Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) robagent


robagent
aktív tag

Ma fogta magát A8 játék a telómon és méltóztatott elindulni :)
Remélem h nem a most következő frissítésig lesz ez így

(#3002) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ugye sehogy nem lehet vissza rakni az előző verziót? Anélkűl, hogy az arcomna vágná az updatet?

(#3003) robagent válasza robagent (#3001) üzenetére


robagent
aktív tag

Megjött Windowsra a frissítés, és működik (telón is) :)

[ Szerkesztve ]

(#3004) quailstorm válasza SoldierL (#3002) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Onnantól, hogy a cloud mentés konvertálva van az újra és nincs régi verziós mentésed belépve sehol a földön, már nem.

(#3005) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ma, hogy beindult droidon és winen is az új multi, mozdulni sem lehet Vér Istvánoktól :W
Bármilyen kategóriában kizárólag ötcsillagos agresszorok vágtatnak. Letoltam 15 kört mindkét platfrmon és a kezdeti rangom vagy nem emelkedett, vagy csökkent. Az elég szép :O :C
Asszem akkor várok kicsit, míg midenki elveri a ticketjeit...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3006) Tompika777 válasza RetepNyaraB (#3000) üzenetére


Tompika777
senior tag

Lehet azóta már rájöttél a McLaren warm-up-nál,de ha esetleg nem,akkor szólok,hogy a nitró-t kell "pötyögtetni" a fordulatszám tartományban tartáshoz

(#3007) RetepNyaraB válasza Tompika777 (#3006) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Bármelyik gombot nyomtam, it sucks. Atmentem rajta tokenből :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3008) quailstorm válasza RetepNyaraB (#3007) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Héctornak is másik emulátor kellett...

(#3009) SoldierL


SoldierL
senior tag

A gameguardian sajnos halott ennél a verziónál.

(#3010) vasur


vasur
tag

Sziasztok!
Minden kedves Asphalt rajongó fórum társamnak
Áldott, Békés és Szeretetteljes Karácsonyt kívánok!
Más vallásúaknak meg ez idő alatt legyenek boldog, szép napjaik!

(#3011) RetepNyaraB válasza vasur (#3010) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Idén hanuka és a karácsonyi időszak gyakorlatilag egybe esik. Ramadan időpontja még további egyeztetést igényel :)

Bolikarit!

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3012) vasur válasza RetepNyaraB (#3011) üzenetére


vasur
tag

:)
Hindu, Jehova, Buddhista, stb. azzal mi van?? :)

Ma videót vagy 10et bírtam nézni, ebből vagy ötöt mp tikettre használtam.
Ez most normális a ünnepek véget, vagy bug és várható cb esetleg ??

(#3013) robagent válasza vasur (#3012) üzenetére


robagent
aktív tag

Nekem videót nem ad vagy nem indul el, hanem kilép a játék.

(#3014) robagent


robagent
aktív tag

Boldog Karácsonyt Minden Földlakónak!

(#3015) vasur válasza robagent (#3013) üzenetére


vasur
tag

Akkor a te videóidat is nekem adta! :) :K
Mondjuk nekem ilyen téren mákom van, mikor lezárták a multit és csak free volt én még 2x kaptam pontot!!
(Zárás után 2 nappal, van képem róla)
Most, hogy lehet büntetlenül freen multizni, a régről elmaradt
Trion multinkat megejthetnénk !!?? :C

[ Szerkesztve ]

(#3016) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Én onlány vagyok winen. @mersant70

Épp most alázott meg mindenkit egy 1808-as Mosler land shark. Tizenegynéhány másodpercet vert az 1746-os trionomra és kb ötöt a maxos bmw hommage-ra. Elég veszélyes autónak néz ki; kár, hogy nekem sose lesz olyan.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3017) quailstorm válasza RetepNyaraB (#3016) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát, Elite car. Szóval 5 menet multi 3 óra várakozás. Amúgy credites autó szóval miért ne lenne?

Boldog Karácsonyt mindenkinek.

(#3018) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3017) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Oh, nem néztem meg. :B
Ennek örülök, ha elit, ha nem.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3019) robagent válasza vasur (#3015) üzenetére


robagent
aktív tag

Örömmel multizok majd megint veled, majd pontosítunk h mikor :)
Mi a véleményetek az új autókról ?
AM Vulcan vagy a merci? Úgy érzem h kell nekem a Vulcan,komoly cuccnak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#3020) hweer


hweer
csendes újonc

Mindenkinek kellemes ünnepeket🎄

[ Szerkesztve ]

(#3021) SoldierL


SoldierL
senior tag

Boldog békés karácsonyt kívánok!

