napig, kíváncsi vagyok, hogy arányait nézve mennyi lesz benne a mid vagy az advanced kártya. Én a tokenekből valószínűleg dobozt fogok venni, de igazából türelmesnek és kupákon ügyesnek kéne lenni, hogy lehessen venni egy P4-et. Csak hát az 1080 vs. 5750 token, az elég sok türelmet fog igényelni. Elég durva az a gép, kupákon az Enzo-k, 9FF és 1:1-k mellett ott vannak vele rendszeresen a top 100-ban, szerintem kicsit túl erősre is csinálták.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#804) quailstorm válasza hülyegyerek (#802) üzenetére


quailstorm
nagyúr

egyiket se, hacsak nem a design miatt kellenek
semmire se jók

amúgy direkt adja így a kártyát, ott szemét ahol tud

(#800) Cobalt14: általánosságban Infinity sose kell, Urus az emúlt 3 hónapban sokszor volt porondon.

(#805) Cobalt14 válasza quailstorm (#804) üzenetére


Cobalt14
tag

Emlékszem, hogy voltak kupák, ahová kellett, csak már nem emlékeztem, hogy a kettő közül melyikkel voltak benne a top100-ban.

Még egy kérdés, nem tudom, hogy win-nél mi a helyzet a ferrarikkal, így lehet erre még nem tudsz válaszolni, de vajon az Enzo megéri a plusz pénzt a K1-gyel szemben? Még mindig nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen és a K1-re egy két napon belül meglenne a pénz, aztán a tuningra kéne gyűjteni majd. Míg az Enzo fél millióval drágább.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#806) quailstorm válasza Cobalt14 (#805) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Enzo gyorsabb egyértelműen és jobban gyorsul, de kibaszottul, értsd NAGYON eszi a nitrót. Igazából a kérdés az az Enzo vagy 9FF kupákon. Talán Monacoban jobb a K1, de mindkettőt kiprózni esélytelen halandónak.

(#807) Cobalt14 válasza quailstorm (#806) üzenetére


Cobalt14
tag

A pro elérése valóban kb esélytelen, viszont a Lykan is 1-es szintű pron áll már nagyon régóta, mert baromi kevés mid tech van, illetve ha van is, akkor azt inkább olyan kocsikra teszem, aminél van esély a full prora. Az Enzo-t, vagy a K1-et meg a Lykanhoz hasonló 1-es szintre hozni nem ügy és gondolom legalább gyorsabb lenne ahhoz képest a kupákon (multi nem érdekel jelenleg). A 9FF kizárt, fizetni nem fogok, annyi tokent meg összeszedni kb lehetetlen, előbb fog kijönni az Asphalt 9. Mivel dupla nitró tankot nagyon ritkán tudok használni, így a nitró fogyasztás miatt lehet hogy K1 lesz belőle.

Te melyiket prozod?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#808) quailstorm válasza Cobalt14 (#807) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sajna muszáj volt tennem a K1-re a Nevadás kupa miatt. Nem lett volna meg a 240 token különben :(((

(#809) Cobalt14 válasza quailstorm (#808) üzenetére


Cobalt14
tag

Látom a végén még hajráztál egyet a b class kupában, hogy meglegyen a token. :)

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#810) quailstorm válasza Cobalt14 (#809) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha tudnád mennyi bug van. Kb minden tizedik próbálkozásom tiszta. 1,5 barrel rollok, wreck 4 kerékkel talajra landoláskor, fékhiba. Van minden...
Majd lesz egy compilation, már 20 eset van felvéve.

