Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Oposzumtoszó válasza Szabi® (#600) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ez volt a probléma, a szinkronizálás. Köszönöm! :R

(#602) CapacRaimi


CapacRaimi
csendes tag

Sziasztok! Tegnap megérkezett nekem is a telefon (Pro Max - gray), ma kapott fóliát előre és hátra (tokok még nem jöttek meg), de egy kicsit még ismerkedek vele és próbálom megszokni a méreteit és a billentyűzetét, Gboard kicsit kényelmesebb volt. (Entert és a pontot hiányolom az alap nézetből) Képernyőképet nem enged feltölteni, mert 5MB a limit, a fotó meg 9MB :D Kép

"Nem az az erős, aki nem esik el, hanem az, aki mindig fel tud állni."

(#603) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék fülest a készülékhez, de mivel az Airpods ára túllépet a megszabott lélektani határon ezért olcsóbb megoldást választanék.
Az iCentre oldalán kinéztem egy VEZETÉK NÉLKÜLI FÜLEST.

Van valakinek tapasztalata vele? Előre is köszönöm!

(#604) ZoltayA válasza Oposzumtoszó (#603) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ha volt fél milliád, ne ezen smucigoskodj! Tényleg elképesztő. Tessék megvenni az airpods- ot! Jó áron eladtál egy Samsung Note10+ telót is....már bocs! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#605) Szabi® válasza ZoltayA (#604) üzenetére


Szabi®
addikt

Sima Airpods sztem nem egy nagy élvezet zene szempontjából.
Airpods Pro, nah az tuti, abban már van egy kis mély, és kiváló zajszűrés :R

(#606) Oposzumtoszó válasza ZoltayA (#604) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Más az értékrendünk, nekem nem ér meg 50-60 ezret egy fülhallgató, legyen az akármilyen. Amúgy megvettem a Beats fülest és számomra tökéletesen megfelel.
Ezért volt fél millám, mert nem vásárlok összevissza minden túlárazott cuccot. :U

[ Szerkesztve ]

(#607) domerator válasza Oposzumtoszó (#606) üzenetére


domerator
veterán

Nem lehet rossz az a Beats... W1 apple chip van benne szóval a szolgáltatásai is valahol az Airpods közelében lehetnek... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#608) Oposzumtoszó válasza domerator (#607) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nem bizony, nekem tökéletesen megfelel. Ilyen okos fülesem még nem volt. Az iCenteres srác is jókat mondott róla. :K

(#609) Navaren válasza Oposzumtoszó (#608) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ennek azt hiszem, az elődje, a Beats X van a családban, hibátlanul működik 2 éve, és közben úgy működik, mint AirPods, kényelmesen összelövi magát azzal, amivel kell - én a kialakítását nem bírom, ezért használok AirPods 2-t helyette, ugyanezen okból a Pro sem jön be, pedig az is van itthon :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#610) Reverting


Reverting
őstag

[link] Yt video... 0:46-tol kb 40-50% fenyeron.... csak tok sotetben... :D kivancsi vagyok, irjatok gyartasi datumot is ha lehet...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#611) Homeopatia


Homeopatia
csendes újonc

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Telenor álltal forgalmazott készülékek, függetlenek -e a céges T mobilos számomat szeretném az E -simre beállítani. A rendes simen meg maradna a Telenoros számom.

Üdv Homeo

(#612) TODI1111 válasza Homeopatia (#611) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem. A telenor függő iphoneokat árul. Ha feltöltőkártyás csomagban veszed akkor rögtön ki lehet függetleníteni.

(#613) ZoltayA válasza TODI1111 (#612) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ja. Horror áron....ami még pluszban elképesztő, h használtan is viszik gyári nélkül a függő sz@rokat. Mert ájfon....

[ Szerkesztve ]

(#614) joey04 válasza ZoltayA (#613) üzenetére


joey04
titán

fáj ugye? ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#615) Oposzumtoszó válasza joey04 (#614) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

:DDD

(#616) nikilauda válasza ZoltayA (#613) üzenetére


nikilauda
senior tag

Te miért stresszeled magad az iPhone topikban?

(#617) TODI1111 válasza ZoltayA (#613) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem tudom miért stresszeled ennyire magad. Aki csak egy simmel használja a készülékét (például telenor) annak tök mindegy, hogy telenor függő vagy független. A feltőltökártyás csomag nem hűségidőhöz kötött tehát letiltásveszély nem fenyegeti. Az, hogy az iphoneoknak annyi az ára amennyi azt van aki tudomásul veszi és van aki nem. :)

(#618) ZoltayA válasza joey04 (#614) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Nem. Baromira bosszantó.

