Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) legiaap válasza Zjunior (#100) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jó reklám, ötletes

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#102) Katsuo Nobuo válasza legiaap (#95) üzenetére


Katsuo Nobuo
csendes tag

Értem én és igazad van, de ha valaki munkára akarja használni a tabletjét vagy kompaktját akkor én még mindig a Windows 8-as gépeket ajánlanám. Ez is magánvélemény. Persze az más, ha a munkahelyen pl. iMac van, de a legtöbb helyen Windowst használnak és bár én nem tapasztaltam, de hallottam már kacifántos kompatibilitási gondokról Word, Exel, PP dokumentumoknál amiket nem Windowson készítettek vagy utólag szerkesztettek.

(#103) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezen vajon már USB 3.0-ás a port?

Más: Nem akarjátok tesztelni az iOS 7-et véletlenül egy iPad 2-esen? Mármint érdekes, hogy az iPad 2 továbbra is piacon marad, sőt valószínüleg iOS 7-el telepítve dobják piacra, miközben hihetetlen szakadék tátong az iPad Air és az iPad 2 hadverének teljesítménye között. Érdekelne, hogy hogy fut rajta a 7-es rendszer. Esetleg ha valakinek iPad 2-se van és volt mersze upgradelni az iOS7-re, írhatna a tapasztalatokról egy cikket a Logoutra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#104) this is life válasza MegalodonS (#90) üzenetére


this is life
Ármester

Rakd ossze a szempontokat , ha a stabilitas , gyorsasag, frissites uteme es az arba belefernek a hw kiegeszitok is es az apple szolgaltatasai allnak kozelebb akkor ipad, ellenben ha szemelyre szabhato , korlatok nelkuli de emiatt kevesbe optimalizalt rendszerrel is el vagy illetve jol osszerakott eszkozre vagysz ha szamit a bovithetoseg akkor asus. Neked kell tudni mire hasznalnad es arra a celra melyik a legmegfelelobb eszkoz. Amugy inkabb egy win 8.1 dokkolos tab es az minden igenyt kielegit, csak meg kell varni az amd apu-okat.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#105) Misser


Misser
tag

Ha az üzemidő értékelése 8, akkor melyik tableté 9 vagy 10-es?
Ha Ár/érték aránya 7, akkor melyiké jobb ebben a kategóriában? (Ha nem APR-ben vesszük, akkor ugyebár 135 körül megáll.)

Komolyan kérdezem.

#103 jó felvetés

[ Szerkesztve ]

(#106) szucsy89


szucsy89
tag

Ez jól sikerült. Időtállónak tűnik.

(#107) legiaap válasza Tigerclaw (#103) üzenetére


legiaap
nagyúr

USB 3???

Nincs.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#108) MrPetya19 válasza Zjunior (#100) üzenetére


MrPetya19
addikt

Droidról lehet linkelni ;]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#109) MrPetya19 válasza JhoniMitchel (#97) üzenetére


MrPetya19
addikt

Azért az asusnál ez nem a gagyi széria.
Meg az se mindegy, hogy mire használná.
Én már a képarány miatt is a transformert választanám, de inkább egy helix 3g +256ssd, csak az fél milla.

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#110) Zjunior válasza MrPetya19 (#108) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem így is jó!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#111) Tigerclaw válasza legiaap (#107) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mármint a dock csatlakozója, aminek lightning port - vagy mi - a tablet felöli vége és USB a másik, na az továbbra is csak USB 2.0 ?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#112) legiaap válasza Tigerclaw (#111) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja az még 2-es. Nincs új kábel még.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#113) kutkut válasza MrPetya19 (#108) üzenetére


kutkut
addikt

Ha droidról is a PH mobil oldalát nézed, ott se tudsz linkelni. :P Egyébként a teljes weboldalon a safari jobban kezeli a textboxot és a szövegformázó gombokat, mint a droidom. :D