(#811) Cobalt14 válasza quailstorm (#810) üzenetére


Cobalt14
tag

A wreck 4 kerékkel nálam még nem nagyon volt, a többit ne is mond, rendszeresen kicsesznek velem, különösen a barrel roll dubaiban mikor a biome-val gyűjtögetek. De a mostani tech kártyás kupában is kb fele volt ahol nem szaggatott be és lehetett jól menni. De sajna kicsúsztam a 750-ből, pedig nagyon kellett volna az a 8 tech kártya. Kár hogy csak mustanggal tudtam menni, az 599-cel szerintem simán meglett volna. Ja és nyolc tech kártyából egy volt mid.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#812) hülyegyerek válasza Cobalt14 (#811) üzenetére


hülyegyerek
addikt

6 tech kártyából 1db mid-techet adott, szóval sokat nem vesztettél :DDD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#813) w333 válasza hülyegyerek (#812) üzenetére


w333
félisten

Nekem valami csoda történt ... 3 Mid tech adott :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#814) Cobalt14 válasza hülyegyerek (#812) üzenetére


Cobalt14
tag

Mókás lesz, a Felinohoz kell 8, a Biome-hez még 11, és akkor arról még nem szóltam, hogy a frissen vásárolt K1-hez mennyi fog kelleni, meg a P1-hez ha majd egyszer megveszem. :DDD Most van kettő. :)

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#815) w333 válasza Cobalt14 (#814) üzenetére


w333
félisten

Nekem Felinohoz 8, P1 -hez 6, Lykan 8 ! szóval még 23 kéne :D

Mclaren P1 1660 és max proval 1698 -al simán kiütöm a Koenigsegg One -t :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#816) Cobalt14 válasza w333 (#815) üzenetére


Cobalt14
tag

Gondolom multiban? Kupán azért nem hinném hogy a P1-gyel jobb időt lehetne futni mint amit a K1 tud. :)

Illetve esetleg pályafüggő lehetne talán a dolog, de a puszta végsebesség miatt nem hinném, hogy kupán verné a P1 (sőt, szerintem kizárt).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#817) w333 válasza Cobalt14 (#816) üzenetére


w333
félisten

Persze természetesen multiban ... :K

Jelenleg 1660 és az ilyen 1698 -s One -t, Lykan, Tuatara -t megeszi ! :DD

Kupán pedig pl. a Sandiego -ra nagyon jó mert ugye sokat kell ugrani és ott nem a végsebesség a fontos hanem a gyorsulás és Nitro fogyasztás :))

Különben Multiban szinte verhetetlen ... pl. Monaco, Barcelona, Alps, Dubai és elég a Nitro starter, garantáltan az első helyen vagy aztán egyik nitrótól a másikig simán kitart a hátadnál jövőknek pedig esélye nincs mivel felkapom az összes nitrót előlük :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#818) quailstorm válasza w333 (#817) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sandiegon pont csak a végsebesség számít, és a nitro nem. Tele van barrel rollal.

(#819) w333 válasza quailstorm (#818) üzenetére


w333
félisten

Ez igaz viszont elég rövidek a szakaszok ... felbír végsebességig gyorsulni ? :)

Mert ugye Agera az van ... viszont egy jó lomha dög :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#820) quailstorm válasza w333 (#819) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, az egy szar. döntsd el magad
Van K1-el is régről. De nem keresem ki.

(#821) w333 válasza quailstorm (#820) üzenetére


w333
félisten

Az szép ! :Y :C

Van 450 ezrem ... meg kéne venni ezt az 599 -t mert az Italia elég kevés :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#822) kossza


kossza
tag

Ez egy hasznos és részletes teszt lett, köszönöm. Kár, hogy nem találtam meg hamarabb.
A pro tuningról annyit pontosítanék, hogy:
"Csalni nem tudsz, netes az egész, szerveroldali, a dobozok bontása is, meg az inventoryd."
Lehet csalni, mert csak a megsárolt kártyákat és tuningot szinkronizálja a szerverrel, de a rá költött crediteket a telefon tárolja. Azt, hogy ezt hogyan lehet kihasználni gondolom nem írhatom le.

