Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Oposzumtoszó válasza CartmanLand0 (#849) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nekem december óta van meg, karcmentes. Igaz betegesen vigyázok rá. Egy spigen tokban tartom, kétneponta kiszedem és áttörlöm, hogy ne koszolódjon be annyira. :DDD (Tudom, ez már beteges.
Apropo, más....
Rendszeresen kapok google-Siri keresési javaslatokat, csak úgy random. Sirit életemben nem használtam még. Ezt ki lehet valahogy lőni szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#853) Oposzumtoszó válasza #40993792 (#852) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm! :R

(#854) CartmanLand0 válasza Oposzumtoszó (#851) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Igen én is ilyen betegesen vigyázok rá. Én csak attól félek hogy a sok ki és be tevéstől kopik majd meg a telefon sarka :DDD :DDD

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#855) Oposzumtoszó válasza CartmanLand0 (#854) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Kopásnyomot én nem láttam egyenlőre. 2 naponta veszem ki, keményített gumi a tok, lehet idővel meglátszik majd rajta.
Eddig még bírja. :DDD

(#856) Gáben81


Gáben81
senior tag

Bár nem a Pro Max kifejezett privilégiuma, mivel makró lencse is segített, de azért nem rossz szerintem.

(#857) B.i.L válasza Gáben81 (#856) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ütő kép,Gatula

Horgászni mentem...B.i.L

(#858) Gáben81 válasza B.i.L (#857) üzenetére


Gáben81
senior tag

Köszi szépen :) .

(#859) Tiger. válasza Gáben81 (#856) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azt vágod, hogy az 5s is csinál ilyen képet, ha hozzá rakod a lencsét.

Lencse nélkül, aludt :D

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#860) Gáben81 válasza Tiger. (#859) üzenetére


Gáben81
senior tag

Hát hasonlót :) …jó kép a tied is. Azért 5s-el nem lesz ilyen részletgazdag.
Lencse nélkül :

[ Szerkesztve ]

(#861) Tiger. válasza Gáben81 (#860) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi. Lencse nélkül nyilván nem. De ha minden jól megy az idei szeria tudni fogja a super macrot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#862) Gáben81 válasza Tiger. (#861) üzenetére


Gáben81
senior tag

Annak örülnék :C .

(#863) cirx válasza Tiger. (#861) üzenetére


cirx
senior tag

Nektek fényképezőgépre van szükségetek, nem okostelefonra!

S23 GREEN

(#864) Gáben81 válasza cirx (#863) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nem, mert futás, illetve túrák alatt készülnek a legjobb random képek, egy plusz nagy batár dlsr gépet meg nem szeretnék cipelni.

(#865) Oposzumtoszó válasza Gáben81 (#864) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

+1. Én is ezt vallom. Sokat szenvedtem a 7D-vel, mire megjött az ihlet, plussz profinak kell ott lenni a random képekhez.
:K

(#866) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok!

Írtam már egy másik topikba is, de itt hátha több információt kapok. Röviden a kérdés: XS Maxról megéri váltani, vagy inkább egy év múlva a következő széria Max modellje..? Tudom arról nincs sok infó még, de talán a morzsák alapján lehet sejteni ezt-azt.

Köszönöm! :R

(#867) CartmanLand0 válasza juhaszroli (#866) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Szia!

Nekem az a véleményem, hogy ha nem vonz a 120hz, és nem zavar a notch, akkor simán megéri ( kb ezeket hozza majd az uj széria, ha lehet hinni a pletykáknak ) :) 120hznek én nem látom hiányát, mert iszonyat pörgős a rendszer, szóval iOSen sok értelme nincs szvsz :N Ez a teló még évekig csúcs marad.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#868) Tiger. válasza juhaszroli (#866) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én megvaranam a szeptembert, vagy is meg is várom, pedig már rég lehetne 12 pro maxom, miután az s21 ultrat vissza küldtem, a 11 pro max nagyon be vált nalam.

Viszont anno rendeltem a gyártótól 12 pro maxra nillkin üveget, megkene vallni tőle.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#870) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Létezik olyan gimbal ami a magsafe funkciót tökéletesen kihasználja? (rögzítés)
- DJI OM4 is csak félmegoldás.

