Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#502) BLC


BLC
tag

Sziasztok!
A vezeték nélküli töltés vonatkozásában a gyári MagSafe fejet használva mennyire melegszik a telefon illetve a hátoldala? Továbbá nem gyári tok hsználata (Spigen) esetén a töltés hatékonysága csökkenhet?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#503) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Apropó.. A rejtett számról érkező hívásokat lehet valahogy tiltani? Az ismeretlen hívók blokkolását bekapcsoltam, de aztán feltűnt, hogy aki nincs a telefonkönyvben, az nem tud hívni, így ki is kapcsoltam. :DDD

(#505) Oposzumtoszó válasza #40993792 (#504) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm a választ, már azt hittem én vagyok láma és nem találom.

(#508) BLC válasza BLC (#502) üzenetére


BLC
tag

A kérdésemmel kapcsolatban tud valaki esetleg információval szolgálni?
Az esetleges válaszokat előre is köszönöm.

Sajnos offTopic jobban megy mint a “szakmaiság” ez elkeserítő, és szomorú.

(#509) Reverting válasza BLC (#502) üzenetére


Reverting
őstag

35-36 fok es meg felette is lehet a toltes kozben tokban... kabelen 5W-al 28-31 et mertem...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#520) Gáben81


Gáben81
senior tag

Pár raw [kép] . :)

(#521) BLC válasza Gáben81 (#520) üzenetére


BLC
tag

Ez érdekes Nekem jpeg-be tölti le :(

(#522) Gáben81 válasza BLC (#521) üzenetére


Gáben81
senior tag

Mert miután a gyári szerkesztővel belenyúlok az lesz...pedig innen van megosztva:

(#523) BLC válasza Gáben81 (#522) üzenetére


BLC
tag

Jó képek. RAW-os EXIF metaadatok érdekeltek volna, ha olvashatók. Jpeg-et látom, de az eredeti méretre is kiváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

(#524) Gáben81 válasza BLC (#523) üzenetére


Gáben81
senior tag

Ha így megfelel pl az egyik:

(#525) BLC válasza Gáben81 (#524) üzenetére


BLC
tag

Köszönöm.

(#526) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Köszi a tesztet.

Viszont: olyan képeket sikerült lőni ami súlyos kamerákkal is ócska lenne. A helyzet az hogy egy jó kép, vagy videó nincs ebben a tesztben, hanem kb a semmibe lövögetés ment.

Nem kell mindenkinek fotósnak lennie, de komponálni, témát találni azért illene, főleg az egymilliárd tartalomgyártó világában. Ez a telefon nekik készült, nem véletlen a 10bit, meg a RAW.

Vidinél a stabit egy ember bekövetésével tökéletesen lehetett volna demózni, közben a lidar előnye is kijött volna, hogy mennyire tartja fókuszban az alanyt. Fotó is lehetett volna jóval több annál, mint amit a nagyim nyomna ahogy kilép a kapun. Erre a kevés rendelkezésre álló idő sem mentség.

Amilyen igényes a cikk, olyan igénytelen a képanyag. Jövőben inkább add ki ezt a részét valakinek, aki legalább minimum szinten ért hozzá.


A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#527) Szabi® válasza Gáben81 (#524) üzenetére


Szabi®
addikt

Nagyon komoly ez az erdős/ködös kép. Kicsit Bükkre,Mecsekre emlékeztet.

(#528) Gáben81 válasza Szabi® (#527) üzenetére


Gáben81
senior tag

Köszi :) , azért mert az a Mecsek valóban :) .

(#529) Szabi® válasza Gáben81 (#528) üzenetére


Szabi®
addikt

Akkor azért. Komlón lakik az egyik rokonom, és pár nyarat már át csavarogtam a környék erdeiben. :)
(Jah bocs látom írtad is visszább, hogy Mecsek)

(#530) doooo válasza --Disztroj-- (#526) üzenetére


doooo
veterán

Az viszont jó, hogy nagyjából mindig ugyanaz van fényképezve (mondjuk tesztelő függő, mivel mindenki a saját környezetét fényképezi, de akkor is, relatív állandó), tehát össze lehet hasonlítani nagyjából más mobilokkal. (Inkább az az érdekes, amikor egy-egy modell képességei rosszabbnak tűnnek az itteni tesztekben, mint máshol (pl. GSMArenán), legutóbbi ilyen talán a Note20U tesztje volt.)