Have a Nice Day

(#823) quailstorm válasza kossza (#822) üzenetére


quailstorm
nagyúr

;] ;] ;]
ravasz az úrfi
de igazából ez nem az a csalás, én abban a mondatban a kártyák és a token mennyiségére gondoltam, azzal nem tudsz mit kezdeni, legalábbis nehéz
amit írtál az viszont jól jött párszor droidon, időt takarít meg

mellékesen fontos bejelentenivalóm van, kíváncsi vagyok ki veszi észre leghamarabb
leaderboardokon tessék keresni

[ Szerkesztve ]

(#824) w333 válasza quailstorm (#823) üzenetére


w333
félisten

Win 8.1 vagy Android ? :D

Különben Mega-LOL azokon az Eventeken ahol még nem mentem kiír valami Kína nevet és úgy mutatja mintha én lennék, másik Eventen másik név és másik nemzetiség de ugyan úgy mintha én lennék (közben még nem is mentem az eventen) ez most mégis micsoda ... bug ? ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#825) quailstorm válasza w333 (#824) üzenetére


quailstorm
nagyúr

pointer hiba
régóta benne van
mindkettő, de még nem látszik, ügyködök a dolgon

(#826) quailstorm


quailstorm
nagyúr

world series 56-ik hely, Windows
ott már látható

(#822) kossza: hozzád meg az lenne a kérdésem, hogy magadtól jöttél rá vagy olvastad? Ha olvastad, hol?

[ Szerkesztve ]

(#827) w333 válasza quailstorm (#826) üzenetére


w333
félisten

One:1 1706 ? :DD de már 86 -ik helyen vagy az Olasz 1702 -el beelőzött ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#828) quailstorm válasza w333 (#827) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mondom world series. Most a Velencéset gyakorlom.

(#829) w333 válasza quailstorm (#828) üzenetére


w333
félisten

LOL ... nálam olyan nincs :(

4 Event van összesen ... 2 Ferrari F40, Apex és WorldWide (ennyi) :U

Jah hogy jah ... Elite klán tag lettél ? :Y :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#830) quailstorm válasza w333 (#829) üzenetére


quailstorm
nagyúr

akkor menj a kezdőképernyőjére, kattints a dobogóra, és olvasd el azt a 72-es betűméretű feliratot

ugyanis a multit így hívják, lassan 2 éve...

na végre
igen, az, hivatalosan is

[ Szerkesztve ]

(#831) robagent válasza quailstorm (#830) üzenetére


robagent
aktív tag

Minden elismerésem :)
Gratula

[ Szerkesztve ]

(#832) quailstorm válasza robagent (#831) üzenetére


quailstorm
nagyúr

köszönöm
most már viszont tilos lassú szarnak lennem :DDD

(#833) w333 válasza quailstorm (#832) üzenetére


w333
félisten

Gratula :DD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#834) robagent válasza quailstorm (#832) üzenetére


robagent
aktív tag

:) a név kötelez
Eddig se voltál lassú. Emlékszem h sokszor te voltál az egyetlen aki extra tank nélkül bent volt a top 50-ben

[ Szerkesztve ]

(#835) quailstorm válasza robagent (#834) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja. Csak azóta ellustultam. Legalábbis nem megyek mostanában ET nélkül. Pedig jó buli volt, csak nyereményorientált lettem. Sajna nem volt jó a régi rendszerem. Kiválasztottam random 4 óra hosszát, végigidegeskedni, vagy összejön, vagy nem, addig nem tudok tanulni, mást csinálni. Órákat gyakoroltam menetek közt. A francnak kell a frusztráció.

Másik, igenkurvanagy baj az meg az volt, hogy nem tudtam használni az ET-t.
Ergo, volt egy überkerály köröm ET nélkül. Senki se tud olyat. Éééés berakom az ET-t, de a kör nem jobb, vagy csak picit. Na azt utáltam. Mivel nem mentem ET-vel, nem tudtam, hogy kell értelmesen kihasználni.

Osztán ezt a kört nézzétek.