(#619) bigrock válasza ZoltayA (#618) üzenetére


bigrock
addikt

(#620) ZoltayA válasza TODI1111 (#617) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ja...tényleg...még 1 Sim- és is....(eSim- et hagyjuk). Azért nehéz tudomásul venni, mert irritáló nagyképűség lengi körül ezt az ájfonos jelenséget. Egyfajta életérzés. Negatív.

(#621) TODI1111 válasza ZoltayA (#620) üzenetére


TODI1111
addikt

Én a te helyedben ha ennyire nehezen tudnám kezelni ezt a dolgot akkor azzal kezdeném, hogy nem olvasnék apple híreket és nem olvasnám az iphone topikokat. Nekem is volt iphoneom, kipróbáltam, nem jött be, eladtam és váltottam. Ennyi. Attól még nem járok az iphone topikokba fikázni a készülékeket.

(#622) ZoltayA válasza TODI1111 (#621) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Igaz. Köszi!

(#623) joey04 válasza ZoltayA (#618) üzenetére


joey04
titán

Jogos. Én is emiatt ébredtem hajnalban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#624) ZoltayA válasza joey04 (#623) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Akkor ketten vagyunk már :C :C :C

(#625) Gáben81


Gáben81
senior tag

Én elégedett vagyok...itt van :) jópár, mindenféle [kép] .
Teszi a dolgát nap mint nap, minden szuper. Drága nem vitás. Mindenkinek saját magának kell eldönteni, hogy mennyit áldoz. Nekem így is megérte, aztán meg úgyis jó áron eladom jövő ősszel...

(#626) ZoltayA válasza Gáben81 (#625) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Jó sok szoftveres utómunka van benne.

(#627) icecave válasza ZoltayA (#626) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ezek a szoftverek a telefonokon már csak ilyenek. Feldolgozzák a képet, hogy megnézhesd és még el is tárolják a hardveren. Légy hálás érte, különben mindig vissza kellene menned oda, ahol 1-1 fényképet csináltál, akáhányszor csak újra meg akarod nézni.

(#628) ZoltayA válasza icecave (#627) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

-1

(#629) Gáben81 válasza ZoltayA (#626) üzenetére


Gáben81
senior tag

Persze, hogy van... de nem mindegyiken...van amelyiken több , van amelyiken kevesebb és van amelyik full automata.Nyers raw fájlt mégis ki oszt meg szerinted?

(#630) ZoltayA válasza Gáben81 (#629) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Automata jpeg- et tegyel csak fel, minden kozmetikázás nélkül!

(#631) Gáben81 válasza ZoltayA (#630) üzenetére


Gáben81
senior tag

[Megnyugodhatsz] úgyis hozza a színvonalat...

(#632) ZoltayA válasza Gáben81 (#631) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Hozza. De már nem az a hűha....( Fel millióért meg pláne nem)

(#633) Oposzumtoszó válasza ZoltayA (#632) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Azért ne felejtsük el, hogy ezek a képek egy telefonnal készültek, kerüljön az bármennyibe is. Még nyers állapotukban is simán ringbe szállnak bármelyik konkurens gyártó telefonjának képeivel.
Ha egy nyers RAW-tól hasra akarsz esni, akkor Neked egy közép/felső kategóriás DSLR, vagy MILC váz való. De vigyázz, azokért is sok pénzt kérnek...... :U

[ Szerkesztve ]

(#634) Gáben81 válasza ZoltayA (#632) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nézd, nekem ennyit is megér...megéri, hisz mindig jó áron el tudom adna a jövőben(többi telefonhoz képest mindenképpen).
Mivel munkaeszköz a hobbi mellett is, megéri a stabilitás és az állandóság. Elköteleztem magam anno ebben az ökoszisztémában és jó, hogy tudom hozza az általam elvárt szintet. Miért a Samu az hűha? Vagy a többi gyártó? Már rég nincs hűha, nem is az alapján választok.
Drága az tény, de a többi flagship sem olcsóbb...arról nem is beszélve, hogy a kínai gyártók bármikor eltűnhetnek, olyan gyorsan, ahogy felbukkantak.
Itt meg nekem itt van minden egy helyen.

