Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) elfelejtette válasza #08176384 (#49) üzenetére


elfelejtette
veterán

Úgy minden kötekedés nélkül megkérdezhetem, miért cserélted le?
Soha nem volt még több százezres telefonom, azt hittem ezeket több évre veszik, főleg az iPhone-okat, ahol az androiddal ellentétben adott az 5-6 éves terméktámogatás...
Főleg így, hogy a csúcsot cseréled le a nem-csúcsra.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#52) neverwinter1 válasza secretgarden (#42) üzenetére


neverwinter1
újonc

Minden Androidnál jellemző, Huaweinél is tapasztaltam (ennél fordult elő legtöbbször és Samsungnál), LG-nél is. Iphone-on gyakorlatilag soha (1-2-szer láttam darabos animációt iOS-en is). OnePlust még sosem láttam, arról nem tudok nyilatkozni.

(#53) secretgarden válasza #08176384 (#49) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Hozzatennem, hogy miota a 16:9 kepernyo arány már nem divat, keptelenseg egy kezzel kezelni egy telefont. Nem tudom miert csinalnak egyre hosszukasabb telefonokat. Nekem jo nagy kezeim vannak, szelteben barmelyik telefon tuloldalat elerem a huvelykujjammal, na de a kepernyo tetejet vagy aljat abszolute nem. Ezekenl a 6.5" korulieknel ha viszonylag alul fogom a telefont akkor aljat elerem de a kepernyo felso kb. 3 centijet nem, ha felul fogom akkor a tetejet elerem de az also 3 centit nem, ha meg nagyjabol kozepen akkor alul-felul kb. 1.5-1.5 centit nem erek le a huvelykujammal. Nem normalisabb lenne visszaterni a 20:9-rol meg 21:9-rol a 16:9-re? Nem is beszelve, hogy nem a telefon vastagsaga vagy szelessege miatt nem fernek a zsebembe hanem a hosszuk miatt. Nok konnyen vannak, beteszik a retikulbe, de mondjuk egy nem a hatlamas zsebekkel megaldott oltonynel hova a fenebe tegye az ember a 16-17 centi hosszu tepsit? Nyilvan ovtaska oltonynel nem jarhato ut :-)

(#54) #08176384 válasza elfelejtette (#51) üzenetére


#08176384
törölt tag

Megszokás. Én soha nem veszek hűségre, részletre telefont. Megveszem hivatalos helyen nem hitelre, majd következő évben jön az új, előtte eladom a régit és megveszem az újat. Szeretem szinten tartani az eszközeim. Egyedül Mac szoktam 3 évig megtartani. Kocsit is mindig újat veszek, eladom max 60-70e km után (1-2 évesen) és jöhet a következő kisebb ráfizetéssel és friss garanciával. Alapvetően semmit nem veszek hitelre, így mindig van pénzem és nem a kamatokra, törlesztőkre szórom el. Ezt a pénzt inkább félreteszem, így bármikor tudok vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#55) joey04 válasza lypen99 (#30) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) elfelejtette válasza #08176384 (#54) üzenetére


elfelejtette
veterán

Akkor a mostani csere még kedvezményes is volt, mivel nem a max-ot vetted...
secretgarden: Azért nem, mert nem lehetne túl széles telefont csinálni, hogy 6" felett legyen a képátló, és akkor ki venné meg.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#57) #08176384 válasza elfelejtette (#56) üzenetére


#08176384
törölt tag

A kereskedő is szívesen vesz meg egy icentre vásárolt, jellemzően karcmentes telefont, mint valami szolgáltatótól kihozott készüléket. Annyi, hogy nagyon vigyázok a dolgaimra, így jól tudom eladni is. Az 1 éves 11 pro max-ot 97%os akksival adtam pl el karc és sérülés mentesen. Nem használok rendszeresen gyorstöltőt és ezt meghálálja az akkumulátor is.

[ Szerkesztve ]

(#58) Tewe013 válasza neverwinter1 (#52) üzenetére


Tewe013
őstag

"Minden Androidnál jellemző"
"OnePlust még sosem láttam"
:DDD
Egyébként OnePlust még én sem használtam, de azt biztosra állítom, h a Pixel 4-em nem akad többet, mint a haverom 11 Pro-ja. Cserében a 90Hz miatt jóval simábbnak hatnak az animációk.

[ Szerkesztve ]

(#59) neverwinter1 válasza Tewe013 (#58) üzenetére


neverwinter1
újonc

Csak görgess egyet a Play Áruházon és az App Store-on.