(#531) Al Pacino


Al Pacino
csendes tag

Szép ,,kis" szerkentyű! Nekem mindig az 5-s Sorozat jut eszembe róluk! :DD

„Barátság és pénz… Tűz és víz!”

(#532) csacsi67 válasza #40993792 (#504) üzenetére


csacsi67
addikt

Akkor már elég rég nézted át a memüt mert ez a funkcio kb 2 éve benne van az iosba ne vezess senkit félre légyszíves főleg M létedre. :) Beállitások telefon ismeretlen hiivok némitása itt található. Azért nincs harag .BUÉK-

[ Szerkesztve ]

(#533) HarleyCustom válasza csacsi67 (#532) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Asszem akkor mindenkit letilt, aki nincs a telefonkönyvben. Nem olyan, mint az androidon, hogy szám nélküli hívás...sajnos...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#534) TODI1111 válasza csacsi67 (#532) üzenetére


TODI1111
addikt

Akinek válaszolt, megtalálta a beállítást de az nem csak a rejtett számokat tiltja hanem minden számot ami nem szerepel a névjegyzékben. Tehát nincs olyan funkció ami csak a rejtett számokat ( szám nélküli hívás) blokkolja.

[ Szerkesztve ]

(#535) HarleyCustom válasza csacsi67 (#532) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nagyon félreértetted a lényeget. Zsolt_72 nek igaza van, a kérdésre válaszolva...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#536) csacsi67 válasza TODI1111 (#534) üzenetére


csacsi67
addikt

Ki probáltam nem ügy van ha nincs benne a nevjegyzekbe akkor is csörög .Ha nem rejtett szam. Probáljátok ki. Nálam ez a funkcio mindig aktiv akkor nagyon sok ember nem erne el.

[ Szerkesztve ]

(#537) Reverting válasza HarleyCustom (#533) üzenetére


Reverting
őstag

A szam nelkuieket tiltja csak le... kontakt nelkuli szamokat nem... :K

Buek2021 :C ;] :P

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#538) csacsi67 válasza Reverting (#537) üzenetére


csacsi67
addikt

Igy van ez ahogy Te irod egy szónak is szaz a végé. :))Van olyan funkció is csak akkor az összes számot be kell rakni a kedvencekbe.

[ Szerkesztve ]

(#539) TODI1111 válasza csacsi67 (#536) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor viszont a kérdezőnél lehet valami gond, mert ő azt mondta ha bekapcsolja a funkciót akkor csak a telefonkönyvben szereplőket engedi.

"de aztán feltűnt, hogy aki nincs a telefonkönyvben, az nem tud hívni, így ki is kapcsoltam."

(#540) csacsi67 válasza TODI1111 (#539) üzenetére


csacsi67
addikt

Hidd el ez az igaz amit mi irtunk.

(#541) TODI1111 válasza csacsi67 (#540) üzenetére


TODI1111
addikt

Én elhiszem. :)

(#542) csacsi67


csacsi67
addikt

Igazatok van a hivatalos verzio az ga nem szerepel a telefonkönyben vagy rejtett szam akkor utasítja el. De ha ma volt hívásod arról a szamrol vagy valami email címhez köthető be engedi.

[link]

(#543) HarleyCustom válasza Reverting (#537) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem értitek a lényeget... ez nem olyan, mint az androidnál.

Tapsikolhatsz, nyújtogathatod a nyelved, mint egy ovis, de attól még úgy van, ahogy mondjuk páran.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#544) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk az ismeretlen hívás szó sem biztos hogy jól van megfogalmazva :)

(#545) Reverting válasza HarleyCustom (#543) üzenetére


Reverting
őstag

Az a buek-nak szolt Te nagyokos... ovis... :W relasz.. :P

Probaltam par hete es a ismeretlent foglatra tolta, a kontakbol torolt szammal hivotatt szinten...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#550) ZoltayA


ZoltayA
aktív tag

Néztem az Edigital oldalát. A mai naptól a 12 Pro Max mellé 3 év gyári garancia jár. Remélem, h a hazai Apple is tud róla. Megjegyzem, h félmilláért teljesen jogos a fogyasztók számára kedvező döntés. ( 250 ezer felett 3 év gyári garancia dukál)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.