(#3022) vasur


vasur
tag

RetepNyaraB: Én este kerestelek mert 2-ig fent voltam de nem láttalak!
Ezt a nevet kellet nézni "@mersant70"??

robagent: Írd majd meg mikor szoktál fent lenni, aztán csak összefutunk!

(#3023) RetepNyaraB válasza vasur (#3022) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kukac nélkül igen :)
Sajna nekiálltam droidon szívni az emulátorral és így a wint elhanyagoltam :/
Most meg itt a karácsony és a lányom; nem nagyon lesz időm a padlógázra újévig...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3024) Tompika777


Tompika777
senior tag

Na,engem felköszöntött a Gameloft faszául...A BMW M2 eventnél egy csomó kupámat törölte,vagy nem tudom mit csinált...Tegnap még a mai egy győzelem hiányzott az autóhoz-mint gondolom szinte mindenkinek-erre ma belépve azt láttam,hogy a kupáimból eltűntek,és csak második meg harmadik helyeket mutat(tehát három helyett egy meg két kupát),így benyeltek vagy tízet...Csak az a furcsa,hogy amiért a dupla creditet adja kiegészítésül,hogy ugye minden nap megcsinálod,és elsőként érsz a célba azt meg teljesítettnek mutatja....Én ezt nem értem,de valami nem kerek,az tuti....Boldog karácsonyt mindenkinek!

(#3025) robagent


robagent
aktív tag

Szerintetek érdemes a maradék FI V8 motorjaim beépíteni a Land Shark-ba? Ér annyit az autó?

(#3026) RetepNyaraB válasza robagent (#3025) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem tudom fejből mire jó még az a motor fajta. Szerintem a land shark maxpro közeli állapotban nagyon jó járgány, gyakorlatilag bármit megverhetsz vele kis szerencsével, cserébe szivattyú az elitség miatt (időhúzós tuning).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3027) robagent


robagent
aktív tag

Nekem egy videót se ad a játék

(#3028) quailstorm válasza robagent (#3027) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Asphalt 8-ban teljesen rendben vannak a videók mind W10 mind 8.1 rendszeren, asztali gépen.

(#3029) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3028) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem se ad, hónapok óta. De pont lesz*rom :/

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3030) robagent válasza quailstorm (#3028) üzenetére


robagent
aktív tag

Hát nekem telón sajnos nem, frissítés óta, de legalább működik megint a játék. Pc-n meg be se kapcsoltam, mióta frissítettem, nem bírtam megszokni azt az irányítást.
Most fogyott el a multi jegyem, azért zavar, igaz néha a kupáknál is jól jönne a refill.
Multiban, amit tokenért lehet venni jegyet, az mennyit ad?

(#3031) RetepNyaraB válasza robagent (#3030) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

asszem kettőt ad, de rég vettem tokenért...
Milyen irányítás? Nekem tényleg nem tűnt fel változás :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3032) robagent válasza RetepNyaraB (#3031) üzenetére


robagent
aktív tag

Kettőt majdnem 150 tokenért ? Az úgy nem kell.
A kezdetektől telón játszok, csak ezelőtt valamiért nem volt jó, nem indult el a játék kb 2 hónapig. Akkor vegetáltam pc-n, és nekem fura volt nagyon az irányítás billentyűzeten

[ Szerkesztve ]

(#3033) RetepNyaraB válasza robagent (#3032) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Pedig a billentyűbe érdemes belejönni; átlag képességű júzer (én) legalább egy másodpercet nyer rövid távú (Dubai) futamokon is. De gyanítom, hogy a droidos top 100 se a telefonját döntögeti :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3034) quailstorm válasza RetepNyaraB (#3033) üzenetére


quailstorm
nagyúr

dehogynem azt döntögeti, a billentyű nem jó módszer... sose volt az

és igen csak kettő ticketet ad 150 tokenért

[link]

