Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Alex91 válasza dani786 (#750) üzenetére


Alex91
félisten

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy tud-e valaki valamit arról, hogy vajon meddig lesz még ingyenes az iWorks ha új iPad-et vásárolok? (gondolom idővel megszűntetik ezt az akciót...?)

Amig meg nem gondoljak magukat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#752) dani786 válasza Alex91 (#751) üzenetére


dani786
tag

Köszi, sajnos én is erre számítok. :/ Ez igazából csak azért érdekes, hogy vajon érdemes-e most rögtön megvenni a gépet, vagy várni még 1 hónapot vele. :F
(mondjuk gondolom az ára nem sokat fog változni, inkább amiatt várnék picit...)

[ Szerkesztve ]

(#753) Alex91 válasza dani786 (#752) üzenetére


Alex91
félisten

Egyet megtanulni: Apple cuccot mindig a kiadasakor vasarolunk. Vagy az elozo generaciot (kis rahagyassal, hatha lesz akcio), vagy az ujat, mert annak ugyse fog lemenni az ara a ciklusa vegeig! (Nem veletlenul allnak sorba az emberek a kutyukert. Tudjak, hogy a premierkor van a legjobb aron.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#754) b4zsi- válasza dani786 (#752) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ennek az ára úgy áll, mint Katiban a gyerek. Változás a következő készülék megjelenéséig nem várható.

(#755) spawn21 válasza Zjunior (#749) üzenetére


spawn21
veterán

rohadjanak meg, mert nekem még mindíg jóváhagyás alatt. Nem is értem, hogy miért

iPhone 13p

(#756) Sify válasza spawn21 (#755) üzenetére


Sify
senior tag

Mi tegnap este 6 órakkor rendeltük meg telefonon. 10 perc alatt megvoltak, ma reggel 9 kor már hivtak, hogy pénteken szállitják.
Szerintem telefonálj rájuk mi a jó édes....van. :-)

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#757) spawn21 válasza Sify (#756) üzenetére


spawn21
veterán

épp azt teszem :K :((

iPhone 13p

(#758) dani786


dani786
tag

Köszi mindenkinek! :R

Az apple care-es kérdésemre tud valaki valamit? :) (#750 hsz)

(#759) Ed Parker válasza dani786 (#750) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Igen,azt a gari lejárata előtt is megveheted ha akarod.

Nem hinném hogy megszüntetik,ez egy jó.reklám,ha azt nézed ezek összértéke kb 15-20000ft,ami ugye lejön a tablet árából.

(#760) wtomasz


wtomasz
csendes tag

Köszi a válaszokat! Akkor ezek szerint mindenhol csak fehér van kitéve... Furcsa ez nekem, mert pl iPhone 5S-ből mind a 3 szín ki van rakva kb mindenhol, és sokkal könnyebb így eldöntenie a potenciális vevőnek, hogy melyiket szeretné.
APR-ekben néztem amúgy én is, meg Médiában, de ott a hétvégén még a létezéséről se tudtak... :D

Az azonnal rohanni kell megvenni elvvel meg nem értek egyet, két okból. Egyrészt a nagy rohamban hajlamosak nem betartani bizonyos technológiai paramétereket a gyártásnál, lásd fekete iPhone 5 kopása. Nagyon valószínű, hogy nem elég ideig, vagy nem az előírt hőfokon égették be a festéket, amíg a legnagyobb rohamtempót kellett tartani. Akik ugyanis 1-2 hónappal a premier után vették meg, azoknak érdekes módon már nem kopott, nem egy ilyet láttam anno...
Másrészt pedig ugyan tényleg tartják ezek a cuccok az árukat, de ilyenkor év végén jön a fekete péntek, aztán karácsony, kizárt hogy sehol nem lesz rá semmilyen akció. Oké, valami nagy királyságra nem kell számítani, max 10%-os engedmény, vagy ilyesmi, de sajnos a magyar pénztárcának az is sokat számít...

És szerintem attól se kell tartani, hogy az ingyenessé tett szoftverek nem maradnak azok, ugyanis abból a szemléletből kiindulva tették őket azzá, hogy ők a hardverek eladásából élnek, nem a szoftverekből. Legalábbis úgy rémlik, hogy volt valami ilyen info az ipad keynote után.