Meizu MX3 32GB

(#114) d-boy válasza Tigerclaw (#103) üzenetére


d-boy
senior tag

iPad2-ről írok iOs7-el. Tökéletesen fut, nem akad egyáltalán, frissíts bátran. :)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#115) ittakary válasza Misser (#105) üzenetére


ittakary
nagyúr

ÁFA csaló senkiházi cégeket ne vegyük opciónak plz :R

(#116) Gengi


Gengi
senior tag

Szerintem az idei teljes apple portfolion, a két Ipad lett az ékkő. Ez két olyan termék, amiket minden szempontból kiválóra készítettek el.
Egy problémát találtam csak bennük, hogy a tablet Z szerintem szebb és nincs ingyenes Angry Bird, meg Plant VS Zombi :).

Idén karira egy Mac Pro-t akartam venni, de mivel véleményem szerint a Hardware-t elszúrták a 100%-os bővíthetetlenséggel (meg hogy 8 giga ram + 30 K), így jó lesz egy alma nettábla.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#117) Misser válasza ittakary (#115) üzenetére


Misser
tag

Én az ipont korrekt cégnek tartom ebből a szempontból. Tehát nem zug gsm-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#118) kiszu válasza randras (#80) üzenetére


kiszu
senior tag

Sajnos,még maga Tim Cook is elismerte,hogy nevetségesen alacsony darabszámmal fog indulni a retina ipad mini. Tehát,hogy szolgáltatóknál ezek mellett mikor lesz,szerintem szinte lehetetlen megtippelni. Az ipad 4 és ipad mini a tavalyi megjelenés után 3 hónappal startolt a T-nél.

(#119) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Karácsonyra szeretném magam meglepni egy táblagéppel!Ami tervbe van Sony tablet Z,Samsung g note 10.1 2014 edition,google nexus 10(majd az új).
Ez is tetszene de lenne a egy kérdésem!
1.16Gb-os verzióval hogy lehet FullHD filmeket lejátszani?Ugy látom sd kárty bővités nincs?!Pendrive vagy HDD?
Látom 11-12 gb marad használatra az meg nem sok.
Ha több tárhely kell akkor csak az van hogy a 32gb-osat veszek?
2.bluetothon még mindig nem lehet küleni semmit?
3.Mennyir macerás az itunes használata?
4.fm rádiót csak neten lehet hallgatni?
köszi

(#120) kutkut válasza Gengi (#116) üzenetére


kutkut
addikt

Jó hírem van, a Plants vs. Zombies 2 ingyenes. :D Az első rész meg droidon is fizetős... :)

Meizu MX3 32GB

(#121) zsolidodd válasza Gengi (#116) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Mac Pro vs. iPad? Ezt nem értem, ez a két készülék teljesen más.

(#122) GALARDO válasza Zjunior (#100) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez egy kiváló reklám. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#123) zsolidodd válasza SonyNex7 (#119) üzenetére


zsolidodd
senior tag

AVPlayer Hd-val mennie kell a full hdnak is,
Bővítés nincs.
Bt küldés nincs, csak AirDrop, ami btvel is mgy.
Fm rádió nincs. (Sosem értettem, miért jó olyan zenéket hallgatni, amiket más válogat ki, és nem az én ízlésem szerint, max az útinfó miatt lenne értelme)
Itunes teljesen használható, de wifi., böngészőből is megy a másolás.

(#124) Gengi válasza zsolidodd (#121) üzenetére


Gengi
senior tag

Tudom. Valamit venni akarok mindenképpen. Az ,hogy most egy laptop lesz vagy egy ipad:). Mind a kettőnek meglesz az életemben a saját kis helye.

Update# Tényleg elírtam :D.. MacBokk Pro XD...

