Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Szabi® válasza brumi1024 (#199) üzenetére


Szabi®
addikt

Csakhogy a Microsoft store-t eléred konfigurált,épített gépek alól is, az apple-nél meg már lassan semmit,de szó szerint semmit nem tudsz cserélni :)
""Ez a gep nem jatekra valo"" megint felteszem a kérdést, miért vannak akkor a store-ban "AAA"-s játékok ? :)

démosthenés "konkrétan a 10 évvel ezelőtti videokártyám volt hasonló erősségű..." :D

(#202) brumi1024 válasza Szabi® (#201) üzenetére


brumi1024
veterán

Mert van olyan konfig, ami elfuttatja ezeket.

demosthenes: És az egy ultrabookban van, ami 15+ órát elmegy akksiról?

[ Szerkesztve ]

(#203) Gáben81 válasza jbcs (#120) üzenetére


Gáben81
senior tag

Mi az, hogy túlárazott? Nem te döntöd el, hanem majd a piac...Most én egyébként gáz volnék, mert kétévente megveszem az aktuális csúcs iPhone-t? Vállalom én kamatmentes részletre veszem és akkor mi van? Mióta 2016 év végén iPhone ra váltottam azóta jobban élek😅(na jó ez csak trollkodás volt).
Na mindegy nekem megéri ez, kicsit ez is a hobbim...szeretem a telefonom. Szépen bevan lakva,
mindent is ezen intézek, az asztali számítógépen nem lett elindítva szerintem több mint egy éve.
Ha figyelembe vesszük, hogy nem használok semmilyen más eszközt, csak ezen intézem a céges dolgokat, a banki utalásokat és mindent ami ezzel jár, akkor szerintem ez egyáltalán nem luxus két évente.

Nekem ez a megbízhatóság és ez a folytonosság ami az Apple-t jellemzi mindennél többet ér… Míg androidos gyártók felemelkednek és elbuknak rövid időn belül, addig itt azért lehet tudni, hogy mire számíthat az ember.

Én azt hiszem 2009 vagy 2010-től lettem androidos még a Sony Q10 készülékkel... akkoriban még élveztem is, hogy lehet szöszölgetni vele és főzőtt romokat szedegetni Xda-ról.
Emlékszem még a processzor órajelét is állítgatni kellett, :D különben akadozott zene lejátszás.

Végülis utoljára egy Samsung S6 Edge volt az utolsó Droidom 2016-ben, azzal végülis nem volt úgy bajom akkor, már kezdett kiforrni az Android is.. Annál is voltak ilyen merülési gondok, meg idegesített, hogy nem egyszerre jöttek a frissítések stb. és akkor egyszercsak meguntam és eldöntöttem, irány az Ios.

Az sem zavart, hogy visszatértem LCD kijelzőre hatalmas kávákkal... nekem ez a megbízhatóság és élmény mindennél többet ér, meg a biztonsági mentés és visszaállítás, nem kell szarozni vele állandóan.(Készülékváltásnál, és igen néha csak úgy, főverzió frissítésnél legyalulom az egészet és újra rakom).

Én elhiszem, hogy a Droid már kiforrta már magát és azt sem vitatom, hogy egyes készülékek egyes funkciói / paraméterei jobbak mint egy iPhone, de ha az összességet nézzük, az összképet az amiben verhetetlen számomra, hangsúlyozom számomra.
Lényegében az egész életem ebben van, évi 5000km futás melyet atomstabil Watch-csal mérek, négy éve használom azt is és még egyszer nem volt olyan, hogy nem sikerült egy edzés, méterre pontosan mutatja a magasságot is pl. ha túrázók valahol... Imádok fényképezni, az is az egyik hobbim a több tízezer fénykép itt van egy helyen az iCloud-ban, bármikor hozzáférek...Nem, nem fogok egy dlsr-el a nyakamban mászkálni. Ez a telefon hozza a színvonalat folyamatosan és ez a lényeg, a te 70-80 000 Ft-os droidjaiddal semmire sem mennék.

Ez az ökoszisztéma a legjobb szerintem.

Ejha, jó hosszú lett, bocs 😂.

