Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Mister_X válasza Egon (#250) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem?! lolikszdé #mademyday
A topic többi részér olvasd inkább és meglátod, hogy mi az többiek baja.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#252) #72042496 válasza Mister_X (#246) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mert benzint tankolni gázolaj helyett egy szintén hatékonyabb alternatíva, igaz? Nyilván nem, csak érteném, hogy akkor meg minek ilyen példákat bedobni.

Volt erre egy jó analógia, a tökéletes fordítógép. Azt is nonszensz lenne tiltani, függetlenül attól, hogy emberek most évekig tanulnak nyelveket, hogy boldoguljanak vele.

[ Szerkesztve ]

(#253) Egon válasza Mister_X (#251) üzenetére


Egon
nagyúr

Látom a szövegértés nem erősséged (hiába, aki nagy király kontrollerrel, az szükségképpen hátrányban van egyéb területen, ez genetika... ;] ). Akkor újra, lassabban.

Aki meg egérrel akar játszani, az maradjon PC-n. Nem arról kell meggyőzni, hogy miért ne lehetne, hanem miért lehetne egyáltalan.

Ez a te mondásod volt. Tehát tűzzel-vassal irtanád az egereseket konzolon. De egyébként nincs semmi problémád, mert állítólag akkora király vagy kontrollerrel is, hogy felülről verdesed a toplistákat, a beidézett képek alapján. Akkor mi is a bajod személyesen a jelenséggel, mármint hogy van pár százalék olyan játékos, aki nem kontrollerrel tolja? :U

Egyébként ezzel az erővel megrekedhettünk volna itt is, nem is értem ezt miért nem sírjátok vissza:

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#254) Eastman válasza Anaren91 (#16) üzenetére


Eastman
őstag

Erősebb az ellenfél "hadserege", jobb "puskákkal". → Mi a teendő?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#255) Egon válasza Eastman (#254) üzenetére


Egon
nagyúr

"Ha békét akarsz, készülj háborúra!"
"Bízzál Istenben és tartsd szárazon a puskaport!"

;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#256) Mister_X válasza Egon (#253) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát van egy alapfelvetésünk, miszerint vannak, akik egérrel meg billentyűzettel akarnak játszani. Megtehetik hivstalosan? Nem, pár kivételtől eltekintve. Vehetnek egy méregdrága, de szar átalakítót, amivel tudnak egérrel meg billentyűzettel játszani? Igen, egészségükre. Tehát ott tartunk hivatalosan továbbra is, hogy a konzol felismeri a billentyűzetet, pár játék chat funkciójaban meg netezéskor lehet használni, de nem irányíthatod vele a játékokat. Mert a kontroller egy primitív eszköz és a hardcore gémernek igénye van az egérre. Erre linkeltem a képeket, hogy a tabella élén is lehet lenni kontrollerrel 2+-os K/D-val BF1-ben, nem sírni kell, hogy a bányászok átterelik átalakítós ex-PC-seket konzolra szétbaszni a multiplayert, mert nem ez van. Aztán meg mi a bajom. Oké.

Mi a bajom?
- megy a sírás, hogy nem lehet egérrel meg billentyűzettel játszani konzolon (értsd.: bedugod a meglévő Cloud 9-os egered, amit Shroud dedikált a gyártósorra küldés előtt meg a mechanikus világítós gémer billentyűzeted, mert az is kell és ezek mennek gond nélkül)
- megy a sírás, hogy biztos átalakítós köcsög van a tabella élén, mert megölt
- megy a sírás, hogy a bányászok már nemcsak a PC-s hardverpiacot, de a konzolos multit is szétbarmolják
- jönnek a megmondóemberek, hogy nekik vele szûletett joguk azzal a perifériával játszani, amihez éppen kedvük tartja
- jönnek a trollok, mint én, akik kijelentik, hogy inkább játszani kellene megtanulni, mint telesírni a fórumot
- jönnek a trollok, mint te, akik szépen kiekeresik a sorok közül éppen azt, amibe bele lehet kötni
- lemaradtam a lunar eclipse-ről, mert magyar vagyok, meg amúgy sem kedvez a Vénusz meg a Mars együtállása a termésnek
- esik a bitcoin árfolyama

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#257) syC


syC
addikt

Az "élet" nagy próblémái ...

