Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Anaren91 válasza dabadab (#146) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igen 8 évesen meg érettségiztem. A nevemben a 91 meg a pénisz méretem méterben megadva... Jah nem.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#152) D1Rect válasza Anaren91 (#151) üzenetére


D1Rect
félisten

(#153) Anaren91 válasza muszurkefal (#150) üzenetére


Anaren91
senior tag

Attól még hogy valaki megteheti hogy kétszeres áron vegyen videó kártyát nem biztos hogy meg is fogja venni. Elég jó viszonyban vagyok a főnökömmel, sokat beszélgetünk különböző dolgokról, de ha pénzről van szó akkor igen csak húzza a fogát. Ahol lehet spórol, hiába van hogy 20000 eurónyi rendelest küldünk ki egy nap szal pénze van rendesen (kis cég 10 alkalmazott) de nem szórja és ezért van neki sok... Hidd el a tehetős emberek a leg soherebbek és többször is utánna néznek dolgoknak mikor és hol kellene megvenni. Múltkor elszakadt a talpa a cipojenek mondom neki mi a fenének veszel 10 eurós cipőt miért nem veszel egy normálisat. Áh ő nem költ ilyenekre, a végén én ragasztottam meg neki kétoldalú ragasztóval

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#154) kemotox válasza Anaren91 (#138) üzenetére


kemotox
addikt

Ja hogy te belelátsz az összes ember fejébe :DD
Nagyon vicces vagy :C

(#155) Anaren91 válasza kemotox (#154) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nem nem látok bele ellenben elég sok ismerősöm van ps en és egyiknek se jutna eszébe egérrel meg billentyűzettel játszani... Ettől még élő fordulhat de ritkán... Előbb adják el a konzolt és mennek gépre ha tehetik...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#156) tescodr


tescodr
tag

Nem értem miért kell itt tenni a hülyét a sok Trollnak,van benne ráció amit mond.Én sem vettem 1060-as kártyát mert az egekbe szökött a bányászat miatt.Vettem 1050Ti-t, és én mint ős pc-s elgondolkoztam azon hogy konzolt vásároljak,pontosan a magas hardverárak miatt.Ennyi, amit "köszönhetünk" a bányászoknak.Napokban is volt erről hír hogy nincs VEGA kártya mert mindet elkapkodták a bányászok, és már csak aranyárban vannak.A bányász kérdés igen is komoly problémákat tud generálni, amire a hardverfejlesztőknek igen is reagálniuk kell, hogy a konzumer piacot tehermentesítsék.A konzolos dologgal pedig egyet értek 100%-ig,egy nem hivatalos kiegészítőt megvásárolva előnyhöz lehet jutni multiplayerben,és igen is ez ki*aszott frusztráló.Ugyan ez a helyzet Pc-n az aimbottal/walhackel.Azt viszont végképp nem értem hogy egy szakmai fórumon miért nem lehet szakmai vitát nyitni erről,miért csak a fröcsögés és a trollkodás megy.Ja de tudom, mert pistike felregel a PH-ra és azt hiszi magáról hogy szakember,mert fel tud rakni egy Win10-et, és akkor be lehet mindent írogatni,értem....

(#157) Anaren91


Anaren91
senior tag

De igazság szerint ez a fórum most nagyon is jól bemutatja hogy miért is hagytam ott anno a PC-t. Az ide írok 90 % nem játszik konzolon de azért idejon lehülyézni azt aki jogosan ( bányászokat haggyuk a csába jobb lett volna magamban tartani az összeesküvés elméletem) van kiakadva hogy az a platform ami eddig kiegyensúlyozott multit adott most tele van segítséggel előnyre tevő emberekkel. Pcn rengetegszer elofordult hogy a sok toxic játékos elcseszte a kedvem, ment a fikázás meg a megmondas mindenkitől. Fps-t nem lehetett normálisan játszani a csaloktol stb. Érdekes konzolon hébe hóba futok bele ilyen emberekbe azok is a 10 éves korosztaly akik hangosan hallgatják a teamchaten a zenét meg orditanak mint a fába szorult féreg. Eleinte amikor szarul ment a játék nem egy barátsagom született abból hogy nem oltottak hogy de balfasz vagy stb hanem gyere játszunk együtt segítek fejlődni stb...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#158) Franklin válasza @rglaaf (#130) üzenetére


Franklin
addikt

Bakker, nem is gondoltam volna, hogy már itt tart a tudomány.

