Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) PeAdam válasza koxx (#250) üzenetére


PeAdam
tag

Én iosról váltottam droidra pénzügyi okok miatt és mert semmi eget rengető újdonságot nem láttam az Applenél már évek óta, ezért is húz fel ez a fajta üzletpolitika és az emberek hülyének nézése. Tényleg nem tudom milyen szaggatasrol beszéltek, semmi negatívummal nem találkoztam se ios se droid esetében, de ink nem is is erőltetem, hogy tényekre alapozva vitázzunk, szemléltetve a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#252) -Ben- válasza PeAdam (#251) üzenetére


-Ben-
veterán

Nagyon szívesen levideózom majd neked... ;) Nem ezt várná az ember egy flagshiptől, ugyanis tavaly nyáron is ezt csinálta, amikor még bőven flagship volt.

(#253) freeknight válasza koxx (#248) üzenetére


freeknight
őstag

A rendszer sehol nem szaggat már 2013 óta droid fronton, kb 17 óta már a dzsunka gyártók saját oprendszerei is tudják ezt, nem a 80ezres kategóriában, hanem a 30ezresben is.

(#256) Gáben81 válasza freeknight (#253) üzenetére


Gáben81
senior tag

Ez bullshit kérem... Nekem szagatott és nem kicsit meg-megakadt pl az S6 Edge amit 2015 májustól 2016 decemberig használtam, tehát volt rajta több verzió is. Előtte végig Sony-m volt abból a csúcs , az meg főleg hagyjuk is :DD .✌🏻

[ Szerkesztve ]

(#257) bLaCkDoGoNe válasza futo001 (#208) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az EU-ban nagyjából hasonló áron mennek a készülékek, a VAT miatt vannak kisebb eltérések leginkább. Az hogy pl. Ausztriában az 1249 EUR az ottani 1500 EUR minimálbérnél is kevesebb, nálunk meg a telefon ára egy kimondottan jónak számító nettó havi fizu, nem az Apple sara. Nálunk kb. 1330 EUR, matematikailag a különbség nagyjából az ÁFA + Artis, ökonómiailag persze több fényévnyi.

Amit írsz a helyezésekről, az amúgy érdekes, megnéztem most én is, a tax refundok miatt valóban elég furcsán rendezgeti a sorrendet attól függően, hogy milyen base country van beállítva.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#258) koxx válasza freeknight (#253) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Van itthon egy 30ezres droid vésztartaléknak, kívánom, hogy ilyen telefont kelljen használnod napi szinten. Amikor egy appnak 20-25sec kell, hogy megnyíljon, a kevés ram miatt bezárogat mindent. Az OP8 pro is be beakadt alkalmanként, főleg feloldásnál aztán hiába volt 8Gb ram meg csúcs soc, 120Hz meg anyámkínja.
De az is lehet, hogy először a szaggatást kéne rendesen definiálni mert ahogy látom mindenkinél mást jelent.
Csak tudnám, hogy egy iphone teszt topikban miért akarnak meggyőzni arról, hogy a 30 ezres droid nem laggol. :U

[ Szerkesztve ]

(#259) atike válasza freeknight (#253) üzenetére


atike
nagyúr

.....droidom van ezer éve de te miről beszélsz...? :F

Szerk: #258: "Csak tudnám, hogy egy iphone teszt topikban miért akarnak meggyőzni arról, hogy a 30 ezres droid nem laggol. " Hát na... :)

[ Szerkesztve ]

(#260) -Ben-


-Ben-
veterán

Ne etessétek... :U

[ Szerkesztve ]

(#261) Navaren válasza TODI1111 (#240) üzenetére


Navaren
aktív tag

Az ideiről nem tudok nyilatkozni, láttatlanban meg hülyeség lenne ajánlani.
A tavalyi (11 Pro) modell nekem csont nélkül ment mindennel, amivel használom, viszont én többnyire direkt úgy is vásároltam, hogy tudtam, mihez veszek cuccot kiegészítőnek.
Autók tekintetében viszont tavaly nem volt éppenséggel fényes a kép.
Nekem a 2018-as, még nem CarPlay-es (...) Lexus-hoz gond és rendetlenkedés nélkül csatlakozik mindig, de a saját topikjában böngészve kiderül, hogy akadtak kifejezetten rigolyás modellek.
Esetleg érdemes 12 Pro Max tulajoktól kérdezni, javult-e a helyzet idénre.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#262) Gáben81


Gáben81
senior tag

[Pár] kép este és nappal...

(#263) rolandrepasi válasza Gáben81 (#262) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ezek nagyon jó képek!