(#258) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Összegezve az egészet... Van egy éretlen crybaby fórumtárs akinek az életében a legnagyobb problémája hogy lelövik BF1-ben hiába játszott napi 10-20 órát... És azt várja, hogy mindenki a részvétet nyilvánítva megveregesse a vállát, hogy igen ezek a szörnyű szemét "bill-egeres" játékosok mind a pokolra kerülnek :C
Kívánom, hogy nagyobb problémád az életben sose legyen. Nagyobb igazságtalanság sose érjen.
Minden esetre nekem feldobta a napom ez a poszt jókat derültem a hozzászólásokon.

További sok sikert az autoaim-kontrollerrel :D

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#259) Redneck válasza Jhonny06 (#248) üzenetére


Redneck
veterán

Jhonny06:
"Olyan mindig van, hogy bemész egy szerverre és jobbak nálad, ebből hogy következik az, hogy átalakítóval játszik valaki?"
Nem de ezt egy szóval sem írtam.

A bányászos feltevést mellőztem, erős kijelentés, nincs statisztika róla. Tegyük fel hogy igaz amit állít, és a jelenség létezik. Ha a feltevés igaz, valóban idegesítő lehet, ezért született a bejegyzés.

Ez a kontrollert emuláló átalakítózás egy nagy genyóság, így a jövőre nézve tartom hogy nagyon egyszerű és logikus a dolog. Natív billentyűzet és egér támogatás kell, a kontrolleresektől független multi.

Mister_X:
Lehet kontrollerrel nagy király vagy a többi kontrolleres között, de amint összeengednek középszerű vagy jobb egeres játékosokkal, máris más lesz a leányzó fekvése. Akkor is az lenne a véleményed hogy "meg kéne tanulni játszani"?

SaGaIn:
Oké kicsit túltolta és erős elméletet gyártott az emulátoros átalakítós játékosok mellé, de nem írta hogy ez a legnagyobb gondja. Mindenki részvétét sem várja szerintem. Valószínűleg csak szeretne jól szórakozni ahogy minden más becsületes játékos, és bassza a csőrét az igazságtalanság. Nincs ezzel gond.
Szoktál multizni?
Ha igen, téged nem zavar ha valaki inkorrekt előnyhöz jut? :U

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#260) szupermacs


szupermacs
veterán

Erre az lesz a megoldás, ha támogatja a konzol is az egér+bill kombót. Amíg ezt nem teszik lehetővé, addig vagy single only játékokkal játszol, vagy költesz kiegészítőkre, vagy beletörődsz és kontrollerrel tolod tovább.
Engem sose érdekelt, hogy valaki milyen formában nyom le egy játékban. Ha ennyire vérprofi akarok lenni és pénzem van átalakítót venni, akkor megteszem amit a szerintem "csalók" is. Ha a játék csak kikapcsolódásra jó, akkor tiltom az adott embert ha zavar és remélhetőleg nem kerülök többé egy meccsbe vele.
Nem nagyon érzem át a problémádat, mert engem még ilyenek sose idegesítettek fel. Ennyi erővel az is felhúzhatna, hogy kezdő konzolosként egy BF játékban mindig megölnek, mert nem tanultam még bele. Ez van, ezt kell szeretni. Fejlődj, vagy költs rá, szokj hozzá, vagy soha többet ne indítsd el az adott játékot és spórolsz magadnak egy csomó időt, amit idegeskedéssel töltenél.