(#204) Noukoum válasza démosthenés (#200) üzenetére


Noukoum
veterán

“Más, csak errefelé élő átlag embereknek drágák az almás cuccok, a fő piacán 6-8 munkanapi keresettel egyenlő összeg az átlag Apple gépek árra.”
Ez mondjuk engem hidegen hagy egy magyar fórumon :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#205) Szabi® válasza brumi1024 (#202) üzenetére


Szabi®
addikt

Jó oké, látom próbálod komollyá tenni azt, ami egyébként nevetséges, én ezt is elfogadom.
Egyébként a 16" Macbook Pro nem ultrabook, és bizony azokban is siralmas a "vga", csak azok 1 millióba kerülnek, és "mobility" kártyákat használnak (5300M),ami nem egyenlő a standard vga-kal :)

(#206) démosthenés válasza brumi1024 (#202) üzenetére


démosthenés
csendes tag

Ott a pont meg a fél pár hangszóró :R
Én most egy Asus ROG Zephyrus G14 Ryzen 9-t nyúzok átlag használattal 9-10 óra, ha erőforrás igényes a használat renderelés - játék akkor 2 óra :K az akku idő nekem már ez is jó, nincsenek nagy igényeim üzemidőben.

[ Szerkesztve ]

(#207) brumi1024 válasza Szabi® (#205) üzenetére


brumi1024
veterán

Én pl 16”-os MBP-t használok céges gépként, és még az 5300M is felesleges, nem használom ki. Minek lenne benne ennél erősebb? Ezek továbbra sem játékra való gépek (nem véletlen a Radeon Pro kártyát használják, az RX változat helyett). A konkurencia (Spectre 15, XPS 15) is hasonló árú és hasonló kártyákat használ.

Laptopban egyébként egy-két játékos torzszülött kivételével a mobil változatok kerülnek GPU-kból, így nem értem a mobilitys megjegyzést.

[ Szerkesztve ]

(#208) futo001 válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nem a keresethez igazitjak az arat hanem a piac jellemzoihez. Ahol a piac kedvez, ott olcsobban tudjak adni. Ahol a kereslet eleve alacsony, ott nem kell erolkodni.
Amugy erdekes, hogy most Irorszagra mondja, hogy 35. (Irorszagbol nezem). Ha ceges VPN-t hasznalok, akkor Hollandia a 35. (holland a szerver).

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#209) Szabi® válasza brumi1024 (#207) üzenetére


Szabi®
addikt

A HP Spectre x360 15"-ben i7-10750 cpu van + Gtx 1650 vga (dedikált,mert torzszülött), 4k-s kijelzővel 670 ezer forintért :R

(#210) Noukoum válasza Szabi® (#209) üzenetére


Noukoum
veterán

Dell xps-ben is 1650 van :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#211) futo001 válasza Mr Anderson (#46) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Párom teljesen ki van akadva a frissites ota, neha nagyon anyazik, en meg csak vigyorgok. :DDD Pedig betettek par hasznos funkciot (semmi forradalmi, amit mas gyarto ne ismerne). Szoval igen, az iOS is lehet egy erv.
Nem beszelve arrol, hogy az elmult 4 telefonjabol 2 meghibasodott. Ez nem az a minoseg, ami igazolja az arat. Mar o sem gondolkozik ujabb iPhone-on, pedig az elmult evekben megvette a megjelenest koveto napokban az ujabb verziot, iden nem.

Amugy nekem ez a szeria az elso ami igazan tetszik. A tartalek telefonom egy 5s es a 12 kinezete visszanyul ehhez a szeriahoz, nagyon szep lett a 12.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#212) brumi1024 válasza Szabi® (#209) üzenetére


brumi1024
veterán

Akkor nem ertem a problemat, az ugyanaz a teljesitmenyszint, mint az 5300M es a MBP kinal 5500M upgrade-et.

[ Szerkesztve ]

(#213) Szabi® válasza brumi1024 (#212) üzenetére


Szabi®
addikt

A fenébe...... ;]

(#214) PeAdam válasza secretgarden (#50) üzenetére


PeAdam
tag

Ne haragudjon meg senki, de kívülállóként, ez tetszett plecsnit sem érdemelne. Ettől az árazástól, illetve HOGY KÜLÖN VEDD MEG A TÖLTŐT MEG MINDEN MÁST PLUSZ PÉNZÉRT MÉG A FÉL MISIN FELÜL, na ettől minden alkalommal okádnom kell. És ne jöjjön senki védőbeszéddel, ez minősíthetetlen kategória, ráadásul még egy nyomorult 5 ezres akksit, vagy egy 90hz-es kijelzőt sem sikerült (ebbe sem) bele préselni, sőt ujjlenyomat olvasót sem, hogy ne kelljen húzogatni azt a nyomorult maszkot ha feloldanád ezt a szart. Olyanokról meg már ne is beszéljünk, hogy Notchal kiadni telefont manapság röhejes... na mindegy.