Engem eddig csak a kontroller tartott vissza a konzolozástól, de ha ez tényleg így működik, mint a videóban, akkor lehet, hogy hamarosan +1 konzoltulaj lesz... hát még ha megcsinálnák a 144 Hz-et is...

Bocs Anaren91 előre is :R

(#159) Dr. Oid válasza Anaren91 (#155) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

szerintem ott a baj a felfogásoddal, hogy nem vagy képes belátni, hogy a konzolos is csak egy ember, akárcsak a pécés. kevesen vannak olyan szentek, mint a Teréz anya meg a Gandhi, így sokan a könnyebb út felé mennek, lásd, áfa nélkül is jó lesz, meg számla nélkül mennyi tesó?
vagyis igenis akármennyire nem tetszik neked, ez az úgynevezett élet, meg az átlagos ember, aki tesz magasról az elveidre és ha meg tudja tenni, hogy billentyűzetet meg egeret használ, akkor megteszi, ha meg tudja venni ÉS ennyire érdekli ez a nyomorult játék.
bármennyire is felháborít téged, nem egy hűségeskühöz van kötve a konzolhasználat, meg nem csak az arra érdemes erkölcsös konzolosok játszhatják, és fordítva, azért, mert konzolos valaki, nem jobb vagy erkölcsösebb, mint a pécés. gondoljunk csak a chippelt xboxok világára.

(#160) muszurkefal válasza Dr. Oid (#159) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Ühüm, értem, tehát ha a rendszer vezetői olyan jogszabályokat alkotnak, amik legalizálják a lopást, akkor az a követendő példa, hogy mi is lopjunk, és le kell oltani azt, aki ezt szóváteszi?
Mert megtudom tenni, hogy lopok, mert úgyse büntetnek meg, tök jó, akkor megteszem, tegyen mindenki így, aki meg nem, az szívjon.
Ez csak analógia volt, természetesen a fent leírt helyzet nem fordulhat elő a való életben.
Inkább offba teszem.

(#161) kemotox válasza tescodr (#156) üzenetére


kemotox
addikt

Kifelejtetted, hogy mivel PC-s vagy, 100%, hogy csalva játszanál konzolon.

(#157) Anaren91: Megint faszságokat írsz. Ez nyilván nem platform függű, hogy jófejekkel vagy köcsögökkel találkozik-e az ember. Ezt te is tudod jól, csak ugye nyomni kell a köpködő hülyeséged. Amúgy meg egy ilyen "köcsögpécések" témánál ne lepőjd meg a hülyének nézésen meg a trollokon. Annyira, de annyira buta szemkötős vagy, hogy az már fáj. Meg megint jössz az ilyen kamu statsztikákkal :DD Kíváncsi vagyok, hogy hány napig fogod életben tartani a topikot a hisztiddel ;]

[ Szerkesztve ]

(#162) Anaren91 válasza Dr. Oid (#159) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nem mondtam hogy minden konzolos Szent, de igen is osszetartóbb közösség mint a PC-s tábor. És igen is a legtöbbje nem fogja elcseszni mások játékát mert ők is ugyan annyit szoptak a kontrollerrel mint más.
Ps4 en két éve multizok és az utóbbi hónapokban észrevehetően szaporodtak el azok akik ezzel a lehetőséggel élnek. És nem két három hónapja létezik a xim és társai. Eddig érdekes módon nem akartak billentyűzettel meg egérrel játszani akkor miből gondolod hogy ebben a pár hónapban kaptak egy isteni szikrát hogy hát nekem egér meg Bill kell? Konzolos előbb költi el azt a 100-200 eurót egy nacon vagy razer joy ra ami közel nem ad akkora előnyt mint egy egér, Max kényelmi funkciót.