(#261) SaGaIn válasza Redneck (#259) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Az hogy más irányítást használ, miért lenne jogosulatlan előny? Vegye meg ő is az átalakítót. Ez olyan mint mikor Forma1-ezel online a 15 ezres kormányoddal a 80-100ezresek ellen... Vagy épp konrollerrel a 15 ezres kormány ellen. Ott a lehetőség hogy használ te is. Ami nincs tiltva azt szabad. Ja hogy te önként szivatod magad és nem állsz át a könnyebb irányításra az a te döntésed. Lehet ásóval is felásni egy 2000nm -es kertet de lehet szántatni is. Te döntöd el mennyire sajnálod rá azt a pár ezer forintot. Ha te azt évezed hogy az amibot rángatja rá a kontrolleredet a célra multiban egészségedre, de ne szidd azt aki maga szeretné ugyanezt megoldani és hajlandó fejletteb irányítást használni. A kontrollerek platformer-ekre lettek fejlesztve 30 éve amire most használják "FPS-TPS" arra egyszerűen nem alkalmasak csak bot rásegítéssel. Ezek tények csak vannak akik nehezen fogadják el, hogy saját magukat hozzák hátrányba. Ahogy előttem többen mondták Kontrollerrel FPS-ezni olyan mint sajtreszelővel rej...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#262) Xaels


Xaels
félisten

A jelenség sajnos létezik és egyre több gondot okoz. Viszont annál ez sokkal összetettebb minthogy csak egy okot hozzunk fel. Az utóbbi időben a PC-s hardverárak embertelen módon elmásztak és a nagy versengés sem úgy következett be ahogy azt várta a nép. Itt van a nagy Intel blama, de az AMD is újra előhúzta a driverbénázást. Jelenleg meg ott tartunk, hogy egy eredetileg középkategóriás VGA árából megveszi az ember a PS4 Pro-t és mellé a Ximet, és akkor a többi hardvert nem is számoltuk. A natív támogatás sem feltétlenül lesz megoldás, az majd más problémákat fog szülni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#263) Bird válasza Xaels (#262) üzenetére


Bird
addikt

Most per pill esik a bitcoin és a többi kripto is, várjuk ki a végét....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#264) Dr. Oid válasza Mister_X (#256) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

lehet, hogy ezt előbb kellett volna megkérdeznem, de akár a Sony, akár a Microsoft tiltja bárhogy is, le van írva bármilyen általános felhasználási feltételekben, hogy a user, aki MEGVETTE a terméket, milyen kiegészítő hardvert tehet hozzá?

(#265) Cray Tyler válasza SaGaIn (#258) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Tedd hozzá azt is, hogy miszter krájbébi szerint mindez a köcsög bányászok miatt van.

Nem véletlenül nem engedi pl a battle.net, hogy a két platform együtt játszhasson. A konzol+kontroller egy casual cucc, nappaliba való, haverokkal ökörködni vagy munka után lazulni a családdal. A hardcore gamer szerszám az a PC.

Majd ha látok Overwatch League-n vagy egy CS:GO major-on konzolt, akkor átgondolom megint.

(#266) Redneck


Redneck
veterán

A bányászos dologra nem reagálnék, nagyjából annyira igazolható mint a "bányász kártyák előbb tönkremennek" elmélet.

SaGaIn:
"Az hogy más irányítást használ, miért lenne jogosulatlan előny?"
Nem véletlenül nem támogatott natívan az egér, így az átalakító is elég véleményes. Ha tudnák szűrni, biztos nem engednék. Lehet még a célzásrásegítés is ugyanúgy aktív vele, elvégre az a játékba kódolt algoritmus. Úgy aztán végképp nagyon erős, de ha már lúd, legyen kövér...
A konzol jelenleg nem PC, hogy bármit ráköthess. Vannak a gyártó által támogatott perifériák, a többi nem használható. Egyébként egész jól megoldották hogy élvezetes legyen kontrollerrel FPS-ezni, és sok multiban nincs célzásrásegítés. Annyira mégsem könnyű, elég sokan rinyáltak itt hogy nem tudtak vele játszani.

Xaels:
"A natív támogatás sem feltétlenül lesz megoldás, az majd más problémákat fog szülni."
Tartok tőle van benne valami. A csalók mindig megtalálják a módját hogy a becsületes játékosok előtt járjanak.

