Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) mrThomi válasza Essentials (#13) üzenetére


mrThomi
addikt

Hasznaltam 5, 7, 8 plus, 11pro, most pedig egy XS-t, de nem erzem a kesztetest hogy fel milkat kivagjak az ablakon egy uj 13 pro maxert peldaul, de ez penztarca fuggo. 1 hete elövettem a regi 7-est es az is teljesen gyors, igaz a ram baromi keves, de hat na idejet mult. Ezt ki is felejtettem hogy az uj szeriaba is "csak" 6gb ram van ami igaz elegendo az ios rendszernek, de 4-nel peldaul, mar zarogatja be a dolgokat rendesen.
En amire szamitok hogy jovore egy nagyot lepnek elore vegre, mint designba mint szoftveres teren es nem erre a hulye biztonsagi jatekra mennek ra mindig.

Mindket rendszert, tehat androidot is hasznalok. El kell fogadni hogy az iphone olyan amilyen, de szerintem ezek mind olyan dolgok amit a droid mar evekkel ezelott meglepett, at lehetne venni par dolgot, illetve legalabb opciokent be lehetne tenni hogy ki hova hany appot tesz. Rendesen megnövelne a felhasznaloi elmeny, illetve a nagy pro maxok esetben egy kezes hasznalat eseten is baratibb lenne. Testreszabhatosag sajnos 14 eve sokat nem valtozott, ha a widgeteket nem nezzuk.
A face id is szerintem lassan idejet mult, bar jol mukodik ez ketsegtelen, de egy oldalfekvos feloldasra mar az X ota varnak az emberek. Nem hallgatja az apple a felhasznaloi velemenyeket ? Szerintem teknikai akadalya nem lenne a forditott feloldasnak, esetleg biztonsagi ?

Mindenkinek termeszetesen mas a fehasznaloi szokasa, nem is ebbe akartam belekotni, csak sajnalatos az en szempontombol. Ennek ellenere vannak otthon elfekvöbe apple cuccok, de egy droidos telefonnal sokkal szabadabban erzem magam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.