#161 nem lövik még a pizsit? Egy ujjamon meg tudom számolni az értelmes hozzaszolásaidat de még az az egy is sok lenne hozzá. Saját tapasztalat hogy igen is jobb a community ps en mint gépen és ezt te csak erősíted

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#163) Narxis válasza tescodr (#156) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ennyi. :R

Thanos was right.

(#164) #72042496 válasza Anaren91 (#157) üzenetére


#72042496
törölt tag

Érthető a problémád, és az is, hogy bosszant, hogy tehetetlen vagy, mert nincs rá megoldás.

Az már nem oké, hogy a bányászokon túl felelősségre vonod a játékosokat, akik a műfajhoz megfelelőbb eszközökkel tolják konzolon. Teljesen agyament limitáció egyébként, hogy a billentyűzet + egér nem támogatott. Olyan, mintha az autós játékokhoz csak trükközve lehetne kormányt használni.

Ha felvetsz valami előbbre mutató ötletet, teszem azt hogy támogassák a billentyűzet + egeret, de ez legyen külön kategória a multiban, szerintem már nem mondták volna hogy ez csak hiszti, és más irányt vett volna a topik.

[ Szerkesztve ]

(#165) Dr. Oid válasza muszurkefal (#160) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

ebben a helyzetben nem értelmezhető hasonlat a lopás.
ntá
#162 én nem tudom, mitől szaporodtak el utóbbi időben (ha így van) a mocskoscsaló ximesek, de talán megunták a szopódást a kontrollerrel többen, nem lehet? mintha azt akarnád sugallani, hogy a kontroller megtanulása az egy kötelező beavatás, és aki ez ellen megy, az a tan megtagadója.

[ Szerkesztve ]

(#166) Anaren91 válasza #72042496 (#164) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ha végig olvastad volna a fórumot akkor tudnád hogy ezen már túl vagyunk. Írtam hogy igen az lenne a megoldás ha nativan lenne támogatva mert akkor id alapján lehetne szűrni és külön szerverre tenni őket. És igen számon kérem a játékosokat mert pc n igen fps hez egér repulohoz botkormany kocsihoz kormány és a többi de konzolon a kezdetek óta kontroller van és érdekes eddig aki akarta az megszokta, megtanulta, aki meg képtelen volt erre ment pc re kész

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#167) #72042496 válasza Anaren91 (#166) üzenetére


#72042496
törölt tag

Rögtön az írásban lett volna jó ezeket felhozni, a topikban már késő volt. A hozzászólásod végéhez egy gondolat, aztán lerakom mára a billentyűzetet és megyek kontrollerezni. :)

Az emberek elsősorban játszani akarnak, PC-n, konzolon, amelyik szimpatikusabb. A cél a játék, ami fontos, hogy kézreálljon. FPS-nél a kontroller nem áll kézre, ezért csak ezt támogatni nem egy életképes modell hosszútávon. Borítékolható volt, hogy lesznek ebből feszültségek, és talán majd változások is. Sajnos vagy nem sajnos, ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#168) kemotox válasza Anaren91 (#162) üzenetére


kemotox
addikt

Honnan tudod, hogy nincs konzolom is? Ja tudom, ez megint egy hasra ütéssel generált tény :DD

(#169) Anaren91 válasza #72042496 (#167) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ennyi erővel én meg drop b ben akarok halál metált játszani, de nincs pénzem active pickupos Jackson gitárra ezért veszek egy egy olcsó made in China e gitárt aminek szar a nyaka meg kimegy a tuningbol állandóan . Mind a kettővel lehet metált játszani de a dragabbal jobb. vehetsz pst tudsz rajta fps t játszani de nem olyan a kontroller miatt. Hàt vegyél drágábban gépet és egerezz ott.