Cray Tyler:
Épp ezért nem is keverik a két irányítást közös multiban. A "hardcore gamer szerszám PC" tele van nyomorult csalókkal, és brutális különbségek vannak az eltérő konfigok miatt. A multi kiegyensúlyozottsága közelében nincs a konzolhoz képest, ahol nagyjából mindenki egyforma esélyekkel játszik. Kivétel ha nem, és részben erről szól a poszt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#267) Mister_X válasza Dr. Oid (#264) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tiltja sem a Sony, se a Microsoft. Ellenben nem működik a “bedugom és kész” verzió.

@Redneck: ha biztosítasz egy PC-t, amin megy 60FPS-sel a BF1, akkor rákötöm a kontrollert és meglátjuk. Addig meg maradok a tabella élén.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#268) SaGaIn válasza Redneck (#266) üzenetére


SaGaIn
senior tag

A ping és az input lag együtt lehet 0,1-0,2- másodperc késés is. Nem beszélve arról aki jobban lát egy nagyobb 55-60 colos TV-n a 32essel szemben.
Egyenlő feltételek online? haha Maximum ha lan-ban vagy haverral osztott képernyőn tolod akkor van.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#269) Dr. Oid válasza Mister_X (#267) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

És mi a helyzet a korábbi Xbox kontrollerekkel, amihez venni kellett egy PC adaptert, hogy használható legyen ott is? Az belefér?
Illetve innentől kezdve akkor ki is tilt mit?

(#270) mephi666 válasza Cray Tyler (#265) üzenetére


mephi666
nagyúr

d3-nál elég jól elkülönül a pc/konzol: nem egyidőben kapnak patch-eket és kiegészítőket, teljesen más a játék perspektívája és irányítása is konzolon... :K pedig itt épp össze is lehetne mosni a 2 réteget, mert ami pvp van, az egy rossz április1-i viccel sem ér fel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#271) Redneck válasza SaGaIn (#268) üzenetére


Redneck
veterán

SaGaIn:
A PC-hez képest mégis jóval kiegyensúlyozottabb és egyenlőbbek a feltételek. Miért?

1. PC-re van 60-240Hz közötti kijelző, különböző szinkronizációs technológiákkal
2. Elég eltérően tudnak futni a játékok két különböző konfigon, csillió fps-sel elég komoly előnyben vagy a gyengébb vasakkal szemben.
3. Nem mindegy milyen grafikai beállításon megy a cucc, mennyire látható az ellenség.
4. Mindenféle periféria használható, rengeteg egyedi lehetőséggel.

Mister_X:
Mindkettővel szoktam játszani, és nem akarok én bizonygatni semmit. Egyértelmű hogy jobban lehet lőni egérrel, kár ezen vitatkozni. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#272) Kasya válasza mephi666 (#270) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valamint ugy tudom, hogy konzolon igen sok a csalo.

(#273) Mister_X válasza Dr. Oid (#269) üzenetére


Mister_X
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#274) Mister_X válasza Dr. Oid (#269) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elég volt egy sima microUSB kábel is. Vagy most az a probléma, hogy X termék vezérlőjét nem lehet csak úgy Y platformon játszani? (nem mintha Minden.Egyes.Alaplap. beépített bluetooth-t és WiFi adapterr tartalmazna, de mindegy)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#275) mephi666 válasza Kasya (#272) üzenetére


mephi666
nagyúr

pc-n is biztos, meg botoltak is kínai farmerek becsülettel, amikor ment még a rmah... egyik sem izgat, nem élek ezekkel a lehetőségekkel és amúgy is mindig single-ben játszok :K

#276: nekem is tetszett :D volt időszak, amikor a játék nagy részét az tette ki, hogy sima és pénzes aukciós házat túrtam: ráálltam egy cuccra, vettem goldért dögivel, majd időnként visszaraktam jóval drágábban, vettem még jobbakat és azt tettem át pénzes ah-ba :) ...megtermeltem a pénzt újabbak vásárlására, az eladhatók meg elkeltek rendes pénzért... nem volt ritka, hogy 30-40ezer kijött egy hónapban úgy, hogy napi 15-20percet foglalkoztam vele... kicsit sajnáltam, hogy megszűnt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#276) Kasya válasza mephi666 (#275) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Mondjuk az AH bar jo otletnek indult, nagyon elfajult dolog lett belole :D

