Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Én még mindig ezt tolom WP-on. :P

A.

(#602) quailstorm


quailstorm
nagyúr

jövő héten frissül a cikk a téli update-tel, jó tudom csúsztam laza 2 hónapot, de nem volt kedvem meg időm se
meg sztem nem is fogják olvasni nagyon

az meg beszarás, hogy elköltöttem 2 ezer Ft-nyi tokent, és egy darab C-class upgradet nem kaptam :(((

(#603) w333 válasza quailstorm (#602) üzenetére


w333
félisten

az meg beszarás, hogy elköltöttem 2 ezer Ft-nyi tokent, és egy darab C-class upgradet nem kaptam

Hát az nagyon durva ... :(

Különben igazad volt, a játék ott tesz keresztbe ahol csak tud ... imádom amikor nem akar a kanyarba driftelni, megyek full egyenesen majd valamitől elkanyarodik és neki a falnak, multiban rendszeresen nekem Sesto Elemento 1600 -s és ilyen 1688 játékosokkal rak össze, 99% -ban mindig én vagyok a leggyengébb, tényleg nagyon ritka hogy tőlem gyengébb ellenfelekkel versenyzek :U

Különben már 940 csillagnál tartok és 41 Level ! :))

Mai Eventet kénytelen leszek az Aston Martin -al lejátszani, nincs Ferrari -m :(

A 12 kupát pedig most nem fogom kihagyni ... :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#604) w333 válasza w333 (#603) üzenetére


w333
félisten

Hatalmas kérdés ... :R

Ezek az "Engine Card" -ok mire jók ? (i4, V6, V8 stb. kártyák) :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#605) quailstorm válasza w333 (#604) üzenetére


quailstorm
nagyúr

alsós autóknál a pro tuning végére, S classnál meg sokszor egyből kellenek

kiforgatni meg az útpadka, járdaszegély, felfestés is tud, vannak autók amik erre nagyon érzékenyek
a drift helyett fékez effektet meg rohadtul utálom, unfairséget is
csak igazából ezzel engem nem ösztönöznek hogy vegyek valamit, mert zsákbamacskát veszek
ha lehetne konkrétan olyan tuningot venni, ami kell, akkor még OK lenne, de így :F

[ Szerkesztve ]

(#606) w333 válasza quailstorm (#605) üzenetére


w333
félisten

Ezt nem tudtam köszi ... akkor nem adom el a kártyákat :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#607) robagent válasza quailstorm (#602) üzenetére


robagent
aktív tag

Üdv! Update mindig jó ha van, sztem viszonylag sokakat érdekel elemzésed folytatása, eddig is jókat írtál. Én majdnem anyira várom mint K1-hez a V8-t meg a légkulcsokat :)
Kérdés: Tud egymás ellen játszani 2 vagy több barát online? Wp 8.1

[ Szerkesztve ]

(#608) robagent


robagent
aktív tag

Örömmel vennék fel új asphalt8 barátokat a játékba, Facebook elérhetőség privátba

(#609) quailstorm válasza robagent (#607) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem tudok róla, vagy random összerak, vagy local wifi, ezek a lehetőségek vannak

(#610) robagent


robagent
aktív tag

Dátum előre állításából milyen problémám lehet ? Biztos h csinálják páran a játékban. Büntethet miatta a gameloft?

(#611) quailstorm válasza robagent (#610) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nekem nem ment, sok hasznod a szerveridő miatt nem lesz, max látsz későbbi kupát, de már Fabien szólt és tesznek róla
Fabien egy Gameloft alkalmazott

[ Szerkesztve ]

(#612) robagent válasza quailstorm (#611) üzenetére


robagent
aktív tag

Köszi. Valami ilyesmire gondoltam én is. Néha láttam a Facebook csoportban h páran meg tudták mutatni a következő kupát. Maradjunk a jelenben :)

(#613) quailstorm válasza robagent (#612) üzenetére


quailstorm
nagyúr

őket fogják seggbe rúgni, de minimum a leehetőséget megszűntetni

(#614) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Na gyerekek, én ezt a mai kupát feladom. Bevallom nem vezettem jól, nagyon sok futamot elrontottam, de most a végére belehúztam. Na de mi ez? 2600 pontnál 7 helyezett közül az elsőért alig kapok 10-nél több pontot? Haggyámá...
Maradt még 57 double tankom, nem éri meg ez nekem.

Róbert kicsit előttem van, de ő ahogy elnézem már ráhagyta.

(#615) w333 válasza quailstorm (#614) üzenetére


w333
félisten

+1 kb. 2200 pontig nekem is jól adta ... 120-150 pont de már 2500 pont fölött már alig ad pontot 10-20 max. nem éri meg kicsit lehúzásnak tartom :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#616) robagent válasza quailstorm (#614) üzenetére


robagent
aktív tag

Egyetértek. Nekiállni is kár volt . A vége fele ezek a hatalmas pontok. Nem így kellett volna, megérdemeltük volna a 4 tankot.
De ezek mikropontok a végén.... Nem erre gondoltam amikor reggel nekiálltam elcseszni a pihinapom

(#617) robagent


robagent
aktív tag

Most volt Tokyo kupa. Első 250 kapott 2x4 kártyát. Hajnalban ébredvén megnéztem és felvettem a nyereményt.
244. lettem :)
Most, 1 órával később 255. vagyok, pedig már lezárult a futam. Ez hogy lehet? Nemrég írtam időállításról. Amikor kérdeztem, előtte próbáltam, automatikus idő kikapcs , idő előre 1 nap. Működött, mutatta de nem csináltam semmit, vissza minden, nem szeretek csalni.
Nem lehet h fordítva is működik? Idő vissza és még tudsz játszani?