#168 mert amekkora humor Herold vagy benne lenne a leírásodban hogy konzol fekete típusú

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#170) #72042496 válasza Anaren91 (#169) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vagy átalakítod az olcsó gitárt, így pénzed is marad, meg metált is jó lesz játszani rajta. (Nem értek a gitárokhoz, de nagyjából így passzol az analógia.)

(#171) kemotox válasza Anaren91 (#169) üzenetére


kemotox
addikt

Azért mert fehér :P
De nyugi, inkább csaló köcsög bányászpécés vagyok :D

(#172) Anaren91 válasza kemotox (#171) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igazság szerint sehol nem mondtam hogy nincs konzolod azt láttam hogy géped van, de igazság szerint egyik tény se változtat azon hogy csak trollkodni jársz ide...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#173) Pöttön


Pöttön
őstag

Én megértem a problémát.
Én nem vagyok se pc-s, se konzolos, mindig azon játszok, amim van, vagy amin a kiszemelt játék van.
Szóval próbálom nem etetni a pc vs konzol trollokat, pláne, hogy egyesek szerve is függ ettől! :C :C :R

Volt 2 ps4-em is az elmúlt 2-3 évben, és én is tapasztaltam hasonlókat, pl Overwatch-ba repülés közben 86000 méterről 2 pixel közül úgy kilőttek fejlövéssel, hogy csak úgy csörömpöltem, és az érdekes az volt, hogy zsinórba, úgy hogy kb 0 esélyem volt az ellenfél ellen... A Bf-Cod-okról ne is beszéljünk...
Persze benne van a pakliba, hogy én vagyok nagyon béna, az ellenfél meg nagyon pro... :N
De ami tény, hogy én nem tartom magam szar játékosnak kontrollerrel se, és egy joystickos vs joystickos meccsbe kb lehetetlen, hogy ekkora eltérés legyen, hogy az ellenfél maxra húzott érzékenység mellett elsőre eltalálja a fejemet, és egy pillanat alatt rajta van pontosan a célon kontrollerrel ez lehetetlen, pláne zsinórba!
Vagy már tényleg joyal a kezében jött a világra. :)

És aztán jobban utána olvasgatva a dolgoknak rájöttem, hogy nem azzal van itt a gond, hogy egér billel tolják sokan, hanem, hogy egér-billel autoaim-al, rapidfire-al, és antirecoil moddal.
Mert sokan megveszik a xim4-et, hogy legyen egerük meg billük, meg mellé a titan one-t vagy egy cronus max-ot vagy mi a sz@rt hogy tudjanak csalni is...

Szóval azt a mendemondát, hogy konzolon nincs cheat azt el lehet felejteni. :)
Persze lényegesen kevesebb van, mint pc-n, ez tény...

Az mondjuk már alapból nagy hiba, ha valaki online multiplayer játéknál az egyenlő esélyeket keresi, vagy tartaná szem előtt.
Mert az nincs három dolog miatt: Lag, hardver, cheat.
Én ezt pl nem dramatizálom túl, hanem elfogadom.

Pláne, hogy már csak koca játékosnak tartom magam, már nem köt le igazán 1 játék se, a ps4-et is eladtam, mert csak a port fogta.
Most viszont muszáj lesz venni egyet megint, mert jön az új GoW. :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#174) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Az egész vita értelmetlen,az igazán jó játékosok csak rágondolnak a headshotra,és már jön is a kill! (mindeközben persze csiliárd bikojnt bányászik a gémingpécé,amihez a szemétládák pcsek billentyűzetet és egeret használnak, a jófejek meg konzolt de kontrollerrel ;] !)-> jelenleg asszony heroes IV-ezik,rá ez nem vonatkozik :D

[ Szerkesztve ]

