Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Sziasztok,
Elsősorban a készülék fotós képességei érdekelnének, és az esetleges előrelépés a 11 Pro Max óta. Esetleg tudnátok ajánlani egy képekkel illusztrált, reális összehasonlítást a két készülék közt?
Esetleg Samsung S21 ultra ellenében is.

(#1002) xhege válasza BestofJAVA (#1001) üzenetére


xhege
addikt

Szia!
Szerintem egetrengető változásokra ne számíts. Nagyítgatva, bizonyos helyzetekben többet lehet kihozni a 12 Pro Maxból. Sokat fotozó, átlagos felhasználás mellett szerintem szinte észrevehetetlen a különbség. A [Fotós topikban] tudsz keresni modell nevekre és láthatsz képeket. Nekem sima 11 volt a 12 Pro Max előtt, de normál fényviszonyok között ott sincs igazán különbség.
Az S21 Ultrához nem tudok hozzászólni. :)

(#1003) Cocolena


Cocolena
csendes tag

kb. 1 órás videófelvételt szeretnék készíteni állványra állított (magára hagyott) készülékkel.
A felvétel eddig mindig leállt úgy tizenegynéhány perc után.

Amit eddig észre vettem: ha bejövő hívás érkezik, akkor is azonnal leáll a videófelvétel. Pedig felvétel közben fontosabb lenne, hogy a felvétel ne álljon le, mit hogy felvegyem a telefont.
Még valami: amikor megy a videófélvétel és bejövő hívás érkezik közben, nem csörög ki a készülék. Mindig utólag tudom meg, hogy hívásom volt és hogy valamikor leállt a felvétel.

Mi lehet a probléma? Tudna valaki segíteni? Köszönöm! :)

(#1004) Mr X válasza Cocolena (#1003) üzenetére


Mr X
veterán

Ha a hívás miatt áll le a felvétel, akkor a videózás idejére tedd repülő módba a telefont.

(#1005) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !
Nagyon jó kedvezményem alakult a Telekomnál, így megrendeltem a Pro Maxot. Tudom hogy mindjárt érkezik a 13-széria, de remélem, így sem nyúltam mellé. :)

kengyel

(#1006) xhege válasza kengyel (#1005) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem nem! :N

(#1007) kengyel válasza xhege (#1006) üzenetére


kengyel
nagyúr

Bízom benne, mert baromira tetszik. :)

kengyel

(#1008) bbendre válasza kengyel (#1005) üzenetére


bbendre
őstag

Nem hiszem, hogy gond lenne. Ha lehet hinni a pletykaknak, a 13 egy kategoriaval dragabb lesz sajnos.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1009) kengyel válasza bbendre (#1008) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor meg főleg jól cselekedtem, mert jó kis készülékkedvezményt kaptam rá. Igaz kéket akartam, de csak Grafit volt Telekomnál.

kengyel

(#1010) dptrsk válasza bbendre (#1008) üzenetére


dptrsk
addikt

[link] itt pont azt írják nem fog emelkedni az ára a 13as szériának.

[ Szerkesztve ]

(#1011) *Mukeey* válasza kengyel (#1005) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Üdv itt👍💪
Biztos, hogy nem nyúltál mellé, igen jò készülék!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1012) trlala válasza kengyel (#1009) üzenetére


trlala
aktív tag

Én meg grafitot akartam és kék lett.
:)

(#1013) trlala


trlala
aktív tag

Ilyen bőrtokot szeretnék:
[link]
de 50 ezret sokallom érte.
Van szerintetek utángyártott belőle?

(#1014) kengyel válasza trlala (#1012) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem meg a kék tetszett nagyon. Nem baj, nem a szinét nyomkodom. :)
Holnap érkezik hozzá, a Spigen Rugged tokom, feketében.

kengyel

(#1015) kengyel válasza *Mukeey* (#1011) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen ! Már egy ideje meg akartam venni, nagyon tetszik a telefon. Szokni kell, droidos vonalról jöttem.😀 Ami fontos volt, a kamera, és üzemidő, ami itt mindkettő adott.
Használtam XS-t, és 8Plust, ezekkel sem volt gondom. De még a 8P idejében, más volt az IOS is. Most valahogy, mintha sokkal többet tudna, és lassan itt a 15-is.

kengyel

(#1016) *Mukeey* válasza kengyel (#1015) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én 6plust használtam utoljára ios-t, majd csak droid (oneplus 7pro, pixel 2xl stb, szòval felső kategòria), de mindig volt valami szívás velük. Most a 12pro max tökéletes, mindent tud, ami nekem kell. Jò kamera, bomba üzemidő, gyors, akadásmentes működés.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1017) bbendre válasza dptrsk (#1010) üzenetére


bbendre
őstag

Igazad van, valoban nem lett dragabb a 13as szeria

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1018) Tiger. válasza BestofJAVA (#1001) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem volt 4 napig Samsung s21 ultra, de inkább maradtam az iPhone 11 pro maxhoz.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1019) *Mukeey* válasza Tiger. (#1018) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Meg is értelek ;)

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1020) syIex válasza Tiger. (#1018) üzenetére


syIex
veterán

Nekem másfél hétig. Fold 3 az 3 hétig, de csak a hajlíthatóság miatt. A készülékek jók lennének, de számomra az Android továbbra sem a megfelelő oprendszer és nem is kisérletezek mostmár vele, túl drága hobbi... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1021) BestofJAVA válasza xhege (#1002) üzenetére


BestofJAVA
tag

Köszi!

