Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) azopi74 válasza Luser2000 (#195) üzenetére


azopi74
addikt

Ja, főleg távolkeleti turisták. Elég viccesen is mutatnak. De nem csak külföldön látni őket, megtalálhatóak idehaza is szép számban.

(#202) Zjunior válasza Ilidzser (#200) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem az döntött a mini 2 -vel szemben, hogy nem lett ilyen böhöm nagy, és nehéz!
Mini nagyon kicsi , telonal nem sokkal nagyobb!:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#203) Tigerclaw válasza Ilidzser (#200) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én az iPad 2-vel annyira elégedett vagyok már évek óta, hogy eszembe se jut, hogy váltsak akár erre is. Minden appom működik, sokáig bírja, pedig 2,5 éve folyamatosan használom. A súlyát már megszoktam (persze lehetne könnyebb is) Amíg ez működik, addig nem gondolkodok cserén.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#204) Lambach


Lambach
tag

Az Ipad Mini Retina személy szerint engem jobban érdekel. A pofátlan árakat nem kell méltatni hiszen: Magyarország= német árak, afrikai bérek =D

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#205) zsolidodd válasza azopi74 (#201) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nekem a csúcs a Rise Against koncertet valami táblával videózó ember volt...

(#206) dezs520 válasza frisco (#197) üzenetére


dezs520
senior tag

Na gratulálok az okfejtésedhez....

De a cikk írója most komolyan írhatna pár sort,hogy ő mégis hogy gondolta ezt az értékelést.

(#207) janos1988


janos1988
addikt

Az aláfestő zene vmi borzalmas és túl hangos is.

A videóban 2:30-nál de éreztem az iróniát :)

Viszont az érdekelne, hogy a videás videókat lejátssza? Illetve a flesbe ágyazott tartalmakat (hang, videó)? És teljesen magyarul fog tudni valaha?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#208) Legendd válasza vladgabor (#188) üzenetére


Legendd
senior tag

Es az valoban teljes erteku, minden menni fog vele normalisan? Mert voltak mar ilyen kezdemenyezesek, szep es jo, hogy megy par honlap, de nem mindegyik.
En megveszem 5 euroert vagy mennyiert, de ha rossz, hajatokra kenem ;D

Alea iacta est!

(#209) 3pdavid válasza janos1988 (#207) üzenetére


3pdavid
csendes tag

Videa megy, ahogy a legtöbb amúgy flash alapú videómegosztó is.

[ Szerkesztve ]

(#210) azopi74 válasza zsolidodd (#205) üzenetére


azopi74
addikt

Milyen táblával, legalább egy transformer pad-del, csatlakoztatott dokkolóval? :)

Dehát elvileg lehet egy notebook első kamerájával is, lehet, hogy az lesz a következő lépés. Aztán jön az xbox + kinect , végül az okostévé. Nem értem, hogy lehet olyan csóró valaki, aki vesz egy csúcs kategóriás táblát, hogy nem tud megengedni magának egy százezres sport- vagy akciókamerát.

(#211) vimes


vimes
senior tag

Hát igen, a hardver odab*sz. Szép, vékony, jól mutat fehérben.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#212) legiaap válasza JhoniMitchel (#177) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én ha ezt veszek tuti a 128-asat fogom venni. Amúgy meg szerintem az is marha nagy előnye ennek a kütyünek, hogy nem sok tabletgyártó csinál 128GB-osat. Most a Surface Pro 2-nek pl. van, de abból a rendszer megeszik vagy 40 gigát...
Ha lesz időm ma elmegyek az Apple Store-ba és megnyomogatom.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#213) Zjunior válasza legiaap (#212) üzenetére


Zjunior
veterán

Nálam iphone-ból legyen inkább nagyobb a méret, ipaden elférek 16gb is!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#214) Zjunior válasza Zjunior (#213) üzenetére