Hogy a haverom szavaival éljek. "Én akkor is megveszem, mert ez prémium". Kérdeztem miben, nem tudott válaszolni. Mást nem is fűznék hozzá.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#215) domerator válasza PeAdam (#214) üzenetére


domerator
veterán

Ezdeszéplett köszönjük!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#216) jbcs válasza Gáben81 (#203) üzenetére


jbcs
tag

"Én elhiszem, hogy a Droid már kiforrta már magát és azt sem vitatom, hogy egyes készülékek egyes funkciói / paraméterei jobbak mint egy iPhone, de ha az összességet nézzük, az összképet az amiben verhetetlen számomra, hangsúlyozom számomra."
Itt jól összefoglaltad a lényeget és egyet is tudok érteni és nem vitatkozni, csak árnyalni szeretném.
Ami az iPhone előnye (kiforrott készülék, ökoszisztéma), az sajnos hátránya is, hogy ha az ios rendszerhez ragaszkodsz, egyfajta készüléket tudsz vásárolni, kötve vagy az iPhone-hoz. Ha neked fontos az akkuméret vagy nagyobb frissítés, akkor nem tudsz más készüléket választani. Droid fronton, ha nem ragaszkodsz egy gyártóhoz, az igényeidhez, pénztárcádhoz leginkább illő terméket választasz, amely ahogy te is írtad már régóta elég megbízhatónak nevezhető. Nekem például a fényképezési képesség nem olyan fontos, hiába van überszuper képessége egy telefonnak, én azért nem akarok fizetni. Ezért tudok olyan készüléket választani, amelynek lehet, hogy gyengébb a fényképezője, de más tulajdonságában meg jobb, amiért szívesebben fizetek többet.
Tehát mind a kettőnek meg van az előnye, hátránya.

(#217) pauliboy23 válasza PeAdam (#214) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Lyézus.😈

(#218) rolandrepasi válasza domerator (#215) üzenetére


rolandrepasi
tag

Az biztos! De nem mint ha nem lenne sok igazság benne.. Ennek ellenére még mindig kevés alternatívája van a 12 es szériának. Még ha az ára annyi amennyi is. Én eddig csak androidot használtam. Főleg a tetejéből. Huawei p30pro volt az utolsó. Az után nem volt megfelelő alternatívám. Stabilitásban, akkumulátor üzemidőben, kamera produkcióban. Ezután váltottam i11pro maxra. Más világ volt de megszoktam. Most a 12 promax on agyalok. De szerintem nem adna annyi pluszt mint amennyit anyagilag kívánna a csere.

(#219) Gáben81 válasza PeAdam (#214) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nyilván nem ok nélkül nem raktak vele 5000-es akkumulátort a mérnökök…így is elég nagy a súlya. Mindazonáltal halkan megjegyezném, hogy ezzel a teleppel is ott van a toppon akkuidőben. Többi az meg a te bajod😅✌🏻.

(#220) Szabi® válasza rolandrepasi (#218) üzenetére


Szabi®
addikt

rolandrepasi Én is pont azt használok, de a 12 Pro Max sajnos nem sokat ad a felhasználói élményhez pluszban.
Megvárom a 13-at (ha így fogják hívni) hátha az nagyobb durranás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#221) Blizzardking válasza ZoltayA (#192) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ne kapkodj...

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#222) koxx válasza PeAdam (#214) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Koszonjuk a beszamolot, ez igen hasznos volt.

(#223) rolandrepasi válasza Szabi® (#220) üzenetére


rolandrepasi
tag

A megjelenése tetszik. Kamera nem győzött meg teljesen. Mobilfotózok ezért az a legfontosabb nekem. Meg persze az üzemidő. 12 órát melózok plusz 1-1 óra utazás. Ezt extra aktív használattal ki kell bírnia. Én is azzal nyugtatom magam hogy majd a következő széria.