(#60) Bdanyy válasza elfelejtette (#56) üzenetére


Bdanyy
addikt

Eddig egy telefonnál éreztem, hogy túl széles, igaz az is még 6" alatt volt, a nexus 6. Az a 16:9 miatt tényleg kétkezes telefon.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#61) secretgarden válasza #08176384 (#57) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Szerintem a gyorstoltes sebessegetol fugg a dolog. Mi a OnePlus 5, 5T es 7 telefonounkat is szinte mindig gyorstoltovel toltjuk, viszont altalaban csak 80-90%-ra es nem hagyjuk 20-30% ala fogyni ha nem muszaj. AccuBattery app szerint a ket regebbi telefon 2.5 ev utan is csak 3-4%-ot vesztett az eredeti kapacitasabol, az ujabb pedig meg csak 1-2%-ot 1.5 ev alatt. Viszont tegyuk hozza hogy a gyorstoltes itt 4 ampert azaz 20W-ot jelent 5V mellett. Mas telefnoknal van 30-40-50W-os gyorstoltes ami 6-8-10 amper, ezekert mar nem tennem tuzbe a kezem. OnePlus Nord-nal 65W-os a gyorstoltes, ennel 10V a toltofeszultseg es 6.5 amper, ezert se kezeskednem hosszu tavon. Xiaomi meg jovore 100-130W-os gyorstoltokon gondolkozik. Szerintem kb. 25W-ig, esetleg 30W-ig okes, onnantol felfele viszont fokozodo mertekben karos a telonak a gyorstoltes. Nyilvan a melegedestol is fugg, milyen a telefon hoelvezetese stb.

(#62) elfelejtette válasza Bdanyy (#60) üzenetére


elfelejtette
veterán

Egy 5,7"-os 16:9-es kijelzős telefon pont olyan széles lenne, mint egy mostani 6,7"-os 20:9-es. Azt ugye nem venné meg senki, mert hát nagyobbak is vannak. Egy 6"-os 16:9-es telefont át se érne senki, mert lenne vagy 8cm széles.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#63) devil-k válasza Snowy_owl (#14) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igazi dilettáns hozzászólás volt. Amiket írtál annak a legtöbb része ízlés... kiváncsi lennék neked milyen készüléked van.

- mozi bolondéria -

(#64) devil-k válasza #08176384 (#49) üzenetére


devil-k
nagyúr

170 cm vagyok, normál (arányos) kézmérettel. 11 pro maxról váltottam 12 pro maxra, számomra nagyon kényelmes. Engem nem zavar ez a nem tudom a telefonom mindig, minden helyzetben egy kézzel nyomkodni mód, mint sok embernél.

- mozi bolondéria -

(#65) secretgarden válasza devil-k (#64) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Engem sem zavar, szinte mindig ket kezzel hasznalom, egykezes kezeles jo recept a leejteshez... Viszont ez, hogy "egy kezzel lehessen hasznalni", ez a (mondvacsinalt szerintem) magyarazat a gyartok reszerol, hogy miert gyartanak egyre hosszukasabb telefonokat (ebben eppen a Sony a vezeto), mikozben az emberek 99%-a mar a 18:9-es 6" feletti telefonokat se erte at huvelykujjaval fuggolegesen, miota meg 20:9 es 6.5"-6.8" a divat azota meg vegkepp nem...

Ugyanugy blod magyarazat szerintem, minthogy azert nem cserelheto user altal az akku a telefonokban, mert igy vekonyabbak lehetnek. Igen, akar fel mm-rel is... De szerintem a felhasznalok nagyobb resze jobban orulne ha inkabb fel mm-rel vastagabbak lennenek viszont tudnak cserelni az akkut maguk, olcson, nem csak dragan, szakszervizben. Ja, de akkor kevesebb profit a gyartoknak. Inkabb ez van mogotte szerintem. Valami erdekes modon peldaul a Samsung S5 anno cserelheto akkuval birt, mikozben 8.1mm vekony volt es meg raadasul 1 meteres melysegben 30 percig vizallo is. Persze az 2014-ben volt. 2020-ra mar elfelejtettek a gyartok ezt a technologiat, hogy vekony vizallo telefon cserelheto akkuval. Persze, mese habbal... Szerintem...

(#66) Mumukuki válasza neverwinter1 (#59) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Baromi nagy kulonbseg van droidok kozt gyartonkent. Nem akad mindegyik, ez teny.

Viszont szinte minden nap falhoz akarom vagni az iphonomat mikor a hatterben futo alkalmazasok kozott valtanek oda vissza es az epp futo munkafolyamatot dobja es kb nullarol indul az alkalmazas a keves memoria miatt. Amugy a rendesen megpakolt es regota hasznalt szifon is tud akadni ;) Bar gondolom rosszul fogom.