Valahogy listázza a Mobilarena a nekem írt válaszokat?

(#1022) gilfoyle válasza BestofJAVA (#1021) üzenetére


gilfoyle
őstag

(#1023) mtm800


mtm800
senior tag

Elérhető/ tölthető az IOS 15...... 3.11 Giga

(#1024) trlala válasza mtm800 (#1023) üzenetére


trlala
aktív tag

Már fent is van....

(#1025) BestofJAVA válasza gilfoyle (#1022) üzenetére


BestofJAVA
tag

Köszönöm.

Tiger. Jó lenne egy összehasonlítás.

(#1026) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Sziasztok. iPhone ra külső kamera alkalmazás, ami létrehoz egy mappát és abba menti a fotókat????!!!!??!!!???

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1027) milestone


milestone
tag

Sziasztok,

Felmerült bennem, hogy Androidról (Galaxy Note 9) IOS-re (12 Pro Max) váltanék.
Gondolom maga az IOS-re való áttérés szokás kérdése, de nagyon fontosak nekem az Google alkalmazásai (ezer éve használom). Úgy látom, elérhetőek az App Store-ban. Lehetséges itt is a képek automatikus feltöltése a Google fiókba (Photos)?
Van esetleg valaki, aki Note 9-ről váltott?
NFC-vel lehet fizetni (normál bankkártyát mellérendelve, mint Androidon) boltban, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#1028) trlala válasza milestone (#1027) üzenetére


trlala
aktív tag

Én 2 hónapja váltottam s10r ől. 2 napba telt az átállás, de minden megy mint előtte. Nem bántam meg.

(#1029) icecave válasza milestone (#1027) üzenetére


icecave
nagyúr

Másik kérdésre: igen lehet, Apple Pay itt a neve (wallet-hez hozzáadod a kártyát, majd kétszer home gomb és már fizethetsz is, ha leolvasta az arcod a ace ID, vagy jelkóddal, ha nem ismerné fel, mert épp maszkban vagy, vagy akármi). Még órával is vígan fizethetsz (már ha majd azt is veszel valamikor esetleg).

(#1030) milestone válasza icecave (#1029) üzenetére


milestone
tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ.
Nem magára a Google Pay-re gondoltam, hanem a bank saját alkalmazásán belül, de ott egy érintés, csippanas, azonosítás és kész. Gondolom, hasonlóan megy.
Google Photos-ba az automatikus kepfeltoltes működik?

(#1031) kengyel válasza milestone (#1030) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia !
Hét napja váltottam i13PM-ra, és nagyon nem bántam meg, pedig S21U-ról tettem. A Google alkalmazásai ugyan úgy megvannak, és jól működnek. Én is a G-fotókat használom, automatikusan szinkronizál mindent, mint droidon.
Teljesen korrekt minden, kicsit át kell rá állni.

kengyel

(#1032) Godfather válasza milestone (#1030) üzenetére


Godfather
aktív tag

Itt csak apple pay-al tudsz fizetni. Az nfc-hez kulso app nem nagyon fer hozza. De az apple pay amugyis a legegyszerubb. Osszes kartya egy helyen. Egy mozdulattal kivalsztod az epp hasznalni kivant kartyat, es kesz is.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#1033) milestone válasza Godfather (#1032) üzenetére


milestone
tag

Kengyel & Godfather: köszönöm :)
Eddig teljesen elutasítottam az IOS ökoszisztémát, a cégnél többször próbálták rábeszélni, de mindig Androidot használtam, mindenem ott van. Most valamiért kíváncsi lettem.

(#1034) *Mukeey* válasza milestone (#1030) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ahogy elöttem irták, megy minden google cucc, fotòk is természetesen. Én is csak azt használom!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1035) Tiger. válasza kengyel (#1031) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gondolom ég és föld a hangzása is az s21-hez képest, 11 pro az verte rendesen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1036) kengyel válasza Tiger. (#1035) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon jól szólnak a hangszórók, megeszi az S21U ebben a tekintetben.
Nem bántam meg, kezdem megszokni. A végén nem 12 PM-lett, hanem megvártam a 13PM-et. :)

kengyel

(#1037) Tiger. válasza kengyel (#1036) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ultra eszi meg, vagy az ultrat eszi meg?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1038) kengyel válasza Tiger. (#1037) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az iPhone, jobb hangzás szempontjából.