(#224) neverwinter1 válasza PeAdam (#214) üzenetére


neverwinter1
újonc

Azért tegyük hozzá, hogy az a noccs a világ legfejlettebb arcazonosítóját rejti. Olyannyira biztonságos, hogy még a bankok is leokézták, bárhol lehet Apple Payjel fizetni (már itthon is), ahol bankkártyával is. Ezt semelyik kínai sem tudta lemásolni, a Huawei próbálkozott valamit a P40 Pronál, de annyira kezdetleges, hogy a copy animojik is kb. 15 fps szaggatós animációra képesek. Gondolom kevesebb a szenzor, vagy hiányoznak azok, amik megtalálhatóak iPhone-on. Fizetni sem lehet vele. Az iPhone-t csak előveszed, ránézel, már bekapcsolt a kijelző és fel van oldva. Nyilván maszk nélkül még jobb lenne, talán jövőre!😅 Azokat a kijelző alatti ujjlenyomat-olvasókat meg hagyjuk, amik működnek 10-ből 6-szor (nyilván fizetésre sem alkalmasak). A 90Hz teljesen felesleges mobilba, a 12 Pro Max van olyan smooth mint egy 90Hz-es kijelzővel szerelt Android, mivel iOS-en nem szaggatnak az appok. Cserébe az egyik legjobb üzemidejű csúcsmobil!

(#225) syIex válasza rolandrepasi (#223) üzenetére


syIex
veterán

Ha mobil fotó számít akkor nincs miről beszélni hiszen a legjobb iPhone kamera van benne jelenleg. A videó meg mindegyik telefont maga mögé utasítja jelenleg.
En is arról váltottam meg volt a sima 12 Pro is, de a méret miatt jöttem vissza a nagyra.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#226) rolandrepasi válasza syIex (#225) üzenetére


rolandrepasi
tag

Köszönöm a véleményed. Eddig még nem győzött meg a kamera. Lehet várok aztán hátha 1-2 frissítés és tovább alakul. Na meg jövőre a gari is bővül. Na nem mint ha most nem bíznék az apple telefonokban. De az ördög soha sem alszik.

(#228) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali. Segítséget szeretnék kérni.
Olyan emberektől akik 11 pro vagy max rol váltottak.
Én most készülök egy 11 pro maxot vásárolni, a kérdésem az lenne a 64gb hely mennyire elegendő? Ki hogy ítélte meg?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#229) Tewe013 válasza neverwinter1 (#224) üzenetére


Tewe013
őstag

"A 90Hz teljesen felesleges mobilba, a 12 Pro Max van olyan smooth mint egy 90Hz-es kijelzővel szerelt Android, mivel iOS-en nem szaggatnak az appok."
Ilyen hülyeségekért kár volt regelni, bármelyik iPhone mellé tettem oda a Pixel 4-et az iPhone tulaja is látta a különbséget smoothságban a Pixel javára, ja és még az a híres "világ legfejlettebb" arcazonosítás is benne van harmad áron.

(#230) Szabi® válasza syIex (#225) üzenetére


Szabi®
addikt

"""Ha mobil fotó számít akkor nincs miről beszélni hiszen a legjobb iPhone""

Még Toms Guide-on is arról tanakodtak, hogy 11 Pro Max-ról nem érdemes váltani, egyszerűen nincs akkora szignifikáns eltérés még kamerában sem ... :)

(#231) Navaren válasza TODI1111 (#172) üzenetére


Navaren
aktív tag

Szia,
- Az iOS 13 óta beépített fájlkezelő natívan támogatja a hálózati helyek hozzáadását (SMB 1-et nem!). És Syonology NAS-sal egy éve megelégedetten használom telefont és tabletet is fájlcserére is (ettől függetenül, ha médialejátszást akarsz NAS-on keresztül, érdemes befektetni egy AC3-mas player-be App Store-ból, amelyik támogatja a hálózati lejátszást. Én évek óta Infuse Pro-t használok erre, de lehet, mások ajánlanak jobbat).
- Az újabb, komolyabb Smart TV- kb. 2018 óta 'AirPlay' kompatibilisek, érdemes utána nézni, van-e AppleTV APP rá, ahogy ΞΔGLΞ is írta.
- Office 365-öm van, de OneDrive helyett én DropBoxon (meg iCloud Drive-ban) tárolok anyagot, így azt nemtom, iOS OneDrive App úgy működik-e, ahogy szeretnéd.
Ellenben gyanítom, hogy a OneDrive - a többi felhős apphoz hasonlóan - integrálható a Files app-ba, ott meg azt másolsz oda, ahogy és ahova akarsz, illetve közvetlen menteni is tudsz bele.

