Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#359) Atee94


Atee94
csendes tag

Én kényszerűségből váltottam anno IOS-re(13 mini), mert sajnos az Apple-n kívül senki nem árul 130 mm hosszúságú kompakt csúcstelefont...Bár android vonalon nemhogy csúcstelefont, semmit se. Az asus zenfone-ja a maga 150 mm-es hosszúságával már nekem minden,csak nem kompakt.Mondom úgy hogy az összes eddigi telefonom hosszra súrolta a 130 mm( Sony Xz1 compact,z1 compact, zte blade III)
Az IOS vs Android-ról csak annyit tudok elmondani, hogy személy szerint én mindkettővel elégedett vagyok, mindkét rendszernek vannak apróbb hülyeségei, de semmi ami miatt fáklyát és vasvillát ragadnék.
Szolgálati telefonnak én egy SE 2020-t kaptam, és a 13 mini-hez képest bizonyos dolgokban van visszalépés persze, de számomra nem zavaró.E-mailt olvasgatni, Spotify-t hallgatni, reportokat készíteni, fotózni ennél jobb készüléket nem tudnék elképzelni.
Ami viszont dicséretes és az se 2022 számlájára írható, hogy bár sok ember számára réginek számító design-nal, de relatív olcsóbb, bizonyos szempontból csúcstelefont pakolt le az asztalra KOMPAKT méretben, és ha nem lenne a 12-13 mini vonal nekem ez DÖNTŐ lenne ahhoz hogy megvásároljam.

Edit:Az IOS mellett szól hogy fotókat beintegrálni képes reportokat készítő alkalmazás (Site Report Pro) androidon nincs.

[ Szerkesztve ]

"The only thing here built to last is the engine that turns your world to trash" - Slum Planet, 3teeth

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.