[ Szerkesztve ]

(#871) Gáben81


Gáben81
senior tag

Tudom nem mérvadó meg semmi, tegnap lecsökkent 99%- az akku állapota :W :DD . Majdnem félévig húzta, 16.-án lett volna meg :) . Xs Max ilyenkor rosszabb volt jóval.

Használva van amúgy rendesen, délután 1 körül 70% aztán rátöltök kb 90-ig és és úgy merül estig 50-re kb.

(#872) juhaszroli válasza CartmanLand0 (#867) üzenetére


juhaszroli
tag

Az a baj, pont ezek vonzanak a leginkább...mert igazából tudom, hogy az akkun és kamerán kívül nem lenne nagyon más a XS Maxhoz képest, na jó, talán a forma, de mégis annyira tetszik a 12-es széria... :W :DD

(#873) CartmanLand0 válasza juhaszroli (#872) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Úgy más :) Én Androidról váltottam, úgy voltam vele, ha már váltok, akkor a legjobb legyen. Nagyon nem bántam meg. Brutál jó telefon, kamera, kijelző, hangzás kiváló. Gyors mint a picsa :) Szerintem pár évig megmarad :K Az Androidos telefonokat meguntam … több mint 10évig húztam velük, ennyi volt….ez teljesen más világ, semmi pénzért nem mennék vissza :N

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#874) Tiger. válasza CartmanLand0 (#873) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezzel már én is úgy vagyok.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#875) juhaszroli válasza CartmanLand0 (#873) üzenetére


juhaszroli
tag

Én sem. :) Én S9+-ról jöttem anno XS Maxra. Néztem tesztvideót a kettőről, ilyen "speedtest" videók, és alig gyorsabb a 12, szóval tényleg csak a kamera, akku és kijelző lenne mást, de tetszik :D

(#876) Tiger. válasza juhaszroli (#875) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én is s9 plussrol jöttem xs maxra, a fenyero zavart leginkább az s9hez képest jóval gyengébb volt, hangzás hasonló volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#877) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Hasznal valaki ilyen kamera védő üveget ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#878) trlala


trlala
aktív tag

Sziasztok. Samsung s10-ről váltanék, de félek a költözéstől. Mennyire macerás?

(#879) cirx válasza trlala (#878) üzenetére


cirx
senior tag

Lakástól függ, de egy hétvége alatt meg lehet oldani. Ha van költöztető cég a városodban, akár gyorsabban is.

S23 GREEN

(#881) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

Sziasztok!
14.6 béta alatt más is tapasztal számlázási problémákat telenornál? Van esetleg megoldás vagy beta szoftver off?

Kozmatyi

(#882) Mate válasza Kozmatyi (#881) üzenetére


Mate
nagyúr

Mit takar a számlázási probléma? Én tapasztaltam pár dolgot, de telefonnak nincs hozzá köze.

(#883) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

iCloud fronton van egy kis problémám. Betelt a tárhely. Mivel havi szinten 299 az 50 giga, gondoltam előfizetek.
Kifizettem, látja is a kibővített tárhelyet, de a galériában még mindig azt írja, hogy “x” elem nem lett feltöltve, mert kevés a tárhely.
Újraindulás megvolt. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?

Előre is köszönöm!

(#884) Kozmatyi válasza Mate (#882) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Vásárlásokat nem írja hozzá a számlámhoz, ugyanis nekem az van beállítva alapértelmezettnek. Pl az icloud, apple music havi díjat nem tudta levonni, arra hivatkozva, hogy a szolgáltató elutasította, de a telenornál meg azt látják hogy minden rendben van. Azt sem tudom megtenni hogy azt a fizetési módot kitörlöm, mert azt meg a telefon nem hagyja. Évek óta mindig működött, rendszeresen béta szoftverezem is, de most bedobta a törcsit. :(

Kozmatyi

(#885) h.robert


h.robert
csendes tag

Sziasztok,

A clearplex fóliával kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata?