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#125) ittakary válasza zsolidodd (#121) üzenetére


ittakary
nagyúr

Gyanús nekem, hogy MacBook Pro-re gondolt a kolléga :)

(#126) kiszu válasza SonyNex7 (#119) üzenetére


kiszu
senior tag

Egy hete nálam van egy tablet z. Kölcsön kaptam amíg kiadják a retina minit,mert addig már nem veszek másik tabot. Jó gép. De pl lényegesebben gyengébb a hangszoroja meg az ipad minienel is. Gyenge,vérszegény.
A te szempontodbol jobb hogy bővíthető memorias,az ipadok meg nem.
Appok minősége tekintetében az ipad fenyevekkel jobb mint az android.
Tehát felhasználás függvénye,hogy neked mi lehet jobb.
Ipadhoz nem tudsz pendriveot,hdd, más periferiakat csatlakoztatni.

De minőségben és appokban,stabilitasban ezerszer jobb. Írom ezt úgy,hogy mindkét platformot használtam

[ Szerkesztve ]

(#127) MrPetya19 válasza kutkut (#113) üzenetére


MrPetya19
addikt

Sokáig szét esett az asztali oldal, majd össze vissza írt ki dolgokat.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#128) Allure válasza kiszu (#126) üzenetére


Allure
aktív tag

Camera Connection Kit-tel lehet hozzá perifériákat csatlakoztani, Jailbreakkel a pendrive sem probléma.

(#129) gerii válasza SonyNex7 (#119) üzenetére


gerii
addikt

Ennyi pénzért gondolom minőséget keltő gépet akarsz venni, úgyhogy Samu kilőve.
Filmezéshez nem árt az egyszerű bővíthetőség, másolás, ami a Nexusban nincs, iPad-nél hosszadalmasabb az iTunes által(és itt sem bővíthető).
Szóval a kritériumok alapján Sony. De ha az iTunes oké, akkor iPad. Nem véletlenül ez A tablet, a többi pedig simán tablet, pedig a Sony is simán van olyan minőségű(sőt) cucc, de más az Androidos megközelítése.

(#130) SonyNex7 válasza zsolidodd (#123) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Köszi a választ!
Rádió:miután hallgattam fél napig a saját zenéimet és megunom (vagy közben) meghallgatom a hireket vagy mondjuk egy rádiós müsort(vannak kedvencek) mert nem tudom tudod -e de nem csak zenék szolnak ... vagy ha éppen más stilust szeretnék hallagatni ami éppen nincs feltöltve a telefonra csak rádi állomást vátok stb,közlekedési,gazdasági hirek..számtalan egyéb oka van.
Ezért meg nem fogok netet fizetni pl "iradio".

(#131) zotyesz66 válasza SonyNex7 (#119) üzenetére


zotyesz66
őstag

Én itthon ipad-en Air Video-val nézek filmet. Ez Mac-en vagy PC-n keresztül streamel, tehát a nagy gépen fut egy szerver és az tolja ki wifin.

(#132) ittakary válasza zotyesz66 (#131) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha már itthon vagyok, akkor biztos hogy nem a 10"-on fogom nézni a filmet, hanem kiülök a nappaliba (sok"-os TV)... Vagy ha a nappaliig nem kúszok el, akkor itt a monitoron (24")

(#133) SonyNex7 válasza kiszu (#126) üzenetére


SonyNex7
senior tag

köszi a választ de fejhallagtó lesz hozzá ugyhogy a hangminőség amolyan mellékes.
Ami mellette szólna viz,por álloság.vékonyság dizájn.bővithetőség.
Kijelző felbontás sem annyira mérvadó mert szerintem full hd bőven jó mert én inkább filmezésre használnám ott meg az a max felbontás

(#134) kiszu válasza Allure (#128) üzenetére


kiszu
senior tag

Nem ipad air topik ez? Hol van lehetőség ez esetben jailbreakre.? A kerdező biztos nem olyan dologról érdeklődott vásárlás előtt ami lehetetlen egyenlőre.

(#135) SonyNex7 válasza gerii (#129) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Hát ez elég nehezen hihető hogy az uj samsung galaxy note 10.1 2014 edition nem minőségi??!!!