(#277) janeszgol válasza Anaren91 (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk ez a hozzaszolas mindent vitt. Oszinte leszek, a "megpulykaztatsz" nem tudom mit jelent, de talan jobb is igy. :)

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#278) Kasya válasza janeszgol (#277) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jobb is. De ha nagyon érdekel, inkább linkelem, minthogy leirnan :B

(#279) Dr. Oid válasza Mister_X (#274) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

lehet, hogy keverem a szezont a fazonnal, de az rémlik, hogy az Xbox kontroller pc csatlakozásához kellett anno venni egy MS sticket. lényeg, hogy számomra leegyszerűsítve itt az a probléma gyökere, hogy van, aki kifizet egy adapterért x összeget és alapból nem támogatott hardvert használ - ergo a konzervatív konzolosok szerint ő egy csaló aljadék.

(#280) dabadab válasza Dr. Oid (#279) üzenetére


dabadab
titán

"az Xbox kontroller pc csatlakozásához kellett anno venni egy MS sticket."

A drótnélküli 360-as kontrollerhez kellett egy vevő PC-hez, de ez nem túl meglepő (és létezett "for PC" kiadás is, ami mellé alapból adták).

DRM is theft

(#281) DeFranco válasza dabadab (#280) üzenetére


DeFranco
nagyúr

xbox360 controller cheater edition :DDD

(#282) Redneck válasza Dr. Oid (#279) üzenetére


Redneck
veterán

Vezetéknélküli Xbox 360 és One kontrollerhez is van vevő amit csatlakoztatni kell hogy tudd használni PC-n. Én is azzal használom a 360-as kontrollereket, így tudunk haverokkal játszani. :K

Egyiket szettben vettem a vevővel, a másikat pedig egy haver adta mikor eladta az Xboxot.

Nem értem mire akarsz kilyukadni, legalábbis nincs igazán párhuzam. :(

PC-n alapból támogatott a vezetékes és vezetéknélküli Xbox 360 és One kontroller is. A legtöbb normális játék natívan támogatja őket. Ha ezzel mész FPS multizni, hátrányban leszel az egeresekkel szemben.

Az Xboxos multiban nincs natív bill és egér támogatás. Ha veszel egy kontrollert emuláló átalakítót, bedugod a billentyűzetet és az egeret, használhatod multiban, és előnyben leszel a kontrolleresekkel szemben.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#283) Dr. Oid válasza dabadab (#280) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

≠282-nek is: értem én, hogy kissé erőltetett a hasonlat amúgy is :)

(#284) janeszgol válasza Kasya (#278) üzenetére


janeszgol
félisten

Lol. Koszi. Lehet mas generacio vagyok (harmincas). :R

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#285) #72042496 válasza Redneck (#282) üzenetére


#72042496
törölt tag

Így van, az értelmesebb méretű XBONE adapter egyébként tegnapelőtt lett elérhető az USA-ban. Üzletekben még nem láttam, de jöhetne már.

[ Szerkesztve ]

(#286) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Komolyan mondom iszonyatosan nagy problémáid vannak az életben... A szemét miner-ellenes-ex-gamer-pc-sek kilőttek a játékban... :C

Ahogy előttem is ajánlották sokan: ha zavar a (bármilyen) csalás: ne multizzál! Vagy csináld úgy, ahogy mi "öregek" csináltuk régen, csak és kizárólag haverokkal játszál privát szerveren. Nekem ~400 PC játékom van, jó részükben van multi, de még csak ki sem próbáltam, egyszerűen nem vonz, hogy 12 éves pattanásos dagi kölyökkel (aki már a korával is csalt(!), hogy játszhasson) vagy hong-kongi pizzafutárral együtt játszam egy játékot. A csalás (akár ezt a bill+egér kombót annak vesszük vagy sem) egyidős a sok szereplős multival...

