Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) CJ4567


CJ4567
veterán

Lumia 520-on AMG Final CUP 1:18 elsőre, ezen nem valami egyszerű nitrot szerezni mert semmi tereptárgy vagy forgalom nincs.

No Sana No Life

(#302) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.
Hogyan lehetséges a következő:

A haveromnak eladtam a nexus 5 telefonomat, de előtte teljes factory resetet adtam.
Több ízben is resetelve volt, ezt most nem részletezem mert hosszú sztori, a lényeg, hogy az 5.0 android helyes ráhegesztése miatt jó párszor flashelnem és mindent gyalulni kellett.

Na és most kb két hét után letöltötte ezt a játékot, hogy kipróbálja, erre Level 85 -ön van, és több mint 5 milla pénze van... tudta hogy aszfaltozok, ezért megkérdezte, hogy nem-e ezek a paramétereim véletlen.. :F
Hát le voltam döbbenve, ez most hogy a fenébe? Még a nevemet is kiírja..
Azt mondta, hogy az alkalmazásokban adatok törlése után az appban megint felkínálta a cloud -ot, mint lehetséges szinkronizálást :Y
De ezt most akkor hogy a fenébe?

Hogy adjam így el legközelebb a telefonomat nagy valószínűség szerint egy vadidegennek? :F

(#303) fery02 válasza DeathAdder (#302) üzenetére


fery02
addikt

Hard Reset (legalábbis G2-n ez a neve a legalaposabb gyalunak) megoldással történtek a reset-ek ugye?
Meg gondolom véletlenül sem lett utána újra megadva a te google fiókod a telefonnal (ez hülye kérdés tudom, csak most én is értetlenkedek, mert elképesztőnek hangzik az egész tényleg.

(#304) CJ4567 válasza DeathAdder (#302) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez olyan hogy én mindent leformáztam az Xperia P-n, és nemegy játék mentése megmaradt :F
Teljesen másik Google Fiókkal.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#305) fery02 válasza CJ4567 (#304) üzenetére


fery02
addikt

Az a "mindent leformáztam" azért többféleképp megoldható. Bár egyik megoldásnak sem kéne olyan fájlokat meghagynia. :F
Legmegbízhatóbb a fizikai gombos reset. Boot-oláskor megfelelő kombinációval recoverybe be, majd ott factory/hard reset.

(#306) CJ4567 válasza fery02 (#305) üzenetére


CJ4567
veterán

Úgy csináltam hogy CWM-ben Wipe Data/Factory Reset, és belső tárhelyet is megformáztam.

No Sana No Life

(#307) fery02 válasza CJ4567 (#306) üzenetére


fery02
addikt

Akkor ez már túlmegy rajtam.
Ilyenkor érdemes lehet az adott játék szupportjával felvenni a kapcsolatot.

(#308) DeathAdder válasza fery02 (#303) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gyári factory imaget flashelek az akkor ugye full gyalul mindent, na ez van most rajta.
Na de előtte bohóckodtam kicsit más romokkal is, szóval volt ott wipe data factory reset, sőt custom recovery alól (TWRP) format data, az vált be eddig a legjobban..

Érthetetlenül állok én is a dolog előtt, ennyire noob azért nem vagyok :N

(#309) quailstorm válasza CJ4567 (#301) üzenetére


quailstorm
nagyúr

röstellem, mert nem megy a map de ez a köröm
hetedik lennék ezzel a körrel a divíziómban, de mivel a jobbat, amit nem vettem, azt számítja, ezért 6.

Droidon bluestacks emulátorral, rohadt nagy input és egyéb lag mellett csak 12. helyre futotta.

Ez a letörletlen játékmentés meg naggyon durva hiba, amit mondtok.

[ Szerkesztve ]

(#310) CJ4567 válasza quailstorm (#309) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor ezért tudtam sokkal jobban játszani W8.1-en mint BS-en.

Miért szenvedsz BS-sel ha ott a 8.1?

No Sana No Life

(#311) quailstorm válasza CJ4567 (#310) üzenetére


quailstorm
nagyúr

jó kérdés
mert ennél is csak rosszabb meg nehezebb lesz, mire droid telóhoz jutok már az alap cuccok is végtelenbe kerülnek majd...

[ Szerkesztve ]

(#312) CJ4567


CJ4567
veterán

Bluestacksban már fekete minden, egyre jobb a játék...

No Sana No Life

(#313) quailstorm válasza CJ4567 (#312) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Oszt aztán azt hogy?
Bluestacks 0.9.2 az utolsó normális amúgy, afölöttiben nem megy a high graphics.