(#175) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Most mi van? :F
Akkor mondjuk legyen már mindenkinek ugyanolyan netje, meg aki most kezd el mondjuk csézni kapjon előnyt azokkal szemben akik sok éve tolják stb. Sőt aggassunk súlyokat arra, aki jobb reflexekkel rendelkezik stb.
Sőt, ne használhasson Win 10-et aki nem tud fejből húsz-harminc DOS parancsot...
Kezdjük azzal, hogy olyan, hogy esélyegyenlőség, nincs. :(
Sem az életben sem a játékokban. Amúgy ez qrvára marginális kérdés. De ötletnek jó. Eddig nem játszottam semmit konzollal, mert nem bírom megszokni a kontrollert, de ha lehet bill+egérrel is, úgy sokkal olcsóbb, mint egy PC és a nagy tévéken is egyszerűbb.... Nem online, csak egyáltalán játszani...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#176) DigitXT válasza Anaren91 (#172) üzenetére


DigitXT
félisten

Folyton feljön balra a topik, a legtöbben biztosan röhögni járnak ide...:R

(#177) philoxenia válasza DigitXT (#176) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A miner tűnt föl, mondom minion, de nem... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#178) Pöttön válasza DigitXT (#176) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát ami azt illeti ezen a hsz-en nagyon jót röhögtem, de mondjuk maga a témakör is elég "vicces". :DD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#179) Narxis válasza philoxenia (#175) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vagy legalább annyit elismerhetnél, hogy mehetnének külön szerverre a billentyűzetesek ha lehetne őket azonosítani. Ennyiben mindenképp igaza van.

btw. régebben CS-ben talán 1.6-nál voltak trükközések a cfg-vel meg bizonyos videokártyákkal amik valamilyen hiba miatt nem jelenítették meg a füstöt illetve nem működött a villanógránát se nekik. Ahol volt admin ott ment is a kickban mert észre lehetett ezt venni. Hiába nem szűrte ezt a VAC, mégis egyenértékű volt a csalással, ez amit a posztoló fentebb írt szvsz ugyanez a kategória bár én nem annyira a bányászokat inkább a gyártókat teszem ezért felelőssé.

Thanos was right.

(#180) Dilikutya válasza Anaren91 (#138) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az ugye megvan, hogy a bányászoknak csak a csúcskártyák érnek valamit? Ott a teljes termékpaletta a felső-középtől lefelé, ami számukra érdektelen. Viszont csúcskártyával eleve csak egy igen szűk réteg játszik. Viszont aki csúcskártyával játszik, az többnyire (amellett, hogy megteheti) a grafika miatt teszi. Na de kap olyan szintű grafikát egy konzoltól? Aztán ott van még, hogy az az adapter annyiba kerül, mint szebb napokon maga a konzolgép. Totális hülyeségeket állítasz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#181) Dilikutya válasza Anaren91 (#144) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én most is azt mondom. Én nem vennék, mert az csak játékra jó. Ha az olcsó hardverekkel sokan dobnák az apróra a vasat, és vennének újra PC-t, akkor nyilván a gép nem győzi meg őket.
A potenciális GTX1080 vásárlókat meg a hardverárak aligha érdeklik, őket legfeljebb a készlethiány korlátozza. De aki PC-t akar, PC-t vesz, max egy hónappal tovább spórol rá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#182) kemotox válasza Anaren91 (#172) üzenetére


kemotox
addikt

Az egész topikod arról szól, hogy köcsögök a pécések, és mindenféle gyökér érvekkel meg kamutényekkel próbálod önmagadat igazolni. Persze, tudom, nem azzalvanbajodmegnemisabányászokkal, hanem az egérbillentyűzettel, de azért minden egyes kommentedbe belefűzöd valahogy, hogy a csúnya pécések csak trollkodni járnak ide, meg különben is, mekkora izék. Ez a topik maga a trollság definíciója. Nyilván ennek megfelelően kommentelünk néhányan :D

[ Szerkesztve ]