(#618) quailstorm válasza robagent (#617) üzenetére


quailstorm
nagyúr

mint mondtam, szerveridő van, GMT-hez, és mindenhol ugyanannyi a vége, de próbáld ki (nekem nem sikerült)
ismert probléma, elvileg fiókklónozással kerülnek be, faszinak megvan az eredmény, csinál még 3 másolatot róla, és azok neve is megjelenik

[ Szerkesztve ]

(#619) robagent válasza quailstorm (#618) üzenetére


robagent
aktív tag

köszi, de értettem elsőre is szerveridőt, csak azon elmélkedtem h kerülhetek hátrébb 10 helyet reggel 4 től 5 ig, miközben rég vége a futamnak. Időt meg én biztos nem fogok állítgatni

(#620) hülyegyerek válasza quailstorm (#614) üzenetére


hülyegyerek
addikt

2300 pontnál adtam fel. Nem ér annyit az egész, hogy egész nap rá legyek nőve a monitorra.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#621) robagent válasza quailstorm (#614) üzenetére


robagent
aktív tag

Az Alpok adjon neked sok token-t ! :)
Első helyért mennyi pontot ad szeretett játékunk 3400 pont környékén?

[ Szerkesztve ]

(#622) quailstorm válasza robagent (#621) üzenetére


quailstorm
nagyúr

100+
130-150

Remélem ez bejön :DDD De ha a végén itt is belassul, akkor nagy gennypofák dolgoznak a Gameloftnál.

(#623) w333 válasza quailstorm (#622) üzenetére


w333
félisten

Behaltak az Eventek ... "Error syncronization" :DDD

De legalább minden újraindítás indítás után teli van a benzin ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#624) quailstorm válasza w333 (#623) üzenetére


quailstorm
nagyúr

na ne bassz, én még nem mentem normális időt a ferkával :W

(#625) vaakuum


vaakuum
addikt

win 8.1 alatt ez a játék hová menti magát? A nyomorult csempés oldalon ott van az indító csempe, de keresővel is csak az indítási lehetőséget találja meg, meg hogy akarom-e rögzíteni vagy törölni a kezdőképernyőről. Az exe viszont kellene, hogy gamepadban be tudjam állítani hozzá a profilt.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#626) quailstorm válasza vaakuum (#625) üzenetére


quailstorm
nagyúr

c:\Program Files\WindowsApps\GAMELOFTSA.Asphalt8Airborne_1.7.0.11_x86__0pp20fcewvvtj\

(#627) vaakuum


vaakuum
addikt

kös :R zönöm

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#628) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Új oldalt adtam hozzá a cikkhez. Végül is nem hazudtam, 20 perccel a hét vége előtt kész, igaz ezért újságírói díj nem jár, egy fos, de legalább van.
Nézzétek el, súlyos beteg vagyok, nem értem rá a héten.

[ Szerkesztve ]

(#629) hülyegyerek válasza quailstorm (#628) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ez is jó írás lett. :R

Más : megint küszködök, sehogy sem sikerül 1:15:53 alá mennem Barcelonában... a te 14:5-öd azért sokkal jobban jobban néz ki.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#630) quailstorm válasza hülyegyerek (#629) üzenetére


quailstorm
nagyúr

annyikat tudok futni ja, de a 1:4xx azóta se jött össze
droidon nehezebb, de ott is meg van már a top 100
a trükköt nem tudom, videó fenn van a tecsőn, meg másoké is

most inkább a Monaco zavar, tuningoltam a Mercit és nem tudok vele javítani :W

(#631) Blackmirror válasza quailstorm (#630) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Mindjárt telepítem a játékot 635re. Kidögleszti? ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#632) quailstorm válasza Blackmirror (#631) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem hiszem, de nem lesz szép

(#633) w333 válasza quailstorm (#630) üzenetére


w333
félisten

Milyen autóval próbálkoztok és hogyan ? hátha jobb időt futok ... :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#634) quailstorm válasza w333 (#633) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Renault DeZir MAXPRO. 2 booster.

[ Szerkesztve ]

(#635) w333 válasza quailstorm (#634) üzenetére


w333
félisten

Jah ... hát az nincs meg (Mito -al megpróbálom), vagyis Laptopon igen de asztali gépen még nincs, ahhoz képest hogy kb. 3 napja kezdtem és már van 671 csillag és 24 autó, de végre feltuningoltam max-ra a Mclaren spidert így (Alps) 1 percenként van 4700 pénz, most fogfok venni valamit az "S" szériából :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#636) quailstorm válasza w333 (#635) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miért nem szinkronizálod a fiókokat?