[ Szerkesztve ]

(#836) Cobalt14 válasza quailstorm (#835) üzenetére


Cobalt14
tag

És milyen előnyökkel jár ez, hogy Elite tag lettél? Én kb semmit nem tudok ezekről. :)

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#837) quailstorm válasza Cobalt14 (#836) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hamarabb értesülök arról, hogy tudok időt nyerni egy pályán.

(#838) Cobalt14 válasza quailstorm (#837) üzenetére


Cobalt14
tag

Azt hittem nekik van valami módszerük meghackelni pl a tokeneket, hogy több dupla tankjuk legyen, meg kártyák, verdák, stb, de akkor rosszul gondoltam.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#839) quailstorm válasza Cobalt14 (#838) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ez nem csalóklán :U
vietnámiak csinálnak ilyet, de egyik ELITE sem cheatengine szakértő, meg azért a GL se rajong az ilyesmiért elhiheted

(#840) Cobalt14 válasza quailstorm (#839) üzenetére


Cobalt14
tag

Ezért kérdeztem, mert fogalmam se volt (illetve jelenleg sincs sok :) ), hogy pontosan mit is jelent egy ilyen tagság. :) Csak azért gondoltam erre, mert számomra elég hihetetlen volt, hogy kb mindegyik kupán indulnak és mindenhol dupla nitróval, hogy honnan van ennyi tokenjük, vagy dupla tankjuk, de gondolom nem keveset nyernek.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#841) quailstorm válasza Cobalt14 (#840) üzenetére


quailstorm
nagyúr

egyrészt vesznek, rúpiáért ami sokkal olcsóbb
másrészt vannak trükkök a dupla tankra például
de tokenre nincs és kártyára se, aki tudja használni, azt meg hónapok óta nem tudom kibannoltatni...

(#842) Cobalt14 válasza quailstorm (#841) üzenetére


Cobalt14
tag

A dupla tankos trükk az publikus vagy kevésbé? :) Mondjuk nem hiszem hogy használnám, még a gyorsabb credit szerzésre se ugrottam rá, inkább összeautóztam a K1 árát. :) Még 2 milla kéne a tuninghoz, aztán jöhet a többi.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#843) quailstorm válasza Cobalt14 (#842) üzenetére


quailstorm
nagyúr

kossza rájött

én meg nem árulom el, nehogy foltozzák a rést
droidon így is bekeményítettek, rá is ment 2 ET...

(#844) kossza válasza quailstorm (#843) üzenetére


kossza
tag

Droidon azt már javították az előző frissítéssel, vagy nálad még most is működik.

Have a Nice Day

(#845) quailstorm válasza kossza (#844) üzenetére


quailstorm
nagyúr

;] ;] ;]
mondtam, hogy trükkösebb lett

(#846) kossza válasza quailstorm (#845) üzenetére


kossza
tag

Ezt jó tudni, majd újra próbálkozok vele.

Have a Nice Day

(#847) robagent válasza quailstorm (#845) üzenetére


robagent
aktív tag

Üdv! Szerinted megvegyem az f50-t vagy érdemesebb várni újabb autóra. A biome max pro-n van már. Olvastam h a köv. frissítéssel több autó jön megint

[ Szerkesztve ]

(#848) quailstorm válasza robagent (#847) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jelenleg az F50 a király. Szóval ahogy gondolod. Még mid-techet nem használtam el rá, de így is nagyon gyors.

(#849) robagent válasza quailstorm (#848) üzenetére


robagent
aktív tag

Köszi. A mid tech miatt töprengek rajta. Mire max pro lenne nálam arra lehet h itt az új a jobb. Biome-t szeretem de az fordulási bug nem kéne. Az új autókról meg annyit tudok h lesznek :) de h mikor és hova lesznek pozícionálva arról semmit. Lesz bmw m3 dtm meg ilyenek. Na még gondolkozom rajta. Jó gépnek tűnik az f50...
De most max tuninggal elfogyna az összes creditem

(#850) quailstorm válasza robagent (#849) üzenetére


quailstorm
nagyúr

F50 is rohadt jól kanyarodik, és nem bugos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.