Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#355) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#353) üzenetére


Tibee86
veterán

Az azért erős túlzás, de az i4 óta a privát telefonom iPhone. Mondjuk sose adnék ki 300-400-500 ezret egy iPhone-ra, mert nekem nem ér meg semmilyen telefon ennyit, így mindig jól le is vagyok maradva a szériákkal, most is egy 11 pro-m van amit tavaly év végén vettem 200-ért újonnan. Ezt is csak azért, mert mikor megjelent már tudtam, hogy erre akarom majd lecserélni a 7-est, és mivel kivezették és az újabbak nem tetszenek be kellett szerezni amíg még lehet. Ezzel is minimum 3-4 évre tervezek. Nem vagy hardcore user, se facebook-om se instám se titktokom nincs, a napi sot-om 2 óra alatt van. Nem függök tőle, de lehet nyomógombos telefont használnék ha most azt mondanák nincs többet iOS. :D
Cégesként meg ismerősi körben volt több andoridos telefon is, de nekem nagyon fekszik a felülete akármennyire is testreszabható, de nyilván van aki meg pont fordítva van ezzel. Nem
Rengeteg mindent utálok magában a gyártóban és annál több hülyesége van a rendszernek is, csak azokat nyilván nem itt fogom felsorolni és taglalni, erőltessék meg magukat a kollégák akik minden hír meg teszt alatt csak fikázni járnak be. ;]

#354: A 11 szerintem ebből a szempontból olyan lesz mint a 6S, mivel még mindig árulja az Apple így biztos jó sokáig lesz támogatva. Persze kihagyva pár dolgot amit az újak megkapnak, mint pl. a maszkos feloldást már csak a 12 és a 13 kapta meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.