(#264) sohajda90


sohajda90
tag

Tegnap leküzdöttem minden vírus-félelmemet és megtapiztam a kiállított példányt az iStyle-ban...hát óriási csalódás volt. Ez a szögletes forma, erős élekkel ebben a méretben iszonyatosan kényelmetlen, egyszerűen rossz volt megfogni. Értem, hogy tokkal lehet ezen segíteni, de hát akkor teljesen elveszti egyediségét a korábbi szériával szemben. Még a sima 12 Pro-t is rosszabb volt megfogni, mint az én 11 Pro-mat, egyedül a mini, aminek jól áll ez a design és szépen kézbesimul...kb. addig a méretig lehet életképes ez a formavilág. Eddig nagyon vártam, hogy ősszel vehessek egy 13 Pro Max-ot, ilyen formával és kisebb notch-al, esetleg fingerprint szenzorrol (a régi 5S-emet imádtam), de mostmár abban reménykedem hogy megint jelentősebb design váltást fognak eszközölni...

(#265) neverwinter1 válasza PeAdam (#249) üzenetére


neverwinter1
újonc

Szia! Ez egy P20 Pro, legfrissebb szoftverrel (Android 10, EMUI 10). Ha jól emlékszem 300 ezer körüli telefon volt anno. itt van mellettem az asztalon. Ez nekem nem tűnik túl simának. :(

Ezért használunk iOS-t. Szerintem ettől nem lesz senki sem "birka", se semmi, inkább tudatos vásárlónak mondanám.

[ Szerkesztve ]

(#266) Linkin1994 válasza neverwinter1 (#265) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Pixel-en és Oneplus-on kívül a többi droid-nál vannak gondok nem mondom hogy az előbb említett kettő gyártónál nincs de egy Samsung Huawei sok esetben botrányosan tud futni.Hála az agyon bonyolított rendszernek.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#267) spawn21 válasza neverwinter1 (#265) üzenetére


spawn21
veterán

P20 pro vs 12? Lol
nem kell hergelni senkit sem. Használj amit akarsz örömmel. A többiek pedig amit akarnak. Mit szólsz ehhez.

iPhone 13p

(#268) koxx válasza neverwinter1 (#265) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mondjuk én ebben extrém lagot nem látok.

(#269) neverwinter1 válasza spawn21 (#267) üzenetére


neverwinter1
újonc

Ő kért videós bizonyítékot feljebb hogy szaggat az Android. Ez egy kétéves telefon... A vele egy korú iPhone XS-sel lehetne összehasonlítani, de feleslegesnek érzem, mivel ugyanolyan gördülékeny mint egy iPhone 12. :)

koxx: Használat közben borzasztó, a billentyűzet is szokott szaggatni (gépelem a szöveget és 1-2 másodperces késéssel írja be), a Chrome meg kifagy naponta párszor.

[ Szerkesztve ]

(#270) rolandrepasi válasza neverwinter1 (#265) üzenetére


rolandrepasi
tag

Látom a laggolást. De szerintem ha ennyi akadozás miatt vesz csak valaki pl. 80 ezres telefon helyett pl. 400 ezrest na az jó nagy birka. Nekem 11 pro max van. De ennyi miatt biztos nem vettem volna meg az iphone-t. Szerintem jóval összetettebb dolog ha új telefont vesz az ember. Oké a lag is kiakasztó tud lenni, de nehogy már csak emiatt adjunk ki egy telefonért akár 5x árat.

(#271) Bdanyy válasza freeknight (#253) üzenetére


Bdanyy
addikt

A 2013-as htc csúcsmodellnek 2 éves korára sikerült már ilyeneket produkálnia.
[link]
[link]
[link]
[link]

Utána a sony z2-t is hasonló okokból cseréltem, a mostani s7 edge is kezdi ezt a szintet elérni. Nem véletlenül beszélnek most is le mindenkit 40-50 alatti telefonokról az ajánlós topicban.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#272) Gáben81 válasza rolandrepasi (#263) üzenetére


Gáben81
senior tag

Köszi :)

(#273) Gáben81 válasza sohajda90 (#264) üzenetére


Gáben81
senior tag

Ez szubjektív, én konkrétan lefostam a bokám mikor megláttam először...abszolút illik a kezembe jó a fogása. Remélem tartják ezt a vonalat. Nekem XS Max volt ezelőtt, bár az is tetszett, de azt nem vettem ki a tokból szinte soha, hogy megcsodáljam :N .

(#274) Szabi® válasza neverwinter1 (#269) üzenetére


Szabi®
addikt

Volt Xs-em, ennyit microlaggolt néha az is,főleg ha telon beléptem a watch app-ba és hirtelen lejjebb görgettem. :)
Igazából ez nem is szaggatás.Belefér mindkét platformnál ez, és elő is fordulhat. :K

(#275) neverwinter1 válasza rolandrepasi (#270) üzenetére


neverwinter1
újonc

Én ezért váltottam rendszert. Minden Androidos telefonom produkálta, 2 éves kora körül (tehát a 2. rendszerfrissítés után) egyre jobban... Safarin pl. a rángatozó HVG vajsima. Ezért nem vennék soha csúcskategória alatti készüléket, azok még rosszabbak lehetnek. Nem az ár a lényeg szerintem, hanem a kényelem, nyugalom. :R

[ Szerkesztve ]

(#276) *RLaci* válasza neverwinter1 (#265) üzenetére


*RLaci*
addikt

Extreme lag? Hol? :D Mint már írtam lejjebb van itthon két Iphone, két Pixel, bármikor egymás mellé teszem őket, nincs különbség.