A többit nem tudom, mert nem használom, nekem este f10-től DND-be van a telefon, és csak a kedvencek értesítéseit kapom meg, a többiről nem szól. Néztem, hogy ún 'shortcut-ot' lehetne-e csinálni rá, de nem sikerült.
Utolsó kérésedre ez a legjobb, amit találtam.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#232) Blizzardking válasza neverwinter1 (#224) üzenetére


Blizzardking
őstag

"Azért tegyük hozzá, hogy az a noccs a világ legfejlettebb arcazonosítóját rejti"

És a legfeleslegesebbet is egyben. 😂

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#233) PeAdam válasza neverwinter1 (#224) üzenetére


PeAdam
tag

"A 90Hz teljesen felesleges mobilba, a 12 Pro Max van olyan smooth mint egy 90Hz-es kijelzővel szerelt Android, mivel iOS-en nem szaggatnak az appok. "

Ekkora baromságot életemben nem olvastam telefon topicban.Tipikus elvakult apple felhasználó. Fogalmad nincs semmiről. Semmilyen app nem szaggat már egy középkategóriás, 80-90e Ft-os android telefonon sem. Az arcozonosítást is úgy emlegeted mintha a legnagyobb vívmány lenne. Inkább egy jól működő ujjlenyomat olvasót tennének már legalább a bekapcsoló gombra.... Önmagában az arcazonosítás kevés, főleg a jelenlegi helyzetben.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#234) Noukoum válasza PeAdam (#233) üzenetére


Noukoum
veterán

Amúgy jó dolgokat írsz, csak a stíluson faraghatnál picit.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#235) Cattle_Decap válasza Gáben81 (#219) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Toppon? Nem tulzunk kicsit? 100 órás endurance rating nálam 2020-ban nem top. Az 120 óra körül kezdődik.

(#236) freeknight


freeknight
őstag

Az akksin illene már fejleszteniük végre, félmillás szinten ez már nevetséges és megengedhetetlen. Droidos vetélytársak mind röhögve hozzák már a 2-3 napos üzemidőket.
Nagyon pitiáner húzás a tartozékok teljes kihagyása a dobozből, persze, a piac legdrágább telefonjára még dobjál rá 50-100 ezret pluszban, hogy tudjad használni. Nemhogy gyorstöltőnek kellene lenni a dobozban, hanem az airpodsnak is alapáron kéne járnia ekkora összegért.

Kíváncsi vagyok, jövőre raknak-e még egyáltalán telefont a dobozba, vagy azt is kispórolják. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#237) mufi


mufi
senior tag

És tényleg kihagyták a töltőt...jövőre vajon a telefon marad ki a dobozból? :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#238) Szabi® válasza mufi (#237) üzenetére


Szabi®
addikt

Már az óra mellé sem adnak.

(#239) joey04


joey04
titán

Meglepően korrekt stílusban kezdett a topik, de kezd bedurvulni ahogy látom. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#240) TODI1111 válasza Navaren (#231) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszönöm a választ. :R
Arra lennék még kíváncsi, hogy a bluetooth mennyire "válogatós"? Online rádiót szoktunk néha hallgatni és azt kellene kinyomnia bluetooth hangszoróra ami néha neve sincs márka.
Illetve érdekelne olyan emberek véleménye a készülékről akik felső katgóriás droidról váltottak. ( az árakat most ne nézzük ;) )

[ Szerkesztve ]

(#241) neverwinter1 válasza PeAdam (#233) üzenetére


neverwinter1
újonc

Rengeteg Androidos csúcstelefonom volt, mind szaggatott. Neked nem feltűnő valószínűleg, nem zavar téged.

(#242) Gáben81 válasza Cattle_Decap (#235) üzenetére


Gáben81
senior tag

Toppon alatt értem az élmezőnyt, nem azt hogy a legjobb...felesleges számomra 2-3 nap, ami nálam amúgy sem lenne meg, mert mindenre is használom a telefonom egész nap... Amúgy sem vágok neki reggel egy új napnak 60%-al sem, minden éjjel töltöm. Napközben nincs rá módom, estig bírja ki és ennyi. Ez a Pro Max meg ezt hozza.

(#243) koxx válasza PeAdam (#233) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Semmilyen app nem szaggat már egy középkategóriás, 80-90e Ft-os android telefonon sem"

(#244) persil válasza Gáben81 (#242) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem csak az tetszik, hogy az ilyen vitaknal mindig, de mindig elojon az, hogy "pedig csak csucskeszulekem volt a masik oldalrol, de mind szar volt" meg az is, hogy "mivel nekem nincs szuksegem ra, igy total nem gaz es teljesen elfogadhato, hogy nem tudja".

