Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) raggg


raggg
senior tag

Köszi az nplayer ajánlást, tegnap megvettem, nagyon patentül megy minden. Megérte! :-)

ragklaatPS

(#1952) #99546112 válasza GeneraL_XTX (#1944) üzenetére


#99546112
törölt tag

Hol? Én nem látom a kínálatban :O Egyébként tényleg most hogy mondod, az sincs a listában :DDD Igen mert írták is, hogy retinás mini 2-ből lesz hiány, air-ből meg még mindig semmi, remélem jövőhéten már érkezik. Kicsit utánnanéztem, már ott is lehet kapni air-t ahol nem volt készleten csak előrendelésre jódarabig, de mostmár ott is van bőven, nemtudom mit kinlódik a telekom.

(#1953) Szecsy válasza spawn21 (#1950) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Tenyleg sokat gondolkodtam rajta es szamomra praktikusabb a mini.:( az a baj h amikor megvettem meg nem volt retinas mini csak sima ugy hasonlitottam ossze a mereteket.

(#1954) erdoke válasza Szecsy (#1953) üzenetére


erdoke
titán

A retinás valamivel vastagabb és nehezebb, úgyhogy nem igazán értem.
Az első mini a gyatra iPad 2 vas miatt nem rúgott labdába az iPad 4 mellett, az új pedig az Air méretei ellenében túl nagy kompromisszum. Legalábbis nekem.

A legjobb aláírás a héten

(#1956) ROBOTER válasza Lolobridzs (#1955) üzenetére


ROBOTER
addikt

Azért ezzel megvárhattad volna a 2000. számú hozzászólást, hogy picit nyomatékosabb legyen.

(#1957) vans? válasza Lolobridzs (#1955) üzenetére


vans?
őstag

Mind a nyolc hozzaszolasod ilyen mely tartalmat hordozott?

hábm bábm

(#1958) raggg válasza vans? (#1957) üzenetére


raggg
senior tag

Mindjárt átmegyek énis fröcsögni androidékhoz.

:DDD

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#1959) csab2


csab2
veterán

Megjött az ebay-ről rendelt Smart Case szerű tok. Égszínkék színű, az alsó és a felső rész egyben van. Műanyag természetesen, a belsejét valami kicsit finomabb szürke anyag borítja. A tok külseje alul és felül is kissé érdes felületű, gondolom azért, hogy ne csússzon annyira. A tok alsó, kemény részébe úgy kell belepattintani az iPad-et. Stabilan, masszívan tartja az iPad-et, kiszedni is nehéz belőle. Az alsó részében a sarkoknál és a szélső peremnél nincs az a szürke borítás, itt a tábla közvetlenül érintkezik a kemény műanyaggal. Remélem, nem fogja felsérteni az iPad-et! Ennek a belső, szürke anyagnak az illesztése nem tökéletes, mint ahogyan a tok hátulján lévő érdesebb felületű betété sem, de nem vészes a helyzet, bőven elfogadható. A tok felső része kicsit nagyobb mint az iPad, túllóg kissé a kijelzőn. Valószínűleg ez szándékos - könnyeb így kinyitni - de engem kicsit zavar, ráadásul enyhén csúszkál is a kijelzőn, nem tapad rá egy kicsit. Az iPad 4-esemen a gyári Smart Cover nem csúszkált ennyire, jobban rátapadt. Hátrahajtva a tokot, állványként is funkcionál, elég stabil (azért célszerű asztalon, vagy valami hasonlóan sík felületen használni), érzésem szerint semmivel sem rosszabb e téren mint a gyári Smart Cover volt a négyes iPad-en. A felső részt a kialakítása miatt nem lehet úgy hátrahajtani mint a Smart Cover esetében, nem illeszkedik olyan szépen hátra. Nem tudom, hogy ez a gyári Smart Case esetében hogy van. A kijelző lezárása és feloldása jól működik.
A csomagban volt még egy kijelzővédő fólia (nem használok ilyent, ment a kukába), egy elég jó minőségűnek tűnő, kissé gumiszerű törlőkendő és egy elég gagyi hatást keltő stylus. Ez utóbbihoz hasonlót még soha nem használtam ezért letöltöttem a Draw 2 Free nevű alkalmazást, hogy ki tudjam próbálni. Egyáltalán nem győzött meg, az adott alkalmazás jobban használható újjal, mint ezzel a stylus-szal. Nem tudom, hogy egy jó minőségű darab milyen, de ez kuka.
A csomagolás meglepően igényes volt: az egész cucc egy puha tasakban volt (ilyen anyagba szokták a TV-ket is becsomagolni a dobozon belül, illetve annak idején a PS3 is ilyenbe volt bebugyolálva), sőt a tokban egy méretre vágott szivacs is volt.
Összességében meg vagyok elégedve a cuccal, ennyi pénzért (2800 ft) korrekt darabnak tartom. Az anyagminőség és az összerakás minősége biztosan elmarad a gyári Smart Case-től, de árban majdnem tizede annak. A törlőkendő és a fólia pedig kedves figyelmesség.
Egyelőre felraktam az iPad-re és használom, de nem tudom meddig, mert egyrészt nem szeretem a tokokat (nehezebb és nagyobb lett az iPad és nem látszik, hogy milyen szép), másrészt meg rendeltem egy másik tokot is, majd annak függvényében fog eldőlni, hogy melyiket fogom használni, ha egyáltalán.
Bocs, hogy kicsit hosszú lett!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1960) #99546112


