Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Gadgetfan_ válasza NyalokAA (#593) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

A részletfizetés csak a kiemelt ügyfeleknek jár, de azért vannak jó konstrukciók. Szerintem cellular iPad Air-t a szolgáltatónál érdemesebb venni, mint az Apple store-ban. Aki ebben gondolkodik, nyilván használná is előfizetéssel, ezért valamilyen csomagot mindenképpen venne hozzá, így pl. a N&R S (8GB LTE)csomaghoz már 160-ért vehetsz egy 32GB-ost, majdnem annyiért mint egy sima Wifi 16-ost a hivatalos Apple oldalon.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#602) Szeko2 válasza Gadgetfan_ (#592) üzenetére


Szeko2
tag

Én ugyanígy jártam az iPhone 5S-sel.
Október 25-én jelent meg Mo-on, de hajnali 3-ra felhúztam az órát, az Apple.hu-n már akkor azt írták, hogy elfogyott a készlet, várható szállítás 2-3 múlva (azóta is ezt írják).
A T-mobile.hu honlapon azt írják, hogy nincs készleten, további szállítás várható.
Ez van okt. 25 óta.
A T-mobile chat-en azt "mondta" egy ügyfélszolgálatos, hogy a további szállítás már csak néhány nap. Ezt október 28-án mondta, múlt héten hétfőn.
Szóval, ez van...

:-)))

(#603) spawn21 válasza Xero (#599) üzenetére


spawn21
veterán

Ich mage nicht so Youtube. Aslo :P

iPhone 13p

(#604) Xero válasza spawn21 (#603) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy szó mint száz. Feleslegesen kötekedtél. ;)
Majd legközelebb. ;]

(#596) spawn21: Itt pedig, ha már angolt akarsz használni, akkor használd helyesen. :P

(#605) spawn21: Elhiszem, csak nem érdekel. :N
Egy pillanat a Google kereső társaságában feloldotta volna a gordiuszi csomót a "There's an app for that" kérdéskörben.

[ Szerkesztve ]

(#605) spawn21 válasza Xero (#604) üzenetére


spawn21
veterán

Csupán pár kérdés volt, ha kötekedek az más, hidd el ;)

iPhone 13p

(#606) b.kov


b.kov
senior tag

Nagyon szép darab! Habár iOS6 kinézettel és bizonyos iOS7 funkciókkal lenne az igazi, szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#607) kissandras20 válasza FLx (#600) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Akkor iStyle-ba veszek valami tokot, míg ideér!
Én is azért vettem T-nél, mert apple.com-on 200 fölött volt az LTE-s. Na most én 2éves előfizuval megvettem 180ér, és részletfizetést kértem (nincs kedvem egybe most kipengetni)
Viszont valóban egy aranykártya nem árt hozzá. :C

(#608) Zjunior válasza kissandras20 (#607) üzenetére


Zjunior
veterán

Net meg amúgyis kellene hozzá nem?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#609) Totheground


Totheground
addikt

Westend emeleti T-ben van egy fekete 32 gigás Air, ha érdekel valakit. Ezüst nincs.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#610) ittakary válasza Totheground (#563) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sírok :D

(#611) Zjunior válasza ittakary (#610) üzenetére


Zjunior
veterán

Örülök, hogy ennyi az intelligencia szinted! :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#612) F34R válasza ittakary (#610) üzenetére


F34R
nagyúr

(#613) legiaap


legiaap
nagyúr

Na most csekkoltam az Apple oldalát. Már 10 napot ír a feladásra és még utána a kiszállítás.
Szerintem ebben az évben már nem lesz Air-em.
Mikor újra lesz készleten akkor meg a karácsonyi roham miatt lecsúszok majd róla.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#614) Ed Parker válasza Totheground (#560) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

:C

Csimpok: egész jól szol,talán picivel több mély is van.