Zjunior
veterán

Most nézem 24000ft a különbség a t-nél a 16 és a 32gb Lte verzió között.
Lehet módosítom akkor a megrendelésemet 32gb-ra!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#215) Bog válasza Gadgetfan_ (#153) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pár dolgot nem értek a hozzászólásodban.
1. Fáj?
2. Az anyaghasználat kapcsán kicsit többet vártam én személy szerint, főleg szemből. Túl plasztik.
3. A Nexus10 kijelzője 10-es. Akkor ez 9.
4. Padfone.
5. Azt gondolom, hogy ezen tényleg lehet vitázni és lehetne 8 pont is, de ettől még azért nem mondható túl olcsónak. Ami 8-10 ponton van, az általában láthatóan JOBB áron megy, mint más cégek hasonló tudású termékei. Erről azért szerintem itt nincsen szó.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#216) vladgabor válasza Legendd (#208) üzenetére


vladgabor
tag

Én a Photon-t használom ilyen célra (iPad 4-en). Persze alap esetben Safari, de ha flash-es oldalra tévedek, ahol muszáj, hogy körülnézzek vagy működjön egy gomb vagy menü, akkor Photon. Eddig mindig tökéletesen megjelenített minden oldalt nekem. Ki-be lehet benne kapcsolgatni a flash támogatást. Ha bekapcsolom valamivel lassabb lesz, de nem vészes. Ha kikapcsolom gyors, de azért inkább Safari-t használok. Én is sokat hezitáltam mert 10 USD volt amikor vettem (most éppen 5) és a kommentek megosztóak voltak. De szerencsére nem hittem nekik :-)

(#217) ittakary válasza Bog (#215) üzenetére


ittakary
nagyúr

3. ponttal kapcsolatban szeretnék feltenni egy kérdést.

Miután elolvastam ezt a hszedet, gondoltam elolvasom újra ezt a N10 tesztet, és ott egy érdekes mondatba botlottam:

"A színei nagyon szépek (bár az iPad Retinája egy lehelletnyivel talán jobb ilyen téren),"

Akkor most hogy is van ez? Az a 10 pont és az iPad a 9, de az iPad a lehelletnyivel jobb?

?

[ Szerkesztve ]

(#218) Bog válasza ittakary (#217) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az inkriminált mondat a színhűségre vonatkozott. Felbontásban viszont egyértelműen az tekinthető csúcsnak.
Fél pontokat nem adunk, lehetne az Air 9,5-ös is, szerintem eléggé mindegy. Igazából azt nem értem, hogy miért okoz látható problémát / fájdalmat / szenvedést valakinek, hogy nem 10 pontot kap a kijelző, hanem 9-et. Ár/érték kapcsán pedig a Memopad 10FHD most talán az etalon a csúcstabok között.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#219) ittakary válasza Bog (#218) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ja, hogy csak a színhűségre vonatkozott. Jó, tiszta sor, értem :)

Fájni nem fáj, csak fura volt :) Nexus 10-et még nem fogtam a kezemben, úgy nem tudom, hogy jobb-e. Majd elmegyek tapogatni valahova egyszer.

(#220) legiaap válasza ittakary (#217) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nyugi a Verge szerint az idei év legjobb tabletje lesz.

Gondoltam megnézem ha elindítok online vásárlást egy 128-ara mit ad ki.
OUT OF STOCK!
Még jó hogy mist csináltak akciót, ha megveszem kapok 50 fontot kupont amit el költhetek bármire.
:W

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#221) Bog válasza ittakary (#219) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem akartam azt sugallni, hogy személy szerint neked fáj. De elolvasva a kommenteket (a törölteket is), egyszerűen megint azt érzem, hogy az Apple fanok kicsit elvakultak és minden gondolkodás és jogalap nélkül simán elkezdenek olyan összeesküvés-elméleteket és vádakat kinyilatkoztatni ránk, amit nem csak hogy szar nekünk olvasni, mert köze nincs az igazsághoz, de saját magukról is kiállítanak bizonyítványt... Igen, igen, a Nokia fanboyok sem jobbak, de azok valahogy inkább csak simán hisztiznek és nem próbálnak meg mindenféle konteókat kitalálni...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#222) MrPetya19 válasza ittakary (#219) üzenetére


MrPetya19
addikt

A nexust behéz lesz megrapizni, hiába samu, de mivel nem galaxy, ezért leszarják.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#223) Zjunior válasza Bog (#215) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem fàj, csak azért kapott ilyen osztályzatot mert Apple.:(
Itthon drágább mint máshol..