#99546112
törölt tag

Ebay-ről rendelt tok mennyi idő alatt érkezik meg? 2 hét legalább kell neki?!

(#1961) vans? válasza #99546112 (#1960) üzenetére


vans?
őstag

Attol fugg honnan jon es mivel.

hábm bábm

(#1962) csab2 válasza #99546112 (#1960) üzenetére


csab2
veterán

Ha Kínából jön, akkor általában3-4 hét. Ha free/standard shipping.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1963) Arkhalon


Arkhalon
tag

Üdv ma lettem boldog tulajdonosa egy ilyen iPad Air-nek :DD Olyan kérdésem lenne hogy vettem hozzá egy USB camera adaptert van rá lehetőség hogy a pendriveomat lássam rajta? :)

iPhone 6 Space Gray 16GB - iPad Air 16GB Black

(#1964) univerzita válasza Arkhalon (#1963) üzenetére


univerzita
addikt

Csak a kepeket meg essetleg a MPEG-4 videokat fogja latni. En inkáb est válastanám-Verbatim MediaShare Wireless

(#1965) FLx válasza Arkhalon (#1963) üzenetére


FLx
addikt

Nincs, ez nem arra való.

(#1966) csab2


csab2
veterán

Megvan, hogy hogyan lehet Safariban az olvasólistából törölni egy oldalt: tehát az olvasólistában balra kell húzni az újunkat és megjelenik a törlés gomb.
Hátha valaki - hozzám hasonlóan - még nem tudta.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1967) spawn21


spawn21
veterán

Egy kis segítség kellene.
Hogyan tudom kihozni eme telefonról zeneileg a mximumot. Megvettem az EQu-t,de nem az igaz. Fejessel nagyon hallknak es gyengének érzem .

iPhone 13p

(#1968) #33846528 válasza Szecsy (#1946) üzenetére


#33846528
törölt tag

Számomra teljesen felesleges lenne egy iphone mellé. Még az airben sem vagyok biztos, ha sokat kell olvasni, s fontos az átláthatóság, akkor a Mini egyszerűen túl kicsi.

(#1969) spawn21 válasza spawn21 (#1967) üzenetére


spawn21
veterán

Bakker, ez az Iphone topikba akart menni :)

iPhone 13p

(#1970) ROBOTER válasza spawn21 (#1969) üzenetére


ROBOTER
addikt

Pedig éppen lehülyéztelek volna, hogy neked az iPad telefon. :)

(#1971) spawn21 válasza ROBOTER (#1970) üzenetére


spawn21
veterán

Igaz rendes gyerek lehetsz ;]

iPhone 13p

(#1972) Akoneira


Akoneira
tag

Egy általános kérdés:
a lightning csatlakozón keresztül van valamilyen megoldás, hogy egy adapterrel összekössem a cuccot egy nyomtatóval és nyomtassak?
SIma Hp nyomtató lenne, semmi extra.
vagy ez nincs megoldva?:S :F :F

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#1973) erdoke válasza Akoneira (#1972) üzenetére


erdoke
titán

Direktben rákötve nem működik, de PC-n keresztül, vagy hálózaton át megoldható. Előbbi esetben értelemszerűen egy hálózatba kötött PC-hez kapcsolva kell lennie a nyomtatónak, a második esetben egy erre alkalmas routerhez. Természetesen mindkét megoldáshoz kell egy megfelelő app, de abból van pár az AppStore-ban.
Esetleg PDF-be mentés, majd PC-ről nyomtatás.

