Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Ed Parker válasza FLx (#947) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Persze,azzal nézem,az plusz 6000Ft,korlátlan 21megas net,600p,600sms.

Erdőke:60-ért korrekt,csak kérdés ezért mennyit kell tejelni a t-nek havonta?

[ Szerkesztve ]

(#952) erdoke válasza Ed Parker (#951) üzenetére


erdoke
titán

16e
Ennyiért csak a külföldi/roaming miatt kell aggódni.

A legjobb aláírás a héten

(#953) Ed Parker válasza erdoke (#952) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez nagyon drága.

(#954) bigdady válasza Zjunior (#942) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem :) Csak nem értettem mi köze Magyarországnak ehhez.

(#955) kchris78 válasza FLx (#950) üzenetére


kchris78
veterán

sufniGSM honnan szerzi be? ott 130 a 16GB wifi 150e APR helyett...

(#956) Blaise válasza kchris78 (#955) üzenetére


Blaise
veterán

Külföldről hozza be és trükközik az áfával.

(#957) FLx válasza kchris78 (#955) üzenetére


FLx
addikt

Ja, megveszik mondjuk Bécsben vagy máshol, aztán itthon használtként árulják, azaz 0% áfa.

[ Szerkesztve ]

(#958) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ez mennyire hihető? Úgy értem ezek a típusú tokok nem szokták feléleszteni kinyitáskor az iPad-et.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#959) spawn21 válasza Mela Kehes (#958) üzenetére


spawn21
veterán

Van egy ehhez hasonló nekem is. Éleszti

iPhone 13p

(#960) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Na végre, most jött a T-s email, megváltozott a rendelési állapotom, már "szállításra vár", az új iPad-em státusza! :C Szerdán délelőtt kezembe vehetem az új Air-em... :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#961) Sify


Sify
senior tag

En vizallo tokot keresnek. Van de 30e korul. Annyit meg nem szannek ra csak hogy furdes kozben is tudjak rajta olvasni. De sajna igy azert egy kicsit feltem.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#962) Sify válasza Gadgetfan_ (#960) üzenetére


Sify
senior tag

Szuper.....

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#963) erdoke válasza Ed Parker (#953) üzenetére


erdoke
titán

Tavaly nem volt jobb, csak céges/flotta előfizetőknek. Még a mostaniakat is nagyon át kell számolni, pl. Next M normál kártyaként ennyi, de csak 500 MB net van benne, ami a +1000 Ft-os bővítéssel is karcsú.
Ausztriában lényegesen kedvezőbb csomagok vannak, UK-ről nem is beszélve. Itthon nem nagyon van verseny. :(

A legjobb aláírás a héten

(#964) Ed Parker válasza erdoke (#963) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Bizony bizony,az eu átlaghoz képest a díjak nagyon magasak,a bérek meg elég alacsonyak.

(#965) szabogabor10 válasza Ed Parker (#964) üzenetére


szabogabor10
veterán

Így igaz. Az is enyhén szólva nevetséges, hogy Ausztriában meg Svájcban nem kicsivel olcsóbb az iPad meg az iPhone is, mint nálunk... szégyen :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#966) Ed Parker válasza szabogabor10 (#965) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

En tudom,en is olcsóbban vettem.

(#967) szabogabor10 válasza Ed Parker (#966) üzenetére


szabogabor10
veterán

És én is így fogok tenni.
Egyszerűen hihetetlen, hogy Svájcban a 64 GB-os mobilnetes iPad Air árában 76 frank ~ 18 240 Ft adó van, Mo.-n meg 53 147 Ft. És akkor mi lenne, ha továbbra is 150-160 Ft lenne a CHF árfolyama....iszonyatos rablás, ami Mo.-n zajlik. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#968) gerii válasza szabogabor10 (#967) üzenetére


gerii
addikt

Ezért teljesít Magyarország jobban.(mint Svájc) ;]

[ Szerkesztve ]

(#969) Ed Parker válasza szabogabor10 (#967) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Pedig az vinné előre a gazdasagot, ha nem trükköznének sokan,de ilyen árak mellett ne is csoda.

[ Szerkesztve ]

(#970) erdoke válasza szabogabor10 (#967) üzenetére


erdoke
titán

A jogdíj nem adó. Próbálj meg legálisan zenét és filmeket letölteni Svájcban. Vagy normálisan kajálni egy hétig, fodrászhoz menni, stb. Sok dolog durván drágább, mint itthon, úgyhogy kuli melóból ott se veszel havi két 64-es iPadet...