(#314) CJ4567 válasza quailstorm (#313) üzenetére


CJ4567
veterán

Very Lowon is olyan, a menü max lowig látszódik, de utána már nem, jah és ha játékból lépek menübe fekete a menü, mediumtól meg már sakktábla az egész.

No Sana No Life

(#315) quailstorm válasza CJ4567 (#314) üzenetére


quailstorm
nagyúr

akkor rakj fel egy normális bluestackset

(#316) CJ4567 válasza quailstorm (#315) üzenetére


CJ4567
veterán

0.9.2-t hol találom, és milyen Android verziót futtat?

No Sana No Life

(#317) quailstorm válasza CJ4567 (#316) üzenetére


quailstorm
nagyúr

4.4.2
különböző warezoldalakon, én még nem raktam fel
például itt

(#318) vaakuum


vaakuum
addikt

win 8.1 alatt ezt a játékot lehet gamepaddal játszani? Csak mert a gyerek egy logi 310-et kap karácsonyra, és a nyakam rá, hogy először ezen akarja kipróbálni, és érdekelne, mire számítsak? Mennek az analóg karok rendesen, analóg módban, vagy driverből kell bindelni rá gombokat, és nem lesz soha analóg az irányítás?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#319) quailstorm válasza vaakuum (#318) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Veszel Xbox kontrollert, vagy semmi. Esetleg PS4 kontroller Xbox emulációval. PS3 emulációval nem jó, kifagy tőle.

(#320) CandySR


CandySR
tag

Ez mitől lehet? Elsőre megy a játék, de ha később újra indítom, ezt látom.
Ha a beállításokban törlöm az app adatait, újra működik, de kezdhetek mindent elölről. (ONDA V989)

[ Szerkesztve ]

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#321) quailstorm válasza CandySR (#320) üzenetére


quailstorm
nagyúr

magnificent
google+ vagy facebook fiókkal tud ám syncelni

Alacsony grafikán is ezt csinálja? Low vagy very low? Bluestacksot láttam így megbuzulni. Amúgy sokat nem tudsz tenni, nem céleszköz. Esetleg a gyári ROMot tudod cserélni, vagy a GLTools segíthet.

Ja, és rossz világ van arra, aki még csak most kezdi.

(#322) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Segítsetek megmagyarázni, mert én már a földhöz verem a telefont idegességemben.

Nem vagyok egy kezdő játékos, de a nagyon gyors osztályban szereplő autókat eddig hanyagoltam mert annyira értelmetlenül gyorsak már, hogy irányítani se lehet őket szinte, egyáltalán nem élveztem azokat a versenyeket.
Szóval elvoltam a D kategóriában 370z -vel. Mondjuk úgy hogy multiban 10 meccsből ha egyet nem nyertem meg az már ritka volt, annyira ment, minden pályát fújok, és minden fintát ismerek amit tudni kell az összes pályán, és ez többször be is bizonyosodott már, bárkivel szemben akivel egy autónyi előnyöm is volt és végig zavart (ergó nyomás alá helyezett) egy sem tudott elkerülni. Az Event-eken is a legjobbakkal versenyzek, szinte csak olyanok végeznek előttem akik mindhárom tuning kitet megveszik a verseny előtt, értelemszerűen azok ellen nem lehet mit csinálni.

Kissé meguntam már az állandó nyerést multiban, ritkán akadt méltó kihívóm, ezért váltottam B kategóriába, ahol megvettem a nissan gt-r -t.
Hát mit mondjak, annyira felidegesített pár verseny, hogy hangosan káromkodtam már úgy kiakasztott :DDD

Mint mondtam nem vagyok kezdő, nyár óta játszom, és elég jól megy, de itt?
Hát többszáz méteres előnyöm van, tehát azt sem mondhatom, hogy nyomás alá helyeztek, de látom a kis térképen, hogy folyamatosan közelítenek rám, miközben én nem hibázom és a legrövidebb útvonalakon haladok, ahol kell ott flat spin is van, de semmit nem birok, utolérnek és vagy kiütnek vagy elhagynak, a verseny végén pedig egyikőjüknél sem mutat semmilyen extra tuningot, tehát papíron egyenrangúak vagyunk.

Kérdés, hogy ez most hogya fenébe lehetséges? Hogy lehetek én is olyan mint ezek? :F

[ Szerkesztve ]

(#323) quailstorm válasza DeathAdder (#322) üzenetére


quailstorm
nagyúr

b-kat rohadtul nem fair
ne menjél ott, én se megyek
főleg úgy hogy a Biome B-katos, azellen lehetetlen...
De igazából az egész nagyon rossz ha jó a statod és profi vagy. Besorsol 100-150 szinttel jobb autókkal. Mustang Cobrával már mehetsz az S classosok ellen, Sesto Elementohoz meg berakja a Hennessey-t meg a K1-et.