A legjobb aláírás a héten

(#1974) spawn21


spawn21
veterán

Egyre többször indul ujra :( :W

iPhone 13p

(#1975) FLx válasza Akoneira (#1972) üzenetére


FLx
addikt

Samsung nyomtatóihoz például van app, én azzal nyomtatok háózatban. Gondolom a többi gyártónak is van hasonló.

(#1976) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Ma vettem egy Apple Smart Case-t az Air-hez. Nagyon jó kis cucc. Mondjuk, lehet, hogy a Smart Cover is elég lett volna, csak azért vettem Case-t, mert ha mondjuk táskába rakom és hurcolászom, akkor ne karcolódjon a hátulja. Otthonra elég a Smart Cover szerintem a funkcióival.

(#1977) erdoke válasza Solar_Wind (#1976) üzenetére


erdoke
titán

Közel 3 éve hurcolok iPadeket különféle táskákban, tarisznyákban és hátizsákokban, egyiknek se lett ronda a hátulja. Szerintem mindenre elég a SC, amit ráadásul egyetlen mozdulattal le lehet kapni, és akkor ott a 40 dekás, eszméletlen jó anyagminőségű Air a kezedben. A Smart Case gyakorlatilag fixen rá van hegesztve, azzal együtt iPad 3-4 + SC a súlya és a vastagsága.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#1978) erdoke válasza erdoke (#1977) üzenetére


erdoke
titán

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy hűtés szempontjából is fontos szerepe van a fém hátlapnak, amit szépen leszigetel a műanyag vagy bőr tok...

A legjobb aláírás a héten

(#1979) hoy válasza erdoke (#1978) üzenetére


hoy
tag

S gondolod az apple erre nem gondolt....

(#1980) erdoke válasza hoy (#1979) üzenetére


erdoke
titán

De, nyilván hőcsövek és ventilátorok vannak a gyári tokban...
Nem azt mondtam, hogy két hét alatt tönkremegy majd a tokba rakott iPad, de ha fogtad már 20-30 perc, magas fényerőn elkövetett játék után, akkor tudod, hogy nem kicsit képes melegedni. Használni biztosan nem használ, ha beöltöztetik a fémet szigetelő anyaggal.

A legjobb aláírás a héten

(#1981) #99546112


#99546112
törölt tag

Olyan tokot tudtok, amibe csak simán beleteszem, mint pl egy telefontok, de tudom álványnak is használni és viszonylag olcsó? :D Semmiféle ráheggesztett tokot nem akarok hozzá, csak beletenni, hogy ne legyen baja.

Másik kérdésem: Könnyen karcolódik a kijelzője ill. a hátulja?

(#1982) csab2 válasza #99546112 (#1981) üzenetére


csab2
veterán

Én ilyent rendeltem az ebay-ről. Még nem jött meg, így nem tudok nyilatkozni róla, de szerintem jó lesz.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1983) spawn21 válasza #99546112 (#1981) üzenetére


spawn21
veterán

Árgép vannak itt értelmes tokok is

iPhone 13p

(#1984) alba-regia válasza univerzita (#1964) üzenetére


alba-regia
aktív tag

A Verbatim MediaShare Wireless-szel kapcsolatosan érdeklődnék. A Verbatim oldalán a támogatott adathordozóknál többek között ez van: USB 2.0/3.0 USB-meghajtó. Felismeri a Mac OS partíciót HDD esetén?

Ill. számítógépről milyen formában elérhető az eszköz (IP cím alapján, külső alkalmazás, esetleg közvetlenül külső meghajtóként)?

Előre is köszi.

(#1985) legiaap


legiaap
nagyúr

Na nekem is állandóan újratölti az oldalakat a safari. Néha tök nehéz megírni egy hszt főleg ha linkelni is akarok vagy írás közben átlépek valahova mert akkor kezdhetem újra.
:W
Eddig is újratöltötte csak nem ilyen gyakran. Volt olyan átléptem máshova majd gyorsan vissza és nem töltötte újra. Tegnaptól meg megbolondult. Le fogom váltani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1986) univerzita válasza alba-regia (#1984) üzenetére


univerzita
addikt

Sajnos nemtudok valasolni mivel még nem vagyok tulajdonossa e eskoznek. En egy 16G Air akarok venni ess bizony a 16G igen kevess. Othon nem problema mert NAS-rol streemelnék. Csak ha mennék valahova akkor már nehany MKV-filmet nemtudnék rátenni. Ezzel a késulékkel ( vagy hasolloval mert van tob fajta) konyen tudom boviteni kapacitást.A leirasba az serepel hogy letrehozol egy wifi halozatot amihez akár 5-ten tudnak kapcsolodni.A kesulék ara 60 euro korul van ess az tartalmaz 32G micro sd kártát.Termésetesen tuds pendrajvot is csatlakozni. Hejesir. elnezest kérek.