A legjobb aláírás a héten

(#971) majestic válasza Ed Parker (#946) üzenetére


majestic
őstag

Melyik APR-től vetted te a 64GB-os cellulart 234-ért???? Itt pont annyiba kerül, mint a hivatalos AppStore-ban... [link]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#972) Ed Parker válasza majestic (#971) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

(#973) szabogabor10 válasza erdoke (#970) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tudom, hogy Svájc nem olcsó hely, de ekkora árkülönbség azért teljesen indokolatlan. Nálunk se annyira olcsók már az élelmiszerek, mint régen voltak. Közel se. Az átlagbérek közti különbségekkel meg mindenki tisztában van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#974) majestic válasza Ed Parker (#972) üzenetére


majestic
őstag

Ja.... Na de ez nem itthoni APR!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#975) Ed Parker válasza majestic (#974) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egy szóval nem írtam hogy Magyarországon vettem :N

(#976) szabogabor10 válasza erdoke (#970) üzenetére


szabogabor10
veterán

A jogdíjakhoz: fizetek a Spotify-ért havi 3 ezret, mert gyűlölöm a mindenféle ócska minőségű zenét, és kényelmes, felhő alapú, minden eszközömről elérhető, nem kell másolgatni a zenéket. Továbbá fizetek az HBO / HBO GO-ért szintén havi 3 ezret, mert szintén kényelmes, minden eszközömről elérhető, nem kell másolgatni a filmeket, plusz még 5-tel több TV csatornám van. Fizetnék a Netflixért is, ha elérhető lenne. Ilyenkor is ugyanúgy ki kell fizetnem a tárhelyek után az irreális mértékű jogdíjat. Ez a totális igazságtalanság és ezért nem veszek semmilyen műszaki cikket Mo.-n.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#977) masholnap


masholnap
senior tag

na tegnap meg ma is megtapiztam egyet, de nem győzött meg, és alapvetően az érzékelése miatt. furcsa, de akkor érzékel jobban, ha alig ér hozzá az ember. persze meg lehet ezt szokni, de én inkább nem szeretném :) tényleg vannak döccenések is, mondjuk azok pont nem zavartak, rondán néztek ki, de nem zavartak, és nyilván javítanak rajta majd

(#978) Ed Parker válasza szabogabor10 (#976) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Pontosan,ugye mennyivel kényelmesebb egy spotify?
A netflix is tök jó,sőt most már a tartalmat is torrent toplista alapján bővítik,amit sokan töltenek,azt ők is belerakják a kínálatba.

(#979) manchester85 válasza erdoke (#949) üzenetére


manchester85
addikt

"Azt mondjuk csodálom, hogy valaki 200e Ft-os telefont vesz, közben pedig vagy WiFi-re vadászik, vagy szívja a fogát a 200 MB-os mobilnettel."

És ha van 1 giga nete, mellette pedig keveset beszel, neadjisten a mai trendeknek megfeleloen sms-re mar nincs is szuksege, es az egyéb hanghivasokat egy kisebb koltsegvetesu dijcsomaggal el tudja intezni, akkor mi van? Nem csak 20 ezres dijcsomagokkal lehet kihasznalni egy iPhone-t.

i6 Silver

(#980) szabogabor10 válasza manchester85 (#979) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pontosan ilyen csomag hiányzik Mo.-n jó áron. Ausztriában ~13 ezerért 1000 perc beszélgetést, 1000 SMS-t és 6 GB adatforgalmat kapsz. És ezt a legtöbb ember ott lazán meg tudja fizetni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#981) erdoke válasza manchester85 (#979) üzenetére


erdoke
titán

Alacsony árú díjcsomag + magas készülék támogatás értelemszerűen nem megy együtt. Aki keveset beszél, vagy interneten keresztül bonyolítja, az nem fog olcsón szolgáltatós készüléket kapni. Ez van.

(#977) masholnap
"furcsa, de akkor érzékel jobban, ha alig ér hozzá az ember"

A jó minőségű, gyors kapacitív kijelző már csak ilyen. Ha nyomni vagy várni kell, az a szar... Aki csak a vacakot használta korábban, annak eleinte furcsa lehet a jó, de megszokni nem nehéz. :N

"tényleg vannak döccenések is"
Hol, milyen tevékenység közben? Nekem 4,5 nap alatt nem nagyon tűnt fel, pedig fent van már néhány tucat app.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#982) FLx válasza erdoke (#981) üzenetére


FLx
addikt

Ilyet se hallottam még, hogy valakinek az nem tetszett ha normálisan érzékel az érintőképernyő. :D

(#983) emvy válasza erdoke (#981) üzenetére


emvy
nagyúr

> Hol, milyen tevékenység közben?

Az Androidos telefonom mellett (LG G2) az Air allandoan ujratolti az adatokat taskvaltas eseten. Pl. megy a Skype, a TuneIn radio meg a browser 3 tabbal -- ha kiugrom a browserbol Skype-ba, aztan TuneIn-be, aztan vissza a browserbe, akkor ujratolti a lapot (azt, ami meg volt nyitva idaig is). Ez nem fordul elo a telefonomon.