Egyébként állításod szerint naponta 150 eurót keresel, hát most (már ne haragudj) vagy vetítesz vagy időd nem lenne ilyen hülyeségeket posztolni és napokig válaszolgatni a kommentekre (persze, kivéve ha Apa cégénél dolgozol...)

Szóval, kicsit hanyagold a multis játékokat és akkor nem ez lesz a First World Problem számodra...

"War does not determine who is right - only who is left."

(#287) Dilikutya válasza #72042496 (#209) üzenetére


Dilikutya
félisten

Épp csak a 4K Blu-ray kínálat konvergál a nullához. Nézhetem rajta 2017 premierfilmjeit. Spotify, Netflix, Youtube már valami, de nekem ez így ugyanúgy semmi. Ezeket egy tévé is tudja, talán a Spotify-t nem. De a Youtube hosszabb tartalomfogyasztásra alkalmatlan, nem nézek annyi klipet, teljes filmre meg csak gyenge minőségű warez van rajta (tekintsünk el a statisztikai hibaszázalék alatti legálistól). A vloggereket meg inkább hagyjuk, az ilyen kretén PewDiePie, Szirmai meg TheVR kategóriát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#288) Dilikutya válasza janeszgol (#222) üzenetére


Dilikutya
félisten

Két dolog: mindenki megválaszthatta volna, mivel játszik, ha nem megy kontrollerrel, akkor rádugja az egeret. Másrészt valószínűleg sok konzolosnak én csak ágyútöltelék lennék, közel 20 évnyi FPS játszás után is csak könnyű fokozaton nyomom a single-t, ha néha multira tévedek, nem sok babér terem, max hasonló bénák ellen, csak a legtöbb rendszer szar, így mindenféle játékossal összesorsol. CS:GO-ban is lazán voltak 20+ szintű játékosok az én 5-6 órás, 2-3. szintű profilom ellen. Ezt sokkal nagyobb gondnak érzem, mint azt az elhanyagolható számú játékost, aki vesz ilyen adaptert, és nem is biztos, hogy mind PC-ről jött. Sok PC-s játszik FPS-t gamepaddal konzolon. Én is azzal játszanék, franc se venne ennyiért átalakítót.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#289) #72042496 válasza Dilikutya (#287) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az rendben van, hogy téged ezek nem érdekelnek, de attól még az új konzolok nem csak játékra jók. (A 4K Blu-ray lejátszás nem azt jelenti, hogy csak azt játszik le, hanem hogy még azt is.)

[ Szerkesztve ]

(#290) Dilikutya válasza Egon (#227) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel az adapter elrejti a billentyűzetet, egeret, a konzol is azt hiszi, gamepaddal irányítják, innentől azt se tudjuk, mennyire is terjed valójában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#291) BoB válasza #72042496 (#289) üzenetére


BoB
veterán

Az már ebből a topikból kiderült, hogy az új konzolok játékra sem jók :))

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#292) mattew válasza Anaren91 (#193) üzenetére


mattew
tag

Az eredeti tematol most eltekintenek (a kontroller VS billentyuzet+eger nem fer)

"Erre jön Aladár de ő nem akar meg nem is tud németül megtanulni, de beszerez egy forditogépet ami folyamatában fordít, a hülye német meg nem látja hogy igazából semmit se tud de mivel jobb a némete mint az enyém ödönke megkapja a helyem én meg megyek lejjebb. "

Ezt hivjak munkaeropiacnak. Ahol a munkaadot nem erdekli, hogy Aladar azert tud-e jobban nemetul mert megtanult, vagy mert forditogepet vett -> ot az erdekli hogy ki tud jobban nemetul.
Ha egy postas nagyon jo gyaloglo, akkor a tobbitol vegyek el a biciklit?
Ha Bela igazi kemenyvonalas programozo, akkor tiltsak be a stackoverflowot meg az editorokar es tolja mindenki notepadben?
Ha egy favago jol banik a baltaval tiltsak meg a motorfuresz hasznalatat a tobbieknek?
A munkahelyi pozicio es fizetes kevesebb mint 50%-a fugg a teljesitmenytol, sokkal tobb a soft skillektol es a kapcsolati halotol. Ennek en speciel nem orulok, mert nekem amugy jobban megfelelne. De ettol meg en alkalmazkodom a rendszerhez, nem a tobbiek lehetosegeit akarom elvenni (ami amugy sem sikerulne, leven a tobbsegnek ez felel meg). Szoval a munka vilagaban sok munka != sok penz. Sok munka + X = sok penz. Na ezt az X-et kell novelni es nem a kepletet valtoztatni.

