Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#361) Atee94 válasza bostone (#360) üzenetére


Atee94
csendes tag

197 cm, kilencvenvalahány kiló, és mégis vékony, kicsi kezem van.A telefon jó ha elfér a zsebben, és a 130 mm körüli magasság az még amivel a hüvelykujjammal tudom érinteni a kijelző jobb felső oldalát, amivel fogásváltás nélkül le tudom húzni az állapotsort.
Ennél nagyobb készüléknél már fogásváltás nélkül nem érem el. Ez SZEMÉLYES preferencia.
Tartalomfogyasztás nekem telefonon szar...Szöveget olvasni mindegy mekkora átmérőjű telefonon csinálom, az egérmozi minden telefonképernyőjén ugyanaz.
Amire nekem kell, hogy kényelmesen, egykézzel kihúzva a zsebből a telefont normálisan meg tudjam fogni és ha úgy van zenét tudjak indítani, vagy valamit elolvasni, nekem tökéletes, youtube meg a többi vagy laptop, vagy pedig otthoni nagy gépen. Utazás közben havi egyszer meg kibírom rajta.
Nekem maga a kezelhetőség ezerszer többet ér bármiféle képernyő átmérőnél ami a tartalomfogyasztást hatványozottan nem növeli, viszont a kezelhetőséget annál inkább nekem rontja.
Ami a legfontosabb itt, hogy ÉN leírtam a saját preferenciámat, szerintem miért van jogosultsága a telefonnak, de egyben elismerem hogy amit Te mondasz, meg az összes többi fórumtárs, azt is egy preferencia más ember szemszögéből.
Szerencsére a mai világban mindenki megtalálja az igényeinek való készüléket, és kifejezetten örülök hogy még gyártanak a saját ízlésemnek megfelelő készüléket.
Szomorúbb az hogy ezt csak az apple lépte meg max 130 mm magassággal és ez miatt váltottam én is androidról ios-re.

"The only thing here built to last is the engine that turns your world to trash" - Slum Planet, 3teeth

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.