Engem ezek elegge idegesitenek. Az animaciok folytonosak, szo se rola, de elrejtik azt, hogy az egesz eleg lassu.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#984) spawn21 válasza emvy (#983) üzenetére


spawn21
veterán

Hat nem tudom. Nekem a One mellett is folyamatoknak tűnik

iPhone 13p

(#985) madgie válasza emvy (#983) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, mit csinálsz, az adott példát iPhone-on kipróbálva nem tölt újra smemit. Megy a rádió, megy a skype, öt tab nyitva a Safariban, ha a megnyitott tabra lépek vissza, nem tölti újra.

Megnéztem az iPad 4-en, ott sem.

(#986) Totheground


Totheground
addikt

Dugják fel a 32es ezüst készlethiányt, rendeltem egy 64est... Havi +1k nem fog földhözvágni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#987) erdoke válasza emvy (#983) üzenetére


erdoke
titán

Az 1 GB RAM sajnálatos húzás volt a 64 bites rendszer mellé/alá, és amíg nem optimalizálnak minden appot, a várható ~20 %-nál is nagyobb lesz a különbség memóriahasználatban. Szerintem az előnyök még mindig számosabbak, és idővel várhatóan javul majd valamennyit a helyzet, ami azért most se katasztrofális.

A legjobb aláírás a héten

(#988) emvy válasza madgie (#985) üzenetére


emvy
nagyúr

Nemtom, nekem ez van. Ja, Chrome.

while (!sleep) sheep++;

(#989) Alex91 válasza emvy (#988) üzenetére


Alex91
félisten

:W

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#990) madgie válasza emvy (#988) üzenetére


madgie
titán

Chrome-mal nemtom, OS X alatt azt használom, de elég bugos (ott a Safari is :D)

(#991) erdoke válasza emvy (#988) üzenetére


erdoke
titán

Chrome... Ez esetben várj a frissítésre, akár fél éven belül is optimalizál majd a Google.

A legjobb aláírás a héten

(#992) majestic


majestic
őstag

Bocs, lehet, hogy nagyon láma kérdés, de az iPadon nincs olyan lehetőség a Safariban, mint az iPhone Safarijában, hogy fülek vannak és azok között lehet scollozni? Nemrég van csak iPadom és sehol sem látok ilyen lehetőséget.... Ja a legújabb, 7.0.3-soft van fenn. A korábbi (6xxx szoftban) volt ilyen opció...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#993) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Jövő hét szerdán nekem is megjön a Telekomtól egy 32 GB-s fekete Air. Kíváncsian várom mennyire fogom észrevenni a váltást egy IPAD 3-ról. Mondjuk nekem egy jó fél órás torturám volt az ügyfélszolgálattal, mert a WS azt hitte van lejárt számlám közben nem is volt így telefonon gyors leellenőriztek és megcsinálták a rendelést, mivel továbbra sem engedett rendelni :) viszont gyors és rendes ügyintézőt fogtam ki.

(#994) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!
Nagyon hálás lennék, ha tudnátok mondani nekem Budapesten olyan boltot, ahol van már ipad air elő és hátlapi fólia. Esetleg tok is ami 10 ezer alatt van.
Köszi

(#995) Stanley-B. válasza smallmer (#994) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nincs ilyen bolt a leírt specifikációkkal.

(#996) bigdady válasza Stanley-B. (#995) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szép aláírás :) androidos vagy?
Mini vagy Mac pro semmi?

[ Szerkesztve ]

(#997) majestic válasza bigdady (#996) üzenetére


majestic
őstag

Melyik szerintetek a legjobb képkezelő app, amely legalább annyit tud mint a Windows-os Paint? Tudja pl. a kép szerkesztését, kivágást (a kép egy részéből), szőveg buszúrását, stb.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#998) Gadgetfan_ válasza Totheground (#986) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Ez a beszéd!! :C Én ugyanezt csináltam csak feketével. Szerdán jön. :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#999) masholnap válasza erdoke (#981) üzenetére


masholnap
senior tag

azért az engem zavar, ha picit erősebben odanyomom az ujjam és nem reagál

pl. az animációban néhol ugrások vannak, a könyvespolc pedig kifejezetten lassan töltögetett be, biztos épp memóriát menedzselt a háttérben a cucc

(#1000) erdoke válasza masholnap (#999) üzenetére


erdoke
titán

Nem értem. Ha erősebben nyomod, az semmit nem változtat, viszont ha hosszabban is, akkor az mást jelent, pl. szövegnél kijelölést.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.