"inkább tudatos vásárlónak mondanám"

Tehát aki droidot vesz tudatlan, értem. :F

Linkin1994 +1

(#277) neverwinter1


neverwinter1
újonc

Nem hívtam senkit tudatlannak. Aki iOS készüléket vesz, azért veszi, mert arra van szüksége. Jó nektek, hogy nem tűnik fel az akadozás, nekem bántja a szemem. Igen, még iOS-en is előfordul (csak sokkal ritkábban, 99%-ban vajsima).

[ Szerkesztve ]

(#278) sub71 válasza neverwinter1 (#224) üzenetére


sub71
aktív tag

"Olyannyira biztonságos, hogy még a bankok is leokézták, bárhol lehet Apple Payjel fizetni"
"Azokat a kijelző alatti ujjlenyomat-olvasókat meg hagyjuk, amik működnek 10-ből 6-szor
(nyilván fizetésre sem alkalmasak)."
Ez azért nagy baromság! Az 50ezres droiddal is lehet fizetni a boltokban, ha van benne NFC! Akár a képernyőben, akár hátul van az ujjlenyomat olvasó!

(#279) bedibazsa válasza neverwinter1 (#265) üzenetére


bedibazsa
senior tag

AppStore-ban ennyire az Xs-em is akad. Ez nem szaggatás, egyszerűen internet-szükséges tartalmakat kell betöltenie. De azt elhiszem, hogy a billentyűzet akad, volt P20-am, tény, hogy az Xs simább, de azért nem ég és föld a különbség.

(#280) koxx válasza sub71 (#278) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kivéve amikor letiltják a bankok mert elcsesztek valamit [link] ;]

(#281) Tewe013 válasza neverwinter1 (#277) üzenetére


Tewe013
őstag

Nem hívtál, csak mindenkit hülyének állítasz be aki azt mondja, h az ő telefonja nem akad, mert akad az csak hülye és nem látja. És ezt azzal támasztod alá, h használtál már Huaweit meg Samsungot akik pont a legszarabb rendszert dobják össze ilyen szempontból tele bloatware-rel amivel nincs is baj, de akkor ne azt mondd, h az összes Android laggol, mert létezik Pixel és OnePlus is és itt van a P4 a kezemben amit te még csak messziről sem láttál, de megállapítod, h akad csak én nem látom. :DDD

(#283) sub71 válasza koxx (#280) üzenetére


sub71
aktív tag

Igen, ebben igazad van! Ez a "kis" :W baki engem is érintett! Ettől függetlenül a kolléga kommentje pont annyira nagy foku tudatlanságról (ebben a témában) árulkodik, mint azon droidosé aki itt a topikban úgy nyilvánít véleményt erről a telefonról hogy 1 méternél közelebbről még soha nem látta. Ha az egyik szúrja a szemed, akkor a másik is.... :R

[ Szerkesztve ]

(#284) kori18t


kori18t
tag

Nem értem, egy iPhone teszt alkalmával miért kell mindig droiddal jönni és hasonlítgatni állandóan az Apple telókkal! Baromira nem érdekelnek az androidos csodák, semmilyen szinten. Meg bírom az olyan hsz-okat, hogy ifos és társai, nem vall bölcs és ép elmére az ilyen jellegű megnyilvánulás. Droidos emberek, nem mennétek inkább a megfelelő fórumotokba? Én sem megyek a ti fórumotokba szidni és lefosozni a ti holmijaitokat.

[ Szerkesztve ]

(#285) TODI1111


TODI1111
addikt

Köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#286) Gáben81


Gáben81
senior tag

Na de hogy ne csak jót mondjak, ez az optimalizált akkumulátor töltés csak nem akar összejönni. Arra is gondoltam már, hogy azért húzódik el, mert nem csak itthon alszom, hanem az asszonynál is. És az sem mindegy hol töltöm...mármint a telót😂.
Holnap lesz kéthetes és még mindig nem tanulta meg, előtte XS Maxon működött szépen. Ott nem tudom, hogy mennyi idő alatt tanulta meg, de amúgy az éjjeli töltésről nem szívesen mondanék le.