[ Szerkesztve ]

(#67) Mezcal válasza janeszgol (#43) üzenetére


Mezcal
addikt

Nálam droidon még 60hz alatt sincs akadás snapi 855 alatt. Te azt próbálod itt eladni, hogy a droidon akadások vannak, ami falsizmus.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68) Mumukuki válasza secretgarden (#65) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Amugy nekem egyik iphone sem hasznalhato egy kezzel pont a droidon levo vissza gomb es az alkalmazas valto hianya miatt. ios-ben hol itt hol ott kell nyomogatni a kepernyot az alkalmazas fejleszto hirtelen otletetol fuggoen. Naponta csuklanak fejlesztok szulei emiatt :). Egy huvelyk ujjnak elegendo kellene lennie az esetek 99%-ban, de itt nem sajnos.

(#69) Snowy_owl válasza devil-k (#63) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Eddig egy rn8p volt, ám tegnap előtt közel sem könnyes búcsút intettem felé. Jelenleg egy xperia x performance készülék, de amire pályázok az egy sony xz2 compact. Jó lenne egyet megcsípni, sajnos vészesen elfogytak az én kívánalmaimnak tetsző telefonok. A szerinted dillettáns reakcióm lehet neked az volt, ám nem vagyok egyedül azzal, hogy mást szeretnék, mint amit kapok, vagy kapni lehet. De sajnos ma ilyen trendek vannak, egyik gyártó sem mer vagy akar kítűnni, inkább egymás seggébe vannak. Undorítóak.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#70) doooo válasza secretgarden (#42) üzenetére


doooo
veterán

"A darabossag (meg a 8-10 honap alatt eredeti sebesseg felere-harmadara lasssulas) valami Samsung betegseg."

Nagyon szépek ezek a történetek, de legalább 6 éve egyáltalán nem állják meg helyüket, főleg nem a csúcskategóriában, és főleg nem a "8 hónap alatt felére csökken a sebesség" rész. Egyszerűen nem igaz, és kész, főleg nem így általánosítva (hisz egyik mobil, egyik rendszer sem tökéletes, és bárhol lehet találni negatív példákat, amik nem egyszer "user-error" kategóriába esnek, hisz bármit meg lehet akasztani ha halálosan teleszemetelik a rendszert).

[ Szerkesztve ]

(#71) lmno válasza Mumukuki (#68) üzenetére


lmno
őstag

Nem kell nyomogatni semmilyen vissza gombot, swipe-pal visszamegy mindenhol. Alkamazásváltó meg lentről swipe, vagy régi telefonoknál dupla home gomb.

(#72) syIex


syIex
veterán

Lassan másfél hete nyúzom.
A forma és kialakítás szerintem az eddigi legjobb az 5S/SE óta. Jó volt a kerekített forma is, de ez valahogy sokkal stabilabban a kézre áll.
12 Pro-t váltott a méret miatt, mert előtte Xs Max és 11 Pro Max volt szóval csak kellett a tégla méret és nem volt elég a kisebb tesó.
Hát akksi időben botrányosan jó továbbra is. Az előd (11 PM) idejés hozza sőt talán jobb is még úgy is, hogy kisebb az akksi és nagyobb a képernyő valamint újabb a hardware.
A kamera rendszer brutális főleg a videózás. Az szerintem jó pár kamerát megszégyenítően jó lett.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#73) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

A kamera botrányosan sz.r, de amúgy rendben van. Kár, hogy ennyivel drágábban passzolják el itt a balkánon. USA retail áron még jó is lenne. De így marad a vérpistikéknek.

(#74) *RLaci* válasza neverwinter1 (#59) üzenetére


*RLaci*
addikt

Itt görgetem a Playt le-föl vadul de ez bizony nem akad. :D Ja, és a Chrome sem, pedig sok droidos telefon topikjában olvasom, hogy szar, fagy akad, stb...

(#75) syIex válasza *RLaci* (#74) üzenetére


syIex
veterán

Egy fél év múlva is ugyan ezt fogod mondan vajoni? :P

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#76) Quqesz válasza <stdio.h> (#73) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem tetszett a dizájn, amíg kézbe nem vettem. A tégla új fogalmat nyert benne. Sztem ha nekivágom az ablaknak kimegy...bár lehet ez apple ficsőr. De, biztos jó telefon lesz, már aki megveszi ennyiért.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#77) *RLaci* válasza syIex (#75) üzenetére


*RLaci*
addikt

Megjelenésük óta valamelyik Pixelt használom, így nyugodtan állíthatom, hogy 3 év múlva is ezt fogom mondani.