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanam hogy kicsi a kerítése.

(#293) SaGaIn válasza mattew (#292) üzenetére


SaGaIn
senior tag

:R

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#294) Anaren91 válasza Jhonny06 (#242) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igen hirtelen megbenultam. Eddig érdekes módon nem voltam béna, egész jó statjaim voltak, nem profi szint mint pl the broken machine, de jah jó sniper voltam. És hogy miből gondolom hogy átalakítót használnak? Konzolon sokkal lassabb volt a játékmenet mert nehezebb célozni joyjal. A sniper campelt, a medic meg meghuzva magát hátulról támogatta a csapatot. Nem mind de igen lényegesen lassabb volt a játék menet. Erre most meg azt látom hogy már a sniperek is rohannak mint a mérgezett egér és johogy már nem szalto közben nyomja a headshotokat. Hol rohangál mindenki akár még sniperrel is? Pcn... Mert ott ha te sniperrel le mered tenni a segged akkor már egy Kemper kocsog vagy. Legalább is nekem ez volt a tapasztalatom pcn bf 4 ben, meg anno még cod 2 ben

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#295) szupermacs válasza Anaren91 (#294) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor kijelenthetjük, hogy ez már nem a te játékod?

(#296) Anaren91 válasza szupermacs (#295) üzenetére


Anaren91
senior tag

Is-is... Inkább kilépek az olyan meccsekbol ahol gyanús egyének vannak. Hála istennek gyors a matchmaking.
De fura hogy általában reggel találkozok ilyenekkel. Tegnap este haza mentem és ismét lehetett normálisan játszani. Úgyhogy lehet megmaradok annál hogy csak este bf ezek...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#297) Anaren91 válasza mattew (#292) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igen ilyen szempontból rossz példa volt, de a többség még mindig nem akarja megerteni vagy azt próbálja magyarázni hogy én meg akarok fosztani valakit egy olyan lehetőségtől ami elvileg ezeken a szajbakurt konzolokon alapból nem létezik.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#298) CJ4567 válasza Anaren91 (#294) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

[link]

Tessék, két példa arról, hogy kontrollerrel lehet egeresek ellen játszani, és a célzás nem minden.

(Igen, PC-s vagyok, így ezt nem tudnám megcsinálni, blabla. Payday 2-ben kipróbáltam, hogy ne levegőbe beszéljek, itt az eredmény. Szokható, de nem játszanék így.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#299) Pécsi gyerek válasza Dr. Oid (#50) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Jézusom milyen indulatok vannak itt egyesekben :Y Ez a szórakozásról kellene hogy szóljon.Erre itt öldöklés folyik,hát ez elég gáz.(kb erre szokták azt mondani,hogy megérett az emberiség a pusztulásra)Értem a problémát a konzolosok részéről,de ekkora hisztit csapni belőle :C A világ nem igazságos,ez van...Aki jobb géppel játszik (volt rá pénze) és ezmiatt előnybe kerűl,vagy konzolon bill/egeret használ és úgy kerűl előnybe.És?Akkor?Ez van...Most én is sírjak hogy a kis belépő gépemel mindig elvernek a félmillás gépek tulajai :) Ha már ekkora megszálott az ember,vegyen bill/egér kombot azt b@sszon oda úgy is a jónépnek ;]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#300) abridabri


abridabri
veterán

Szerintem hiaba kotod a ps4 edet TV helyett 144 hzes monitorra akkor sem lesz 144fpsed (vagy 200 ) .Tehat semmi elonye egy TV userhez kepest . Eger+bill meg alap egy fps jateknal ,vegyel te is atalakitot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.