(#183) Anaren91 válasza philoxenia (#175) üzenetére


Anaren91
senior tag

Édes istenem... Ebben az esetben az illető ugyan úgy egérrel játszik mint a vérprofi ergo nincs semmilyen előnyben beviteli eszköz terén. Engem se zavar ha egy jobb játékos aki joyyal játszik leszed mert valszeg többet gyakorolt ergo a skill számít. De ha már kontroller vs egérrol van szó ott beviteli eszköz beli különbség van és valljuk be hogy lehetsz te vér profi kontrollerrel, egérrel egy kevésbé skillesebb is körbe röhög főleg ha még az aimassist is közre játszik...

#180 és csak a csúcs kártyák ára ment fel igaz? Pont azokat szopapatjak akik olcsó kártyát akarnak mert nincs pénz jobbra. Aki meg alapból csúcs kártyát vesz annak van fölös 200 k ja és gondolom neki nem olyan megerőltető hozzárakni valamennyit mint aki kis pénzű

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#184) philoxenia válasza Narxis (#179) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A gond leginkább az, hogy alapból miért nem lehet minden nem kézi konzolon bill-t és egeret alapból használni....
De mondom, mit szóljon az a fiatal, akinek a szülei nemhogy konzolt nem tudnak venni, de áram se biztos, hogy van... Vagy mit szóljon az, aki dolgozni kényszerül és nem ér rá játszani...
Alapvetően ez a picsogás azért nevetséges kívülállóként nézve, mert annyi fontosabb dolog vált feleslegessé amit eddigi életem során megtanultam, hogy ez tényleg semmiségnek tűnik.
Csak a munkahelyemen annyi minden változott már a harmincöt év alatt és most is folyamatosan változik...
Vicces, hogy egy technológiai fejlődést sirat valaki.... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#185) Narxis válasza philoxenia (#184) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért ezek a dolgok nagyon nem egy kategória. Van itt egy probléma amit meg lehet vitatni, ettől még persze Afrikában (meg még sok száz helyen) éheznek és satöbbi, de attól, hogy ezt a témát elkönyveljük hülyeségnek Afrikában továbbra is éhezni fognak. Persze elhiszem, hogy neked ez a konzol vs. billentyűzet téma jelentéktelen de másnak meg más téma az. Ilyen az élet. :)

Thanos was right.

(#186) Mr X válasza Anaren91 (#183) üzenetére


Mr X
veterán

Néztél már YT videót, hogyan működik ez a billentyűs és egeres célzás?

(#187) tescodr válasza philoxenia (#184) üzenetére


tescodr
tag

Szerintem nem a Technológia fejlődést siratja ha elolvastad a cikket.Hanem hogy van egy megvásárolható eszköz (hardver).Amit alapból a konzol nem támogat de működik vele.Ha minden konzolon támogatott lenne az egér és bill,akkor senki nem sírna ha el lövik egérrel miközben ő kontrollerről toljam, lehetőség ott van alapból.De ha valaki fizetősen vesz egy kvázi "csaló" hardvert és ezt használja a konzolosok ellen az már ciki.Az olyan mintha eltörném a kezed és leültetnélek játszani ellenem.Persze hogy nyernék esélyed sincs nem egyenlőek a feltételek,persze ha p*raszt volnék mondhatnám hogy de egyenlőek, vannak kezeid ,a játék ugyan úgy fut,ja hogy el van törve a kezed, hát az már nem az én gondom...remélem érzed a különbséget

[ Szerkesztve ]

(#188) dabadab válasza Anaren91 (#157) üzenetére


dabadab
titán

"Az ide írok 90 % nem játszik konzolon"

Tényleg összeszedjük, hogy ki írt ide eddig és közülük kinek van konzola, vagy magadtól is beismered, hogy hülyeséget írtál?

DRM is theft

(#189) dabadab válasza tescodr (#187) üzenetére


dabadab
titán

"Az olyan mintha eltörném a kezed és leültetnélek játszani ellenem."