[ Szerkesztve ]

(#287) gyvince


gyvince
senior tag

Üdv

Szeretném lecserélni a Xiaomi Mi9T-m egy Iphone 12 Pro Maxra volt már Iphone igaz csak 4S szóval tudom milyen...de kicsit elegem van már a Romolásból ilyen olyan hackelésből...
szeretnék végre egy stabil mobilt amit csak használni kell meg tölteni :D

Szeretném kérni akinek van már írjon egy pár sort hogy milyen is Üzemidő milyen fogni mert nagy fogtam egy Samsung S20 Pluszt az nekem pont elég volt a kijelző mérete.

120 HZ....no engem nem érdekel S20 Pluszt láttam úgy igen külön be volt kapcsolva hát nekem ezért nem kell Samsung olyan nagy különbség nem volt a MI9-t között tudom baj van a szememmel hát akkor baj van....

Valamint az is érdekel hogy együtt e tud működni a Samsung Wacht Active 2vel vagy cserélnem kell egy Apple Wacht ra??...

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#288) Navaren válasza gyvince (#287) üzenetére


Navaren
aktív tag

Én azt mondom, hogy ezekkel a kérdésekkel még érdemes várni.
A telefon viszonylag új, nem sok embernek van még, és jónéhány ciklus kell, amíg a rendszer használattól függően 'beletanul', hogy mi merre hány méter, és érdemileg is lehet nyilatkozni, hogy kinek mennyit bír a telefon egy töltéssel.

Optimális esetben a kisebb akku ellenére olyasmi körül lesz/lehet, mint a 11 Pro Max, olyan 7-8 óra SoT-tal, de változóak a benyomások egyelőre.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#289) gyvince válasza Navaren (#288) üzenetére


gyvince
senior tag

rendben köszönöm! :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#290) persil válasza freeknight (#253) üzenetére


persil
nagyúr

En nagyon szeretem a droidot, de egesz egyszeruen netto hazugsag, amit most leirtal. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#291) ΞΔGLΞ válasza sohajda90 (#264) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt megtudom erősíteni, valóban "szűzen" a készülék egy bizonyos idő után már szinte vágja a kezet. Bármennyire jól néz ki, az XS MAX, vagy a 11 PRO MAX (ami ugyanaz, mint az xs), ehhez a 12 pro max-hoz képest szinte belesimul a kézbe. Itt is írtam [link] erről 1 hete, ettől függetlenül már megszoktam ezt a méretet is.

[ Szerkesztve ]

(#292) H1N1 válasza Snowy_owl (#14) üzenetére


H1N1
aktív tag

(#293) totopad válasza PeAdam (#251) üzenetére


totopad
senior tag

Én pont emiatt álltam át a 2 éventi frissitésre. Ekkor még egész jó áron tudod eladni az előző készüléket, igy nem fáj annyira az új. A 11 Pro-m is jövőre lesz majd esedékes cserére.

A hüvely csúcsán gondolkodtam én is a váltáson, de én meg ott nem látok a kijelző frissitést leszámitva olyan eget rengetőt számomra -ez nem azt jelenti, hogy nincs, hanem, hogy nekem nem jelentene újdonságot-
A 12-es széria nekem egy "S" széria update, nem rossz, de majd jövőre. Hátha eltűnik az a rohadt notch.

(#294) szupermacs válasza secretgarden (#50) üzenetére


szupermacs
veterán

Winfos😁

(#295) theboobaq


theboobaq
aktív tag

Valaki magyarázza már el nekem, miért megy még 10 év után is az android apple faszméregetés? Kicsit azt érzem, hogy provokálva van mind 2 részről a fogyasztó. Kreálnak igényeket és azon rugóznak. Tudom fogyasztói társadalom...., de tényleg ez a legnagyobb problémája sok embernek jelenleg? :W

(#296) spawn21 válasza theboobaq (#295) üzenetére


spawn21
veterán

Stresszoldó lehet pár embernek.
Valódi felhasználó teljesen tesz rá, hogy kinek mi jön be.
Vagy (ami vicces) tényleg státusz neki és muszáj védeni ;]

iPhone 13p

(#297) Joachim21


Joachim21
senior tag

3D szkenneléssel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnek. Amiket tesztvideokban láttam egész jó volt, nagyméretű objektumokat is egész jól beszkenneltek a lidar szenzor segítségével, valaki használta már?

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#298) Gáben81 válasza Joachim21 (#297) üzenetére


Gáben81
senior tag

Én csak futólag próbaképp...jól megfogja a telefont, rövid időn belül elég meleg lett és szívja is az akksit...még nem volt időm tüzetesebben.

(#299) mufi válasza Szabi® (#238) üzenetére


mufi
senior tag

Ja, én kérek elnézést.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#300) Gáben81


Gáben81
senior tag

Na végre, 16 nap kellett hozzá, hogy megtanulja a szokásaim És működjön ez az optimalizált akkutöltés :) .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.