[ Szerkesztve ]

(#635) joey04


joey04
titán

Ne etessétek már, élvezi! :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#636) ZoltayA válasza joey04 (#635) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

:R

(#637) Navaren válasza Gáben81 (#625) üzenetére


Navaren
aktív tag

Akár buheráltak, akár nem: ezek azért elég klassz képek. :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#638) Gáben81 válasza Navaren (#637) üzenetére


Gáben81
senior tag

Köszi :) . Igazából már befejeztem a troll úr etetését :D ...Buheráció... ahhoz is kell egy alap, egy hardver...amióta lehet raw-ba menteni, azóta inkább azt használom, mert jobban az én képi világomra és stílusomra tudom szabni.
Azelőtt is használtam már raw-ot, csak ahhoz kellett mindig egy másik applikáció (pl. ProCamera) és keveredés volt így a képek között. Most így, hogy van külön mappája így átláthatóbb.
Teljesen megfelel egyébként nekem az automata mód is, tényleg csak az tud sz@r képet lőni aki tényleg azt akar lőni.

Én viszont szeretek szöszölődni, színezni és fényelni... és ehhez pedig remek alapot nyújt az átlagosnál nagyobb érzékelő, meg az erő ami a vasban lakozik🤷🏻‍♂️🙂.

[ Szerkesztve ]

(#639) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok valaki használ Appelt Galaxy Wacht Active 2vel mennyire működik együtt??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#640) resu8823


resu8823
tag

Üdv! Új belépőként a Pro Max-al csatlakoztam. Előző Samsung csúcstelefonokba évek alatt csalódtam, S10+ borzasztó volt, S8+ elég rendben, S6edge+ tökéletes, Note3 tökéletes.

Szóval a samsungból maradt Gear S3 Frontier hibátlanul teszi a dolgát IOS mellett is.
Tapasztalataim szerint eddig kurvajó a készülék, teljes mértékben személyre szabható, gyors, droidon ilyet még nem tapasztaltam :D
Kezdetek óta üvegfóla( Spigen "Glas.tR HD") plusz tok(Nillkin Nature) védi.

Samsung gyorstöltős külső aksival jól működik a wireless töltés, type-c/USB/A adapter nem árt.

Ikeás ÅSKSTORM töltővel töltöm, 30W-os Type C kimenete van, hibátlanul tölti.

Egyedül a vezetéknélküli töltés miatt gondolkodom egy töltőpad vásárlásban, kiváncsi vagyok a gyárin kívül mi az ami megfelel.

Fülesem nincs :D Olvastam a Beats Flex-et ajánlotta valaki, arra lehet beruházok, de szintén meghallgatok bármi más véleményt.

Összefoglalva: Ez a készülék az IOS-el kurvajó! :)

(#641) gyvince válasza resu8823 (#640) üzenetére


gyvince
senior tag

Én is a pro max meg a note 20 ultra között vacilalok......

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#642) resu8823 válasza gyvince (#641) üzenetére


resu8823
tag

Nézd meg mennyit esett az S20 Ultrának mióta kijött :D Ha a tollat nem használod napi szinten, akkor nagyon nem éri meg megvenni. Szép, erős, tetszik az xbox támogatás rajta, de a samsung 4 éve elindult egy olyan lejtőn ami a Sony/LG-t már kivéreztette. Én még az ASUS ROG3-at ajánlanám, ha a kamera kevésbé fontos. Az a készülék zseniális!

(#643) gyvince válasza resu8823 (#642) üzenetére


gyvince
senior tag

Igen azt is meg a zenfone 7 prot neztem meg ez a 4 készülék most Xiaomi mi9T van ettől mindengyik jobb de fontos lenne szamomra jó akku idő meg a vezeték nélküli töltés....

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#644) WNorbert85 válasza gyvince (#641) üzenetére


WNorbert85
csendes tag

Note 20 Ultrarol jöttem 2 hete, gyalázat az aksi. 3 hónapig bírtam a Samsunggal

iPhone 14 Pro Max + Apple Watch Series 7 + Airpods Pro 2nd gen + Apple Tv 4K + LG Oled 65C11 + ASUS Vivobook S14 Flip OLED

(#645) gyvince válasza WNorbert85 (#644) üzenetére


gyvince
senior tag

Na tessék egyre inkabb az apple felé húzzok.....időt állóbnak tűnik

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#646) icecave válasza gyvince (#645) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól függ, mi a fontos neked. Nekem volt Note 9, majd Note 10+, most meg iPhone 11 pro max (előtte sima 11, de a Note után az kicsi volt).