És mi van azokkal, akiknek tényleg el van törve a kezük? Velük mi lesz? Játsszan a csaló egészségeskezűekkel?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#190) Medocsabi válasza dabadab (#188) üzenetére


Medocsabi
addikt

Kezdem Én,a fő játékplatform az xbox,de van gaming notebookom is :)
1-1

(#191) tescodr válasza dabadab (#189) üzenetére


tescodr
tag

Ne forgasd ki.Te is tudod hogy nem lehet összehasonlítani így.Adott egy egységes vas: Konzol és Joy + játék ezzel rendelkezik mindenki multiplayerben. Ha valaki Konzol +átalakítóval és egér billel tolja az előbbi kategóriával kibaszás...Ráadásul hivatalosan nem is támogatot ergó csalás...Te szeretnél mindig Aimbotosok ellen játszani?

[ Szerkesztve ]

(#192) dabadab válasza tescodr (#191) üzenetére


dabadab
titán

"Te is tudod hogy nem lehet összehasonlítani így"

Nem, nem tudom. Azt, hogy az ember sikeres-e multiban, ezernyi tényező dönti el, most csak így random pár: az internetkapcsolat minősége, kijelző, konzol típusa, ügyesség, gyakorlás mennyisége, testi adottságok, kontroller.

Most azon megy a hiszti, hogy ebből pontosan egy darab legyen mindenkinél pontosan ugyanolyan, mert ha nem, az csalás, de a többi az lehet bármilyen, az nem számít, nem érdekes, de valamiért pont az az egy dolog, na, az legyen mindenhol tök ugyanolyan, mert különben irgumburgum, hülye bányászok.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#193) Anaren91


Anaren91
senior tag

Na még egy hasonlat eszembe jutott. Tegyük fel kijottel ide németbe mint én. Három év alatt magamtól ( nem volt se időm se energiám nyelv iskolára) megtanultam a nyelvet, nem tökéletesen, de eltársalgok, munkámat el tudom tudom végezni.Elhelyezkedsz egy fasza kis irodába jó minden. Erre jön Aladár de ő nem akar meg nem is tud németül megtanulni, de beszerez egy forditogépet ami folyamatában fordít, a hülye német meg nem látja hogy igazából semmit se tud de mivel jobb a némete mint az enyém ödönke megkapja a helyem én meg megyek lejjebb. Ergo aki nem tud vagy akar egy ország nyelvén beszélni az maradjon otthon és beszéljen magyarul. Aki meg nem tud kontrollerrel játszani az maradjon gépen és ott egerezzen.

#186 igen néztem és még linkeltem is ide.
#194 ha versenyszerűen tolnam kevésbé érdekelne mert akkor valszeg én is atalnek rá ha már mindenki csinálja hogy én legyek a legjobb.. De hetente ha pár órám van és azt élvezni akarom ha már csomó időm elment arra hogy egyáltalán élvezni tudjak egy fps multit nem pedig azt hogy az ideg basszon szét a "csalók" miatt

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#194) philoxenia válasza tescodr (#187) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De azt siratja valójában, hogy belefeccölt egy csomó időt és energiát kvázi feleslegesen. Versenyeken természetesen igaza lenne, de itt nem erről van szó.
Inkább azért kéne lobbizni, hogy mindenki használhasson egeret, vagy legyenek külön szerverek az "egereseknek".
Futóversenyen senki nem indulhat kerékpárral, de munkába járásnál azért ne tiltsák már be a használatát, mert hamarabb beérnek vele, mint aki tíz éve gyalogol...
Ennyi erővel mondhatja aki pécéről jön, hogy a konzol sehol sem volt, mikor ő már a Doommal játszott...
Vannak olyan játékok, ahol kontrollerrel előny játszani pécén is. Azt viszont még nem hallottam, hogy azért sírt volna pécén valaki, mert jött egy konzolos és mindenkit tönkrevert, mert konzollal/kontrollerrel gyakorolt előtte...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#195) tescodr válasza dabadab (#192) üzenetére


tescodr
tag

Ha megfigyelted akkor én a kontroller vs egér+billre reagáltam csak.Vagy egységesen engedélyezzék az egér és bill használatot konzolon vagy tiltsák illetve akadályozzák meg ezen kiegészítő hardverek működését.Akkor lenne fair play.Egyébként egy konzolhoz mindenképpen kell egy megjelenítő és a megfelelő netkapcsolat,ezek milyensége már más lapra tartozik.