[ Szerkesztve ]

(#615) legiaap


legiaap
nagyúr

Ja enyhén veszik: [link]
Grafikonokat nézzétek meg!
PhoneArena teszt
Itt jobban díjazták mint itt, ha ez számít valamit.
Ilyen magas pontszámot nem sok tablet kapott. Szerintem a legnagyobbat kapta, amit valami tablet kapott.
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#616) GALARDO válasza legiaap (#615) üzenetére


GALARDO
addikt

Meseszép! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#617) legiaap


legiaap
nagyúr

És a The Verge szerint is az eddig általuk tesztelt legjobb tablet: [link]
Az első három helyen iPad-ok vannak.
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#618) Ed Parker válasza spawn21 (#603) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

So Ist das leben kurz und smuczig,aber also schön:)

Galardo: megvetted te is? :C

[ Szerkesztve ]

(#619) Totheground


Totheground
addikt

日本語も話すことが出来るか。

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#620) Ed Parker válasza Totheground (#619) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

幅が2mm以上ステンレスプレとをカットするな。

(#621) Totheground válasza Ed Parker (#620) üzenetére


Totheground
addikt

Nem vágsz 2mmnél vastagabb rozsdamentes acéllapot? :DDD
Én sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#622) Zjunior válasza GALARDO (#616) üzenetére


Zjunior
veterán

KOmolyan gyilkosan szép! :Y :C :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#623) GALARDO válasza Ed Parker (#618) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem, én csak csorgatom a nyálam. :DDD A 4-et, még nem akarom lecserélni. :)

617: Nem meglepő.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#624) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nekem a cikkben is szereplő sötét hátterű billentyűzet a gyengém. Jól esik nézni, nyugtatja a szemem. Választhatónak kellene lennie az iOS7-ben ennek.

7.0.3-ban megszűnt már az ékezetes billentyűk villogása? Vagy még valaki mindig agy nélkül programoz?

[ Szerkesztve ]

(#625) Ed Parker válasza GALARDO (#623) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem,(illetve most már es eddig is az asszony használta,) 3-as van,a 4-est kihagytam, de a 3-as iOS 7-el eléggé belassult.
De az Air is laggol olykor.

Tothegroung: akkor ezt megbeszéltük :DDD

[ Szerkesztve ]

(#626) FLx válasza legiaap (#613) üzenetére


FLx
addikt

Van egy olyan tippem, hogy sokkal előbb megkapnám, ha nem almáéktól vagy APR-től rendeltem volna be.

(#627) Zjunior válasza Ed Parker (#625) üzenetére


Zjunior
veterán

AZ Air laggol? :Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#628) Ed Parker válasza Zjunior (#627) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Játékból kilépve az animáció be tud laggolni,amikor vissza repülnek az ikonok.

(#629) Katsuo Nobuo válasza GALARDO (#616) üzenetére


Katsuo Nobuo
csendes tag

Kevésbé homoerotikus megfogalmazásban: Szép! :D

(#630) Stanley-B. válasza csimpok (#568) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nagyon jó minőségű a hangszóró, mélyek is vannak.

Akit érdekel még vmi esetleg, én is szívesen válaszolok.

(#631) madgie válasza ROBOTER (#624) üzenetére


madgie
titán

Ugyanúgy villog.

(#632) Gengi


Gengi
senior tag

Sziasztok!

Megnézné nekem valaki ,hogy ez az oldal és a játék működik-e Ipad-en :

http://www.tiberiumalliances.com/hu/home

Előre is köszönöm szépen!

(De ha van rá külön alkalmazás a Store-ban az is jó info volna.)

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#633) FLx válasza Gengi (#632) üzenetére


FLx
addikt

Azt mondja, hogy unsupported browser, bár ettől még elindul, de hiperlassú, szóval mondhatjuk, hogy nem megy. Appot sem látok hozzá.