A jó értékelésűek mind D-classban nyomják szinte.

(#324) DeathAdder válasza quailstorm (#323) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem is elég jók az értékeim a D-classból, de már unom ezért szeretnék váltani, csak fair ellenfelek ellen ha lehet :K

"Mustang Cobrával már mehetsz az S classosok ellen"

Az a shelby 500-as a B kategóriából? S -ben nekem semmilyen mustang nincs.
Melyik járgánnyal érdemes még menni nagyobb kategóriában, ha érdemes egyáltalán csalás nélkül? :) 8.5 millám van, de nem tudom melyiket vegyem :DD

[ Szerkesztve ]

(#325) quailstorm válasza DeathAdder (#324) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jó tökmindegy rég volt. Van rajta kobra, de amúgy az, a Shelby :DDD

Jól vezethető a 599xx, az FXX, de ezek rég voltak menők. Sesto Elemento, McP1, Savage-ból a jobb, azok inkább menők. K1-el alig találsz lobbyt.

(#326) DeathAdder válasza quailstorm (#325) üzenetére


DeathAdder
veterán

De mér jó nekem, ha Shelby mellé bedobják az S klasszosokat? :DDD
K1-el mit alig találok?

Sesto Elemento-n gondolkozom, lehet jobb sorsolásokat kapok vele akkor mint a b-klassban?
Fogalmam nincs most milyen járgánnyal menjek..
Gondolom ha a one1 -et megvenném, akkor nem sok ellenfelem lenne :D

(#327) fery02 válasza DeathAdder (#326) üzenetére


fery02
addikt

Én felsőbb katergóriából a Sesto Elemento-val és a Ferrari F430-al multiztam nagyon sokat anno és csak az esetek kis részében volt velük ellenfelem.

Az is igaz, hogy azok az idők már rég voltak, mostanra már jöttek ilyen-olyan plusz boost-erek, amikkel már nem tudom mennyire lehet érvényesülni, az azokat eléggé kihasználó ellenfelek ellen.

(#328) DeathAdder válasza fery02 (#327) üzenetére


DeathAdder
veterán

Máhh sz@r az egész, csak hogy illusztráljam pár meccs alatt 1777-ről 1600-ra estem vissza, ha nyerek 1 pontot kapok, ha 4. vagyok akkor ilyen -15 pont :(((
Ha hátulról indulok, szinte esélytelen felverekedni magam az 1. helyre, ha elöl indulok akkor már a startnál úgy belém szállnak hátulról, hogy összetörök.. fogalmam nincs hogy lehet itt megmaradni, de nekem ez ma egyáltalán nem ment :(

(#329) fery02 válasza DeathAdder (#328) üzenetére


fery02
addikt

Kövesd az én példámat!
Töröld le az egészet! :D

(#330) DeathAdder válasza fery02 (#329) üzenetére


DeathAdder
veterán

:DDD

Amúgy lehet úgy PC-n játszani, hogy nincs meg az os eredetiben?

Telón én ezekkel a 350+ km/h -s autókkal már nagyon nehezen tudok irányítani :(

(#331) fery02 válasza DeathAdder (#330) üzenetére


fery02
addikt

OS eredetiségtől független gondolom.
Nincs tapasztalatom am PC-n ezzel a játékkal kapcsolatban, Android-on játszottam mindig is.

Meg ha már PC, akkor képbe jönnek ennél sokkal játszásra érdemesebb autós játékok is. :)

(#332) CandySR válasza quailstorm (#321) üzenetére


CandySR
tag

Köszi! A grafika buherálás segített :R

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#333) quailstorm válasza DeathAdder (#328) üzenetére


quailstorm
nagyúr

1. infinite nitro starter
2. infinite tuning kit
3. sok double tank
4. infinite credits
5. skill
6. luck
7. az anyádé állsz már megint fejre!

egyébként szerintem se sok értelme van már
1950 pont felett vagyok valahol amúgy

K1-nél nekem nem ad be szobát, mintha nem játszana senki

(#334) DeathAdder válasza quailstorm (#333) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja én ezeket a cuccokat sosem veszem meg, D-ben is mindig szitkozódtam ha ilyen ellenfelet fogtam ki (ellenük esély nincs), tuning kit -et csak akkor veszek ha Event-et játszok és a legjobb időre gyúrok, illetve van már sok ingyenes nitro starterem is (zsinórban 7 dobogó után ugye jár egy)

Biome -vel érdemes menni?