Az iPhone idle fogyasztásban, akkuidőben, és beltéri fotók minőségében mindenképp jobb. Sőt, a mostani 11 pro maxom konkrétan 2szer jobb SOT-ot tud, mint a Note 20 ultra (ehhez még hozzájön,hogy ha nem piszkálom, nem igen merül, szemben).

A Note viszont a nagy és széles (S21 család szerintem "virslibb" kijelző), a pen sokszor jól tud jönni, kedvencem az volt, mikor olvasok egy weblapot angolul, de valamit nem tudok, fölé tartom a tollat kiírja a szót, de akár egész bekezdéseket magyarul. 1-1 utaláshoz adatok kimásolása tollal is nagyon jól tud jönni, de akármilyen szöveg esetén.
Osztott képernyő, normálisan működi picture in picture minden alkalmazásnál, mert iOS14 óta hiába van, mindenhol azon sírok,hogy youtube és facebook messenger videó hívás mégsem működik kora ősz óta. Hogy mikorra oldják meg, rejtély.

iOS-en nem kell aggódnom az akku időn, vagy hogy épp melyik progi kezdi el enni az akkut, nem kell nyomozgatni, cserébe jóval kevesebb feature-t kapok, kérdés, hogy kihaasználnád-e a droid által nyújtott többlet dolgokat.

(#647) gyvince válasza icecave (#646) üzenetére


gyvince
senior tag

nekem az a fontos hogy időtálló legyen.. meg már elegem van a Romolásból ugyanis nekem MIUI nem jött be ezért főzött rom van a mostani telómon akku idő is annyiban fontos hogy reggel 5-tól este 9-ig bírja ki.

Nem tudom sajnos hogy milyen a Note tollja de eltudom képzeni ez miatt venném a Notet csak meg a nagy kijelző miatt de sok a panasz az Exynosra is meg az akku időre.

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#648) icecave válasza gyvince (#647) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól függ, mennyit használod. a Note reggel 5-től este 9ig bírhatja, de ugye ilyen 5 órás SOT-okkal számolnak a userek. Hatással van a térerő rá még, plusz, hogy használd-e aod-ot. Ha nem akarsz aggódni, akkor meg is van a válaszod. Tölteni persze lehet szinte mindenhol, de én is utálok ezen görcsölni, hogy épp indulok ,és van-e benne elég kraft, ha elfelejtek rátölteni. Az előzetes tesztek szerint ezért lesz már jobb a 2100-as széria is az exynosból, persze, majd kiderül pér napon belül az igazság.

iOS baromi jól van optimalizálva droidhoz képest, ha neked elég amit nyújt, akkor mindenképp azt válaszd. Mint írtam, nekem hiányzik jópár dolog arról az oldalról, de pont az tart vissza, amiket leírtam.

(#649) Gáben81 válasza gyvince (#647) üzenetére


Gáben81
senior tag

Ha segít +30 % az akku délután 1 óra fele, mint az Xs Max-en volt hasonló használatnál.
Reggel 5-től használom sok Safari, meg minden Facebook Insta, Messenger...Reggel 6-9ig Balázsék rádió stream, majd Spotify és Apple Music ( Watch miatt van csak).
Ilyenkor délután 1 fele van 74% körül...
Estig sok fénykép és raw szerkesztés(Lightroom eszi szépen és melegíti), full syn on, minden megy felhőbe, korlátlan 4g egész nap.
Este 9kor még 30-35% van benne.

Remélem segítettem. Itt nincs meglepetés, full kiszámíthatóan és lineárisan merül.

(#650) gyvince válasza Gáben81 (#649) üzenetére


gyvince
senior tag

Köszönöm mindenkinek!!! Nem tudom dönteni de ez a én hülyeségem Apple mellet szó a támogatotság akku idő minőség gyorsaság sok minden.

Samsung mellet szól hogy az órám is samsung a Tv-m is Samsung tetszik a toll és maga a telefon nagyon az a batár kijelző fenomenális bár nem tudom.hasznalnám eleinte biztos viszont ott a az a fránya Exynos nem tudom mennyire időt álló az apple A14 az tutti az szoval meg őrlődök rajta nézek teszteket meg stb....

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.