kengyel

(#1039) VillanyÁsz29 válasza kengyel (#1036) üzenetére


VillanyÁsz29
lelkes újonc

Szia.
Kamera téren mit tapasztalsz az S21U képest? Én most fogom lecserélni az S21U egy 12 pro maxra, nekem csalódás az S21U. Volt még sima i12 az veri szerintem kamerába, éjszalai módba az S21U totál zavaros-zajos, élesség alig ha, ellenben az i12-be nem igazán tudok belekötni. De ugyan ez elmondható nappal is, direkt 108 Mp csináltam a fényképet és akkor ugye azt várná az ember ha belenagyít azért nem vesznek úgy el a részletek...hát de, állítom, hogy az i12 12 Mp képei klaszisokkal jobbal mint az S21U 108 Mp képei.. Igaz most ""csak"" 12 pro maxra tudom lecserélni az S21U, 13-ra szerettem volna, de most ezt dobta a gép, de szerintem és bízom benne, nem leszek sokkal szegényebb, annyit azért nem ugrott a 13 széria. Oké 120 Hz, de ez olyan, hogy 3 nap alatt azt se vettem már észre, az egy pár napos ámulat a 120 Hz, utánna megszokod.

(#1040) djnice válasza VillanyÁsz29 (#1039) üzenetére


djnice
veterán

Teszt alapján jobbnak tűnik az S21U: [link]

(#1041) Tiger. válasza VillanyÁsz29 (#1039) üzenetére


Tiger.
nagyúr

11 pro max is jobb volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1042) VillanyÁsz29 válasza Tiger. (#1041) üzenetére


VillanyÁsz29
lelkes újonc

Akkor nem én vagyok csak ezen a véleményen :DD Valahogy már az első perctől nem igazán győzött meg az S21U kamerája, mindíg hasonlítgattam másévan, iphone-nál ilyen sose merült fel bennem.

(#1043) bbendre válasza djnice (#1040) üzenetére


bbendre
őstag

Bármit mondanak a tesztek en a saját szememnek hiszek es a Samsung nem annyira jó. Most egy Note20Ultra-t használok de a kepek nagyon nem jók. Nem borzalmasak, de lassu, elmosódott, a fejek ultra bénák is tudnak lenni ha nem tökéletesek a fényviszonyok. Táj fotoban nagyon erős, de egy szulinapot vegigfotoztam es a kepek 80%-a kuka. Erdoben valaki setaltatott egy disznot pórázon, egy kép nem sikerült rendesen ahol a felesegem Pixel5-se jó képeket készített. Ok az ultra se kuka, de azert tobbet várnék egy ilyen drága 108mpx kameráról. Es neha fogalmam sincs milyen lesz a végeredmény...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1044) kengyel válasza VillanyÁsz29 (#1039) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon sokat fotózom a 4.5-éves kisfiamat, amit az iPhonenal simán tudom. A samsung ebben gyenge volt, sok kép kuka lett. Ebben nagyon jó az iPhone, hiába mozog a gyerek, akkor is jó a végeredmény. Tájképben, épületeknél, stb esetén, jók a Samsungok, viszont a szinekben az iPhone megveri, a természetesebb kezelésével. Nem akarok a másik oldalt “ bántani” , nagyon sokáig Samus voltam.

kengyel

(#1045) CrabRave válasza secretgarden (#21) üzenetére


CrabRave
junior tag

Teszel rá egy tokot, és láss csodát, nem áll ki annyira az a kamera :D Mellesleg nem az számít hogy mekkora akkumulátor van a telefonban, hanem hogy hány órát bír vele. Rakhatsz egy androidos telefonba 20 000 mAh-s akksit is, lehet tovább bírja egy apple telefon 3000-essel :)

Üdv.: Ádám

(#1046) cirx válasza CrabRave (#1045) üzenetére


cirx
senior tag

"Rakhatsz egy androidos telefonba 20 000 mAh-s akksit is, lehet tovább bírja egy apple telefon 3000-essel :)"

Mint ahogy ezt az ábra is mutatja! :K

S23 GREEN

(#1047) *Mukeey* válasza CrabRave (#1045) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez igy van. Eddigi droidos telòim a felét se bírták, mint a 12PM. Egy nap alatt semmiképp nem tudom lemeríteni ezt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1048) CrabRave válasza *Mukeey* (#1047) üzenetére


CrabRave
junior tag

Én 12 pro-t vettem most, ez is nagyon jó, a pro max nekem túl nagy. De állítólag a 13-as széria akksiban verhetetlen most :D

Üdv.: Ádám

(#1049) Reverting


Reverting
őstag

Hi... Adott egy 12PM Telekom e-sim, ugye igy ures a sim slot, szeretnek egy voda sim kartyat bele, de nem lenne mindig aktiv, heti par nap kene csak. Megoldhato lenne, hogy a voda sim csak akkor legyen aktiv amikor en akarom, ergo ki lehet kapcsolni a halozatbol? Nem akarom a sim kartyat mindig ki-be pakolni... tudom az e-sim nel konnyebb dolgom lenne, de most ez a helyzet... Koszi... :D

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1050) bbendre válasza Reverting (#1049) üzenetére


bbendre
őstag

Ha jól tudom van egy sima "Turn Off This Line" kapcsoló amivel simán kikapcsolható a SIM a beállításokban.
Settings -> Cellular -> CELLUAR PLANS ->
(Nem tudom megnézni, most csak Android van a kezemben...)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.