(#634) legiaap válasza FLx (#633) üzenetére


legiaap
nagyúr

Próbáld meg a Puffin Browser-rel.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#635) kchris78


kchris78
veterán

mini meg kesobb varhato mint ahogy az air? lehet direkt air van kul tobben az olcsobb minit vennek...

(#636) szabogabor10 válasza kchris78 (#635) üzenetére


szabogabor10
veterán

Állítólag gyártási nehézségek miatt csak november végén várható.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#637) FLx válasza szabogabor10 (#636) üzenetére


FLx
addikt

És akkor is csak nagyon limitáltan, inkább 2014 lesz az.

(#638) tomi5244 válasza szabogabor10 (#636) üzenetére


tomi5244
őstag

Ja persze, gyártási nehézségek, hagyjuk már ;] hülye is lett volna az Apple kihozni a két táblát egy időpontban! :) Bár én az Air-t venném, pontosabban cserélném le a 4-est. De szép is lenne.... másra kell most költenem talán majd jövőre ha megkapja a touch ID-t netán végre egy vakut is :U

T

(#640) szabogabor10 válasza tomi5244 (#638) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azért írtam, hogy "állítólag". ;]
Én is gondolkozom nagyon mit tegyek..de mivel szerencsére Ausztriában vettem a 4-et (és az Air-t is ott venném, 20 ezerel olcsóbb), ezért nem buknék az eladáson akkorát.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#641) Gadgetfan_ válasza tomi5244 (#638) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Kár összeesküvéseket keresni ott ahol nincs. Már hónapokkal ezelőtt cikkeztek arról, hogy nehezen tudják legyártani az új mini kijelzőjét, mert kevés a kapacitás rá, és az Apple követelményeinek is kevesen tudnak megfelelni, nem tudják hozni a beígért mennyiséget. Még arról is volt, szó, hogy ezért idén nem is lesz retinás a mini, de ha mégis, a korlátozott mennyiséget borítékolni lehetett előre.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#642) Gengi válasza FLx (#633) üzenetére


Gengi
senior tag

Ez a baj. Bár abszolút nem az ipad hibája. Borzalmasan van megírva az a játék.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#643) Zjunior


Zjunior
veterán

Valakinek van mér T-s iPAd Air?
Megmondaná, hogy független-e tényleg :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#644) tomi5244 válasza Gadgetfan_ (#641) üzenetére


tomi5244
őstag

Én ezt értem, de egy ekkora cégtől szerintem ciki az ilyen kifogás. Ha csak a kijelzőt nézzük akkor már tavasztól voltak elérhető fullHD-s telefonok, nemrég jött ki az új nexus 7 is. Amikor tavaly megjelent a mini akkor borítékolható volt, hogy lesz retina is és ezt az Apple is nagyon jól tudta. Főleg úgy, hogy sok helyen írták, hogy az Apple legalább másfél (ha nem kettő) évvel előrébb jár/tervez. Szóval bőven volt egy évük, hogy összehozzák.

Megértem, hogy nem csak az anyacégen műlik a dolog, hanem a beszállítóknak is oda kell tenni magukat, de akkor még mindig nem értem, hogy idén miért tudta őket beelőzni szint mindenki, és én most itt a kijelzőre gondolok, minden mástól elvonatkoztatva. :)

[ Szerkesztve ]

(#645) zotyesz66 válasza tomi5244 (#644) üzenetére


zotyesz66
őstag

Ők nem full HD-znek, meg nem 16:10 vagy 16:9-es képarány kell nekik. Valószínűleg jóval kevesebben gyártanak 4:3-as ilyen felbontású displayt és persze nem is csak a felbontás a lényeg, hanem egyéb minőségi megkötések is vannak.

