Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#203) Gáben81 válasza jbcs (#120) üzenetére


Gáben81
senior tag

Mi az, hogy túlárazott? Nem te döntöd el, hanem majd a piac...Most én egyébként gáz volnék, mert kétévente megveszem az aktuális csúcs iPhone-t? Vállalom én kamatmentes részletre veszem és akkor mi van? Mióta 2016 év végén iPhone ra váltottam azóta jobban élek😅(na jó ez csak trollkodás volt).
Na mindegy nekem megéri ez, kicsit ez is a hobbim...szeretem a telefonom. Szépen bevan lakva,
mindent is ezen intézek, az asztali számítógépen nem lett elindítva szerintem több mint egy éve.
Ha figyelembe vesszük, hogy nem használok semmilyen más eszközt, csak ezen intézem a céges dolgokat, a banki utalásokat és mindent ami ezzel jár, akkor szerintem ez egyáltalán nem luxus két évente.

Nekem ez a megbízhatóság és ez a folytonosság ami az Apple-t jellemzi mindennél többet ér… Míg androidos gyártók felemelkednek és elbuknak rövid időn belül, addig itt azért lehet tudni, hogy mire számíthat az ember.

Én azt hiszem 2009 vagy 2010-től lettem androidos még a Sony Q10 készülékkel... akkoriban még élveztem is, hogy lehet szöszölgetni vele és főzőtt romokat szedegetni Xda-ról.
Emlékszem még a processzor órajelét is állítgatni kellett, :D különben akadozott zene lejátszás.

Végülis utoljára egy Samsung S6 Edge volt az utolsó Droidom 2016-ben, azzal végülis nem volt úgy bajom akkor, már kezdett kiforrni az Android is.. Annál is voltak ilyen merülési gondok, meg idegesített, hogy nem egyszerre jöttek a frissítések stb. és akkor egyszercsak meguntam és eldöntöttem, irány az Ios.

Az sem zavart, hogy visszatértem LCD kijelzőre hatalmas kávákkal... nekem ez a megbízhatóság és élmény mindennél többet ér, meg a biztonsági mentés és visszaállítás, nem kell szarozni vele állandóan.(Készülékváltásnál, és igen néha csak úgy, főverzió frissítésnél legyalulom az egészet és újra rakom).

Én elhiszem, hogy a Droid már kiforrta már magát és azt sem vitatom, hogy egyes készülékek egyes funkciói / paraméterei jobbak mint egy iPhone, de ha az összességet nézzük, az összképet az amiben verhetetlen számomra, hangsúlyozom számomra.
Lényegében az egész életem ebben van, évi 5000km futás melyet atomstabil Watch-csal mérek, négy éve használom azt is és még egyszer nem volt olyan, hogy nem sikerült egy edzés, méterre pontosan mutatja a magasságot is pl. ha túrázók valahol... Imádok fényképezni, az is az egyik hobbim a több tízezer fénykép itt van egy helyen az iCloud-ban, bármikor hozzáférek...Nem, nem fogok egy dlsr-el a nyakamban mászkálni. Ez a telefon hozza a színvonalat folyamatosan és ez a lényeg, a te 70-80 000 Ft-os droidjaiddal semmire sem mennék.

Ez az ökoszisztéma a legjobb szerintem.

Ejha, jó hosszú lett, bocs 😂.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.