Attól még veszik mint a cukrot:D

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#224) Bog válasza Zjunior (#223) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:(
Erről beszélek...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#225) adamssss válasza Bog (#221) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem itt a legtöbben a tetszett plecsni miatt "akadtak ki". Kiszámoltam, hogy (123/140)= 88%.
Szerintem is megérdemelt volna egy ajánlottat, mert most tényleg nagyon odatette magát az Apple, hozta a kötelezőt, és még többet is, ráadásul ha úgy vesszük olcsóbb is lett, hiszen az összes gyári Apple app ingyenes lett. Mindemellett inkább legyetek szigorúak, mintsem osztogassátok a jó plecsniket, de most tényleg én is úgy érzem, hogy az ajánlott mehetett volna rá. Igazából ebben a gépben nincs mibe belekötni. Jó kamera nem legjobb, de most egy tabletténél nem ez az elsődleges szempont.

Amúgy szerintem objektív teszt.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#226) legiaap válasza Zjunior (#223) üzenetére


legiaap
nagyúr

Veszik hát, mert már most nem lehet kapni

(#227) Zjunior: Engem most az idegesít, hogy lecsúszok az akcióról.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#227) Zjunior válasza legiaap (#226) üzenetére


Zjunior
veterán

T-nél most akartam módosítani 32gb ezüst 16-ról!
NINCS!:((
Milyen akció?

Bog: Nem titeket bántás!
Akkor melyik az ajánlott tablet ami tényleg must buy most?

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#228) Bog válasza adamssss (#225) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért írta Bocha, hogy "erős tetszett", mert irtó sokat beszéltünk róla, hogy mi legyen és abban maradtunk, hogy ezúttal szigorúbbak leszünk. Érthetitek úgy is, hogy iOS-re gerjedőkenk egyértelműen ajánlott, mindenki másnak pedig akár ajánlott is lehetne, de azért érdemes körülnézni (itt a topikban is valakinek ajánlottak a felhasználási szokásai miatt inkább Tablet Z-t). Aztán azon is gondolkodtunk, hogy például a Tablet Z sem ajánlott, pedig az vízálló is, meg hát ahogy kinéz, az még mindig beszarás, akkor nem akarunk abból sem vitát, hogy az mé' nem ajánlott, ha már. A Memopad 10 FHD lett ajánlott, de hát az meg az ára miatt. Az ár nagyon sokat nyom a latban, a különösen ajánlott azért ritka madár, mert ahhoz nagyon nagyot kell már gurítani árban.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#229) Katsuo Nobuo válasza Bog (#228) üzenetére


Katsuo Nobuo
csendes tag

Érthető. Számomra is ajánlott lenne, de nektek figyelembe kell venni azt is eddig mikre milyen plecsnit raktatok, felmérni az esetleges felhasználói bázist és oprendszer szerint sem nagyon szelektálhatjátok őket, mert nagyon emberfüggő ki mit szeret és mire használja. Mindezek mellett azért a magyar átlagkeresetet is bele szoktátok kalkulálni, ami szerintem pozitív. Nem olyan egyszerű ez azért és tényleg sok múlik az értelmezésen is. Így, hogy leírtad ti mit értetek az "erős tetszett" alatt egyet tudok érteni.

(#230) Totheground válasza Bog (#218) üzenetére


Totheground
addikt

Az persze kérdés, hogy itt a felbontás-különbség vezet-e érezhető/észrevehető különbséghez.

De persze mindegy, az emberek úgysem az osztályzat alapján fogják megvenni/nem megvenni. :)

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#231) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Még tegnap írtam Legenddnek privátot, de úgy látom így nem látja :F :
3. oldal második sor: Az 5s processzora nem 1, hanem 1,3 GHz-es órajelan "ketyeg".
:))

(#232) jacis


jacis
nagyúr

Tetszik ez a kütyü.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#233) Jeanne d'Arc

Nagyon szép, ha kicsit csökken az ára az Ipad 2 utódja lesz nálam. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#234) Zanik


Zanik
addikt

Bár teljes megelégedéssel használom a 3. szériás iPad-em, most először gondolkodtam el rajta, hogy le kéne cserélni. Talán majd tavasszal...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#235) Nigér


Nigér
őstag

Nagyon metál a cucc...
Lassan cserélnem kéne az iPad 2-est...

(#236) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon szuper a masina :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#237) dezs520 válasza adamssss (#225) üzenetére


dezs520
senior tag

+1 igen,én is így gondolom,a fő gond a végén volt,nem pedig a részletekbe.
Az meg Bog kicsit hülyén hangzik,hogy figyelembe vettéttek a felhasználói szokásokat is,mint ahogyan itt a fórumon ajánlottak mást is...
Mert ennyi erővel egy androidos tabnál is figyelembe veszitek értékelésnél az iOS felhasználok igényeit is(?)
Meg pont itt jutottatok el arra a szintre,hogy szigorúk legyetek....
A te véleményed az összeesküvés elmélet gyártókkal kapcsolatba elfogadom,de nagyonsok "kolegád", moderátorok tünnek kicsit elfogultnak,és ők sem tudnak pártatlanok maradni.