(#646) b4zsi- válasza zotyesz66 (#645) üzenetére


b4zsi-
őstag

Lehet keresni a kifogásokat, de már itt a fórumot figyelembe véve sok olyan ember van aki egyből megakarja venni az új készüléküket. Amikor azzal fog szembesülni, hogy nem talál boltokban iPad minit és nem tud internetről se rendelni lehet, hogy választani fog egy új tabletet, mert azt azonnal megtudja vásárolni. Ez persze nem igaz azokra akik az IOS rendszerre kíváncsiak azok szívesen kivárják gondolom a sorukat...

(#647) Szeko2 válasza b4zsi- (#646) üzenetére


Szeko2
tag

Szerintem pedig az egész iPhone és iPad mizéria egy mesterségesen, de kiválóan (!!!) alkalmazott technikával van megoldva.
Jobsék (illetve most már Cook-ék) tudták (és tudják), hogy hogyan kell ELADNI egy terméket, és az emberek veszik, mint a cukrot, sorban állnak érte napokat, és súlyos pénzeket hajlandóak érte kifizetni (köztük természetesen én is).
A termékeik kiválóak, innovatívak, a reklámjaik, eladási technikáik elsőosztályúak, a piacot kiválóan tartják a kezükben.

A technika (szerintem) adott lenne a készülékek előállítására, ha a kezdetkor 9 millió készüléket el tudtak adni egyetlen hétvégén, akkor ezt bármikor meg tudják csinálni... akár most is.
Nem hiszem el, hogy október 25 óta (majdnem két hete !!!) nem tudtak Közép-Európába szállítani 100.000 darab Iphone 5S-t, ha egyszer a 9 milliót meg tudták oldani a kezdetkor (nyilván, hetekkel azelőtt már megkezdték a gyártást).

Tehát a környéken (de ahogy elnézem az apple.co.uk,, apple.de, apple.hu, apple.cz oldalakat, bármelyiket Európában) SEHOL nem kapható az Iphone 5S, és az AIR, valamint a retinás MINI is hasonló sorsra jut, napokon belül.

Az érdeklődést fenntartják, az igény megvan, csak termék nincs... ez emeli az árat, persze a végén mindenki jól jár.

Szerintem jól csinálják.

Én pedig várom az 5S-t
:-)

(#648) sien válasza tomi5244 (#644) üzenetére


sien
aktív tag

de azt ugye tudod hogy milyen irdatlan összegbe kerül egy gyártósor beállítása? nem tudom, tényleg az az általános gondolkodás, még egy ilyen szakmaibb fórumon is, hogy a gyártási kapacitás csak egy marketing elem? egyszerűen nem éri meg a plusz költség azért, hogy két hónapig ne legyen hiány. mit csinálnak a megnövelt gyártási kapacitással a vásárlási hullám után? patika mérleggel számolják a megtérülést, és nem csak azért hogy sok pénzük legyen, hanem azért is, mert a hülye részvényesek már attól idegbajt kapnak, ha nem 20% a növekedés hanem csak 17%.

(#649) Auratech


Auratech
őstag

A táblák értékét az egyedi funkciók adják.
Az IOS eszközök nem vasak. Olyan egybeforrt rendszer, amiben a vas, az oprendszer és a rengeteg kiváló alkalmazással megvalósítható valódi funkcionalitás ad egy felhasználói összbenyomást, ami nem tökéletes, de a konkurenciához hasonlítva sok előnnyel kecsegtet.
Használtam egy Nexus 10-t is az iPad4 mellett pár hétig.
Valahogy olyan érzésem volt mint egyszerre használni egy passatot és egy oktáviát.
Kábé azonos a kategória de valahogy a passat jobban egyben van. Az ember nem boncolgatja folyton, miért.
Inkáb használja.

Auratech Field Recording

(#650) erdoke válasza Szeko2 (#647) üzenetére


erdoke
titán

Besétáltam ma reggel a München belvárosi Apple Store-ba, és vettem egy Airt. Ha jól láttam, ott is vannak hiányzó modellek, pl. a pezsgő/bronz 5S, vagy a RED Smart Cover.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.