Ezek mellett pedig olyan epuletes baromsagokat lehet olvasni mindket oldalon, hogy orulet.

Hibatlan. :)

Masik: egy csucskeszulek, az csucskeszulek, nagyjabol altalanosan kijelentheto, hogy egyikkel sem losz melle. Egyik kicsit dragabb, masik kicsit gyengebb, harmadikbol hianyzik valami, de a szakadekok reg eltuntek. Senki nem lesz szar ember attol, hogy droidot, vagy ios-t hasznal. El kell donteni, hogy mi fer bele, mind anyagilag, mind mas szempontok alapjan es csa.
De az, hogy egyik vagy masik csucskeszulek szar lenne pusztan azert, mert elkotelezte magat az ember a masik oldalra, az szimplan gaz.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#245) PeAdam válasza koxx (#243) üzenetére


PeAdam
tag

Milyen app szaggat például egy kirin 810 processzorral felszerelt p40 liteon, vagy egy snapdragon 765gvel felszerelt oneplus nordon pl? Baromi kíváncsi vagyok, komolyan. Lehetőleg videós szemléltetőt is kérnék. Ez a legnagyobb bullshit mikor erre hivatkoznak az Apple fanok, pedig ennek évek óta semmi alapja nincs.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#246) -Ben- válasza PeAdam (#245) üzenetére


-Ben-
veterán

Galaxy S10-et használok. Nem 80-90 ezres kategória még ma sem, mégis szaggat. Sőt, képesek weblapok is megfektetni... Összességében nem rossz telefon, de nem hozza azt, amit az iOS miatt az iPhone tud.

(#247) Gáben81 válasza persil (#244) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nekem tényleg nem ért volna annyit nagyobb akkumulátor amennyivel vastagabb lett volna a telefon, mert aki fogta kézbe ezt a készüléket azt tudja hogy a design miatt eleve vastagnak tűnik.

nekem nincsen semmi bajom az Androiddal és nem is megyek át különféle kínai gyártóknak a topicjába fröcsögni... Én hét évig használtam androidot meguntam, nem szerettem annyira mint az Ios-t. Nekem négy éve hibátlanul működik ez a rendszer teszi a dolgát azt csinálja amit én akarok megbízhatóan elégedett vagyok és pont.

Csak azt nem értem másik vonalon az 5000mah-val, Meg az 500 megapixellel meg az 500 Hz -el miért nem boldogok?😅
az a semmi baj nem lenne hogyha kulturáltan kinyilvánítanák a véleményüket hiszen erről szól ez a fórum, de sokan amilyen stílusban nyomják hát… Igaz a mondás hogy a stílus maga az ember🤷🏻‍♂️.

valamilyen szent küldetésnek érzik hogy minket szegény nyomorult életű Apple-t használó usereket meg kell menteni vagy fel kell szabadítani elvakultságukból/szenvedéseinkből.

Ez a ez a túl van árazva dolog meg hát mit is mondjak hát elég pronyó szöveg, de mindegy is...

(#248) koxx válasza PeAdam (#245) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem az app szaggat hanem a rendszer. De biztos fel tudnék sorolni néhányat ami laggol. A jelenlegi 80ezres android kategória az nagyjából semmire nem való, komolyan egy 12 pro max mellé akarod rakni? egy Opel corsát se hasonlítgatsz egy G Mercihez, pedig az előbbi is gurul, 4 kereke van.

(#249) PeAdam válasza koxx (#248) üzenetére


PeAdam
tag

Előbbi kommented alapján még az appok szaggattak, mostmár a rendszer szaggat. Döntsd már el, hogy most akkor melyik. Videós összehasonlítások alapján annyira szaggatnak az appok az általad Opel Corsának titulált oneplus-on, hogy ugyanolyan gyorsan nyit meg mindent, vagy esetenként gyorsabban. Itt a teszt:

[link]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#250) koxx válasza PeAdam (#249) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Te írtad, hogy az appok szaggatását, de szerintem engedd el a témát, mehetsz vele az android topikba. Tudom, hogy megy a rendszer op8 proról váltottam, szóval van tapasztalatom mindkét rendszerrel, de neked láthatóan nincsen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.