[ Szerkesztve ]

(#238) paljani


paljani
aktív tag

Olyat lehet, hogy az ilyen "dráganincsrápénzemezértértelmetlenazegészegyébkéntnyugatonmindenjobb" típusú kommenteket megtartják maguknak az illetések és nem szemetelik tele ezt a topicot is?

Persze ez is egy vélemény, de valljuk be: semmit nem tesz hozzá a topichoz ( egyikhez se ) és baromira unalmas is olvasni.

(#239) Bog válasza dezs520 (#237) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Tablet Z-nél is szigorúak voltunk. Általában azok vagyunk. A Galaxy Tab 3 szériát minden esetben megszóltuk, elég csak a tesztek címeit elolvasni (ennek fényben aztán pláne nem értem, hogy mire fel ez a nagy pampogás). A moderátorokhoz pedig végképp nincs közöm, nem is ismerem őket, tőlem/tőlünk tök függetlenül dolgoznak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#240) nLali


nLali
senior tag

A böngésző tényleg nagyon gyorsan tölti és tördeli az oldalakat, szintetikus tesztek szerint is gyors a gép.
Nekem a videóból úgy tűnt, hogy ez bizony laggol.Szerencsére szépen álcázza animációkkal. Szerintem a szmúszságot már nem lehet felhozni érvként egy androidos tablettel szemben. Persze nem Concord tabra gondolok.

(#241) masholnap


masholnap
senior tag

hmm, ha normális boltokban lemenne 100ra az ipad4 azt vennék, egyelőre a 120e vs 150e egyértelműen az új mellett szól. mondjuk egy transformer pad magyar dokkolóval jobban tetszik, de az még szoftveresen javítás alatt áll, ráadásul a dokkolós verzió out of stock magyarországon

(#242) FLx válasza nLali (#240) üzenetére


FLx
addikt

Almára sok dolgot lehet mondani, de hogy laggol, na ilyent se hallottam még. Amúgy tippre a videóval van valami baj, mert néha tényleg mintha ugrálna, pedig a készülék biztos nem csinál ilyesmit.

(#243) FLx válasza masholnap (#241) üzenetére


FLx
addikt

Vegyél használtan négyest, simán kapsz garis darabokat 90-100 között, mert sokan évente cserélik.

(#244) Totheground válasza nLali (#240) üzenetére


Totheground
addikt

"Nekem a videóból úgy tűnt, hogy ez bizony laggol"

Aztán mégis hol?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#245) MrPetya19 válasza FLx (#242) üzenetére


MrPetya19
addikt

Laggol, ha felraksz egy frissítést.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#246) Stanley-B. válasza Zjunior (#60) üzenetére


Stanley-B.
őstag

az csak arany vagy platinakártyásoknak van részletre.

[ Szerkesztve ]

(#247) FLx válasza MrPetya19 (#245) üzenetére


FLx
addikt

Nem Windows ez, ne vicceljünk már. :D IOS 7.0.3. hol laggol? Még a négyesen se.

(#248) MrPetya19 válasza FLx (#247) üzenetére


MrPetya19
addikt

Már a 6 is laggol egy i4-en.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#249) masholnap válasza FLx (#243) üzenetére


masholnap
senior tag

használtan nem venném meg annyiért, max. ismerőstől/baráttól, aki tuti nem ver át (vagy nem festi rózsaszínre a barnát). annyira szopóágon vagyok műszaki cikkek terén az utóbbi években, hogy kizárok inkább egy csomó lehetőséget... és még így is szopok :D de tulajdonképpen néha nem értem, mit várok a műszaki cikkektől manapság (akármilyen árkategóriában), mikor éhbérért rabszolgahajcsárkodják össze őket a kínaiakkal és egyéb sárgákkal

[ Szerkesztve ]

(#250) Stanley-B. válasza MrPetya19 (#248) üzenetére


Stanley-B.
őstag

6 nem laggol, 7 még egy kicsit igen, droid fronton 1 éves teló sem kap gyakran frissítést, nemhogy egy 3 éves, szóval frissítés fronton az Apple támadhatatlan, kár a próbálkozásért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.