philoxenia:Én ezt megértem de azt is megértem ha valakit frusztrál ez,hiszen szórakozni használja a konzolt nyilván egy játékban mindenki nyerni szeretne.Ha bármilyen nem legális előnnyel játszik a másik, már tönkrevágja az élményt.A felháborodás ezen részére reagáltam ami szerintem JOGOS

[ Szerkesztve ]

(#196) philoxenia válasza Anaren91 (#193) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez meg azért sántít, mert itthon szokás mondani, hogy biztosan fog boldogulni angol/német nyelvterületen, mert olyan jól beszéli a nyelvet. Pedig németül a 80 millióból hetven biztosan legalább olyan jól beszél... A munkához kell elsősorban érteni. Viszont, ha olyan a munka, akkor hiába tanultál meg jobban Aladárnál németül, a fasorban se vagy egy anyanyelvű munkavállalóval szemben. Mondjuk legyen a munkakör lektor....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#197) dabadab válasza tescodr (#195) üzenetére


dabadab
titán

"Vagy egységesen engedélyezzék az egér és bill használatot konzolon"

Mindenki használhat, ez megvan.

"Egyébként egy konzolhoz mindenképpen kell egy megjelenítő és a megfelelő netkapcsolat,ezek milyensége már más lapra tartozik."

Beviteli eszköz is kell, ennek a milyensége már más lapra tartozik.

DRM is theft

(#198) BoB


BoB
veterán

Ebből a topikból egyetlen tapasztalatot lehet leszűrni:
A konzolosok számtalanszor elismerték mennyivel jobb és használhatóbb az egér+bill mint a kontroller.

Eddig gondolkoztam konzolon, de rájöttem csak pénzkidobás lenne ha úgyis használhatatlan.

;]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#199) tescodr válasza dabadab (#197) üzenetére


tescodr
tag

Nem nem mindenki használhat,külön megvásárolható hozzá csalás,mint a pc-s játékoknál csak itt nem szoftver csalás van hanem kvázi hardveres.

Beviteli periféria HIVATALOSAN : Kontroller +Kormány +Headset minden más periféria amit játékra lehet használni TILTOTT

Akkor ha valaki pc-n Aimbotot vagy Wallhacket használ ne tiltsák ki hisz mindenki megveheti?Nyakatekert gondolat

philoxenia:Kérlek más dolgokat ne nézzük szorítkozzunk a témára: Kontroller VS nem hivatalosan használt Egér Billentyűzet akkor tisztább a kép ő sem mást emlegetett csak ezt a tényezőt.Én bevallom rühellem ha más jogtalan előnnyel nyer.R6S ban is ha kikapok egy erősebb ellenféltől azt elfogadom,de ha csalással éri ezt el már nem szerintem érthető a felháborodás...

[ Szerkesztve ]

(#200) philoxenia válasza tescodr (#195) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A felháborodás lehet jogos, de felesleges... Nyilván van olyan játék sok, ahol más tényezők döntenek. Pl. nekem a pingem 28-30 körül van, sírjak, hogy nem tudnék játszani egy csomó játékkal, mert esélytelen lennék ? A feltöltési sebességem jó, ha két-három mega, mondjam azt, hogy korlátozzák le mindenkiét?
Mondjam azt, hogy milyen rossz nekem, mert harmincöt éves voltam mikor az első pécém meglett?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.