(#886) dptrsk válasza h.robert (#885) üzenetére


dptrsk
addikt

Mire vagy kíváncsi?

(#887) h.robert válasza dptrsk (#886) üzenetére


h.robert
csendes tag

Előnyökre, hátrányokra.

(#888) dptrsk válasza h.robert (#887) üzenetére


dptrsk
addikt

Vékony, nem nagyon érezni, hogy fent van.
Nálunk 2 évet kibírnak, a kisebb karcok hő hatására "kisimulnak". (1-2 pottyanás volt a 2 év alatt, a készülék és a fólia is megúszta)
Telefoncsere után, egymás mellé téve 2 év után azért érezni az új és régi közötti eltérést (elfárad 2 év alatt).
hátrány: ha egy nagyobb sérülés van, akkor az nem javul, gondolok itt olyanra, hogy pl. női táskában valami pipere cuccnak nekinyomódott a fólia s az mély benyomódást hagyott rajta

Ha hátlapra is lehetne átlátszót, akkor tok nélkül használnám a telefont, de sajnos hátlapra csak mintás van.
Nálunk készülék értéktől függ a használata, egy 100k+ készülékre ilyet teszünk, de a fiatalabb családtagok 30-50k-s készülékére inkább üvegfólia megy az ára miatt.

Egy másik vélemény:
Kollegám mindenféle védelem nélkül használja a telefonját, egyszer volt MM nyereményjáték, ahol nyertem, de nekem épp nem kellett, így az ő készülékére tetettük fel kipróbálta, 2-3 hét után mondta, hogy ő nagyon érzi, hogy nem a kijelzőt tapicskolja, hanem a fóliát, tehát ember függő, hogy mennyire veszed észre.
Mi a családban nem érezzük az eltérést, kollega pedig 3-4 hónap után (akkor cserélte a készüléket) továbbadta családjában, de ő köszönte nem kér se ilyet se semmilyen fóliát.

(#889) icecave válasza dptrsk (#888) üzenetére


icecave
nagyúr

Plusz tegyük hozzá, hogy ez messze van a “Crystal clear”-től, vagyis egy üvegfóliához képest sokat romlik a kijelző láthatósága. Van, akit ez nem zavar, de engem ez a “mikro szemcsés élmény” ami a nedvesen felrakott fóliák sajátja, nagyon zavar, főleg világos háttérnél nagyon zavaró.

(#890) dptrsk válasza icecave (#889) üzenetére


dptrsk
addikt

Ezt még nem hallottam hátrányként, bevallom nekünk nem tűnt fel, hogy romlott volna.

(#891) icecave válasza dptrsk (#890) üzenetére


icecave
nagyúr

Majd amikor leveszed, akkor mondasz majd egy “aztak@rva, ilyen a kijelző alatta?!” mondatot. :D

(#892) Tiger. válasza icecave (#889) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sőt, gyűjti az ujjlenyomatot nem gyengén.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#893) h.robert


h.robert
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat. Ezek alapján nem lesz nekem megfelelő a clearplex, maradok az üvegfóliánál.

(#894) ΞΔGLΞ válasza h.robert (#887) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyszer felrakattam, másnap reggel letéptem, rontja a kijelző minőségét. Aki ezt nem látja, az vak, ergo felteheti. Köszönő viszonyban nincs egy 100%-ban lefedő Nillkin TG-hoz, amin szinte siklik az ujj.

Nillkin

[ Szerkesztve ]

(#895) h.robert válasza ΞΔGLΞ (#894) üzenetére


h.robert
csendes tag

Pont ezt választottam a clearplex helyett, épp most raktam fel. :)
Tényleg nagyon jó!

(#896) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#894) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Már adnak hozzá aplikatort?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#897) h.robert válasza Tiger. (#896) üzenetére


h.robert
csendes tag

Igen, adnak hozzá.

(#898) Tiger. válasza h.robert (#897) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az király.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#899) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Samsung S21U, OnePlus 9pro, IPhone 12 után most kipróbálok egy 12 pro max-ot. Bízom benne ez már “megtart” :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.