(#136) JhoniMitchel válasza SonyNex7 (#119) üzenetére


JhoniMitchel
tag

Az android 4GB-nál nagyobb fileokkal (ami röhejes 2013-ban) nem tud mit kezdeni, szóval fullHD fimet közvetlenül róla nem tudsz nézni. Ha van egy jó routered és elég jó a jel akkor gépről tudsz nézni filmeket vagy külső vinyóról is tudsz, ha konnektor közelbe vagy. Esetleg egy nagyobb usb3-as pendrive megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#137) SonyNex7 válasza kiszu (#134) üzenetére


SonyNex7
senior tag

igy van és nem is szeretnék belefolyni romolgatásba meg jailbreakbe.
Ha beleteszek egy 32-64 gb os memoria kártyát a Z-be nem tudom ejátszani a pl 18 gb full hd filmet?
hát az elég érdekes lenne szerintem.mert akkor minek a nagy felbontás youtubera meg divixre?

[ Szerkesztve ]

(#138) kiszu válasza SonyNex7 (#133) üzenetére


kiszu
senior tag

A szempontjaid alapján Xperia tablet Z.
Jó gép,komolyan.
Fülessel meg pláne.
Bontatlanul,2 év sony garival 99 ezererert már láttam az aprodon.
+10e és a memkarival +32gb a 16mellé

Nálam kifejezetten az elérhető appok minősége és mennyisége miatt nem jöhet más szóba mint ipad.

[ Szerkesztve ]

(#139) GALARDO válasza SonyNex7 (#135) üzenetére


GALARDO
addikt

Az nagyon messze áll, a minőségtől. De ez nem az a topik. :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#140) SonyNex7 válasza zotyesz66 (#131) üzenetére


SonyNex7
senior tag

itthon nem számit mert tudnám streamelni én is de feleslges a nyomorgatni a szemem a nagy Tv mellett.

(#141) focvis válasza d-boy (#114) üzenetére


focvis
veterán

Hasonlóak a tapasztalataim, iPad 2-n szinte reccenés nélkül fut a 7.0.3. Nem érzékelek romlást a 6.1.3 után.

(#142) SonyNex7 válasza SonyNex7 (#140) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Köszi a válaszokat!
ui:azért azt a samut megnézem még magamnak. :)

(#143) kiszu válasza SonyNex7 (#137) üzenetére


kiszu
senior tag

Tényleg nem tud mit kezdeni 4gb nál nagyobb fileokkal ha memkarin van.
Belső memoriabol megy,de ott meg 16gb van.
Szivàs,kipròbálva.

(#144) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Volt ma a kezemben egy fehér air.
Ipad 3 tulaj voltam, ahhoz képest durva a súlybeli kulonbseg.
Nagyon konnyunek tunik, eddig a mini retinara hajtottam, de most gondolkodoba estem.
A vekonyabb káva is nagyn tetszetős.
(Kell vennem egy minit és egy airt is ;] )

(#145) SonyNex7 válasza kiszu (#143) üzenetére


SonyNex7
senior tag

pendrive?

(#146) kiszu válasza SonyNex7 (#145) üzenetére


kiszu
senior tag

Azzal sem.

(#147) dilajoska1 válasza JhoniMitchel (#136) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ez a memkártya és a a Fat32 hibája hogy 4gb-nál nagyobb fájlt nem lehet rá másolni. ExFat-ra kell formázni a kártyát. Ha így nem ismeri fel a kátyát akkor fel kell rakni ezt:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paragon.mounter

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#148) SonyNex7 válasza dilajoska1 (#147) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Na akkor még utána nézek ezeknek a dolgoknak.
köszi

(#149) JhoniMitchel válasza SonyNex7 (#145) üzenetére


JhoniMitchel
tag

A 4 gigás korlát a filerendszerből adódik, tehát ha a pendrive ntfs rendszerű, oda akármekkorát rá tudsz tenni. A szívás az, hogyha a telefonod/tableted memóriakártyáját formázod ntfs-re akkor utána arra nem tudsz telepíteni, se képet/videót rögzíteni.

(#150) SonyNex7 válasza JhoniMitchel (#149) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Akkor az egytlen megoldás hogy veszek egy 32gb belső memóriával rendelkezőt?
Annak az árát meg sokallom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.