(#78) dns86 válasza syIex (#72) üzenetére


dns86
tag

Azért ezzel kicsit vitáznék. Nem vészesen kevesebb az akksi idő mint a 11 Pro Max-nak, de azért az 5G képes szipkázni... :R

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#79) Mumukuki válasza lmno (#71) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Egy kézbe fogva hüvelyk újjal nem megy a swipe. Na meg a pl bent maradó billentyűzethez lehet néha kattintgatni meg szenvedni szifonnal. Stb. Ellenben tökéletes a vissza gombbal, el lehet tüntetni bármit ami mégsem kell és felbukkant.

A regebbiben a fizikai gomb dupla nyomása is csak az alkalmazás listát hozza be, amit megint lehet bizgerálni. Droidon dupla klikk az alkalmazás váltón és azonnal vált oda vissza a két utolsó alkalmazás közt .
És még sorolhatnám mennyi minden több lépés iOS en mint droidon. Állandóan bizgerálni kell , amikor az ember siet akkor ezek baromi idegesítőek.

Mindkettőt párhuzamosan használom évek óta és döbbenet mennyivel hatékonyabb munkára a droid .

(#80) janeszgol válasza <stdio.h> (#73) üzenetére


janeszgol
félisten

Botranyosan szar. Aha. :U

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#81) syIex válasza dns86 (#78) üzenetére


syIex
veterán

A probléma az, hogy jelenleg kis országunkban kb annyi négyzetméteren van 5G ahány G-ből áll.. :U
Persze én is csináltam egy két tesztet, de a 400 MB/s sem túl nagy szám az igazi 5G-hez kéepst ami 2000 körül van. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#82) Ezekiell válasza janeszgol (#80) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ezen én is mosolyogtam egyet :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#83) syIex válasza Ezekiell (#82) üzenetére


syIex
veterán

Nyilván sok képet csinált vele. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#84) Jositigris válasza janeszgol (#80) üzenetére


Jositigris
csendes újonc

Azért minden évben a legnépszerűbb telefon, mert kuka a kamera :DD

(#85) janeszgol válasza Mezcal (#67) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt fentebb megbeszeltuk, hogy igen elofordulnak akadasok. Ettol meg van ertelme a 60+ hz kepfrissitesnek, de nem gorgeteskor, meg a menuben boklaszva. Azzal nekem nehezen adjak el.

Falsizmus. Rakerestem. Kazincy öngyi lenne, annyi es olyan szintu szavak jonnek letre. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86) secretgarden válasza doooo (#70) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Igazad van, nem erdemes altalanositani. Atofgalmazom: nekem volt korabban is es mostanaban is szerencsem tobb olyan kozep es felsokategorias Samsung telefonhoz es tablethez amik valamilyen oknal fogva olyan lassuak voltak bizonyos dolgokban mint egy abszolute beleposzintu telefon/tablet. Okrol fogalmam sincs. Jelenleg is van egyebkent felesegemnek egy Samsung tabletje, amit factory resetelni kellene, mert eszmeletlen lassu. Peldaul a kerpenyon a virtualis keyboardon gepeleskor is megnyom az ember 4-5 betut, semmi, aztan kb. a hatodiknal hirelen megjelnik az addig beirt 4-6 betu, majd par betu lenyomasig megint semmi, aztan megint megjelnnek egyszerre es igy tovabb, eszmeletlen idegesito. A Play Store ha talal mondjuk 5 frissiteni valo app-ot, az bo ot perc (regen talan 40 masodperc lett volna). Ilyesmik. Ezeket egy £40 Amazon tabletnak is nehez lenne elnezni, nem egy kozepkategorias Samsung Tabletnak... Es ujonnan nem volt ilyen... Tul sok app sincs rajta, kb. 30-35 lett ra feltelpitve (mig OP telefonomon kb. 150, megsem lassult le). Nem tudom mitol van. Elozo tableten is volt. Samsung S7 csinalta, Samsung S4 Mini csinalta, Samsung S3 csinalta, Samsung Tab Pro 10.1 tablet csinalta, Samsung Tab A 10.1 tablet csinalta/csinalja, Samsung Tab A 10.5 tablet csinalta/csinalja. Lehet hogy mi vagyunk pechesek. Vagy feltelepitettunk valamit amit nem kellett volna. Mindenesetre ez a tapasztalatunk.