(#1987) legiaap válasza univerzita (#1986) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én ha nem vagyok otthon akkor is tudok filmet streamelni.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1988) erdoke válasza legiaap (#1987) üzenetére


erdoke
titán

Én is, de külföldről azért egyszerűbb a hotspotomba dugott microSD-ről. :K

A legjobb aláírás a héten

(#1989) univerzita válasza legiaap (#1987) üzenetére


univerzita
addikt

Igen? Mirol?

(#1990) legiaap válasza univerzita (#1989) üzenetére


legiaap
nagyúr

WD MY Cloud és hozzá az app. Ma pl. a melóhelyemen hallgattam zenét róla szünetben. Múltjor meg egy 10 perces rajzfilmet, szóval teszi a dolgát.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1991) univerzita válasza legiaap (#1990) üzenetére


univerzita
addikt

Igen ast lehhet hogy meg tudnám tenni a NAS-on kerestul. De mivel a feltolto sebesegem igen alacsony,zenénel meg essetleg mukodne de egy MKV filmel már nem vagyok biztoss. De majd ha megles a Air kiprobalom. Volt nalam egy mini az simán vitte még a 20G filmeket is.

(#1992) Zjunior válasza legiaap (#1987) üzenetére


Zjunior
veterán

Megy a torrent is?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1993) legiaap válasza Zjunior (#1992) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na azt hagyom a fenébe. A letöltést még csak össze tudnám hozni, de a seedelés már nem tudom menne-e. Nem tudom miért nincs erre normális app.

univerzita: amúgy a NAS-on keresztüli stream az nem ugyanaz, mint amit ez. WD MY Cloud is tud?
DLNA-t/UPnP-t tud. Sajna nem teljesen tiszta még ez a három fogalom számomra.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1994) Zjunior válasza legiaap (#1993) üzenetére


Zjunior
veterán

Mennyi idő alatt másol fel 5gb filmet?...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1995) univerzita válasza legiaap (#1993) üzenetére


univerzita
addikt

Serntem igen.

(#1996) Hooper válasza erdoke (#1988) üzenetére


Hooper
őstag

Ez melyik hotspot?

(#1997) erdoke válasza Hooper (#1996) üzenetére


erdoke
titán

Szinte akármelyik, amibe microSD megy. Nekem van egy 3G-s és egy LTE hotspot is a magentás szolgáltatótól, mindkettő meg tudja osztani a kártya tartalmát az általa létrehozott WiFi hálón.
Ahogy már leírtam több iPadet topikban is, simán kijön a cellular iPad felárából.

A legjobb aláírás a héten

(#1998) Hooper válasza erdoke (#1997) üzenetére


Hooper
őstag

Egy márkát korábban ajánlottak ami SDs, de ahogy utána néztem kb csak a kártyán lévő tartalom megosztása nem működött mint funkcio.

(#1999) csab2 válasza univerzita (#1991) üzenetére


csab2
veterán

Ne haragudj, de rossz a billentyűzeted vagy nem vagy perfekt magyar?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2000) csab2


csab2
veterán

Megjött a határidő naplót utánzó tok is az ebay-ről. Nagyon jó tapintású, tisztára úgy néz ki mintha valódi bőrből (nubuk) lenne, természetesen nem az, nem is annak hirdették. Ezzel együtt is nagyon igényes. A tok mindenütt hasonló színű cérnával szépen körbe van varrva. A kis pánt mágnesesen záródik, hátrahajtva is. Állványként is használható, stabilan áll ilyenkor az egész. Érdekes módon szabadon állítható a dőlésszög, nincsen semmi (pl. vájat) ami megtámasztaná az iPad-et, mégis stabil. Az iPad fekete színű, kemény műanyag tokban van ami alul és felül nem takarja a táblát. Természetesen van lyuk a kamerának, a mikrofonnak és a hangerő gomboknak is. A kijelző felélesztő és lekapcsoló funkció jól működik.
Nagyon elegáns, nagyon igényes. Én biztosan nem mondanám meg róla, hogy 2800 forintért az ebay-ről lett rendelve. Abszolút megérte az árát.
Adtak vele egy ajándék védőfóliát és egy táblához való tollat (a szokásos gagyi vackot).
(Van egy felesleges Smart Case szerű tokom.)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.