(#3035) robagent


robagent
aktív tag

Sztem sokkal precízebb a giroszkóp és a nitro, gyors nitro, fék téma is sokkal használhatóbb telón. Ráadásul "életszerűbb". Valószínűleg nem is kezdtem volna játszani A8-al, ha nincs telón.
Amúgy láttam sok videót, van akinek más irányítás fekszik. Ha jól tudom pld. Quailstorm billentyűzettel megy nagyon komoly köröket

(#3036) RetepNyaraB válasza quailstorm (#3034) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

holy shit. Nekem azért jobban smakkol a billentyű, bár eleinte sokat bénáztam vele.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3037) quailstorm


quailstorm
nagyúr

majd egyszer remélhetőleg felveszem az ujjaim, hogy én hogy csinálom

(#3038) robagent válasza quailstorm (#3037) üzenetére


robagent
aktív tag

Javasolnám a 120 Fps-t a felvételnél, h lassítva ki tudjuk elemezni titkos technikád :)

(#3039) quailstorm válasza robagent (#3038) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nincs mivel, jó esetben veszek 30k-ért kamerát és akkor fullHD 30FPS, rosszabb esetben régi telefon

(#3040) Tompika777 válasza quailstorm (#3028) üzenetére


Tompika777
senior tag

Nos,a videókkal kapcsolatban pc-n azt vettem észre(nem általános érvényű gondolom,de nálam ez van),hogy ha a gépen csak a játék fut,akkor nincs semmi gond,de amint megy mellette egy jó pár ablak böngésző,netán egy másik játék is a háttérben,akkor nem adja meg videónézés után a jutalmakat,vagy ha ilyen állapotban(más progrmok,böngésző a háttérben)indítom el az Asphalt8-at,akkor fel sem ajánl videó megtekintést,és jutalmat.Régi gépem van(C2Duo,4gb ram),gondolom a ramot kevesli,bár furcsa,hogy a program szelektál,de ami érdekes,hogy régebben nem volt ilyen probléma,csak az utolsó nagy frissítés óta.Hátha segítettem ezzel valakinek.

(#3041) quailstorm válasza Tompika777 (#3040) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Érdekes hiba, az biztos hogy egy metros app hamarabb áldozatul esik a ramhiánynak mint más. Én alapból ki szoktam lőni ami nem kell, mert a sima felvételhez elengethetetlen.

(#3042) robagent


robagent
aktív tag

Szólhattatok volna h a free multiból ha kilépek futam közben ,akkor levon 10 pontot. Így vesztettem ma 30-at, mire feltűnt h mi történik

(#3043) quailstorm válasza robagent (#3042) üzenetére


quailstorm
nagyúr

az mindig így volt

(#3044) robagent válasza quailstorm (#3043) üzenetére


robagent
aktív tag

Hát most megjegyeztem. Azt hittem a free az free :)
Egyre távolodok a 2000 ponttól. Jó lett volna összehozni a hétvégén

[ Szerkesztve ]

(#3045) quailstorm


quailstorm
nagyúr

naponta

első kilépés -2
második -7
harmadiktól -10

vonatkozik netmegszakadásra is

(#3046) robagent válasza quailstorm (#3045) üzenetére


robagent
aktív tag

Köszi az infót. Pontokért hajtva azért néha jobb kilépni, ha elbénázom, napi egyszer ,max 2x

(#3047) robagent válasza quailstorm (#3045) üzenetére


robagent
aktív tag

Kb. 10 napja, miután egy darabig nem multiztam, levont a játék, ha jól emlékszem, 25 pontot, mert inaktív voltam multiban. Ezt mennyi idő után csinálja?

(#3048) quailstorm válasza robagent (#3047) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2 hét inaktivitás. Olyankor el is távolít a nemzetközi listáról, és addig nem látszol, amíg nem mész újra.

(#3049) robagent válasza quailstorm (#3048) üzenetére


robagent
aktív tag

Akkor jó. Végül meglett a tervezett pont, még két nap meg egy kicsi kell h megkapjam érte a nyereményt, addig nem kockáztatok.
Neked meg gratula a multi miatt, nagyon jól állsz. A következő szakaszban gondolom neked így "ingyen" meglesz a Vulcan.
Én jobb híján majd megveszem

[ Szerkesztve ]

(#3050) quailstorm válasza robagent (#3049) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak mázlim volt, egy délután műve az egész, épp ráértek a haverok és megcsináltuk. 5 óra hossza és ennyi.

inkább ezért gratulálj

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.