(#87) janeszgol válasza Jositigris (#84) üzenetére


janeszgol
félisten

De egyszeruen az az ember nincs tisztaban a helyzettel. A Xs/Xr ota az elmezonyben vannak, plane videozasban. A Pro Max meg jelenleg A legjobb. A tobbi 12-es szeria tagja is ott dekkol a mezony elso feleben, de a Pro Max kilog kozuluk is.
Es erre azt mondani, hogy szar? Egyszeruen nem ertem.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#88) Voloka válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


Voloka
tag

Ha azt látom, hogy svédek kettővel vannak előttünk... akkor?

(#89) Ádám16


Ádám16
addikt

Elég őszinte a készülékről készült fotókon a dzsuva. Nem jön be ez az acelkeret, elképesztően kényes mindenre.

A telefonról magáról: sose vonzott ez a Plusz/Max vonal, egyszerűen otromba nagy dög. Ha van kisebb iPhone a piacon, és itt a tökéletes iPad vonaluk, nem látom értelmét a cuccnak. Filmekhez szerintem ez a kijelző is kevés a vonaton, mindennapi zsebrevágósnak pedig van kompaktabb, ami ugyanezt adja kb.

(#90) Ezekiell válasza Jositigris (#84) üzenetére


Ezekiell
veterán

Jó, hát mondjuk azzal se lehet érvelni, hogy a legnépszerűbb=legjobb, mert hát sokmillió légy se tévedhet akkor a lószarral, harapjunk hát bele... :DDD Szóval nem a népszerűségen múlik - de ez tényleg egy remek telefon (mégha én magamnak nem venném meg sose, akkor is).

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#91) bedibazsa válasza Mumukuki (#79) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Alkalmazásokat váltani az új iPhone-okon a legjobb. Egyszerűen jobbra-balra húzod az alsó, fekete sávot és tudsz váltani az alkalmazások között. Ennél gyorsabb nincs, annó én is a droid dupla koppos alkalmazásváltójától voltam nagyon boldog, de ez jobb. Az Xs-t iszonyatos kényelmes egykézzel használni.

(#92) talamasca


talamasca
senior tag

Ahogyan a tesztben is leírták, ezt az iPhone-t CSAK a batár méretet kedvelők fogják vásárolni, mert bár számok terén jobb a kamera, mint a kisebb Pro esetén, de a valóságban - nem egymás mellett nézve - szinte semmivel.
Egyszer volt 8 Plus-om, azt váltotta az XS. Megváltás volt ismét "normális" méretet használni.
Sajnálom, hogy nem hozott ki az Apple egy Mini Pro-t. Akkor nulla gondolkodás nélkül cserélnék. Így még gondolkodok.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#93) Mumukuki válasza bedibazsa (#91) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Na az jól hangzik. Kaptam már vágólapot, nemrég osztott képernyőt, jönnek azért fejlesztések is.

(#94) sub71 válasza Voloka (#88) üzenetére


sub71
aktív tag

Mivel egy átlag Svéd 4-5x annyit keres, mint egy átlag Magyar nem látom sok értelmét a kommentednek... :F Ha az Indiaiakat mondtad volna példának, akik még nálunk is többet fizetnek érte, miközben kisebb a jövedelmük, abban lenne ráció.....

[ Szerkesztve ]

(#95) secretgarden válasza bedibazsa (#91) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Ez tetszik. En Androidon gesztusvezerlest hasznalok mar jo ideje, de a valatas nem ennyire konnyu. Legegyszerubb alulrol felhuzni az ujjat es varni egy picit, ekkor bejon a futo appok listaja es lehet valogatni. Van elvileg gesztus elozo es kovetkezo apphoz, de azokat valahogy nem sikerul eltalalnom. Apple megoldasa gyorsabbnak es egyszerubbnek hangzik.

(#96) Tewe013 válasza *RLaci* (#74) üzenetére


Tewe013
őstag

Nálam is ugyanez a helyzet, pedig már megvan féléves a P4. :D

(#97) neverwinter1 válasza *RLaci* (#74) üzenetére


neverwinter1
újonc

Maximum nem tűnik fel! :P

(#98) Tewe013 válasza bedibazsa (#91) üzenetére


Tewe013
őstag

De hát ez már a droidokon is így működik több, mint egy éve. Legalábbis a Pixelekre Android 10-zel jött.

(#99) *RLaci* válasza neverwinter1 (#97) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az itthoni mobilpark jelen pillanatban Pixel 2XL, PIxel 5, Iphone 8 Plus, Iphone 11, szóval feltűnne. ;)

[ Szerkesztve ]

(#100) Noukoum válasza *RLaci* (#99) üzenetére


Noukoum
veterán

De ő lehet 10 éve nem használt androidos készüléket Ahhoz képest a mai ios tényleg sokkal fluidabb.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.