(#761) Zjunior válasza spawn21 (#755) üzenetére


Zjunior
veterán

mit mondtak:? :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#762) zlesi


zlesi
csendes tag

Tényleg furcsán kopog a kijelző, mintha valami olcsó vékony plexi lenne. Persze tudom hogy nem az, én meg bírom szokni, ha azt mondjak így a jó...

(#763) rene85


rene85
aktív tag

Látta már valaki az Air-t boltban, ahol kipróbálható? Pl a Deákon, a Fashion streeten? (vodába is kell mennem, gondoltam egy irányban vannak)

(#764) dani786 válasza rene85 (#763) üzenetére


dani786
tag

Hali. Az Andrássy-n az iStyle-ban van 2 is. :) (mind2 fehér)

(#765) FLx válasza rene85 (#763) üzenetére


FLx
addikt

Van mindegyik iStyle-ban, de csak fehér.

(#766) spawn21


spawn21
veterán

Pénteken már itt is lesz, csak egy kicsit erőszakoskodni kell :U

iPhone 13p

(#767) Ed Parker válasza spawn21 (#766) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

kemény vagy Csoki :D

(#768) GALARDO


GALARDO
addikt

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#769) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez volt már?
Hatalmas a srác.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#770) FLx válasza legiaap (#769) üzenetére


FLx
addikt

Tegnap láttam, van egy stílusa. :D

(#771) Katsuo Nobuo


Katsuo Nobuo
csendes tag

Wozniak Bandit is megnézhetitek. :D

(#772) bigdady válasza legiaap (#769) üzenetére


bigdady
nagyúr

:K

(#773) Zjunior válasza legiaap (#769) üzenetére


Zjunior
veterán

Jó a duma!
13 deka párizsi! ;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#774) spawn21 válasza legiaap (#769) üzenetére


spawn21
veterán

Elmebeteg. Gyerek.
Nézted az MacBook air videóját ? " itt van egy légy , na meg szar" :D

iPhone 13p

(#775) Katsuo Nobuo


Katsuo Nobuo
csendes tag

Az a legjobb Csabában egyébként, hogy nem elvakult és elfogult, hanem elmondja a pozitívumokat, de emellett a negatívumokat is.

(#776) b4zsi- válasza legiaap (#769) üzenetére


b4zsi-
őstag

Mondjuk lehet 13 deka párizsi a különbség a Mini meg az Air között, de 30 000 Ft különbözetből már egy fél disznót lehet venni ;]

(#777) Szeko2 válasza b4zsi- (#776) üzenetére


Szeko2
tag

Minden felfogás kérdése... Mindenesetre én 40 felett járok (években), én egy PDF újságot 7,9 collon nem tudok kényelmesen elolvasni olvasószemüveg nélkül...
És egy NORMÁLIS multifokális olvasószemüveg BŐVEN többe kerül, mint 30.000 Ft.
Szóval, nekem az Air a nyerő, hiába drágább... 40 évesen TE is ezt fogod mondani majd...
:-)

(#778) Gergi


Gergi
aktív tag

Srácok, a Partnero mennyi megbízható hely? Egész jó áron van náluk az Air! :U

(#779) GALARDO válasza Gergi (#778) üzenetére


GALARDO
addikt

Keresd meg, a fórum Partnero arcát. ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#780) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Na már én is air-ről írok! Megjött tmobiltól. 32gb Lte :C

(#781) FLx válasza kissandras20 (#780) üzenetére


FLx
addikt

Soha többet nem követem el azt a hibát, hogy APR-től rendelek valamit, bármilyen más forrásból megkaptam volna már... Amúgy grat. :D

(#782) spawn21 válasza kissandras20 (#780) üzenetére


spawn21
veterán

Mázlista . Nekem pénteken hozzák

Grat :C

iPhone 13p

(#783) Ed Parker válasza kissandras20 (#780) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