Nézem a videóidat, hogy ilyen direkt az irányításod, mik a beállításaid? Enyém nem ennyire direkt, látom mennyire stabilan haladsz, én meg úgy colozom mindig, hogy ilyen 400kmh -vel rá tudjak menni egy ugratóra, vagy elkerüljem és az sem mindig sikerül :DDD

(#335) quailstorm válasza DeathAdder (#334) üzenetére


quailstorm
nagyúr

billentyűzet :DDD
nincs ebben semmi speciális szerintem
L625 az volt a fura
Biome az kötelező darab, max tuninggal
bár multira nem biztos hogy nyerő, egy Monaco szopás, viszont pontjánál sokkal jobb

[ Szerkesztve ]

(#336) DeathAdder válasza quailstorm (#335) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megvettem Biomet :DDD
Monaco miért szopás? Mondjuk én 2x kicsúsztam az alagút előtti oda-vissza kanyarokban, erre gondoltál te is? :DDD

Amúgy mi volna ha belenyúlnék, és csak a gyorsulását felnyomnám, hogy startnál jobb legyek?
Egyből kapnám az erősebb ellenfeleket akiktől nagy eséllyel kiszopnék?

Annyira utálom, hogy utálok az 1. helyről indulni (jobb szeretek hátulról), mert ha elindul a verseny, szinte be sem kapcsolom a nitrót, de már olyan erővel a seggembe rohan valaki, hogy összetörök :(

[ Szerkesztve ]

(#337) quailstorm válasza DeathAdder (#336) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A Biome bugos. Ha sokáig kanyarodsz egy irányba, érts 0,3 sec vagy több, akkor kipördül...
Ja hogy nem max tuning.
Én nemtom, multiba én már maxmaxmax nélkül nem megyek. De a két credites booster nagyon alap. Nyerni megyek nem szopni.
A szép multi nagyon rég volt. Még a Kína update előtt. Az játék volt. Ez baromság...

(#338) DeathAdder válasza quailstorm (#337) üzenetére


DeathAdder
veterán

Értem, akkor ezért forgok ki a kanyarból :)

Á így is alig tudom a pályán tartani, nem ha még maxra tuningolnám :N
Mindenesetre a gyorsulást felnyomtam, hogy legalább a startnál ne szopassanak, a többit okkal móddal már megoldom :)
Nem akarok credites boostereket, akkor mindig csak nyernék, ezért untam meg a D class-t is, mert ott alap autóval is már szétnyertem minden versenyt.

(#339) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Kezdem baromira unni, hogy nincs update win-re, emiatt pedig az eventekre sem enged be....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#340) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Amúgy quick solo race módban csak nekem nincs san diego?
felbasz h nem tudok rajta gyakorolni, az utolsó kanyart sose tudom bevenni, lehozom tökéletesre de a végén azt a balos kanyart mindig elbaszom :DDD

(#341) quailstorm válasza hülyegyerek (#339) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ráadásul amíg nem vagyunk, lemennek az autónyerős eventek, de nem baaj...
ingyen Acurát se kapunk de neem baj...
Akinek van WP telója az most örül.

(#340) DeathAdder: senkinek sincs, egy oprendszeren sem.

(#342) hülyegyerek válasza quailstorm (#341) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Baromi kíváncsi vagyok az új kredites autóvásárlásra. (pl. hogy mennyit lehet majd eventeken nyerni, mennyibe fognak kerülni a gépek), bár sejtem, hogy itt is az igazi pénzes vásárlás lesz a lényeg...Mindgy is, pár hét / hónap / év múlva úgyis kiderül.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#343) quailstorm válasza hülyegyerek (#342) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Droidon meg wp-n láttam. C-d class nagyon drága credit. Többi meg token, azaz valódi pénz. Nyerni meg szinte lehetetlen. Fizetőset még sose nyertem...

(#344) DeathAdder válasza quailstorm (#343) üzenetére


DeathAdder
veterán

Melyik autónak van (vagy lehet) még olyan jó irányíthatósága mint a Biome-nek? :)

(#345) quailstorm válasza DeathAdder (#344) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyiknek se. Egyedülálló. Talán Ferrari FXX még durva, de az is bugol.

(#346) DeathAdder válasza quailstorm (#345) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fura ezután minden ami más :)
Ferrari is úgy bugol hogy kifordul a kanyarban?

(#347) quailstorm válasza DeathAdder (#346) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem, az driftnél oldalirányban csúszik és lassul. Meg hangot is ad.

(#348) hülyegyerek válasza DeathAdder (#344) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A Sesto Elemento is elég kezes.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#349) quailstorm válasza hülyegyerek (#348) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, az jól irányítható. Nem állat módon kanyarodik. Szerintem nagyon jó multira, régen sokat mentem vele.

(#350) DeathAdder válasza quailstorm (#349) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most melyiket preferálod? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.