(#637) hülyegyerek válasza w333 (#633) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szintén Dezir + boosterek.
Mentem egyet duplatankkal is, de igazából semmi értelme ezen a pályán, nem lett jobb időm tőle.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#638) w333 válasza quailstorm (#636) üzenetére


w333
félisten

Hogyan ... a 2 fiókot egybe ? :B

Mert ugye az egyik gyereknek a Face + MS fiók, a másik meg a sajátom ! :DD

Különben ha választunk 2 egyforma erősségű autót akkor 99% hogy multiplayerben összerak minket, szóval nagyon király (főleg mikor felborítom) :DDD

(#639) hülyegyerek

Jaj nem kell, 2 külön fiók jó nekünk, főleg a multi miatt, de különben is még 2-3 nap és ugyan ott vagyok mint a másik fiók :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#639) hülyegyerek válasza w333 (#638) üzenetére


hülyegyerek
addikt

laptopon is meg pc-n is belépsz a facebookoddal, akkor fel fogja ajánlani, hogy használd a felhős mentésedet

(#630) quailstorm: annyira nem aggódok az időm, a top 250 így is meglesz. Nemsokára összejön a Hussarya-ra a token, erősen gondolkodok, hogy megvegyem e. A 9ff-re kb. egy évet várhatnék még ilyen nyeremények mellett...

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#640) quailstorm válasza hülyegyerek (#639) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hussarya jó cucc, de Biome ellen csak fullPRO állapotban ér valamit. Akkor viszont megveri.
Én elvertem az összes tokent mindig kártyára :(

(#641) w333 válasza quailstorm (#640) üzenetére


w333
félisten

Most azon gondolkodom ... hogy jó nekem a Sesto Elemento vagy inkább elsőként gyűjtsek a MClaren P1 -re ? illetve az S szériából a sima Agera -t vagy inkább a W motorsport vegyem meg ? esetleg valami mást ? jó lenne egy 50% kedvezmény mert a Tuatara az álom :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#642) quailstorm válasza w333 (#641) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Agera fos, Tuatara fos.
Lykan OK, inkább a K1-re kell hajtani.
Sesto és P1 is egy élmény vezetésben, de ugye az A teteje az meg a Savage.

(#643) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Nakérem, droidon már megnéztem az új frissítést. Vannak Ferrarik, az első kupás az egy kalap fos irányíthatatlan szar. Hihetetlen drága és teljesen fantáziátlan lett a matricázás. Meg befoltozták a Sector 8 bugokat.
Windowsra még nincs, de én annyira nem is ugrálok érte.

(#644) hülyegyerek válasza quailstorm (#643) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akármilyen drága is, azért remélem, hogy nekünk is lesz kupánk hozzá. A matricázás meg abszolút hidegen hagy.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#645) Blackmirror válasza quailstorm (#643) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én miért nem láttam a ferkát? :O

iPhone X@R, iPad Pro

(#646) quailstorm válasza hülyegyerek (#644) üzenetére


quailstorm
nagyúr

eltolva, de tuti lesz, máskor is úgy volt
akkor van szopás, ha megint több hetet késik a PC a WindowsPhone-hoz képest, akkor tényleg kimaradunk

(#647) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Kiírták a facebookra, hogy mostantól minden autót meg lehet venni tokennel, vagy credittel. Kíváncsi leszek az áraikra, de ha a boosterekből indulunk ki, akkor azok is dupla annyiba fognak kerülni.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#648) quailstorm válasza hülyegyerek (#647) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem fogsz venni tokenért autót, legszarabb is 2000 körül van
vagy lemaradsz a kupákon, ja akkor meg nem lesz tokened :U
deziren kívül én csak dobozokat vettem eddig

[ Szerkesztve ]

(#649) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Na gyerekek, lehet olvasni a nevem Windows World Series top100-ban újra. 89. hely jelenleg.
Ma jó napom volt multiban, minden meccset nyertem. Egyszer voltam második helyzetben fullpro dezir előttem. Ugrottam Londonban az első ugratón. Ő meg nem, azt a rajtnál kiütött. De eleve zárkóztam rá, aztán a cél előtt a folyóátugrás után valamit hibázott és falnak ment. Így odaadta az elsőséget. Bár miatta sokat nem vesztettem volna, 2000+ pontos volt, szerintem -2 lett volna. Így +2 lett.

Amúgy rengetegen kilépnek ha meglátnak. Fethullah Murat Türk, aki a negyedik World Seriesben, WhiteLine klántagok, meg más jó játékosok, akik olvashatják a nevem. Már a lobbynál, mikor rakja össze a játékosokat, lépnek kifele.

Monacoban meg laza 37-ik hely.

[ Szerkesztve ]

(#650) robagent válasza quailstorm (#649) üzenetére


robagent
aktív tag

Remek eredmények, minden elismerésem. Ezt az elemzés folytatásáról is elmondhatom :)
Már csak a játék wp 8.1 frissítését kellene összehoznod :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.