En is,grat :C

(#784) Zjunior válasza kissandras20 (#780) üzenetére


Zjunior
veterán

Használd egészséggel!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#785) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Az iPad 2-höz használt Camera Connection Kit átalakítóval müködne ezzel?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#786) legiaap


legiaap
nagyúr

Akiknek már van Air, azok hány GB-osat vettek?
Én vagyok az egyetlen aki 128-asra vadászik?
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#787) Mela Kehes válasza legiaap (#786) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én hamarosan 32-est veszek.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#788) spawn21 válasza Mela Kehes (#787) üzenetére


spawn21
veterán

Igen, mert értelem nincs akkorát venni. Egyrészt mert egy vagyon ,másrészt ,mert egy vagyon :C

32-es

iPhone 13p

(#789) legiaap válasza spawn21 (#788) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem kell, mert laptopot váltok majd ki vele, bár sokan azt mondják nem lehet. Majd meglátjuk.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#790) Alex91 válasza legiaap (#789) üzenetére


Alex91
félisten

Bator ember! :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#791) spawn21 válasza legiaap (#789) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem rossz döntés .

Nem Apple termeket használok arra, de a lenovov core i5 3230, 8giga ram,2 giga nVidia ,terra vinyo, 256 ssd. Ez volt 220 ezer Ft. Kizárt hogy akar egy ilyet (tudom nem a legerősebb ) tudna helyettesíteni . Ez is fém házas :D igaz ,ki mire használja

iPhone 13p

(#792) Ilidzser válasza spawn21 (#791) üzenetére


Ilidzser
tag

Ha valaki nem nagyon csinál semmit a laptopon akkor azért ki lehet az váltani, bár akkor is kérdés, hogy mire kell 128 giga. De legalább olyan hiba nincs, hogy kár, hogy nem nagyobbat vettem...:-)
De legalább van, aki el tudja dönteni mit akar,
Én őrlődöm, hogy maradjak-e a mininél vagy térjek át a nagyra...Mobilitás szempontjából engem a 3-as nagyon zavart. Hiába fogtam kézbe az Airt, a gyakorlati részt nem tudtam kitalálni...

(#793) spawn21 válasza Ilidzser (#792) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem arra jó a tab,hogy ne kelljen egermozizni mobilon. Csak ha muszáj

iPhone 13p

(#794) Ilidzser válasza spawn21 (#793) üzenetére


Ilidzser
tag

Azért több az a tab. Én nagyon ritkán kapcsolom be a laptopot.

(#795) spawn21 válasza Ilidzser (#794) üzenetére


spawn21
veterán

Jól van, bevallom. Amióta meg van ez a mocsok tablet, bent van a laptop a stúdióban es nyomtatni használom ,meg emailekre válaszolni . Olykor Photoshop :U

iPhone 13p

(#796) Ed Parker válasza legiaap (#786) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

64 lte,mivel 128-ast csak wifisben kaptam,így maradt a kisebb.

(#797) raggg válasza legiaap (#786) üzenetére


raggg
senior tag

32-est várok. Resellertől úgyhogy még egy darabig tényleg várok :DDD.

ragklaatPS

(#798) Zjunior


Zjunior
veterán

Megjött!!!
Brutál!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#799) erdoke válasza legiaap (#789) üzenetére


erdoke
titán

Az, hogy mit szeretnél kiváltani vele, nem sokban befolyásolja a tárhely méretét. Mivel az OS kevesebb helyet foglal, az irodai és egyéb programok is kisebbek, emellett multimédiás tartalmakat akár otthoni, akár netes felhőből lehet streamelni, leginkább a telepített durva méretű játékok száma határozza meg, mekkorára van szükség. Én kényelmesen elférek a 32-esen, de ha +30-40 nagy játékot telepítenék még, akkor is elég lenne a 64-es.

A legjobb aláírás a héten

(#800) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Milyen hátlapot vagy tokot használtok hozzá? Gondolom a régi smart cover nem jó hozzá, fóliát pedig még csak előre találtam. Mindenképp szeretnék valamilyen megoldást arra, hogy a hátlap ne karcolódjon. Vigyáztam az iPad 2-re is, szilikon hátlapot azért tettem rá.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.